beylikdüzü tadilat sonrası temizlik

beylikdüzü tadilat sonrası temizlik

beylikdüzü tadilat sonrası temizlik

beylikdüzü tadilat sonrası temizlik

beylikdüzü tadilat sonrası temizlik

beylikdüzü tadilat sonrası temizlik hizmetleri sunan şirketimiz, yılların vermiş olduğunu tecrübe ve deneyime sahip temizlik personellerine sahiptir. Tuşba Temizlik Şirketi olarak, tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde tecrübe ve deneyimlerimize dayanarak, tadilat halindeki mekanda profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Şirketimiz siz saygı değer müşterilerimize her alanda ve  her zaman tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.Tadilat sonrası temizlik yaparken  kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir, tadilat temizliği, ve tadilat sonrası temizlik, esnasında Kullanılan temizlik ürünleri olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı  ve değişik değerlerdedir, Tadilat ve tadilat sonrası  temizlik yaparken etrafa zarar vermeden temizlik yapmaktayız.Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik firmamızın uygun ekipman ile yaptıgı kurumsal bir hizmettir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi İle Temizlik Çözümleri

 

Temizlik uygulamaları ile özel çözümler sunan Beylikdüzünde temizlik şirketleri evler, kurumlar, iş yerleri, oteller ve açık alanlar gibi birçok alanda özel temizlik çözümleri sunuyor. Temizlik firması olarak biz de çok yönlü temizlik hizmetleri ile müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Konsept temizlik işlemleri yanında müşterilerimizin özel isteklerine göre şekillendirilmiş temizlik uygulamalarına imza atarak hem hazır hem de esnek tarzda temizlik çözümleri sunuyoruz.

 

Otel Temizliği

 

           Beylikdüzünde temizlik firması seçenekler arayanlar otel temizliği hizmet veren firmamız ile ticari faaliyetlerinde hijyenik çözümlere kavuşuyor. Otel temizliği hizmeti ile lobi, oda, salon ve merdiven boşluğu gibi genel temizlik hizmetleri yanında mutfak, lavabo ve cam temizliği gibi detay işlemler de yapmaktayız. Bu işlemlerde özel ekipmanlar kullanırken müşterinin isteği olan ürünler de kullanılmaktadır. Yer temizleme işlemlerinde vakumlama cihazı kullanılırken deri koltuk, halı ya da duvar temizleme işlemlerinde ise vakumlama, köpükleme ve durulama makineleri kullanılmaktadır. Özel temizlik robotu le modern ve teknolojik şekilde temizlik yapan firmamız Beylikdüzünde temizlik firmaları arasında teknik ekipman ve teknik ekip kalitesi ile fark oluşturuyor.

 

Okul Temizliği

İşlevsel temizlik çözümleri ile hayata pratiklik kazandıran temizlik firmamız okul temizliği seçeneği ile eğitim faaliyetlerinde de kaliteyi artırıyor. Okul temizliği işlemlerini aşamalı şekilde yapan firmamız;

– Lavabo – tuvalet temizliği

– Derslik temizliği

– İdari oda temizliği

– Merdiven boşluğu ve kullanılmayan alan temizliği

– Bahçe Temizliği

şeklinde aşama aşama temizlik işlemleri yapan firmamız her aşamada teknik ekipmanlar kullanarak işlemleri patrik şekilde yürütüyor.

Resmi Kurum Temizliği

Firmamızın sunduğu temizlik hizmetleri konsept olmakla beraber esnek yapıya da sahiptir. Cami temizliği, ya da idari bina temizliği gibi seçenekler yanında resmi binaların temizliği işlemleri ile isteğe göre temizlik çözümleri sunuluyor. İbadethane temizliği işlemleri ile özellikle bayram öncesi temizlik işlemlerinde özel seçenekler sunan firmamız halı yıkama marinası ile yerinde temizlik işlemleri yapıyor. Kaymakamlık, hastane gibi resmi kurumların yanında valilik ya da postane gibi kurumların temizliği işlemlerinde vakumlama robotu kullanılarak yüzey temizleme işlemleri yapılıyor. Bunun yanında cam ve merdiven temizliği işlemleri ile kurumların halka daha temiz ortamda hizmet vermesi sağlanıyor.

 

Ev Temizliği

Özel günlerden önce bir ihtiyaç olan ve ev hanımları için hayatı kolaylaştıran çözümlere dönüşen ev temizliği hizmetimiz bahar temizli ve özellikle de bayram temizliği dönemlerinde özel çözümlere dönüşüyor. Beylikdüzünde temizlik şirketi arayışınızda ideal tercih olan firmamız ev temizliği detaylı uyguluyor. Çağrı bildirimi sonrası adresinize gelen ve sizin görüşme yaptıktan sonra yasal işlemler sonrası temizliğe başlayan firma çalışanlarımız temizlik için öncelikle malzeme hazırlığı ve malzeme tedariki işlemlerini tamamlıyor. Devamda ise:

– Banyo – tuvalet -lavabo temizliği

– Salon, oturma odası temizliği

– Mutfak temizliği

– Duvar, perde, cam temizliği

işlemlerini uygulayarak ev temizliği işlemlerini tamamlıyor. Bu işlemleri içinde koltuk temizliği ya da halı temizliği işlemlerini de isteğinize göre yapan firmamız halı ve koltuklarınız için özel temizlik işlemleri uyguluyor.

– Dokuma halı

– Sentetik halı

– Yün halı

– Antik halı

Türlerine özel şampuan ve deterjan kullanan firmamız,

– Kadife koltuk

– Saten koltuk

– Deri koltuk

– Kanvas koltuk

gibi koltuk türlerine göre de öze üretilmiş olan losyonlar kullanılmaktadır. Köpükleme cihazları ve kuruluma cihazları ile eşyalarınız hassas şekilde temizlenirken bu işlemlerin öncesinde yapılan toz alma ve diğer ön temizlik işlemleri ile ev temizliğiniz Beylikdüzünde temizlik şirketi tarafından mükemmel şekilde yapılıyor.

tadilat sonrası temizlik

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap