7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !

Hemen Bize Ulaşın! (iletişim bilgilerimiz)

bize ulasın iletisim bilgilerimiz

Beylikdüzü Temizlik Şirketlerinin Çalışmaları Tavsiye Edilebilir Mi?

bize ulasın iletisim bilgilerimiz
bize ulasın iletisim bilgilerimiz

 

Temizlik hizmetinde, en iyi hizmeti veren ve en çok tavsiye edilen firma, her zaman tercih edilir. En iyi temizlik hizmeti hizmetini sizler için sunan temizlik hizmetinde, bize ulasın iletisim bilgilerimiz en iyi çalışma sistemi, ekip çalışması ve temizlik ürünleri, her zaman için tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Pratik Çalışma Yöntemlerini Tercih Etmektedir.

Müşteri memnuniyetini öncelikle baz alan firmamız, kaliteli işçilikle ve mükemmel sonuçlarla, en çok tavsiye edilen firmalardandır. Halı temizliğinde, nepal, ipek ve diğer halı çeşitlerine göre, özel temizleme yöntemlerini uygulamaktadır. Nadide yün halılarına boyaları çıkabilir. Bunun için ithal ilaçlarla, bu boyaların akması önlenir ve sonradan temizlik yapılır. Yerinde ve pratik çözüm yöntemleriyle çalışan firmamız, halı temizliğini de kısa zamanda bitirmektedir bize ulasın iletisim bilgilerimiz  Özel halı makineleriyle, kısa zamanda kurutma işlemini geçekleştiren firmamız, halıyı hemen kullanılacak pozisyona getirmektedir.

En İyi Temizlik Hizmeti

Temizlik hizmeti için tercih ettiğimiz temizlik kimyasalları, özel olarak tercih edilmektedir. Son model olan yıkama makinelerimiz, yeni çıkan makinelerle değiştirilmektedir. Bu nedenle, her zaman mükemmel temizlik hizmeti sunulmaktadır. Güncel temizlik kategorisinde en güncel ve başarılı yöntemleri tercih eden firmayız. En iyi temizlik hizmeti yöntemleriyle çalışan firmamız, temizlik işinden anlamayan veya bu işi meslek edinmeyen hiç bir elemanı, temizlik ekibimize almamaktadır.

Her Türlü Temizlik Hizmeti Verilmektedir

Temizlik adına aradığınız bütün hizmeti veren firmamız, koltuk, kanepe ve mobilya gibi temizlik hizmetleri yanında, halı ve benzeri eşyaların temizliğini de yapmaktadır. Bu temizlik hizmetlerinde, yine her zaman olduğu gibi, eşyanın cinsine göre temizlik maddesi tercihi yapmaktadır. Bu şekilde kaliteli temizlik hizmeti gerçekleştirilmiş olacaktır. Kullanılan temizlik maddeleri, insan sağlığına zararlı değildir. Mermer ve fayans gibi temizliğinde dikkat isteyen işlemlerde, profesyonel çözümler tercih edilmektedir. Hızlı ve pratik çözüm yöntemlerini sizler için tercih eden ekiplerimiz, mermer ve fayans temizliğinde, tuz ruhu ve kireç sökücü kullanmamaktadır. Bu maddeler hem fayans ve mermer gibi malzemelerin yapısını bozar, hem de aralarındaki derz bölümlerini kaldırır. Bu nedenle, başarılı bir sonuç elde edilemez.

bize ulasın iletisim bilgilerimiz

Kısa sürede temizlik hizmetini bitiren firmamız, mesai dışında da çalışmaktadır. Sizin için en uygun zamanı tercih eden ekiplerimiz, Kategorisinde, mesai dışında temizlik konusunda, en çok tercih edilen firmadır. Mesai dışında veya tatillerde gerçekleştirilen bütün temizlik hizmetleri, hayatınızın akışını etkilemediği için, en çok tercih edilen zaman dilimleridir. Bu nedenle, başarılı temizlik hizmeti sunulmaktadır. Hafta sonlarında temizlik hizmeti, başarılı bir şekilde verilmektedir.

Firmamızın çalışmalarını görmeden veya firmamızın temizlik hizmetini tercih etmiş müşterilerle görüşmeden, temizlik şirketi konusunda karar vermeyin. Müşterilerimiz temizlik kategorisinde, en çok bizi tercih etmektedir. Gerek hızlı temizlik hizmeti olsun, gerekse kaliteli temizlik hizmeti olsun, firmamız temizlik hizmeti kategorisinde aradığınız hizmeti sunmaktadır. Garantili ve güven veren temizlik hizmetiyle, müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, garantili temizlik hizmeti vermektedir. Özellikle çıkmayan lekeler konusunda verilen sözler, yerine getirilmektedir. Çıkmayan lekeler konusunda %90’lara kadar başarı sağlayan firmamız, leke konusunda garanti verdiği zaman, o lekeyi çıkarmaktadır. Bu nedenle, leke çıkarmak için, çok pahalı temizlik maddelerine, para dökmenize gerek yok. Temizlik hizmetini yaptırırken, aynı zamanda lekeleri de çıkartabiliriz. Artı bir ücret alınmamaktadır. Ücretlendirme, temizlenecek eşyanın veya yerin kirlilik derecesine göre belirlenmektedir. Çok uğraştıracak lekeler ve aşırı kirli yerler, temizleme süresi fazla olacaktır. Bu nedenle, fiyatlandırma, bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

ADRES  
Barış Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 2. İş Merkezi Kat 2 No 232 Beylikdüzü/ İstanbul

TELEFON
0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

GSM        
0532 633 84 47

Email:
info@tusbatemizlik.com

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.