7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Mimaroba Temizlik

Mimaroba Temizlik

Mimaroba Temizlik Haftanın 7 günü boyunca Mimaroba temizlik firması olarak bize ulaşabileceğiniz ve normal ya da vardiyalı sistemler ile çalışan iş yerleri adına her zaman temizlik hizmeti alabileceğiniz firmamız ile farklı mekânlar ve alanlar için özel olarak bünyemizde tuttuğumuz deterjan çeşitleri sayesinde sizleri daimi müşterimiz yapıyor ve tüm temizlik işlemleri adına büyük bir güven aşılıyoruz.

Mimaroba Ev Temizliği

Yaşam alanlarımız olan evler için tüm odaların temizliği ile özellikle mutfak, banyo ve zemin ile cam ve mobilya ev temizliği işlemleri söz verdiğimiz zaman içerisinde ve kalitede tamamlayarak sizlere teslim etmekteyiz.

Mimaroba Ofis Temizliği

Ofis alanları daha verimli bir çalışma alanı oluşturmak için sürekli olarak kusursuz bir şekilde temiz kalmalıdır. Firmamız içerisinde bulunan en kaliteli temizlik malzemeleri ile sizlere bu kusursuz temizliği sağlamaktayız.

Mimaroba Villa Temizliği

Lüks mekân alanları için profesyonel bir temizlik gerekir ve özel deterjan karışımlarımız ile villanızı baştan sona en kaliteli temizlik hizmeti bünyesinde sizlere sunmaktayız.

Mimaroba Merdiven Temizliği

Dışarıdan gelen birçok pislik, çamur ya da ıslaklık merdivenleri mahveder. Sizler için en kaliteli merdiven temizliği ile firmamız çatısı altında sürekli olarak bu hizmeti sunabiliyoruz.

Mimaroba Dış Cephe Temizliği

Kötü hava koşulları ve pis dumanlar nedeni ile iş yerlerinin ya da evlerin cepheleri oldukça kirlenir ve profesyonel bir çalışma neticesinde ilk günkü gibi tüm değişik dış cephelerinizi tertemiz yapmaktayız.

Mimaroba Dış Cephe Cam Temizliği

Firmamız bünyesinde çalışan ve dış cephe temizliği adına bu alanda profesyonel olan çalışanlarımız adına her türlü güvenliği alarak, iş yerleriniz kaç katlı olursa olsun tüm temizliklerini kusursuz bir biçimde sağlayarak tüm cam ve çerçeveleri sizlere tertemiz bırakmaktayız.

Mimaroba Dış Cephe Cam Silimi

Camlar içten olduğundan çok daha fazla şekilde dış kısımda daha fazla kirlenir. Bu yüzden farklı teknik yollar ile dış cephe cam silme işlemlerinizi camlara özel olan temizlik malzemeleri bünyesinde tamamlamaktayız.

Mimaroba Banka Temizliği

Müşterilerin en çok zaman harcadığı ve beklediği yerler olan banka içlerinin temizlikleri ve ferah bir ortam olarak sürekli kalması büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız kapsamındaki bu alanda uzman çalışanlarımız ile sizlere haftanın her günü banka temizliği için profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Mimaroba Öğrenci Yurdu Temizliği

Yurtlar tüm yıl boyunca açık olur ve birçok öğrenci de yıl süresince yurtta kalır. Onlara hijyenik bir yaşam alanı vermek için yurt her daim kusursuz bir temizlik içinde kalmalıdır. Bunun için de sizlere en iyi hizmet çatısı altında yurt temizliğini garanti etmekteyiz.

Mimaroba Fabrika Temizliği

Üretim sahasının ve tüm makine teçhizatlarının temizliği ile fabrikaya ait yemekhane ve tuvalet alanları için de profesyonel bir temizlik, firma çatımız altında sizleri bekliyor.

Mimaroba İş Hanı Temizliği

İş hanlarının tüm zemini kusursuz olarak temizlenir ve herhangi bir çöp ya da kir bırakılmaz. Ayrıca bunu bizimle sürekli olarak sağlayabilirsiniz

Mimaroba İş Merkezi Temizliği

İş merkezleri müşteri potansiyelinin her zaman en üst seviyede olması ve güven sunması açısından sürekli olarak temiz kalması gerekmektedir. Bu yüzden haftanın 7 günü bunun alanında uzman çalışanlarımız ile sağlayabilirsiniz.

Mimaroba Site Temizliği

Site içerisinde bulunan apartmanların her birinin tüm temizlikleri için günlük, haftalık ya da aylık olarak firmamız bünyesinde sağlayabilir ve sitenizin her zaman temiz kalmasına fırsat bulabilirsiniz.

Mimaroba Okul Temizliği

Eğitim yuvaları hem öğrenciler için hem de öğretmenler ve diğer görevli kişiler adına sağlık açısından her zaman temiz olması gerekir. Firmamız bünyesinde bunu düzenli olarak sağlayabilir ve en iyi temizlik hizmetini alabilirsiniz.

Mimaroba Otel Temizliği

Bir otelin en büyük reklamlarından biri temiz ve hijyenik olmasıdır. Tüm odaların tuvalet, cam ve banyo temizlikleri en iyi hizmet çatısı altında sunulmaktadır.

Mimaroba Mutfak Temizliği

Mutfağınızda bulunan tüm eşyaları indirerek köşe bucak temizliklerini yapıyor ve sizler için sağlıklı bir ortam sağlıyoruz

Mimaroba Zemin Temizliği

Tüm değişik alanlar adına ortak olan zeminin her zaman temiz olması gerektiğidir. Parlak ve tamamen hijyenik bir zemin temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mimaroba Dış Cephe Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.