7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Bahçeşehir Temizlik Firması

Bahçeşehir Temizlik Firması

Bahçeşehir Temizlik Firması Teknolojinin günümüzde geldiği noktada artık pek çok sektör güzel ve kaliteli işlere imza atmaktadır. Teknolojik aletlerin kullanılarak yapıldığı işlerden bir tanesi de elbette ki temizlik sektörüdür. Bu sektör günümüzde büyük bir soruna çare bulmuş ve yerinde yıkama hizmeti başta olmak üzere genel ev temizlikleri konusunda insanlara yardımcı olmaya başlamıştır. Bahçeşehir temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi de tüm temizlik işlerinde bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Genel Ev Temizliği

Genel ev temizliği işleri kapsamında yapılan banyo, tuvalet, mutfak, salon ve diğer yerlerin temizlenmesi işlemleri firmamız bünyesinde oldukça profesyonel yöntemler ile yapılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemesi, firmamız tarafından hazırlanan ve bir sürü doğal temizlik ürününün karışımı sonucunda ortaya çıkan bir karışımdan oluşmaktadır. İnsan sağlığı konusunda da zararlı hiçbir ürün içermeyen bu karışım ile birlikte temizlik işlemleri son derece kaliteli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Yerinde Yıkama Hizmetleri

Teknolojinin geliştirilmesi ile birlikte eskiden olduğu gibi mahalle çeşmelerinde halı yıkama devri sona ermiştir. Ayıca bin bir zahmetle temizlenen koltuklarda bu halı yıkama işlemleri çerçevesinde dilediğiniz takdirde yıkanabilmektedir. Endüstriyel tip mobil yıkama makinelerinin kullanıldığı bu tür hizmetler ile birlikte insanlarda oldukça memnun kalmaktadırlar. Hem gözlerinin gördüğü bir temizlik hizmeti verilmekte, hem de onların ihtiyacı olan temizlik hizmeti anlık olarak sağlanabilmektedir. Bahçeşehir temizlik firması olarak bünyemizde bulunan bu tür temizlik ve yıkama makineleri ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

bahçeşehir temizlik şirketleri

Cephe Temizleme İşlemleri

Temizlik sektörünün en zorlu işlerinden bir tanesi de cephe temizlik işlemleridir. Bu tür temizlikler binaların dış kısmında ve yerden metrelerce yukarıda yapılmaktadır. Olası en ufak bir ihmal veya arıza durumunda temizlik yapan kişi hayatını kaybetmekte veya ciddi şekilde yaralanmaktadır. Türkiye’de günde 1 veya daha fazla kişi yüksekten düşme sonucunda yaralanmakta ve ölebilmektedir. Bu oran dahi bu işin ne kadar riskli bir şey olduğunu ortaya koymaktadır. Bu tür temizlikleri bünyesinde gereken tüm ekipmanları bulunduran şirketimiz ile yapmanızı tavsiye ederiz. Temizliğin ne kadar riskli olduğundan bahsetmişken sizlerde en azından 3 tane firma gezmenizi ve en doğru sonuca vardığınız firmayla çalışma yapmanızı doğru bulmaktayız. Biz kendimize güveniyoruz. Bahçeşehir temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi cephe temizleme konusunda her zaman İstanbul’un en iyi firması olara karşınıza çıkacaktır.

Tuşba, sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeleri müşterilerine doğru bir şekilde aktarmayı başarmıştır. Geldiğimiz noktada etrafımızda mutlu müşteriler görmek ve bir müşteri ile sürekli olarak çalışmak bizlerin ne kadar doğru bir yolda olduğunu göstermektedir. Tekrarlayan sipariş sayısı, müşterinin memnuniyetini göstermektedir. Bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz eğer web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Arayın bizden randevu talep edin tuşba temizlik farkıyla yanınızda.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.