Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Ev temizliği nasıl yapılır nereden başlanır?

Ev temizliği nasıl yapılır nereden başlanır?

Ev temizliğine en az kullanılan odadan başlayınız yani çok fazla kirli olmayan oda temizlik kovasındaki suyunuzun hemen kirlenmemesine yardımcı olacaktır. Odada halı mevcutsa elektrik süpürgesi veya normal süpürge ile süpürebilirsiniz.

Yerler nasıl temizlenir?

Yumuşak paspas veya mop kullanarak ıslaklık bırakmadan silin. Islak kalırsa kuru bir havlu ile zeminin üzerinden tekrar geçin. Temizleyici ürün kullanmak istiyorsanız 5 litre kadar suya 1 kapak sıvı temizleyici katabilir veya beyaz sirke ile doğal temizlik yapabilirsiniz. Sirkenin kokusundan endişe etmeyin.

Dolap silme suyuna ne konur?

Mutfak dolaplarını temizlemek için: Küçük bir kovaya bulaşık deterjanı ve sirke dökün. Ardından yarısını biraz geçecek şekilde su koyun. Bu karışımı bezle ya da süngerle tüm dolaplara uygulayın. Islak bir bezi bol bol durulayarak tüm dolapların içini tekrar silin.

Temizlik hakkında ayrıntılı bilgi ve hizmet için bizi arayınız.

Profesyonel Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Profesyonel Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Temizlik bir evin nasıl göründüğünü etkileyen en önemli unsurdur. Dünyanın en güzel dekorasyonun bile temiz olmayan bir evde hiçbir cazibesi kalmayacaktır. Yaşadığınız evi düzene getirmek, evlerinizin güzel ve estetik görünmesini istiyorsanız her zaman temiz ve düzenli tutmaya özen göstermelisiniz. Bugünkü yazımızda ise mevsim geçişlerinde yapılan büyük ve kapsamlı temizlik aşamalarını ayrıntılarıyla ele alacağız. Tüm aşamaları okuduğunuzda eminim bunların hepsini teker teker nasıl yapacağım yada bunun için yeterli zamanım yok diyebilirsiniz. Tuşba Temizlik Şirketi olarak kapsamlı olarak ev temizliğinizi yapıyoruz.

Önce tüm evi havalandırın

Evinizde o gün temizlik yapıyor olsanız da olmasanız da, dört mevsim, havalar ne kadar soğuk olursa olsun, evinizin içindeki havanın tazeliğini korumak için mutlaka her gün evinizi havalandırmalısınız. Bir evin yerlerinin, mobilyalarının, duvarlarının temizliğinden daha önemli olan şey ve evin temizliğini en çok gösteren ve hissettiren şey evin havasının temiz olmasıdır. Yaşam alanlarınız pırıl pırıl bile olsa, düzenli havalandırılmayan evlerde boğucu ve nahoş bir hava hakim olur. Özellikle sigara içilen evlerde ve açık mutfaklı salonlarda sigara ve yemek kokuları havayı çok daha hızlı yoracağı ve kirleteceği için bu ihtiyaç daha da zorunlu hale gelir.

Duvarlardaki lekeleri silin

Duvarlar evlerin dekorasyonlarını en çok gösteren unsurlardan biridir bu yüzden de profesyonel dekoratörler duvarlara ekstra özen gösterir. Elbette haftalık temizliklerde bu işlemi yapmanıza gerek yok ama bu yazımızda kapsamlı ev temizliği nasıl yapılır sorusunu ele aldığımız için evi havalandırırken temizliğin ilk aşaması olarak duvarlardan başlayabilirsiniz. Elbette evin bütün duvarlarını baştan aşağıya silmekten söz etmiyoruz. Evin tüm odalarını tek tek gezin ve duvarlarda oluşan lekeleri tespit edin. Daha sonra bu lekeleri duvarların boyasına ya da dekorasyonuna zarar vermeyecek mikrofiber bir bez ve sıvı arap sabunu ile (ya da aşındırıcı olmayan bir deterjanla) temizleyebilirsiniz. Duvarlarınızdaki lekeleri boyaya zarar vermeden çıkarmanın bir başka doğal yöntemi de sirkeli su kullanmaktır.

Perdeler

Duvarları temizledikten sonra evin kokusunu ve havasını değiştiren perde ve camlara yönelebilirsiniz. Önce evin tüm odalarındaki tüm perdeleri çıkarın ve çamaşır makinesine atın. Perdeler yıkanırken cam temizliğine geçebilirsiniz.

Cam temizliği

Cam silme bezleri ve cam silme sularıyla camlarınızı pırıl pırıl yapmak çok kolay. Ancak cam silme bezi dışındaki bezler camlarda leke ve toz bırakacağı için işinizi çok daha zorlaştıracaktır. Cam silme sularınızın içine biraz tuz eklerseniz, camlarınız çok daha hızlı ve çok daha etkili temizlenecektir. Ayrıca sirke, cam silerken de yardımımıza koşan doğal bir ürün olma niteliği taşıyor. Camlarınızı hazır cam silme suları yerine sirkeli suyla da temizleyebilirsiniz. Üstelik sirkeli suyla silinen camlar çok daha uzun süre temiz kalırlar. Camları silerken özellikle yüksek katlarda oturuyorsanız lütfen önce can güvenliğinizi düşünün ve asla cama çıkmayın. Bunun yerine oldukça ucuza satın alabileceğiniz uzayan cam silme aparatlarından alabilirsiniz. Cam silme işleminiz bitince aynı yöntemle evdeki tüm aynaları da silerek ayna temizliğini de aradan çıkarabilirsiniz.

Toz alın ve ortalığı toplayın

Camları sildikten sonra toz alma işlemine geçebilirsiniz. İtiraf edelim ki temizlikte çoğu kişi toz alma faslını pek sevmemekte. Toz alırken evdeki tüm mobilyaları dolanacağız için bir yandan da etrafı toplayabilirsiniz.

Malzemeye göre temizlik ürünü kullanın

Cam sehpaların tozunu cam silme sularıyla, ahşap sehpa ve mobilyaların tozunu ise ahşap mobilyalar için üretilmiş deterjanlı sularla alırsanız mobilyalarınızı yıpratmamış olursunuz. Unutmayın ki düzenli toz alınan bir ev her zaman daha temiz görünür. Mobilya ve sehpaların tozlarını aldıktan sonra kapı ve pencere kenarlarını da silmeyi unutmayın.

Çarşafları değiştirin

Sırada kumaşlı mobilya ve çarşafların temizliği var. Önce evdeki tüm yatak odalarını dolaşın ve bütün yastık kılıflarını, çarşafları ve nevresim takımlarını temizleriyle değiştirin. Bunu yapmadan önce yastıkları ellerinizle vurarak yumuşatırsanız ve hatta mümkünse balkonda bekleterek biraz havalandırın. Çarşafları değiştirdikten sonra oturma gruplarının ve döşemeli koltukların temizliğine geçebilirsiniz. Koltuklarınızı hangi deterjanla sileceğiniz, koltuk takımınızın kumaşının malzemesine göre değişkenlik gösterebilir.

Dolap ve çekmeceleri düzenleyin

Bütün ve ayrıntılı ev temizliğinden bahsettiğimiz için, temizliğin bir sonraki aşamasında dolap ve çekmecelere geçebilirsiniz. Evdeki büyün yaşam alanlarındaki dolapları ve çekmeceleri açıp düzenleyin. İçleri bir şekilde tozlanmış olan dolap ve çekmecelerin de içindekileri çıkarıp tozunu alıp yeniden yerleştirin. Evlerimizdeki dolap ve çekmeceler aslında yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Tüm düzenimizi onlar sağlar ve dağınıklığımızı toplarlar. Bu yüzden çekmece ve dolapların içlerinin düzenli olması ve aradığımız şeyleri istediğimiz zaman bulabilmek yaşam kalitemizi bir hayli arttıran unsurlardan biridir.

Banyo ve tuvaletler

Banyo ve tuvaletler en çok düzenli vakit ayırmanızı gerektiren ve en çok enerji harcayacağınız yaşam alanlarının başında geliyor. Hem düzenli kullanıldıkları için, hem hijyenin maksimum düzeyde hakim olması gerektiği için, hem de sağlık açısından banyo ve tuvaletlerinizin her zaman temiz kalması çok ama çok önemli. Tuvaletlerde klozetleri temizlerken kanallara özellikle özen gösterin. Küvet ve duşa kabinlerde ise özellikle köşelere dikkat etmeniz şart.

Lavabolar

Klozet ve banyo alanlarını temizledikten sonra lavaboyu temizleyin ve sonra dolap ve tezgaha geçin. Banyonuzu temizledikten sonra mutlaka tekrar bütün alana iyice göz gezdirin ve gözden kaçırdığınız noktaları kontrol edin. Bu arada banyodaki el ve yüz havlularını temizleriyle değiştirmeyi de ihmal etmeyin.

Tüm evi süpürün

Ve ev temizliğinin en sıkıcı ama olmazsa olmaz işlemlerinden birine geldi sıra: Süpürme. Elektrik süpürgenizin çekiş gücüne ve evinizin büyüklüğüne göre bu işlemin süresi değişebilir. Evinizi en içerideki odadan başlayarak süpürmeye başlayın. Eğer yapabiliyorsanız mobilyaları yerinden oynatarak altlarında toz kalmasına olanak vermeyin. Köşelere de özellikle özen gösterin. Halılara daha fazla vakit ayırın. Eğer eviniz düzenli olarak süpürülmüyorsa ve yerlerde çok toz biriktiyse süpürme işlemi sırasında toz kalkacağı için bu işlemi toz almadan önce yapmanız gerekiyor.

Mutfak temizliği

Düzenli bir mutfak tüm evin havasını değiştirmeye yeter. Çünkü hep dediğimiz gibi, mutfakların evlerin kalbidir. İşte bu yüzden de genel temizlik günlerinin dışında da düzenli olarak mutfağınızı derli toplu ve temiz tutmaya özen göstermelisiniz. Özellikle birikmiş bulaşıklar mutfağınızı ve dolayısıyla tüm evinizi kirli ve nahoş gösterecektir. Tüm bulaşıkları yıkadıktan sonra eğer kapsamlı bir mutfak temizliğine girişecekseniz, zor da olsa tüm dolapları boşaltıp içlerini temizleyip tekrar yerleştirerek başlamanız gerekiyor. Daha sonra mutfak dolaplarının dış kısımlarını ve tezgahınızı silin. Erzak dolabınızı ve buzdolabınızı da boşaltıp raflarını temizleyip yeniden düzenlerseniz pırıl pırıl ve yepyeni bir mutfağa kavuşmuş olursunuz.

Ve son aşama: Yer silme

Ve artık nihayet son aşamaya geldik: Yer silme. Yerleri silerken her zaman önce süpürgeliklerden başlayın. Süpürgelikler düz olmadıkları için temizlemesi en zor yerlerdir. Daha sonra köşelerden başlayarak tüm evi silin. Paspasınızın yeterince nemli ama su damlatacak kadar ıslak olmamasına özen gösterin. Tıpkı yer süpürürken yaptığınız gibi, mobilyaların yerlerini değiştirerek altlarını silerseniz evinizin yerlerinin çok daha uzun süre temiz kalmasını sağlarsınız. Yerleri sildikten sonra paspasınızı da yıkayıp temiz bırakmayı ihmal etmeyin. Son olarak temizliğin başında yıkadığınız perdeleri asarak temizliği sonlandırabilirsiniz. Şimdi pırıl pırıl evinizin keyfini çıkarmaya bakın.

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri Beylikdüzü/Cumhuriyet Mahallesinde kurulmuş olan profesyonel bir temizlik şirketidir. Hizmet esnasında kullanılan kaliteli malzemeler ve tecrübeli personeller ile güçlü referanslar edinen Tuşba Temizlik tüm temizlik kategorilerinde yanınızda. Temizlikte kaliteli hizmet ilk hedefimizdir.

Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde gerekli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır. Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir. Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise, Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler;

İnşaat Sonrası Temizlik

Dış Cephe Cam Temizliği

Ev ve Ofis Temizliği

Villa Temizliği

Halı ve Koltuk Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Fuar ve Stand Alan Temizliği

Koltuk Yıkama

Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği

Avm Temizliği

Site,Blok ve Lojman Temizliği

 

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

İstanbul beylikdüzü temizlik şirketleri arasında gündelik temizlikçi personel temini sağlayan Tuşba Temizlik, artık günlük temizlik, haftalık temizlik ve aylık temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel temizlik personellerimizle hizmet vermektedir.

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen aileler, güvenilir ve referanslı temizlik firmaları aracılığıyla gündelik temizlik personelleri temin etmektedirler. Gündelik ev temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Gündelik temizlik hizmetleri

Periyodik ofis temizliği
Yoğun iş temposundan dolayı iş yeri çalışanları, iş yeri temizliklerine vakit ayıramamaktadırlar. Periyodik iş yeri temizlikleri için profesyonel çözümler sunan temizlik şirketi Tuşba temizlik, Günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizlikleri ve aylık ofis temizliği ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.

Periyodik iş yeri temizliği hizmetlerimiz nelerdir?

Günlük veya haftalık ofis ve diğer iş yeri temizliklerde, ofis içerisinde bulunan masalar, sandalyeler, camlar, lavabo ve banyolar, sert zeminler ve mutfak temizlikler itinayla yapılmaktadır. Gündelik ofis temizlikçi hizmetlerimizin için bizleri 7/24 arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Cam temizliği
 • Çalışma masası temizliği
 • Lavabo temizliği
 • Banyo temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Sert zemin temizliği (Parke, Lamine parke ve fayans seramiklerin temizliği olabilir)
 • Ayna temizliği
 • Çöp kovası temizliği
 • Sandalyelerin temizliği
 • Patron masası temizliği
 • Yerlerin süpürülmesi
 • Mutfak dolabı temizliği
 • Mutfağın genel temizliği
 • Periyodik ev temizliği

Çalışan ve Evin periyodik temizliklerine yetişemeyen bayanlar için yardımcı temizlik elemanları temin etmekteyiz. Ev temizlik personellerimiz sayesinde, evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. İster gündelik temizlik personelleri ihtiyaçlarınız için ister haftalık ev temizliği ve aylık ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak güvenilir gündelikçi temizlik personellerimizden faydalanabilirsiniz.

Gündelik temizlik elemanları Çalışma saatleri

Talebe göre saatler değişebilmektedir. Bizi arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gündelikçi temizlik personelleri fiyatları

Gündelik temizlikçi personelleri fiyatlarımız İstanbul’a bağlı tüm semt ve mahalleler için farklılık göstermektedir.

Daha önce firmamızdan temizlikçi elemanlarımızdan hizmet almadıysanız, ayrıntılı bilgi için bize danışınız.

Temizlikte Öncü Olmak

Temizlikte Öncü Olmak

Temizlikte Öncü Olmak

Belki de bir çok kişi şansını temizlik şirketi kurmakla denedi. Bu amaç doğrultusunda yapılan atılımların çoğu boşa küre çekmekle son buldu. Müşteriyi anlayamamak, kaliteden ödün vermek, temizlik araç gereçlerine hakim olamamak, temizlikte her yer için ayrı bir çalışma yapılması gerektiğini bilememek en büyük olumsuz nedenler oldu. Peki müşteri gerçekten temizlik sektöründen ne istiyor ? Müşterinin beklentilerini karşılayabiliyor musunuz ? İşte ana odak nokta bu soruyu nasıl cevaplayabildiğinizden geçiyor.

Müşterinin Temizlik Sektöründen Beklentisi Nedir ?

Zaman durmuyor ki her sektörde bir yenisi daha eklenmesin. Sektörlerde, verilen hizmetlerde sürekli değişiyor fakat bu temizlik uygulamalarını her firma farklı yöntemlerle yapıyor. Müşteri uygun fiyat ve kaliteli hizmeti aynı anda görmek istiyor. Tuşba Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak bizde buna önem veriyoruz. 10 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve güçlü kadromuz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Müşterinin istediği ölçüde temizlik hizmetini programlayıp bu istekler doğrultusunda kalite hizmeti sunuyoruz.

Temizlik Sektörünün Tarihçesi

Teknoloji arttıkça yeni iş sınıfları ortaya çıkmıştır. İnsanlar zamandan daha çok tasarruf etmek için temizlik hizmetini başkalarından alma ihtiyacı oluşmuştur. Geçmişten günümüze temizlik sektörü de gelişti ve bu zamanlara kadar yeni yöntemler ile yerini aldı. Hem temizlik sektörü hemde temizlik ürünlerinde gelişme 1940 lar da 2. dünya savaşından sonra artış gösterdi. Türkiye’de  temizlik ürünleri sektöründe sanayileşme 1950’li yıllarda yabancı firmaların pazardan pay almak istemeleri ile başlamıştır. Temizlik sektörü ürünleri günlük yaşamımızın zorunlu tüketim maddeleri sınıfına girmekte olup, hayatımızda önemli bir yer almaktadır. İnsan hayatı devam ettiği sürece ölmeyecek sektörler arasında Temizlik sektörü de görülmektedir. Şimdi temizlik sektöründe yer alan uluslararası firmalardan bahsedelim. Dünyanın en büyük sabun üretici, ihracatçı ve ithalatçıları olan firmalar Avrupa Birliği üyesi ülkeleridir. Unilever, Reckitt Benickser, SC Johnson and Son ve Henkel Temizlik sektöründe pazarda yer alan lider firmalardır. Son zamanlarda temizlik sektörünün en büyük Pazar ağı Brezilyada görülmektedir. Brezilya pazarı ABD ve Batı Avrupa pazarını aşarak dünyanın en hızlı büyüyen pazarı haline gelmiştir. Gelişen pazarlarda lider firmalar Unilever ve Procter and Gamble olmuştur. Procter and Gamble firması dünya deterjan sektöründe önemli ürünleriyle liderliğini sürdürmeye devam etmektedir. Uluslararası firmalar son dönemlerde gelişmekte olan ülkeleri kendilerine hedefleyerek gelişmekte olan pazarlarda büyümeyi hedeflemişlerdir. Dünya temizlik maddeleri ithalatında ilk sırada yıkama temizleme ve yer ürünleri almaktadır. Bu ürün grubunu sabunlar, yüzey aktif maddeler ve yağlama müstahzarları, pas önleyiciler takip etmektedir. Dünyada temizlik maddelerinin toplam ithalat değeri; 2014 yılında 60 milyar ABD Doları olmuştur. 2015 yılında ise %10 oranında azalış yaşanarak 53,8 milyar ABD Doları olarak gerçekleşmiştir. 2016 ve 2017 yıllarında ise tahmini ithalat değer 54 milyar ve 60 milyar ABD doları arasındadır. Türkiye de temizlik maddeleri pazarını deterjan ve sabun oluşturmaktadır.
Ve ayrıca Türkiye de sabun sektörü dünyadaki rakiplerine göre gelişmiş ve önemli yeterlilikleri olan bir sektördür.

Kalite hizmet için bizi arayın sizi bilgilendirelim. İnstagram adresimizde bizi takip edip destek olabilirsiniz.

 

Hastalık Oluşturan Mikroorganizmalar

Hijyenin Sağlanmadığı Yerlerde Hastalık Oluşturan Mikroorganizmalar

Hijyenin Sağlanmadığı Yerlerde Hastalık Oluşturan Mikroorganizmalar

Bu başlık altında hijyenin sağlanamadığı yerlerde hastalık oluşturan mikroorganizmalara ve nerelerde etkin olduklarında yer vereceğiz. Öncelikle hastalık unsuru oluşturan bu mikroorganizmalar sağlığımız için büyük tehdit oluşturmaktadır. Gözle göremeyeceğimiz kadar küçük olan bu mikro canlılar düzenli temizlik oluşturulmadığında hızla üremektedir. Banyodan yatak odasına yattığımız yataktan oturduğumuz koltuklara kadar her yerde yaşayabilmektedirler. Temizliğin sadece bir hafta ihmal edilmesiyle bu mikroorganizmaların kolayca milyonları aşabileceğini biliyor muydunuz ?

Hastalık Oluşturan Mikroorganizmalar

Mikroorganizmaların sıcaklık/soğukluk/nemlilik faktörüne göre buzdolabında, fırınlarda yaşayan birbirinden farklı alt türleri de bulunmaktadır. Ondan önce bizim için zararlı etkileri olan bu mikro canlıları tanıyalım ve nasıl sonuç odaklı çözüme ulaşabileceğimizi değerlendirelim.

Mikroorganizmalar Virüsler, Bakteriler, Riketsiyalar ve Mantarlar olarak 4 grupta sınıflandırılır.

Virüsler

Virüsler çok küçük organizmalardır. En büyük virüs, en küçük bakteriden bile küçüktür. Bu da kapalı kapıların, camların ardından rahatça eve taşınabilmelerini sağlıyor. Kendi metabolizmaları olmadığı için, kendi başlarına yaşama ya da üreme yetenekleri yoktur. Virüslerin yaşaması için canlı bir hücreye, bitki, hayvan ya da bakterilere ihtiyaçları vardır. Virüslere antibiyotiklerde etki etmemektedir. Çoğalmalarını engellemek için yapılması gereken düzenli temizlik ile hijyeni sağlamaktır. Temizlenecek alan ev, okul, avm, ibadethaneler, fuar alanları gibi topluma açık her yer olabilir. Tuşba temizlik şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile temizlik adına her hizmeti vermekteyiz. Açıldığımız günden beri sizlere en iyi hizmeti vermek tek amacımız oldu.

Bakteriler

Bakteriler, farklı ortamlarda üreyebilen mikroskobik, tek hücreli canlılardır. Bu organizmalar toprakta, okyanusta ve insan bağırsağında yaşayabilirler. İç ve dış bakteri olarak kendi içlerinde ayrılırlar. Dışardan bir mekana geçiş yaptığınızda rahatlıkla bakteri yumurtalarını içeri sokabilirsiniz. Özellikle mutfak ve tuvaletlerde kolayca üreyebilmektedirler. Bu sebeple bu mikro canlılardan kurtulmak içinde en iyi çözüm temizlik olacaktır. Düzenli ve profesyonel bir temizlik hayatınıza bir koruma kalkanı olacaktır.

Riketsiyalar

Bakteri ve virüsler arasında bir geçiş formudur. Doğada bit ve kene gibi canlıların sindirim kanalı hücrelerinde yaşarlar. Bu canlılarda herhangi bir zarar vermezken bunlardan ayrılıp insana ve diğer canlılara geçtiklerinde bir takım hastalıklar meydana getirirler. Sıcağı çok seven bu canlılar insan vücudunda sobanın klimanın açıkta olduğu yerlerde rahatça çoğalabilirler. Bu mikroorganizma dışında soğuğu seven buz dolabının içinde yaşayan farklı türlerde bulunur. Sevdiğimiz yemekleri gönül rahatlığıyla yiyebilmek için, odanızda kahvenizi yudumlarken rahatça oturabilmek için işini bilen bir temizlik ekibiyle çalışmak fena olmasa gerek.

Mantarlar

Bazı bakteri, maya ve küf mantarı kültürleri, 4- 7°C’de aylarca canlı kalabilir. Toksin sentezleme yetenekleri sayesinde deri tabakasına yerleşip dokulara zarar vermektedir. Bu mikroorganizmalardan kurtulmak için halı, koltuk temizliği, zemin hatta cam temizliği gerekebilir.

Sonuç olarak vermiş olduğumuz hizmetler ile bu 4 mikro canlı ile son teknoloji ekipmanlarımızla savaşıyoruz. Beylikdüzü merkezli temizlik şirketimiz profesyonel ekibi ile uygun fiyatlarla istanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibat kurulabilirsiniz. İnstagram edresimizden de bizi takip edebilirsiniz.

Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu

Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu

Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu Günlük yaşantımızın büyük bir çoğunluğunu evlerimizde geçirdiğimiz için ev ortamında kötü kokuların meydana gelmesi oldukça normal bir durumdur. Özellikle mutfak, tuvalet ve banyo gibi kötü kokuya sebep olan etkenlerden kurtulmak için evdeki kötü kokuları yok etmenin 5 yolu hakkındaki bilgiler işinizi kolaylaştıracak türdendir.

Eğer evdeki kötü kokuları yok etmenin 5 yolu bilgilerinin birçoğunu uygulamanıza rağmen koku henüz yok olmadıysa temizlik şirketleri aracılığıyla da sorunu çözebilirsiniz. Temizlik şirketlerinin uyguladığı yöntemler sayesinde yemek, tuvalet ve bunlara benzer kötü kokuya sebep olan faktörlerden kurtulmuş olursunuz. Bu sebeple temizlik şirketleriyle görüşmeyi de unutmamanız işinize yarayabilir.

Mutfak ve Banyonuzdaki Kötü Kokuları Gidermenin Yolları

Her gün mutlaka yemek pişirilen mutfaklar evdeki kötü kokuların başlıca sebepleri arasında yerini alır. Siz fark etmeseniz de yemek kokusu mutfak dolaplarından duvarlara kadar her yere siniyor. Bu sebeple evdeki kötü kokuları yok etmenin 5 yolu arasında mutfak kokularını gidermek de önemlidir. Evinizi düzenli olarak havalandırarak mutfaktaki kötü kokuları giderebilirsiniz.

Evinizin kötü kokmasına sebep olan etkenlerden birisi banyodur. Banyonun yanı sıra tuvalet de ele alınabilir. Bu tarz kokular evi havalandırdığınızda kolay kolay gitmeyecek türdendir. Çeşitli temizlik ürünlerini kullanarak sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Eğer hâlâ koku gitmiyorsa alanında uzman bir temizlik şirketi size yardımcı olabilir.

Evdeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

Biraz önce de belirttiğimiz gibi mutfak sık sık yemek pişirildiği için evdeki kötü kokuların başlıca sebeplerinden biridir. Kötü kokuya sebep olan yemek denildiğinde ise akla ilk olarak balık gelir. Balık kokuları birkaç gün evden gitmez. Bu kokuyu önlemek için kimileri sirkeli su, kahve telvesi, tarçın ve limon gibi araçlara başvuruyor.

Balık kokusunu gidermek için uygulanabilecek seçenekler hakkında bilgisi olmayan kişilerin temizlik şirketi aracılığıyla sorunu çözmeye çalışması işleri daha da kolaylaştırabilir. Kimi zaman bu yöntemleri kullanmanıza rağmen koku evden gitmeyebilir. Bu sebeple her ihtimale karşı temizlik şirketleriyle görüşmek evinizdeki kötü kokuyu giderme konusunda yardımcı olacaktır.

Evdeki Sigara Kokusu Nasıl Giderilir?

Sigara kullanan kişiler arasında sigarayı evde tüketenler oldukça fazladır. Kesin çözüm her ne kadar evde sigara tüketmemek olsa da bunu dikkate almayan birçok kişi mevcuttur. Eğer evinize sinen sigara kokusundan şikâyet ediyorsanız mum yakma yöntemini biliyor olmalısınız. Bu yöntem eski olsa bile etkili bir yöntem olarak hâlâ varlığını koruyor.

Her türlü yöntemi denemenize rağmen sigara kokusu evinizden gitmiyorsa Beylikdüzü temizlik şirketi işinize yarayacak yöntemlerle sigara kokusundan kurtulmanızı sağlayabilir. Böylece evinizde sigara içseniz bile düzenli olarak temizlik yaptırdığınız zaman sigara kokusu eskisi kadar fazla hissedilmez. Ayrıca kıyafetlerinize sinen sigara kokusunun da evin içerisinde kötü koku oluşmasına sebep olduğu unutmamalısınız.

Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu
Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu

Evdeki Çöp Kokusunu Gidermenin Yolları

Yemek artıklarının ve pet şişe, ambalaj gibi çöp sayılan ürünlerin ileride koku yapmaması için poşetlemem yöntemiyle ayrıştırılması gerekir. Çöpler uzun süre bekledikten sonra kokularını eve yayacaktır. Bu sebeple fazla bekletmeden çöplerinizi poşetleyip önleminizi almakta fayda var. Önlem almanıza rağmen evde kötü koku hâkimse Beylikdüzü temizlik şirketi aracılığıyla sorunu çözebilirsiniz.

Anlaştığınız Tuşba temizlik şirketinin kaliteli olmasına dikkat etmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Çünkü kaliteli bir şirketle anlaşmazsanız evinizdeki kokular tam anlamıyla giderilmeyebilir. Ayrıca kullanılan temizlik ürünlerinin sağlığınızı olumsuz etkileyip etkilememesi de bir bakıma temizlik şirketinin kalitesine bağlı bir durumdur. Bu sebeple araştırma yapmadan herhangi bir şirketle anlaşmamalısınız.

Evdeki Tuvalet Kokusunu Gidermenin Yolları

Evdeki kötü kokulara sebep olan güçlü etkenlerden birisi tuvalettir. Son dönemlerde insanlar tuvaletindeki kötü kokunun evlerine dağılmasını tabletler aracılığıyla önlüyor. Özellikle klozet kullanan kişiler için tabletler büyük bir yardımcı görevi üstlenir. Fakat bu tarz yöntemleri uygulamasına rağmen tuvalet kokusu evine dağılan birçok insan mevcuttur.

Evinizdeki kötü kokular bir türlü giderilemiyorsa Tuşba temizlik şirketleriyle görüşerek evinizdeki kötü kokulardan kurtulabilirsiniz. Temizlik şirketlerinden herhangi biriyle anlaşmanız iyi bir düşünce değildir. Artış gösteren temizlik şirketi sayısıyla birlikte kaliteli ve müşteri odaklı çalışan temizlik şirketi bulmak artık çok daha zor bir hâle geldi. Bu sebeple araştırma yaparak evinizin temizliğini yaptırmalısınız.

Evdeki Kötü Kokuları Gidermek İçin Temizlik Şirketlerine Başvurun

Evinizdeki kötü kokular ileride size düşünmediğiniz sorunlar oluşturabilir. Örneğin evinize bir misafirin geldiğini düşünün. Evinizdeki kötü kokudan etkilenerek evinizde fazla durmak istemeyecektir. Her şeyden önemlisi kendi sağlığınızı düşündüğünüzde düzenli olarak temizlik yapılması büyük bir önem taşır. Eğer temizlik yapacak zaman bulamıyorsanız temizlik şirketleri işinizi kolaylaştırır.

Temizlik yaptıracağınız zaman size uygun temizlik şirketleri ile iletişime geçerek evinizdeki kötü kokuların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece eviniz her zaman temiz ve bakımlı olur. Aynı zamanda sağlığınızı olumsuz etkileyecek herhangi bir sorunla da karşılaşmazsınız. Tabii temizlik şirketi seçiminde de dikkat etmeniz gereken faktörler olduğunu unutmamanız önem taşır.

Temizlik Şirketimize Ulaşın

Kötü kokuların giderilmesinde en etkili çözüm yolu şüphesiz ki temizlik şirketleriyle görüşmektir. Fakat temizlik şirketlerinin giderek arttığı son dönemlerde işini iyi yapan firma bulmak gün geçtikçe zor bir hâle geliyor. Bu sebeple temizlik şirketlerini araştırmadan herhangi bir firmayla anlaşmamanız gerekir. İlk olarak dikkat etmeniz gereken faktör, kalitedir.

Temizlik şirketimiz tuşba beylikdüzü koltuk yıkama şirketimize ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Müşteri odaklı çalışan temizlik şirketimiz hizmet esnasında sağlık sorunu yaşamamanız için doğa dostu temizlik ürünleri kullanma konusunda da özen gösterir. Profesyonel hizmet imkânlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, temizlik şirketimizle iletişime geçmenizdir.

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Birbirinden harika yemeklerin piştiği evin en çok sevilen bölümlerinden biri olan mutfağın hijyen bakımından temizliği oldukça önemlidir. Mutfak ne kadar eğlenceli ve keyifli bir alan olsa da temizlenmesi en zor olan alanlardan biridir. Çünkü mutfak içerisinde birçok detay bulunmaktadır. Bu detayların her biri kendi içerisinde ayrı temizlenme yöntemlerine sahiptir.

Ev ve ofislerde mutfak temizliği nasıl yapılır püf noktaları içerisinde ilk sırada doğal temizlik ürünleri yer almaktadır. Olabildiğince doğal ürünlerle temizlik yapmaya özen gösterilmelidir. Püf noktalardan bir tanesi de ılık su kullanımıdır. Ilık su hem bakterilerin ölmesine yardımcı olacak hem de lekelerin daha çabuk çıkmasını sağlayacaktır.

Mutfak Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak temizliği kendi başına çeşitli ayrıntıları olan temizliklerdir. Mutfak temizliği ayrı bir özen ve hijyen gerektirir. Çünkü yiyeceklerin bulunduğu ve yemeklerin yapıldığı alanlar olduğundan dolayı sağlık açısından özenle temizliği yapılmalıdır. Mutfak temizliği nasıl yapılır püf noktaları kadar temizlik sırasında nelere dikkat edilmeli konusu da oldukça önem kazanır.

Temizlik sırasında kullanılan bezler her kullanımdan sonra yıkanarak temizlenmelidir. Bunun yanı sıra mutfaklar günlük olarak temizlenmeli belirli aralıklarla kapsamlı olarak temizlenmelidir. Firmamız Beylikdüzü temizlik şirketi mutfak dahil evin tamamını kapsamlı ve büyük bir özenle temizliğini gerçekleştirir.

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları
Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Mutfak Duvarlarında Oluşan Yağ Lekelerinden Kurtulma Yöntemleri

Mutfaklarda yaşanan en sık durumlardan biri yemek pişirme sırasında veya kızartma yapıldığı sırada istemsiz olarak mutfak duvarlarına yağ sıçrar. Yağların birikmesi ve temizlenmemesi durumunda kalıcı ve inatçı yağ lekeleri oluşur. Bu yağ lekelerinden kurtulmak için en iyi yöntemlerden biri karbonattan oluşan bir karışımdır.

3 yemek kaşığı bir bardak ılık su ile karıştırılır. Bu karışım macun haline gelene kadar karıştırılmaya devam edilir. Ardından bulaşık süngerinin sert yüzeyi ile hazırlanan macun yağ lekesinin üzerine sürülerek ovulur. Hafif ıslak bir bez yardımı ile silinir. Böylelikle yağ lekeleri ortadan kalkmış olur. Profesyonel ellerin mutfağınızı temizlemesini istiyorsanız Beylikdüzü temizlik şirketi olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mermer Merdiven Parlatma

Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenir?

Mutfak dolapları, mutfak içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Fazla eşyaların muhafaza edilmesinde oldukça işe yarayan mutfak dolapları çok sık kullanımdan dolayı çok çabuk kirlenir. Mutfak dolapları temizlenirken dolabın oluşum maddesi baz alınarak temizlenmelidir. Ahşap, tahta ve cam olarak birçok çeşide sahip olan mutfak dolaplarında farklı işlemler uygulanır. Ayrıca mutfak dolapları boy olarak yüksek oldukça temizlenmesi bir o kadar zorlaşır.

Mutfak dolaplarının temizliği hem zaman kaybına yol açar hem de fazla efor harcatır. Bu yüzden temizlik şirketleri aracılığı ile mutfak dolaplarını ve mutfağın tamamını temizletmek daha avantajlı olacaktır. Firmamız mutfak temizliği nasıl yapılır püf noktaları konusunda en doğru yanıttır. Sizde tertemiz bir mutfağa sahip olmak için Tuşba temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak Fırını Nasıl Temizlenir?

Yemek yapımında fırınlarda en az ocak kadar öneme sahiptir. Özellikle daha sağlıklı yemekler için yemeklerin fırınlanma yöntemiyle yapılması daha çok tavsiye edilir. Lezzetli yemeklerin piştiği fırınların temizliği maalesef oldukça zordur. Yağ lekelerinin yanı fırına sinen yemek kokuları bir süre sonra kötü kokulara dönüşür. Kötü kokuların ortadan kalması için limon en iyi çözümlerden biridir. Yine aynı şekilde karbonatlı su içerisinde oluşan yağ lekelerin temizlenmesini kolaylaştırır.

Fırın ve mutfak temizliğine ayıracak vaktiniz yoksa o zaman alınacak en doğru karar temizlik şirketleri aracılığı ile profesyonel hizmet alınmasıdır. Firmamız kurumsal bir hizmet sunmakla beraber en ince ayrıntısına kadar ev ve mutfaklarınızın temizliğini başarı ile gerçekleştirir.

Temizlik için Amonyak Nerede Satılır?

Mutfak Zemin Temizliği Nasıl Yapılır?

Hijyen bakımından mutfak zemin temizliğine çok dikkat edilmelidir. Yanlış yapılan zemin temizliği hijyeni ortadan kaldırarak sağlıksız beslenmenize yol açabilir. Mutfak zemini fırça yöntemiyle kesinlikle temizlenmemelidir. Bu temizleme yöntemi tozun havaya kalkmasını sağlayarak açıkta bulunan yiyecek ve mutfak eşyalarının tozlanmasına yol açacaktır. Bu yüzden zemin elektrikli süpürge yöntemi ile temizlenmelidir.

Temizlendikten sonra yüzey temizleyiciler ile zemin silinir. Sileceğiniz suyun içerisine birazcık sirke eklemek bakterilerin ölmesinde etkili olur. Daha etkili ve kolay yolu ise temizlik şirketi olan firmamızdan hizmet talep edilmesidir. Firmamız özel temizleme cihazları ve profesyonel eğitimli uzman ekibiyle temizlikleri gerçekleştirir.

Mutfak Lavabosunun Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları Mutfakta bakterilerin en çok biriktiği alan mutfak lavabolardır. Yapılan araştırmalara göre mutfak lavabosunda oluşan bakteriler tuvaletlerdeki lavabolarla benzerlik gösterir. Bu yüzden hijyen ve sağlık bakımından mutfak lavabosunun temizliğine dikkat edilmelidir. Lavaboların malzemesine göre temizlenme yöntemi değişir. Çelik, mermer gibi birçok lavabo çeşidi bulunur. Hepsi için ortak temizleme yöntemi limon ve sirkedir.

Bakteriler için sirke koku için limon oldukça etkilidir. Mutfak lavabosu da dahil mutfağın bütün detayları ayrı bir temizlik özeni ister. Kısıtlı zaman düşünüldüğünde hepsini bir anda yapmak çok mümkün değildir. Profesyonel temizlik şirketi olan firmamız bu sorunu ortadan kaldırmak için birebirdir. Sizde firmamızdan hizmet talep ederek pırıl pırıl bir mutfağa kavuşabilirsiniz.

Mutfak Temizliğinde Kurumsal ve Profesyonel Destek

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları Yoğun iş temposu, çocuklar, daha kaliteli bir yaşam için çabalamak hepsi birer büyük sorumluluklar ve yorucu konulardır. Bu konuların üzerine birde ev ve mutfak temizliği girince bireylerin kısıtlı olan zamanları da ortadan kalkarak insan yaşamı zorlaşır.

Kısıtlı zamanlarda yapılan temizlik detaylı olmayacağından dolayı ev ve mutfak içerisinde bakteriler çoğalacaktır. Böyle durumlarda profesyonel hizmet veren firmamız devreye girer. Mutfak ve evin tamamını baştan aşağıya kapsamlı bir şekilde temizleyerek size hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratır. Özellikle bu hizmeti Tuşba temizlik, hiçbir yerde rastlanmayacak uygun fiyatlarla gerçekleştirir.Tuşba temizlik Google Benim işletem aracılığı ile bizlere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 

 

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır, İpuçları, Püf Noktaları

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır, İpuçları, Püf Noktaları

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır, İpuçları, Püf Noktaları

İnsanlar temizlik denildiği zaman çoğunlukla ev ortamını düşünüyor. Fakat ofis ve şirketlerin temizliğinin de düzenli olarak yapılması şarttır. Eğer ofisinizin temizliğinin yapılmasını istiyorsanız ofis temizliği nasıl yapılır, ipuçları, püf noktaları gibi bilgilere ihtiyaç duymanız oldukça normal bir durum olarak karşılanabilir. Bu durumda başvurmanız gereken yer temizlik şirketleridir.

Kimi insanlar ofis temizliği nasıl yapılır, ipuçları, püf noktaları bilgilerini araştırarak bulduğu sonuçlara göre bir çözüm yolu buluyor. Ofisinize temizlik için birilerini işe alabilirsiniz ama bazı durumlarda ofisinizin temizliği aksayabilir. Ofisinize gelen müşterilerinizin ve işiniz için önemli kişilerin ofisinizi kirli görmesini isteyeceğinizi hiç sanmıyoruz.

Ofis Temizliği Hizmetinin Önemi

Ofis sahiplerinin birçoğu ofis temizliği nasıl yapılır, ipuçları, püf noktaları gibi bilgileri araştırdıktan sonra ofislerine temizlik için birilerini işe alıyor. Fakat bazen ofisinizin temizliği ister istemez aksayabilir. Bu durumda ofisinizin temizliğini düzenli olarak yaptıracağınız bir temizlik şirketiyle anlaşmak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Ofis temizliği hizmeti almanın önemini örnek vererek daha detaylı bir şekilde anlatmak uygun olabilir.

Ofisinize işiniz için çok önemli bir şahsiyetin geleceğini düşünün. İş hakkında konuşacağınız kişiler geleceği zaman ofisinizin ne kadar kirli ve bakımsız göründüğünü fark ettiniz. Böyle bir görüntüyle hazırlıksız yakalanmamak için temizlik şirketi ile anlaşarak ofis temizliğinizi düzenli olarak yaptırmanız en iyisidir.

Ofis Temizliği Hizmetinde Kalitenin Önemi

Ofis temizliğinizi temizlik şirketi aracılığıyla yaptırmanın iyi bir yöntem olduğunu söylemiştik. Bu durumda anlaştığınız temizlik şirketinin sahip olduğu kriterler de büyük önem taşır. İş hayatında ofislerin sayısı artış gösterdikçe temizlik şirketlerinde de artış meydana gelmiştir. Bu sebeple kaliteli temizlik şirketi bulmak için araştırma yapmanız şarttır.

Kaliteli bir Beylikdüzü temizlik şirketi ile anlaştığınız zaman ofisiniz temiz ve bakımlı görünür. Bu da ofisinize gelen insanlarda iyi bir izlenim oluşmasına katkı sağlar. İşiniz için gerek müşterilerin gerek ortak iş yapacağınız insanların ilk izlenimi her zaman çok önemlidir. Bu sebeple anlaşacağınız temizlik şirketinin kaliteli olmasına önem vermeniz gereklidir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır, İpuçları, Püf Noktaları
Ofis Temizliği Nasıl Yapılır, İpuçları, Püf Noktaları

Ofis Temizliği Hizmetinde Fiyatlandırmanın Önemi

Firma araştırması yapacağınız zaman diğer herkes gibi siz de büyük ihtimalle Beylikdüzü temizlik şirketi fiyatlarına önem vereceksiniz. Fiyat araştırması yaparken seçeneklerin değişkenliği ilginizi çekmiş olabilir. Fiyat seçeneklerindeki değişkenliğin sebebi biraz önce de belirttiğimiz gibi temizlik şirketlerinin gün geçtikçe artış göstermesidir. Bu sebeple fiyat seçenekleri arasında karar verirken kriterinizi belirlemelisiniz.

İstediğiniz güvenilir bir Tuşba temizlik fiyatı almaksa piyasa değerlerini araştırarak hangi temizlik şirketlerinin güvenilir fiyat sunduğunu öğrenebilirsiniz. Bu durumda güvenilir fiyatların her zaman bütçenize uymak zorunda olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bütçenize uygun firmaları bulmak için de temizlik şirketlerinin sunduğu fiyat seçeneklerini kıyaslayabilirsiniz. Fakat bu sefer de kalite konusunda kesin bir bilginiz olmaz.

Ofis Temizliği Hizmetinde Fiyatlandırma – Kalite Arasındaki İlişki

Temizlik şirketi araştırması yaparken fiyatlandırmalara dikkat etmeniz oldukça önemli bir durumdur. Fakat kimi insanlar temizlik şirketleri araştırırken fiyatlandırmaya kaliteden daha çok önem veriyor. Bu durumda da yanlış firma seçimi yapma ihtimalleri artmış oluyor. İyi bir firma seçimi yapmanız için hem kaliteye hem de fiyatlandırmalara önem vermelisiniz.

Temizlik şirketi araştırırken sadece fiyatları incelediğinizi düşünelim. Görüştüğünüz temizlik şirketleri kaliteli olmamasına rağmen bütçenize uygun olduğu için içlerinden biriyle anlaştınız. Ofisiniz yeteri kadar iyi bir şekilde temizlenmediği zaman başka bir şirketle daha anlaşmak zorunda kalacaksınız. Bu durumda da her koşulda maddi zarar yaşarsınız.

Ofis Temizliği Hizmetinde Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Ofis temizliği hizmeti veren şirketleri araştırdığınız zaman Tuşba temizlik şirketlerinin müşteri memnuniyetine verdiği önemi de göz önünde bulundurmanız sizin açınızdan büyük kolaylıklar sağlar. Her ne kadar birçok kişi tarafından ilgi görmese de müşteri memnuniyetine verilen önem kalite ve fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen bir faktördür diyebiliriz.

Müşteri memnuniyetine önem veren temizlik şirketleri sizi memnun edebilmek için elinden geldiğince kaliteli hizmet sunmaya özen gösterir. Aynı zamanda herkes hizmetlerinden faydalanabilsin diye avantajlı hizmetlerle ofis temizliğinde yardımcı olur. Müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalar ise kaliteli hizmet sunmayı fazla umursamaz. Onun için önemli olan kendi çıkarı olduğu için fiyatları da kendine göre belirler.

Ofis Temizliği Hizmetinde Profesyonelliğin Önemi

Temizlik şirketi araştırması esnasında gözden kaçırılan kriterlerden birisi profesyonelliktir. İlk defa ofisinizi bir temizlik şirketine temizletecekseniz büyük ihtimalle kaliteyle profesyonelliğin aynı şeyler olduğunu düşünerek hareket edeceksiniz. Fakat kalite ve profesyonel hizmetin aslında birbirinden farklı kavramlar olduğunu düşünerek araştırma yapmanız sizin için daha iyidir.

Bir temizlik şirketinin kaliteli hizmet sunması için temizlik sektöründe kendini geliştirmesi ve bilgilerini yenilemesi yeterlidir. Fakat profesyonel hizmet içerisinde başka faktörler de barındırır. Profesyonellik için gerekli olan şey deneyimdir. Deneyimle bir firma müşteriyle kuracağı ilişkinin nasıl olması gerektiğini, insan sağlığına olumsuz etki etmeyecek temizlik ürünlerinin hangisi olduğunu ve daha birçok bilgiyi edinir.

Ofis Temizliği Hizmetimizden Yararlanın

Ofisinizin temiz ve bakımlı görünmesi için temizlik şirketleriyle görüşmeniz gerektiğini zaten biliyorsunuz. Ofisinizin istediğiniz kadar temiz ve bakımlı görünmesi için ise temizlik şirketi araştırması yapmanız gerekiyor. Araştırma yapmanıza rağmen kaliteli bir temizlik şirketi bulamadıysanız bizim temizlik şirketimizle iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz kaliteli olduğu kadar aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Bütçenizi ve piyasayı düşünerek avantajlı hizmetlerimizde ofisinizin temizliğini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Müşteri odaklı çalışan firmamızla anlaştığınız zaman ofisinizin içerisinde bulunan hiçbir kişiye zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanmaya özen gösterdiğimizi göreceksiniz. Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey temizlik şirketimize ulaşmaktır.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Ortak kullanım alanlardan biri olan banyo ve duşa kabinler en zor temizlenen alanlardan bir tanesidir. Mutlaka düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekir. Durum böyle olunca akla banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu akla gelir.

Banyo ve duşa kabinler her banyo sonrası temizlenilmeye özen gösterilmesi gerekir. Özellikle birkaç gün içerinde temizlenmediği takdirde ortaya inatçı lekeler çıkar. Firmamız Beylikdüzü temizlik şirketi banyo ve duşa kabin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaparak tertemiz bir banyo ve duşa kabine kavuşmanızı sağlar.

Banyoda Oluşan Su Lekelerini Ortadan Nasıl Kaldırılır?

Banyo ve özellikle duşa kabin camlarında oluşan su lekeleri en zor çıkan leke türlerinden bir tanesidir. Ne kadar çok temizlik yapılsa da geçmeyen bu lekeler için özel temizlik cihazları ile temizlenirken bunun yanı sıra doğal malzemelerle de çıkarılabilir. Su lekeleri için greyfurt oldukça önemli bir madde haline gelir.

Yarım greyfurtu ovma yöntemi ile su lekelerinin olduğu alana sürerek su lekelerinden kurtulmak mümkündür. Fakat bu işlem hem zaman kaybettirmekte hem de efor harcamanıza neden olur. Bu yüzden belirli aralıklarla temizlik şirketi olan firmamızdan profesyonel destek alarak banyo ve duşa kabinlerde oluşan lekelerden kurtulabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?
Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyoda Oluşan Sabun Lekeleri Nasıl Çıkar?

Banyoda su lekelerinden hariç en sık karşılaşılan lekelerden bir tanesi de sabun lekeleridir. Özellikle banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu akla gelince göz önünde sabun lekeleri belirir. Sabun lekelerinden en kolay kurtulma yöntemlerinden bir tanesi sirke ve karbonattan oluşan karışımla yapılan uygulamadır. Sirke ve karbonat bir kabın içerisinde iyice karıştırılarak sünger yardımı ile ovularak lekenin olduğu alana uygulanır. Bu işlem hem sabun lekesini temizleyecek hem de parlaklık oluşturacaktır.

Çalışan bireyler için banyo ve duşa kabin temizliğini gerçekleştirmek oldukça zor hale gelmektedir. Firmamız temizlik şirketi olarak banyo ve duşa kabinleri tertemiz yaparak teslim eder. Firmamız tarafından alacağınız hizmet sonucunda sizde çok şaşıracaksınız. Alanında en iyisi olan kurumsal firmamız her daim profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

Banyo Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmelidir?

Banyo ve duşa kabinler evde en çok kullanılan alanlardan biri olduğundan dolayı çok çabuk kirlenir. Banyo sonrası düzenli olarak temizlenmesinin yanı sıra düzenli olarak kapsamlı bir temizliğinin de yapılması gereklidir.

Aksi takdirde kapsamlı bir temizlik yapılmadığı zaman bazı lekeler inatçı lekelere dönüşür. Belirli bir süre sonra ortaya pas lekeleri çıkmaya başlayınca banyo ve duşa kabinlerde çirkin bir görüntü oluşacaktır. Bunun önüne geçmek için ve kapsamlı bir temizlik yaptırmak için Beylikdüzü temizlik şirketi olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

En çok kullanılan alanlardan biri olan banyo ve duşa kabin temizliğinde akla ilk gelen soru banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu gelse de arasından gelen soru temizlik sırasında nelere dikkat edilmeli sorusudur. Çünkü yanlış yapılan temizlik yöntemi banyo ve duşa kabinleri temizlemek yerine daha da çok kirletebilir.

Temizlik sonrasında mutlaka kuru bez ve kuru villada fırçası ile banyo ve duşa kabin kurutulmalıdır. Banyonun penceresini ve kapısını açarak kurumasını da hızlandırılabilirsiniz. Aksi takdirde zor geçen su lekeleri ortaya çıkacaktır. Kullanılan temizlik ürünleri de aynı şeklide kaliteli olmasına özen gösterilmedir. Sizde temizlik şirketleri aracılığı ile profesyonel destek alarak uzman ekiplerin banyo ve duşa kabinleriniz temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabinlerde Ortaya Çıkan Pas Kireç Lekeleri Nasıl Çıkar?

Banyo ve duşa kabinlerde en son olması istenecek şeyler paslardır. Paslar hem çıkması zor lekelerdir hem de görüntü bakımından çirkin görünen lekelerdir. Hemen hemen her banyo ve duşa kabinlerde sıkça görülen bu lekeler oldukça can sıkıcıdır. Pas lekelerinden kısa süreli kurtulmanın en iyi yöntemi doğal ürünlerdir.

Pas lekesinden kurtulmak için sıcak suyun içine 1 limonun suyunu, limon tuzunu ve biraz normal tuz eklenerek karıştırılır. Hazırladığınız karışımı püskürten bir şişenin içine koyarak paslı alanın üzerine püskürtülerek 30 dakika bekletilir. Daha sonra kuru bir bez ile hafif ovarak leke temizlenir. Bu yöntem kısa vadeli olan bir yöntemdir. Uzun vadeli pas lekelerinden kurtulmak için Türkiye’nin en iyi temizlik şirketleri arasında yer alan kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Profesyonel Destek Neden Önemli?

Evlerin en zor ve en yorucu temizleme alanlarından biri olan banyo ve duşa kabinler temizlik sırasında çok fazla zaman harcatmakla beraber çok yorucu olabilir. Ayrıca banyo ve duşa kabinlerde çıkması en zor olan lekelerle karşılaşılabilir. Günümüzde sorumluluklar ve iş yükü arttıkça temizliğe kalan süre oldukça azalır. Bunun yanı sıra yorucu bir günde zorlayıcı banyo ve duşa kabinlerde oluşan lekeler adeta bir kabusa dönecektir.

Kurumsal temizlik şirketlerinden profesyonel destek almak size birbirinden farklı avantajlar yaratır. Firmamız, size daha fazla zaman kalması ve iş gücünü hafifletmek için bu hizmeti verir. Sizde kurumsal kimliğimizden yararlanarak profesyonel kadromuza gönül rahatlığı ile banyo ve duşa kabinlerinizin temizliğini yaptırmak için Tuşba temizlik firmasından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Fiyat Aralıkları Ne Kadardır?

Muhteşem kadrosu ve eğitimli uzman personelleri ile size harika bir temizlik hizmeti sunan firmamız banyo ve duşa kabinlerin temizlik ücretlerini banyonun büyüklüğüne ve kir oranına göre belirler. Özellikle banyo ve duşa kabinlerde geçmesi çok zor olan lekeler bulunuyorsa fiyatta aynı oranda artış gösterir. Banyonunuz ne kadar büyük ve kirli olursa olsun firmamızın talep ettiği ücretler her bütçeye göre uygun fiyatlardır. Firmamız Tuşba temizlik, kâr amacından önce kaliteli bir hizmeti hedefler.

 

Tıkla Ara