7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Beykent Dış Cephe Temizleme

Beykent Dış Cephe Temizleme

 

Beykent Dış Cephe Temizleme Günümüzde yüksek katlı binalar giderek yaygınlaşmaktadır. Enine büyüme değil de dikine büyümenin boy gösterdiği inşaat sektöründe artık her yerde yüksek katlı yapılar görmek mümkün hale gelmiştir. İnsanlar bu yapılarda klasik mantolama yerine kimi zaman cam cephe tercih etmeye başlamışlardır. Böylelikle bu cephelerin temizlenme ihtiyaçları oluşmuş ve bu konuda temizlik firmaları devreye girmiştir. Camlar bilindiği üzere, üzerindeki kir ve mikropları en bariz şekilde gösteren belli eden yerlerdir. Bu konuda yapılan çalışmalarla birlikte insanlar içeriden veya dışarıdan baktıklarında daha güzel bir manzara, kir ve lekenin görülmediği bir seyirle karşılaşabilmektedirler. Beykent dış cephe temizleme işi yapan firmalarda bu konuda gereken tüm çalışmaları titizlikle yürütmekte cam ve çerçevelerin tüm bakımlarını yapmaktadırlar.

Camlar ve çerçeveler, güneşe ve kışın soğuğa direkt olarak maruz kaldıkları için zaman içerisinde bunlardan etkilenir. Yazın genleşen bu maddeler, kışınsa büzüşürler ve bir hareket yaparlar. Eğer zamanında temizlik yapılmaz ise bu hareketler sonucunda camlar çerçevelerden çıkarak aşağıya düşebilir ve insanlara zarar verebilir. Temizlik işlerinde bu malzemelerin üzerinde, toz ve kirden dolayı oluşan, oksitlenen mikrop, bakteri ve pislikler tamamen temizlenir. Kullanılan temizlik ürünü sayesinde uzun süreli ve kalıcı hijyen sağlanmış olur. Çerçeve ve camlarda kullanılan temizlik ürünleri farklıdır. Çünkü bu 2 madde farklı olduğu için camlar ve çerçevelerinde farklı maddelerle temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca temizlik işlemleri yapılırken özellikle camlarda herhangi bir çizik oluşmaması için son derece titiz bir çalışma yapılır. Çünkü oluşabilecek en ufak bir çizik camların çatlamasına kadar giden tehlikeli noktalara ulaşabilir. Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda gereken hassasiyeti ve önemi sağlamaktadırlar.

Beykent Dış Cephe Temizleme Firmaları Ve Yaptığı İşler

Cam cepheler temizlenirken yerden yukarıda yapılan çalışmalar sonucunda çok tehlikeli işler yapılabilmektedir. Yerden metrelerce yukarıda yapılabilecek en ufak bir hata insanların düşmesine ve yaralanmasına neden olabilir. Bu bakımdan temizlik şirketlerinde mümkün mertebe dağcı dediğimiz bir kadro bulunmaktadır. Bu kadrodaki insanlar yükseklerde çalışmaya alışmış ve oralarda daha rahat eden insanlardır. Çoğu dağa tırmanmış ve hobi olarak dağcılık yapmaktadırlar. Şehirlerde ise kendilerine ne yakın olarak bu mesleği bulduklarından dolayı cephelerde çalışmaktadırlar. Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi bu konularda çalışma esnasında son derece güvenli bir ortam oluşturmaktadır yolladığımız personeller eğitimli güvenilir ve iş güvenliği konusunda tecrübelidirler.

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır bu sektörde bulunmaktadır. Kazandığı deneyim, birikim ve tecrübeler sonucunda en doğru seçiminiz firmamız olacaktır. Sadece cephe temizliği değil aklınıza gelebilecek olan her türlü temizlik işlerini yapmaktayız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi gezebilir veya müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

beykent dış cephe cam temizleme firmaları

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.