7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Parseller Temizlik Şirketi

Parseller Temizlik Şirketi

Parseller temizlik şirketi temizlik alanında profesyonel çalışanları ile birlikte İstanbul ilinde en tanınır ve en güvenilir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu kadar seviyeye gelebilmek için yıllardır çalışanlarımızla beraber büyük bir özveri gösteriyoruz ve müşterilerimizin de bu fedakarlığımızı gördüklerine inanıyoruz. Temizlik alanında diğer firmalardan farkımız çalışanlarımızın eğitimi ve profesyonel davranışlarıdır. Müşteri ile beraber temizlik dışında herhangi bir diyaloğa girmeyen çalışanlarımız sadece temizlik alanında temizliklerini yapıp oradan ayrılmaktadır. Firma olarak müşterilerimizle aramızda imzaladığımız sözleşme neticesinde tüm temizlik işlemlerimizi söz verdiğimiz tarihte bitiriyoruz ve teslimatı sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz de bize güven duymak da ve bir sonraki temizlik işlemlerinde firmamızı tercih etmektedir.

Temizlik sektöründe diğer firmalardan farkımız nedir?

 Parseller temizlik şirketi olarak öncelikle şunu söylemek isteriz; Parseller ilçesinde hiç bir firma yoktur ki hem kullandığı deterjanlara dikkat etsin hem çalışanlarının güvenliğini sağlasın hem de müşteri memnuniyetini düşünsün. Bizler bunların hepsini tek başımıza sağlıyoruz ve müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmelerini istiyoruz. Kurulduğumuz ilk yıllarda işlerimiz bu kadar çok değildi. Fakat başarılı projelere imza attıkça ağırlığımız daha da arttı ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilir bir firma haline geldik. İşlerimiz daha çok açıldı ve temizlik alanında büyük bir çığır açtık. İstanbul ilinde çalışanlarımızla beraber kendimizi sürekli güncelliyoruz ve belirli aralıklarla düzenlenen temizlik eğitim sertifikasyon programlarına katılıyoruz. Bu sayede hem müşterilerimiz bize güven duymakta hem de çalışanlarımız işlerine büyük bir aşkla bağlanmaktadırlar.

Avcılar Temizlik Şirketi

Temizlik yaparken kullandığımız deterjanlar nelerdir?

 Parseller temizlik şirketi elemanları temizlik esnasında endüstriyel olmayan ve etrafa katı atık bırakmayan deterjanları daha çok tercih etmektedir. İnsan sağlığına minimal düzeyde zarar veren bu deterjanlar hem cilde zarar vermemekte hem de astım krizi atakları gelen herhangi bir müşterimize çeşitli sıkıntılar yaşatmamaktadır. Kullanacağımız deterjan eğer ortama birtakım kokular yayacaksa bunu müşterilerimiz ile önceden paylaşıyoruz. Müşterilerimiz de kendi önlemlerini bu paylaşım neticesinde almakta ve herhangi bir sağlık problemi yaşamamaktadır. Özellikle dış cephe temizliğinde cam silmek için uygun deterjan kullanımı son derece önemlidir. Yoksa yüksek katlı rezidansların camlarında sildikten sonra deterjan kullanmazsanız leke leke izler kalacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına kullandığımız deterjanları ve çalışanlarımızın can güvenliğini son derece önemsiyoruz.

Temizlik şirketi ücretlerimiz nasıldır?

 Parseller temizlik şirketi yıllardan beri temizlik sektöründe faaliyet gösterdiğinden dolayı kaliteyi ekonomik fiyata sunmak için büyük uğraşlar vermiştir. Kısa bir süre içerisinde temizlik alanında büyük projelere imza atan firmamız gerek ev temizliği gerekse daha büyük projelerde yer alan temizlik işlerinde olsun belirli bir ücret ortaya çıkarmadan önce temizlenecek alana gidip görmektedir. Daha sonrasında alanın büyüklüğüne ve kullanması gereken deterjanların çeşitliliğine göre bir ücret bilançosu ortaya konulmaktadır. Müşteri ile anlaşıldığı takdirde kısa bir süre içerisinde temizlik çalışmalarımıza başlamaktayız.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.