Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Sağlıklı bir yaşam sürmek için temizlik yapmak şarttır. Bu temizlik işlemlerini ise a’dan z’ye her yere girerek yapmak en doğrusudur. Bu nedenle vatandaşlarımızın alışkın olmadığı şekliyle hem evin içini hem de dış cephesini temizletmek kalıcı bir koruma sağlamaktadır. Dış cephe temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını bu yazımızda sizlere vermeye çalışacağız.

Bildiğiniz üzere cepheler dış etmenlere karşı korunması olmayan ve direkt olarak dışarıdaki pisliklerle boğuşan yerlerdir. Havanın pisliğini üzerine çeker ve bir yerden sonra bakteri oluşumuna neden olur. Bu bakteri ve mikroplar yaz ve kış mevsimlerinde devamlı olarak büyür, genişler ve zaman içerisinde tüm cepheyi işgal eder. Tüm cepheyi işgal etmeden önce bu mikrop ve pisliklerden kurtulmak en doğrusu olacaktır.

Cephe temizliği hakkında bilinmesi gereken tüm önemli noktaları aşağıda sizlere maddeler halinde açıklayacağız. Yazımızı okuduktan sonra dış cephe cam temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını da net bir şekilde almış olacaksınız.

  • Dış cephe temizliğine başlamanın ilk adımı doğru bir firma seçimi olacaktır. Dış cephe firmalarının içerisinde iyisi de vardır kötüsü de vardır. Bunları ayırt etmek için 1 tane firmadan değil, minimum 3 tane firmadan teklif almak gerekmektedir.
  • Firmalardan teklif istediğinizde sizi 2 şey bekler. Bunlardan bir tanesi direkt olarak sizinle konuşurken fiyat verilmesi ki bu pek hoş karşılanmaz. Profesyonel bir çözüm değildir. 2. si ise binanızı incelemek için ya 3 boyutlu bir ortamda çalışma yapar veya bizzat yerine giderek çalışma yapar. Böylelikle insanlara daha doğru bilgiler ve tam yetkinlik çerçevesinde bir fiyat teklifi hazırlanır.
  • Firmalar size fiyat teklifi verirken bir diğer taraftan binanızda hangi tür temizleme aracını kullanacaklarını hesaplarlar. Mesela vinç ile mi cam temizliği yapılmalı yoksa asma sepet ile mi yapılmalı gibi bir durumu kısa sürede karara bağlarlar. Asma sepet sistemi genellikle girintisi çıkıntısı olmayan yerlerde kullanılır. Vinç sistemi ise tam tersi durumlarda kullanılır.
  • Bina keşif çalışması esnasında ayrıca iş güvenliği konuları da ele alınır. Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır bu binada diye araştırma yapılırken her şey en ince ayrıntısıyla düşünülmektedir.
  • İşin başladığı gün ise planlanan her şey bina etrafında hazır olarak bulundurulur. Bina yukarıdan aşağıya doğru cephe cephe temizlenerek tüm camlar komple temizlenmiş olunur.

Tuşba dış cephe temizlik şirketi, bina cephelerinde istediğiniz tüm ayrıntılı temizlik hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Sizler henüz çalışmanın başlayıp başlamayacağını düşünürken şirketimiz çoktan temizlik işlemlerini bitirmiş olur. Söz verdiği tarihten asla geri adım atmama prensibi ile tüm müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır.

Dış Cephe Temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir