7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Ortak kullanım alanlardan biri olan banyo ve duşa kabinler en zor temizlenen alanlardan bir tanesidir. Mutlaka düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekir. Durum böyle olunca akla banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu akla gelir.

Banyo ve duşa kabinler her banyo sonrası temizlenilmeye özen gösterilmesi gerekir. Özellikle birkaç gün içerinde temizlenmediği takdirde ortaya inatçı lekeler çıkar. Firmamız Beylikdüzü temizlik şirketi banyo ve duşa kabin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaparak tertemiz bir banyo ve duşa kabine kavuşmanızı sağlar.

Banyoda Oluşan Su Lekelerini Ortadan Nasıl Kaldırılır?

Banyo ve özellikle duşa kabin camlarında oluşan su lekeleri en zor çıkan leke türlerinden bir tanesidir. Ne kadar çok temizlik yapılsa da geçmeyen bu lekeler için özel temizlik cihazları ile temizlenirken bunun yanı sıra doğal malzemelerle de çıkarılabilir. Su lekeleri için greyfurt oldukça önemli bir madde haline gelir.

Yarım greyfurtu ovma yöntemi ile su lekelerinin olduğu alana sürerek su lekelerinden kurtulmak mümkündür. Fakat bu işlem hem zaman kaybettirmekte hem de efor harcamanıza neden olur. Bu yüzden belirli aralıklarla temizlik şirketi olan firmamızdan profesyonel destek alarak banyo ve duşa kabinlerde oluşan lekelerden kurtulabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?
Banyo ve Duşa Kabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyoda Oluşan Sabun Lekeleri Nasıl Çıkar?

Banyoda su lekelerinden hariç en sık karşılaşılan lekelerden bir tanesi de sabun lekeleridir. Özellikle banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu akla gelince göz önünde sabun lekeleri belirir. Sabun lekelerinden en kolay kurtulma yöntemlerinden bir tanesi sirke ve karbonattan oluşan karışımla yapılan uygulamadır. Sirke ve karbonat bir kabın içerisinde iyice karıştırılarak sünger yardımı ile ovularak lekenin olduğu alana uygulanır. Bu işlem hem sabun lekesini temizleyecek hem de parlaklık oluşturacaktır.

Çalışan bireyler için banyo ve duşa kabin temizliğini gerçekleştirmek oldukça zor hale gelmektedir. Firmamız temizlik şirketi olarak banyo ve duşa kabinleri tertemiz yaparak teslim eder. Firmamız tarafından alacağınız hizmet sonucunda sizde çok şaşıracaksınız. Alanında en iyisi olan kurumsal firmamız her daim profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

Banyo Ne Kadar Sıklıkla Temizlenmelidir?

Banyo ve duşa kabinler evde en çok kullanılan alanlardan biri olduğundan dolayı çok çabuk kirlenir. Banyo sonrası düzenli olarak temizlenmesinin yanı sıra düzenli olarak kapsamlı bir temizliğinin de yapılması gereklidir.

Aksi takdirde kapsamlı bir temizlik yapılmadığı zaman bazı lekeler inatçı lekelere dönüşür. Belirli bir süre sonra ortaya pas lekeleri çıkmaya başlayınca banyo ve duşa kabinlerde çirkin bir görüntü oluşacaktır. Bunun önüne geçmek için ve kapsamlı bir temizlik yaptırmak için Beylikdüzü temizlik şirketi olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

En çok kullanılan alanlardan biri olan banyo ve duşa kabin temizliğinde akla ilk gelen soru banyo ve duşa kabin temizliği nasıl yapılır? Sorusu gelse de arasından gelen soru temizlik sırasında nelere dikkat edilmeli sorusudur. Çünkü yanlış yapılan temizlik yöntemi banyo ve duşa kabinleri temizlemek yerine daha da çok kirletebilir.

Temizlik sonrasında mutlaka kuru bez ve kuru villada fırçası ile banyo ve duşa kabin kurutulmalıdır. Banyonun penceresini ve kapısını açarak kurumasını da hızlandırılabilirsiniz. Aksi takdirde zor geçen su lekeleri ortaya çıkacaktır. Kullanılan temizlik ürünleri de aynı şeklide kaliteli olmasına özen gösterilmedir. Sizde temizlik şirketleri aracılığı ile profesyonel destek alarak uzman ekiplerin banyo ve duşa kabinleriniz temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabinlerde Ortaya Çıkan Pas Kireç Lekeleri Nasıl Çıkar?

Banyo ve duşa kabinlerde en son olması istenecek şeyler paslardır. Paslar hem çıkması zor lekelerdir hem de görüntü bakımından çirkin görünen lekelerdir. Hemen hemen her banyo ve duşa kabinlerde sıkça görülen bu lekeler oldukça can sıkıcıdır. Pas lekelerinden kısa süreli kurtulmanın en iyi yöntemi doğal ürünlerdir.

Pas lekesinden kurtulmak için sıcak suyun içine 1 limonun suyunu, limon tuzunu ve biraz normal tuz eklenerek karıştırılır. Hazırladığınız karışımı püskürten bir şişenin içine koyarak paslı alanın üzerine püskürtülerek 30 dakika bekletilir. Daha sonra kuru bir bez ile hafif ovarak leke temizlenir. Bu yöntem kısa vadeli olan bir yöntemdir. Uzun vadeli pas lekelerinden kurtulmak için Türkiye’nin en iyi temizlik şirketleri arasında yer alan kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Profesyonel Destek Neden Önemli?

Evlerin en zor ve en yorucu temizleme alanlarından biri olan banyo ve duşa kabinler temizlik sırasında çok fazla zaman harcatmakla beraber çok yorucu olabilir. Ayrıca banyo ve duşa kabinlerde çıkması en zor olan lekelerle karşılaşılabilir. Günümüzde sorumluluklar ve iş yükü arttıkça temizliğe kalan süre oldukça azalır. Bunun yanı sıra yorucu bir günde zorlayıcı banyo ve duşa kabinlerde oluşan lekeler adeta bir kabusa dönecektir.

Kurumsal temizlik şirketlerinden profesyonel destek almak size birbirinden farklı avantajlar yaratır. Firmamız, size daha fazla zaman kalması ve iş gücünü hafifletmek için bu hizmeti verir. Sizde kurumsal kimliğimizden yararlanarak profesyonel kadromuza gönül rahatlığı ile banyo ve duşa kabinlerinizin temizliğini yaptırmak için Tuşba temizlik firmasından hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Banyo ve Duşa Kabin Temizliğinde Fiyat Aralıkları Ne Kadardır?

Muhteşem kadrosu ve eğitimli uzman personelleri ile size harika bir temizlik hizmeti sunan firmamız banyo ve duşa kabinlerin temizlik ücretlerini banyonun büyüklüğüne ve kir oranına göre belirler. Özellikle banyo ve duşa kabinlerde geçmesi çok zor olan lekeler bulunuyorsa fiyatta aynı oranda artış gösterir. Banyonunuz ne kadar büyük ve kirli olursa olsun firmamızın talep ettiği ücretler her bütçeye göre uygun fiyatlardır. Firmamız Tuşba temizlik, kâr amacından önce kaliteli bir hizmeti hedefler.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.