7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik

Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik

Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat işleri günümüzde gelişerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. İnşaat işlerini başarılı bir şekilde bitiren firmalar günün sonunda artık temizlik işlerini yaparak daireleri sahiplerine teslim etmek istemektedir. Bu teslimat aşamasında en çok dikkat çeken şey ise temizlik işleridir. Binanın zaten nasıl yapıldığını ve hangi malzemelerin kullanıldığını bilen insanlar artık bu bina üzerinde temizliğe ve imalat kusurlarına bakmaktadırlar. Büyükçekmece inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmamız ile birlikte hiçbir şekilde temizlik probleminiz kalmamaktadır.

İnşaat sonrası temizlik işlerinde en önemli ayrıntı müşterinin hoşnut edilmesidir. Evlerini teslim almak için gelen müşteri yapılan temizlikten memnun kalmazsa olur olmadık bahaneler ile evi teslim almak istemez. Temizlik evin genel durumunu en iyi şekilde gösteren bir iş olduğundan dolayı kaliteli ve uzun ömürlü bir temizlik işleminin ardından her şey çorap söküğü gibi kolayca hallolmaktadır.

Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik İşleri

İnşaat sonrasında yapılan temizlik işlemleri ile inşaat işlerinde kullanılan tüm kimyasal malzemelerin artıkları temizlenmektedir. Camlar, dolaplar, duvarlar, zeminler, tuvalet ve banyolar genel ve titiz bir temizlik işlemine tabi tutulmaktadır. Burada en çok dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekildedir.

  • Temizlik işlemlerinde üstteki pis ve artık malzemeyi temizleyeceğim diye alttaki ana malzemeye zarar verilmemelidir. Bu konuda en çok işe yarayan şey etkili temizlik ürünlerinin kullanılmasıdır.
  • Cam temizliği konusunda camların çizilmeden temizlenmesi önemlidir. Çizilen camlar direkt olarak müşterinin gözüne batacağından dolayı bu işlemlerin titizlikle yapılması gerekmektedir.
  • Tuvalet ve banyolarda bir takım kötü kokular olabilmektedir. Temizlik işlemleri ile birlikte bu kokulardan tamamen kurtulmak için koku giderici ürünler kullanılmalıdır.
  • Zeminlerde bulunan inatçı leke ve kirleri çıkarmak için kimi zaman yıkama makineleri kullanılabilmektedir. Zeminin durumuna göre karar verilen bu işlemlerde yıkama makinesi ile zemin arası mesafenin iyi ayarlanması ve gereken tüm ustalığın bu işe verilmesi gerekmektedir.
  • Büyükçekmece inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmamız tarafından kullanılan tüm temizlik ürünlerinde TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onayı aranmaktadır. Bu şekilde yapılan temizlik işleminin insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerin kullanılması amaçlanmaktadır.
  • Büyükçekmece Dış Cephe Temizliği

İnşaat sonrası temizlik işlemleri ile birlikte arzu edilen etkili ve kaliteli temizlik sağlanmaktadır. Bu yollar ile müşteriye teslim edilecek daire de kolaylıkla teslim edilmektedir.

Tuşba temizlik şirketi, sadece Büyükçekmece’de hizmet vermemektedir. İstanbul’un her yerinde hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşterilerinde sadece %100 memnuniyet beklentisi içerisine giren firmamız, sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti anında vermektedir. Hizmetlerimiz arasında sadece inşaat sonrası temizlik bulunmamakta, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemi için bize ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz eğer internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.