Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Tuşba Temizlik

Beylikdüzü Otel Temizliği Hizmetleri

 

            Beylikdüzü otel temizliği hizmetlerimizle otelleri gereken temizlik ve hijyen ile buluşturuyoruz. Temizlik konusunda deneyimli bir ekiple çalışan firmamız, profesyonel cihazları ve temizlik ürünleri ile pratik ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

 

  Otellerin Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

 

Oteller, birçok kişi tarafından kullanımına açık olduğundan, daha detaylı bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Özellikle otel odaları ve bu odaların banyolarında tam bir hijyen sağlanmazsa, birçok bakteri üreyecek ve bunlar sağlığı tehdit edecektir. Beylikdüzü otel temizliği şirketi hizmeti sunan firmamız, sağladığı temizlikte otel odalarındaki, tüm detayları göz önünde bulundurmaktadır.

 

Otel odalarında kullanılan yatak ve koltuklar titiz bir temizliğe ihtiyaç duyarlar. Çünkü bu malzemeler herkes tarafından kullanılmaktadır. Koltuk ve yataklarda oluşan lekeler, insan vücudunun teması ile yerleşen kirler, ancak profesyonel yıkama makineleri tarafından temizlendiğinde gerçek bir hijyen elde edilir. Beylikdüzü otel temizliği şirketleri olarak kullandığımız üstün vakum gücüne sahip olan makineler ile bu tür ürünlerin üzerindeki en zorlu kirler dahi başarı ile temizlenir.

 

Otellerde kullanılan banyolar, ayrı bir temizlik detayıdır. Bu banyolarda temizlik için kullanılan sıradan deterjanlar, olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Bu deterjanların kanserojen etkisi ve özellikle solunum sistemi üzerinde yarattığı problemler bilinmektedir. Hijyen sağlamak için bu zararlı kimyasalları solumaya veya dokunmaya hiç gerek yoktur. Firmamız tarafından kullanılan deterjanlar, insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen özelliklere sahiptir. Bu ürünler gereken hijyeni sağlarken, herhangi bir zarara sebep olmaz.

 

 Deneyimli Temizlik Ekibi

 

Çoğu kez temizlik yapmak “basit bir iş” gibi algılanabiliyor. Fakat işin aslı böyle değildir. Çünkü temizlik yapmanın uyulması gereken bazı kuralları vardır. Örneğin temizlik yaparken belli bir sıra ve düzen ile uygulama yapmak gerekir. Bu şekilde yapılmazsa hem yapılan iş uzar hem de gereken temizlik sağlanmaz. Otel odalarının temizliğinde önce camları silmekle işe başlanmalıdır. Daha sonra toz alma ve süpürme işlemlerine geçilmelidir. Bunu yaparken koltuk ve yatakların temizliği de sağlanır. Ardından mutfak tezgahları ve banyo temizliğine geçilir. Bu sıralama ile yapılmazsa, yani temizliğe süpürme işi ile başlanırsa, toz alırken yerler tekrar kirlenecek ve tekrar süpürmek gerekecektir. Beylikdüzü otel temizliği firmaları olarak çalıştığımız tecrübeli ve profesyonel ekibimiz temizlikte bu kurallara uyarak, en hızlı ve titiz şekilde temizliği bitirmektedir. Oteller büyük alanlar olduğu için belli kurallar çerçevesinde çalışılmazsa, temizlik çok uzun sürebilir. Ekibimizin kurallı çalışması ile zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

 

 Ayrıntılı Temizlik Hizmeti

 

Profesyonel kadromuz ve üstün performanslı cihazlarımız ile verdiğimiz temizlik hizmetinde en ince ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Otel odalarında hijyen sağlamak, ancak detaylara önem vererek gerçekleşir. Örneğin, toz alma işlemi sırasında bazı objelerin temizliği atlanırsa, toz bu objelerin üzerinde birikir. Bu durum göze çarpmayacak bir noktada olsa bile, tozlu ortamlar sağlık için bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle her obje yerinden kaldırılarak, altı ve üstü iyice silinmelidir. Aynı durum koltuk ve yatakların temizlenmesinde de geçerlidir. Süpürme sırasında yatağın veya koltuk minderlerinin arka kısımları da mutlaka temizlenmelidir.

 

Otel odalarının temizliğinde birçok kişinin dokunduğu elektrik düğmelerinden, kapı kollarına kapıların yüzeylerine kadar pek çok yerde titiz davranılmalıdır. Eğer varsa, odalardaki buzdolapları veya küçük soğutucular da temizlik detayının önemli bir parçasıdır. Bütün bu objeler bir bütün halinde temizlenmedikçe, hijyenden söz etmenin bir anlamı kalmayacaktır.

Beylikdüzü otel temizliği firması olarak sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetimizde detaylı ve gerçek bir temizliğe kavuşursunuz. Sizler de bu mükemmel temizliğin avantajlarından yararlanmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

 

istanbul Otel temizliği’işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı,hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş ve proffsional personeliyle Tuşba Temizlik sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Konaklama seçiminde, Müşterilerinize her zaman dikkat ettikleri ve en önemli etmen sorulduğunda çoğu müşteri size, temizliği ilk öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da üzerinde durulması gereken en önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.

Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap