7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği

Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği

Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik işlemleri günümüzde artık temizlik firmaları tarafından yapılmaktadır. Böylelikle gündelik işleri konusunda insanlar temizliğe zaman ayırmak zorunda kalmayacak ve yoğun koşuşturma esnasında elinden gelen her şeyiyle kendisini işlerine verebileceklerdir. Temizlik maalesef sadece ev veya ofis içlerine yaparak tamamlanmıyor. Özellikle günümüzde işyerlerinin cephelerinin komple cam olmaya başladığını düşünürsek bu camlarında temizlenmesi ve silinmesi gerekmektedir. Böylelikle dışarıdan bakan insanlar ofis veya işyeriniz hakkında olumlu düşüncelere sahip olacaklardır. En başta işyerleri ve Avmler olmak üzere bazı rezidanslarda komple cam cephe olarak tasarlanmaktadır. Hem içeriden dışarıyı izlerken hem de dışarıdan içeriye bakarken camdaki kirler fazlasıyla kendisini belli etmektedir. Mimaroba dış cephe cam temizliği işleri yapan firmamız ile sizlerde kaliteli ve tertemiz camlara sahip olabilirsiniz.

Cephe cam temizliği, yüksekte yapılmakta ve dolayısıyla çok riskli olarak tabir edilmektedir. İnsanlar bu tür işleri yaparlarken genel olarak iş güvenliği konularını göz ardı ederler ve bir an önce iş bitsin diye çabalarlar. Önemli olanın işi bitirip para kazanmak olduğunu düşünenler gerçekten çok yanılmaktadırlar. Allah korusun yukarıda en ufak bir hatada insan hayatı söz konusu olacakken para kazanmak kesinlikle 2. Planda kalması gereken bir şeydir.  Mimaroba dış cephe cam temizliği yapan firmamız kesinlikle para kazanmayı değil, insan hayatını önemsemektedir. Kazasız belasız biten bir işe milyonlar kazandığı işi tercih etmektedir. Sizlerde Tuşba Temizlik şirketi ile çalışarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi işe başlarken anlayacaksınız.

Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği
Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği

Cephe Cam Temizliği

Cephe camlarını temizleteceğiniz zaman aradığınız firmalarda bazı şeylerin tam olması gerekmektedir. Bunların başında gelen şeylerden bir tanesi de iş güvenliği belgeleridir. Bu belgenin haricinde bu işi yapacak olan kişilerin mesleki yeterlilik belgelerininde bulunması zorunludur. Ayrıca yüksekte çalışabilir raporları da olası bir kaza durumunda sorgulanan ilk belgelerdendir. Bunların yanı sıra firma kullandığı asma sepet, vinç ve diğer araçların periyodik olarak muayenesini yaptırmak zorundadır. Muayenesi geçmiş olan bir araç yüzünden meydana gelebilecek en ufak bir kazada firma çok ciddi miktarlarda ceza ödemek zorunda kalabilir. Mimaroba dış cephe cam temizliği yapan firmamız tüm bu kurallara harfiyen riayet etmektedir.

Cephe temizleme işinin programlı bir şekilde ilerleyebilmesi açısından keşif sırasında cephe parsellere ayrılır ve her parsel yukarıdan aşağıya doğru tamamlanarak ilerlenir. Böylelikle bir kez yapılan yerler tekrar tekrar temizlenmez, bir iş programı dâhilinde yapıldığından da zaman kazancı sağlanır. Mimaroba dış cephe cam temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi, sektörde yılların verdiği tecrübe ve birikim ile hareket etmekte ve en zorlu işlerin üstesinden bir çırpıda gelmektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Mimaroba Temizlik

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.