Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik

 

              Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik  Türkiye’nin ekonomi alanında lideri konumunda olan bir sektör İnşaat sektörüdür. Bu sektörde Türkiye dünya devleri ile yarışmakta ve sadece yurt içinde değil yurt dışında bile bir sürü yerde iş yapmaktadır. Ülkemizin başarıyla temsil edildiği bu sektörde bir takım ihtiyaçlarda mevcuttur. Bunların başında inşaat tamamladıktan sonra veya tamamlanmasına yakın bir zaman diliminde yapılması gereken temizlik işi gelmektedir. İnşaat işleri sırasında bir yanda insanlar çalışırken diğer yanda sıva, çimento, bir sürü kimyasal maddeler tüm inşai işler bittikten sonra yerlere, duvarlara, camlara kısaca her yere bulaşmaktadır. İnşaat bittikten sonra ise tüm bu pisliklerin temizlenmesi gerekmektedir. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işleri yapımında kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve bu tür leke ve pislikleri anında çıkartma özelliğine sahiptir.

İnşaat sonrası temizlik işlerinde yerlerde eğer fayans gibi malzemeler varsa bunlar yıkama makinemiz ile yıkanmaktadır. Sıcak su ile yıkandığında üzerine hiç bir şey değmeden sadece temizlik ürünümüz dökülerek istenilen parlak yüzeylere sahip olunabilmektedir. Bu makinelerin kullanımı oldukça basit olmasına karşın zemin ile hortum arasındaki mesafe iyi ayarlanmazsa zemine ciddi zararlar verebilmektedir. Bu konuda yıllardır aynı hizmeti veren ekiplerimiz işin bir nevi kurdu olmuşlardır. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmamız ile sizlerde en kısa zamanda tanışabilir ve yaptığımız uygulamaların örneklerini tarafınıza sunabiliriz.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Dışcephe Cam Temizliği

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme Tuşba

İnşaat sonrası temizlik işleri kapsamında dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi de “kaş yapayım derken göz çıkarmama” noktasıdır. Ufacık bir kiri veya lekeyi almak için komple alttaki imalata zarar vermeden çalışma yapmak gerekir. Camlardaki pisliklerin temizlenmesi sırasında camların çizilmemesi, mutfak tezgâhlarının hassas bir şekilde temizlenmesi, banyo ve tuvaletlerin tüm işlemler bittikten sonra çamaşır suyu ile tekrar yıkanması ve öyle bırakılması gibi pek çok hassasiyet gerektiren nokta bulunmaktadır. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işlerinde en dikkat çeken nokta ise nadiren firmaların verdikleri sözde durduğu gerçeğidir. Tuşba Temizlik şirketi, verdiği söze sadık kalan ve ne olursa olsun işi söylediği tarihte bitirmeye çalışan bir firmadır. Bu özelliğimizle birlikte pek çok müşterimiz tarafından takdir edilmekteyiz.

İnşaat sonrası temizlik işleri tamamlandıktan sonra eve bakmaya gelen müşteriler, evde temizlik namına hiçbir kusur bulamayacaklardır. Aksine temizliğinden etkilenerek ev sattığınız müşterileriniz dahi olacaktır. Bu tarz işlemlerde kimi zaman cephe temizliği de gerekmektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetler arasında cephe temizliği gibi işlerde mevcuttur.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik şirketi Tuşba, yıllardır kaliteli ve uygun fiyatlarla her türlü temizlik işlemini alnının akıyla tamamlamayı bilmiştir. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. İşyerimize gelerek bir sıcak çay eşliğinde de bizden bilgi alabilirsiniz arayın firmamızın farklı hizmetlerini görün.

bahçeşehir dış cephe temizliği

Written by Tuşba Temizlik

Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara