7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi olarak ilçemizde oldukça geniş temizlik çalışmalarında bulunmaktayız. İsterseniz gelin bu şirkette verilen hizmetlere göz atalım. Temizlik şirketleri arasında sizler için hizmet sunan firmamız, profesyonel çözümleri en hızlı şekilde karşınıza çıkarmaya devam ediyor. Ev temizliği hizmeti birçok seçenekten oluşmaktadır. Öncelikle temizleme şekillerine göre genel ve detaylı ev temizliği olarak ikiye ayırmaktayız.

Genel ev temizliği: Bu temizlik seçeneği sadece eşyalı dolu evler için geçerli olmaktadır. Genel ev temizliğinde tüm eşyaların tozlarının alınması, camların ve çerçevelerin silinmesi, kapıların silinmesi, mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, tuvalet ve banyo temizliği, kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi şeklinde bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Detaylı ev temizliği: Bu temizlik seçeneğinde ise evlerinizin dip köşe temizlenmesini içermektedir. Sizin için sağladığımız bütün temizlik hizmetlerinde profesyonel çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

avcılar dış cephe temizliği

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı temizlik-2.jpg
Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik

Avcılar Temizlik Şirketi firmamızGenel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolaplarının içinin silinmesi, koltukların silinmesi, halıların silinmesi, duvarların silinmesi hizmetlerini de dâhil etmekteyiz. Ev temizlikleri evin durumuna göre boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Tüm ev temizliği kategorileri için çoklu personel desteği ve malzeme desteği Avcılar temizlik şirketi olarak sağlanmaktadır. Ev temizliklerinde detaylı ev temizliği seçeneği uygulanmaktadır.

Temizlik sonrasında zaman kaybetmeden taşına bilirsiniz. Taşınmanız için tekrardan bir temizliğe ihtiyaç duymayacağınız şekilde ince ve detaylı temizlik yapılmış olacaktır. Avcılar Ofis Temizliği; Ofislerimiz iş hayatımızın en çok zaman harcadığımız mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle çalışma alanlarımızın temizliği iş gücü ve motivasyon kaybının önüne geçilebilmesi için en önemli kriterler arasındadır. Bunun bilincinde olan Avcılar temizlik şirketimiz ofis temizliği personellerini özel olarak eğitmektedir. Ofis temizliği hizmetlerimiz talep edilmesi durumunda periyodik olarak haftalık ve aylık çalışma sözleşmeleri yapılmaktadır. Periyodik ofis temizliklerinde malzeme talepleri şirketimiz tarafından sözleşmeye eklenmesi durumunda karşılanmaktadır.

Esenyurt Temizlik Şirketi

Avcılar Villa Temizliği; Villa temizliği standart ev temizliği gibi algılanmasına karşın villaların metre kare açısından çok daha büyük olması nedeni ile çoklu personel desteği olmazsa olmazımızdır. Aynı zamanda villa temizlikleri dahilinde çoklu personellerin yönetimi de önemlidir. İş görevleri ve takipleri iyi yapılmadığı sürece temizliğin tam istenildiği gibi sonuç vermesi oldukça güçtür. Avcılar temizlik şirketi olarak villa temizliği konusunda oldukça çok referansımız olması bizlere aldığımız işleri sorunsuz teslim etme konusunda güven vermektedir. Avcılar temizlik şirketi olarak referanslarımız sayfasını incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Avcılar Dış Cephe Temizliği Dış cephe cam temizliği iş sağlığı ve güvenliği açısından en çok dikkat edilmesi gereken temizlik kategorilerinden bir tanesidir. Dış cephe temizliği konusunda öncelikle gerekli eğitimlerden geçmiş ve bunu belgeleri ile kanıtlamış olan personeller ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda temizlenecek yerin uzunluğuna göre özel vinçler ile hizmet sunmaktayız. Avcılar temizlik şirketleri tuşba temizlik  verdiği hizmetlerin tamamını eğitimli ve kaliteli personellerle yapmaktadır.

Avcılar dış cephe cam temizleme

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.