Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Beylikdüzü temizlik şirketleri

beylikdüzü temizlik elemanları

beylikdüzü temizlik elemanları

beylikdüzü temizlik elemanları

beylikdüzü temizlik elemanları  temizlik yapılması istenilen mekân; ister ev ister ofis, hiç fark etmez tüm müşterilerin ortak arayışlarının başında öncelikle, güven gelir. Ofisinizi veya evinizi teslim edeceğiniz Beylikdüzü temizlik şirketleri öncelikle size güven unsuru sağlamalıdır. Firmamız, güçlü referansları sayesinde, kendisinden beklenileni size fazlasıyla verebilecek unsurlara ve kaliteye sahiptir.Beylikdüzü temizlik şirketleri Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, sizlere istediğiniz her an ücretsiz keşif imkânımız ile gereken temizlik hizmetini en kaliteli ve en iyi fiyat politikası ile vermekteyiz.

Evinizde ya da çalışma alanlarınızda hızlı ancak detaylı, bir o kadar hijyenik ve gözünüzü arkada bırakmayacak bir temizlik istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. 7/24 destek hattımızla, dilediğiniz her an bizimle irtibat sağlayabilir, vermiş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Beylikdüzü temizlik şirketleri arasından uygun fiyatları ile sıyrılarak, sektörde süratle yükselişe geçmiş olan firmamız, size temiz bir ev ve çalışma alanı yaratmanın haklı gururunu taşımakta. Eşyalarınızda herhangi bir çizme, bozulma, hasar oluşturmadan en güvenli şekilde hijyenik bir hale getirmekte olan firmamıza internet sitemiz üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür.

beylikdüzü temizlik elemanları
beylikdüzü temizlik elemanları

Temizlik her yerde her mekanda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmazlardandır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımıza optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmiştir.Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit etmektedir.Niçin temizlik firması tercih edilmelidir?

*Evlerde ya da ofislerde temizlik için ayrılabilecek zaman sınırlıdır.

*İş sorumluluğu ve disiplini vardır.

*Talep edilen günde programlanan zamanda gelir profesyonel bir ekiple çalışma yapılır.

*Şikayetler süratle değerlendirilir ve giderilir.

*Temizlik firması yapılan işi kontrol eder.

*Sağlık ve güvenlik kuralları çerçevesinde ve çevre dostu ürünleriyle temizlik gerçekleştirirken yüzeylerin zarar görmemesine dikkat edilir.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

*Periyodik temizlik

*Ofis ve büro temizliği

*Dış cephe ve cam temizliği

*Sert zemin cilalama hizmetleri

*Duvar,tavan ve yer temizliği

*İnşaat ve tadilasyon sonrası işyeri ve ev temizliği

*Stand temizliği

*Halı ve koltuk temizliği

*Villa ve site,okul,banka,dersane,otel,mağaza,alışveriş,hastane temizliği

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim.
Çözüm ortağınız olalım.

Tel:0 212 875 05 04
Gsm:0 532 633 84 47

E-Mail:info@tusbatemizlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir