7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi

Avcılar’da en iyi temizlik şirketi, sağlıklı ve hijyenik alanları sizin için oluşturuyor. Ev ve ofis gibi çok fazla kullanılan yerlerin temiz ve hijyenik olması sağlık açısından önemlidir. Günde 10 saatten fazla zamanımızı geçirdiğimiz evlerimiz ve işyerlerimizde bizimle başka insanlar da bulunur ve dışarıdan getirdiğimiz toz ve kir bulunduğumuz alandaki eşyalara, duvarlara ve kapı gibi alandaki tüm yüzeylere yapışır.

Gün içeresinde dokunduğumuz, oturduğumuz, yemek yediğimiz kirli yüzeyler mikrop kapmamıza neden olarak sağlığımızı tehlikeye atar. Kullanılan bu yüzeyleri temiz tutmak önemlidir. Ancak bunun için yeterli zamanınız olmayabilir. Çalışıyorsanız ve evinizi temizlemeye vaktiniz yoksa veya bir ofisiniz varsa ve çalışanlarınızın sağlığını önemsiyorsanız temiz alanlarda yaşamak için bizimle çalışabilirsiniz. Deneyimli temizlik çalışanlarımız ve son teknoloji temizlik araçlarımız ile kaliteli ve sağlıklı bir hizmet veriyoruz.

Ev Temizliği

Temizlik şirketi en fazla ev temizliği için kullanılır. Çünkü evler, en fazla zaman geçirdiğimiz yerlerdir. Evlerin temiz olması hem çocuklarınız hem de sizin için çok önemlidir. Mutfak ve banyo gibi sık kirlenen ve temiz olması gereken en önemli yerler, temizlik ekibimiz tarafından uygun anti bakteriyel ürünlerle detaylı şekilde temizlenir. Mutfak dolaplarınıza yapışan yağ kalıntıları yağ çözücülerle ve mikro fiber temizlik bezleriyle tamamen çıkarılana kadar silinir. Tüplerinizdeki yemek artıkları, tezgahınızdaki toz ve kir gibi tüm kirli alanlar ışıltı kazanana kadar temizlenir.

Bu temizlik için ekiplerimiz kendi aralarında iş bölümü yaparak kısa sürede işlerini tamamlarlar. Evlerde önemli olan alanlara yoğunlaşarak detaylı bir temizlik hizmeti sunan temizlik şirketi miz, evlerinizin kapılarından duvarlarına, camlarından zeminlere birçok alanı kaliteli malzemeler kullanarak temizlerler.

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi
Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi

Ofis temizliği 

Temizlik firması işverenler için de oldukça fazla kullanılır. Çalışanlarının sağlığını ve konforunu düşünen bir işverenseniz ofisinizin temizliği için başvurabileceğiniz en iyi adres temizlik şirketleridir. Ofisler, çalışanlar tarafından aktif olarak kullanılır ve gün içerisinde yoğun çalışma temposu sebebiyle çok fazla kirlenir. Özellikle yemek yenilen masaların temizliği çalışanların sağlığı ve rahatı açısından önemlidir. Kirli bir çalışma ortamında çalışanların motivasyonu düşer ve işletmeye olan bağlılıkları azalır. Daha temiz alanlarda çalışmak, çalışma verimliliğin de artmasını sağlayacaktır.

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Ofislerinizde hem yemek masalarınız hem de çalışma masalarınız mikro fiber bezler ve anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak temizlenir. Beylikdüzü temizlik şirketleri ve avcılar temizlik şirketleri içerisinde detaylı temizliği en iyi yapan firma tuşba temizliktir.Bunun yanında sandalyeler, evrak dolapları veya bilgisayarlar gibi yerlerin de tozu alınarak mikroplar yok edilir. Ofiste bir diğer önemli olan yer ise zeminlerdir. Dışarıdan geldiğimiz gibi ayakkabılarımızla girdiğimiz ofis, çamur ve kir olabilir.

em çalışanlar açısından hem de gelen müşteriler açısından kötü bir görünüme sebep olan yüzeydeki kirler, kısa sürede uzman temizlik ekiplerimiz tarafından silinir ve süpürülür. Bu işler yapılırken kullanımı kolay ve pratik olan temizlik araçları kullanılır.

Merdiven Temizliği

Merdivenler apartmanlarda, işyerlerinde veya alışveriş merkezleri gibi yerlerde bulunur. Merdivenlerin temizliği evlerin ve ofislerin temizliği için de önemlidir. Her gün geçtiğimiz yerler olan merdivenlerdeki kir ve mikropları gittiğimiz alanlara da taşımak durumunda kalırız. Merdivenlerin temiz olması, gideceğimiz alanların da daha az kirlenmesini sağlayabilir. Özellikle büyük binalarda merdivenler çok fazla kullanılır.

Merdiven demirleri de inip çıkarken dokunulan yerlerdir ve buraların üzerinde de toz bulunur. Dokunduğumuz demirler ve bastığımız merdivenlerin temiz olması sağlığımız açısından önemlidir. Bu yerleri sizin için düzenli olarak temizliyoruz. İstediğiniz periyotlarda gelerek merdivenlerinizi toz ve kirden arındırabilir, daha sağlıklı binalar yaratabiliriz.

Koltuk Temizliği

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Koltuklar, evde en fazla kullanılan eşyalardan biridir. Özellikle evde temizlik yapıldığında yerden kalkan toz bu koltuklara yapışır. Koltuklar genellikle çok silinmez çünkü toz ve kiri çok fazla belli etmeyen kumaşlardan üretilirler. Evlerimizde koyu renkli koltukları daha fazla kullanırız bu yüzden kirlendiklerinden haberdar olmamız zordur. Koltuklarınızı etkili bir şekilde yıkayabilir ve kumaşlarının içine dolan toz ve kiri tamamen yok edebiliriz.

Koltuklarınıza uygun fırça kullanarak koltuk yüzeyindeki tozları yok ediyoruz ve daha sonra koku giderici ile koltuklarınızın güzel kokmasını ve yeni gibi görünmesini sağlıyoruz. Vakumlu süpürgelerimiz sayesinde koltuğunuz iç ve dışında oluşan toz ve kirleri tamamen çekiyoruz ve hijyenik oturma alanları yaratıyoruz.

Bez yardımıyla da sildiğimiz koltuklarınızı son olarak yer temizleme fırçaları kullanarak koltuk yüzeyinde oluşan kılları ve kalan diğer tozları alıyoruz. Koltuk takımlarınız koltuk yıkama makineleri kullanılarak da özenle yıkanıyor ve kuruduklarında ilk günkü kadar yeni ve şık görünüyor.

Temizlik Şirketlerinin Kullanılma Nedenleri

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Temizlik şirketlerini kullanmak için birçok sebep vardır. Bunlardan en önemlisi zamandan tasarruf etmektir. Uzun ve meşakkatli bir süreç olan temizlik işlemleri, siz günlük yaşantınıza devam ederken uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılır. Temizlik şirketleriniz tercih etmenizin bir nedeni, uzman personellerdir.

Temizliğin inceliklerinden anlayan ve her alana uygun temizleme yöntemleri kullanarak etkili bir hizmet sunan çalışanlar sayesinde kendi yaptığınızdan çok daha verimli bir temizlik hizmeti alırsınız. Tek işleri temizlik olan çalışanlar, evinizdeki yüzeylere veya eşyalara zarar vermeden temizlerler. Bir diğer tercih etme sebebiniz ise, kolay ulaşılabilir olmasıdır.

İstediğiniz zaman hizmet alabileceğiniz temizlik şirketlerinden aynı zamanda, istediğiniz süre zarfında işlerin bitirilmesini isteyebilirsiniz. Örneğin yeni taşınacağınız bir yere taşınma tarihinizi belirterek o tarihe kadar hazır olmasını sağlayabilirsiniz veya çok acil bir temizlik işiniz olduğunda, misafiriniz geldiğinde veya ofisinize müşteri geleceğinde temizlik şirketimizle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz. Aynı zamanda özel hizmetleri de almak isteyebilirsiniz. Örneğin evin sadece bir odasını veya işyerinizin sadece bir bölümünü temizletebilirsiniz. Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı doğrultusunda temizlik ekiplerimiz, istediğiniz türden hizmeti en kısa zamanda size sağlayacaktır.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.