7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Fabrika Temizlik

Fabrika Temizlik

Fabrika Temizlik

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi özel bir amaç için kurulmuş olan ve yıllardır faaliyetlerini titiz bir şekilde devam eden bir kuruluştur. Bünyemizde çalışan personelimiz ile temizlik sektöründe var olduğumuz sürece her zaman büyük başarılara imza atacağımıza söz veriyoruz. Temizlediğimiz fabrikalarda şimdiye kadar müşterilerimiz tarafından herhangi bir olumsuz geri dönüş olmadı. Yaptığımız her işi, bir sonraki işe referans oluşturabilme amacıyla sağlam bir şekilde yapıyoruz. Fabrika temizliği elbette ki diğer temizlik türlerine nazaran bünyesinde biraz daha zorluk barındırmaktadır. Bizler firma olarak kurulduğumuz günden bu güne dek her türlü zorluğun üstesinden çalışanlarımızla kolay bir şekilde gelmeyi bildik. Bu başarılarımızı da zaten özverili çalışmalarımıza borçluyuz.

Ev ve Ofis Temizliği

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi fabrika temizliği konusunda profesyonelleşmiş çalışanları ile tüm işlerini kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Öncelikli olarak fabrika temizliği esnasında temizlenecek alanın metrekare olarak büyüklüğünü ölçüyoruz ve ona göre bir ücret bilançosu çıkartıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz de ekonomik anlamda rahat etmekte ve güvenli bir şekilde işlerini bize test bize teslim etmektedir. Bizler de müşterilerimizin bu güvendini asla boşa çıkarmıyoruz ve profesyonel uzmanlarımız ile birlikte bir çok kaliteli projeden kaliteli işler ortaya çıkartıyoruz. Müşterilerimizin can güvenliğine ve huzurlu bir temizlik ile karşılaşmaları için kaliteli deterjan kullanımını da önemsiyoruz. Endüstriyel olmayan ve temizlik esnasında ortama kötü koku vermeyen deterjanlar kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Bu sayede hem hem müşterilerimiz memnun kalmakta hem de bizler yaptığımız işten tatmin olmaktayız.

Fabrika temizliği nasıl yapılır konusuna değinecek olursak; öncelikli olarak iş planı çıkardıktan sonra kaba bir toz alma ve yerleri silme işlemi yapıyoruz. Fabrika içerisinde yer alan makineleri en ince detayına kadar tek tek temizliyoruz. Herhangi bir yağ kir pas olması durumunda gerekli deterjanlarla bu alanları güzel bir şekilde kirlerinden arındırıryoruz. Daha sonrasında temizliğimizi müşterimize tam zamanında teslim ediyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Fabrika Temizlik
Fabrika Temizlik

Fabrika Temizliği Ücretleri

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi temizlediği fabrikalarda standart şartlarda birtakım ücret tarifesi uygulamaktadır. Bu uyguladığımız tarife temizlenecek alanın büyüklüğüne ve temizlik esnasında kullanılan deterjanlara göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin fabrikanın dış cephesi ve camları temizlenecek ise firmamız sizlerden ekstra ücret almaktadır. Bunun haricinde sözleşmede yazan ve müşterilerimizin de kabul ettiği ücretler mevcuttur. Firmamız hiçbir zaman müşteri memnuniyetini harici bir şekilde tutmamıştır ve ücret konusunda da bu hassasiyetini gösterecektir.

Çalışanlarımızın Güvenlik Önlemleri

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi çalışanları fabrika temizliklerinde birtakım güvenlik önlemleri alarak işlemlerine başlamaktadır. Fabrikanın tipine göre gaz maskesi kask baret gibi aletler kullanmaktayız. Temizleme esnasında kullandığımız deterjanlara ve temizlik bezlerine oldukça dikkat ediyoruz. Deterjanların fabrikalarda yer alan diğer maddelerle etkileşim haline geçmemesi için en uygun olanını tercih ediyoruz. Bu sayede hem müşterilerimiz daha rahat etmekte ve işin sonunda da memnuniyetlerini bize dile getirmektedirler.

Dış Cephe Temizliği

1 Comments

  • Çok iyi bir firma mükemmel bir kadro.Temizlik mi Tabiki Tuşba Temizlik????????????????

Comments are closed.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.