Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

 

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 2020 yılında da sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Son 5 yılda nüfusunu 1.5 kat artırarak 400,000 kişiye yaklaşan Beylikdüzü ilçesi İstanbul’un en büyük atılım gösteren ilçelerinden biri olmuştur. İlçede özellikle sanayi alanında faaliyet gösteren birçok fabrika bulunmaktadır. Kavaklı bölgesinde ise Eğitim Vadisi olarak adlandırılan bölgede birçok kolej yer almaktadır. Bunun yanında kamusal kurumların da yoğunluğu bölgede yaygın bir temizlik firması ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Gerek ev temizliği, gerek işyeri, ofis ve okul temizliği alanlarında hizmet veren Beylikdüzü temizlik şirketi bu alanda sadece Beylikdüzü’nde değil, Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar gibi çevre ilçelerde de öncü şirketler olmuşlardır. Son yıllarda artan çalışan bayan oranının getirdiği en büyük ihtiyaçlardan biri olan ev temizliği hizmeti için her gün yüzlerce temizlik personeli bu şirketler tarafından hem Beylikdüzü ilçesinde, hem de çevre ilçelerde görevlendirilmektedirler.

Eğer aklınızda böyle bir hizmet almak varsa ve daha önce almadıysanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Çünkü temizlik şirketleri tarafından gönderilecek olan temizlik elemanları işlerinde oldukça deneyimlidirler. Hemen hemen her gün farklı bir evin temizliğini yapan ve artık bu konuda oldukça hızlı ve becerikli olan bu elemanlar evinizin tepeden tırnağa temizliğini kendi evleriymiş gibi yapacaklardır. Kimileri ev temizliği sırasında temizlik elemanlarına yardım etmektedirler. Bunu dilerseniz siz de yapabilirsiniz ya da tamamen baştan sona kadar temizlik sürecini sadece gözlemleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercihtir. Fakat emin olun günün sonunda çok memnun kalacak ve ev temizliği yaptırma konusunu sürekli bir ihtiyaç olarak göreceksiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri ev temizliği yapmanın yanında birçok farklı sektörde de hizmet vermektedir. Örnek vermek gerekirse bir süpermarketin akşam 10.00’da kapanmasının ardından bir sonraki güne hazır olmasını sağlamak adına temizlik şirketleri tarafından gönderilen profesyonel elemanlar mağazanın gerekli temizlik işlerini görebilmektedir. Ya da bir otobüs firması, seferden gelen araçlarının bir sonraki sefere temiz bir şekilde tekrar çıkabilmesi için Beylikdüzü temizlik şirketleri ile anlaşma yaparak düzenli temizlik hizmeti alabilmektedir.Yaptığımız işler genellikle inşaat sonrası temizlikler yeni biten binalarda 1+1,2+1,3+1,4+1 ve dubleks dairelerden oluşmaktadır.Gelen temizlik talepleri beylikdüzü bölgesinde yoğun inşaat sektörünün verdiği potansiyelle, biten sıfır dairelere temizlik talepleri bu yönde gelmektedir.Tuşba temizlik şirketi beylikdüzünde gayrimenkul danışmanlığı yapan firmaların satış ofislerinden gelen temizlik taleplerini ,randevu sistemi kullanarak uygun bir gün belirleyip inşaat sonrası ev ,villa,iş yeri,ofis ,fabrika temizliklerini yapmaktadır.

Bunların yanı sıra olası deprem, sel, yangın gibi afetlerden sonra da genel bir temizlik ihtiyacınız olursa temizlik şirketleri bu konularda da sizin ihtiyacınıza göre çözümler sunacaklardır. Özellikle dükkanını ya da evini su bastıktan sonra eşyaları hasar gören kişilerin minimum kayıpla bu felaketi atlatmaları hususunda kesinlikle profesyonel bir destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Eğerki sigortanız yoksa ve zararı tamamen sizin karşılamanız gerekecekse, zararın neresinden dönülse kârdır felsefesiyle Beylikdüzü temizlik şirketlerini arayın ve en kısa sürede sizlerin yardımına koşmalarını sağlayın.Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü temizlik şirketlerinden randevu almak ise oldukça basittir. Genellikle telefon etmenizle birlikte kısa sürede randevu alma sürecini tamamlamış olacaksınız ve en geç 1 iş günü içerisinde evinize temizlik personeli yönlendirilmiş olacaktır. Acil durumlarda ise birkaç saat içerisinde personel temini gerçekleştirilebilmektedir tuşba temizlik hizmetleri yapmış olduğu işlerle herzaman kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkarmıştır temizlik konusunda personellerimiz eğitimlidir.

Beylikdüzü Temizlik

2020 Beylikdüzü Temizlik Şirketleri arasında lider firma.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

İstanbul gibi büyük şehirlerde temizlik şirketleri insanların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle ev temizliği konusunda insanlar, dışarıdan destek almak zorunda kalmaktadırlar. Temizlik firmamız ev, ofis, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri vermektedir. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba, verdiği sözde duran ve temizlik konusunda tüm makine ve cihazlara sahip olarak görebileceğiniz ender firmalardan bir tanesidir. Firmamız, kurumsal hizmet standartlarına göre kalitesini sergilemekte, gerek referans gerek yaptığı işler bakımından her zaman kalitesini kanıtlamaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan temizlik firmalarının fazlalığı nedeniyle sizleri referanslarımıza bakmaya ve sonrasında kararlarınızı vermeye davet ediyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri tavsiyesi arayan kişiler başta olmak üzere artık her bir müşteri temizlik sonrasında mutlu kalacak. Firmamız, memnuniyet, kalite ve mutlu müşteri potansiyeli konusunda örneğine az yaşanır bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin en kurumsal temizlik şirketi anlayışına sahibiz. Bu nedenle firmamıza başvurarak sizlerde kaliteli hizmetlerimizden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Rakiplerimiz tarafından yapılan temizlik işlemlerinin ne kadar baştan savma yapıldığının farkındayız. Bundan dolayı sizi uzman firma eşliğinde çalışmaya davet ediyoruz.

İstanbul gibi büyük bir yerde hizmet almak isteyen kişiler için pek çok temizlik çeşidi vardır. Firmamız, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik konusunda hizmet vermektedir. Verilen başlıca Beylikdüzü temizlik firması hizmetleri şunlardır:

 • Ev ve ofis temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Dış cephe cam temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Villa temizliği
 • Site, blok ve apartman temizlikleri
 • Zemin temizliği
 • Fuar temizliği

Yukarıdaki alanlar dâhilinde İstanbul çapında alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri tarafımızca alabilirsiniz.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cephe temizliği işlemleri hem görüntü hemde bakteriyel hastalıkların azalması bakımından sonra derece önemlidir. Ev içinde yapılan temizlikler ile birlikte bu durum giderek daha çok anlam kazanmaya başlamıştır. Bina dış cephesi her türlü dış etmene karşı açıktır. Yağmur, kar, çamur vs derken zaman içerisinde çürüme, bozulma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir.  Firmamız, bu yerleri profesyonel bir şekilde temizlemekte, sahip olduğu tüm makineler ile en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Firmamız binanız çapında yapılan detaylı inceleme sonucunda uygulama yöntemi konusunda kararını verir. Farklı tekniklerle inşa edilmiş bir cepheye sahip dahi olsanız bu bizler için fark etmez. Firmamız ve personellerimiz her türlü cephenin temizliği konusunda son derece profesyonel olarak hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği konusunda başlıca kriterlerimiz;

 • Bina yükseklik mesafesi
 • Dış cephenin hangi malzemeden yapıldığı bilgisi
 • Temizlik şirketimiz tarafından kullanılacak araçlar
 • Temizlik ürünü seçimleri

Yukarıdaki unsurlar dâhilinde Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bulunan firmamız en kaliteli hizmetleri verir. Firmamız değerlendirmeye aldığı bu kriterler sonrasında sizlerin beklediği, görmeyi istediği bir şekilde temizlik hizmetlerine devam eder. Beylikdüzü temizlik şirketleri ile sizlerde tamamen mutlu bir hayat süreceksiniz.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat işlerinde ne kadar çok kimyasal kullanıldığını bilmeyen yoktur. Beton, yapıştırıcı, alça, boya, çimento derken her zaman kimyasal maddeler kullanılmaktadır. İnşai işleri tamamlandıktan sonra ise bu kimyasalların izleri yok edilmelidir. Bu nedenle firmamız tarafından bu işler kaliteli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

İşlerimiz kapsamında;

 • Boyalardan veya harçlardan kalma lekeler
 • Moloz olarak bekleyen yığınlar
 • Toz, kir ve bant lekeleri
 • Duvar, banyo, tuvalet, cam, dolap gibi yerlerin detaylı temizliği

Beylikdüzü temizlik konusunda firmamıza gelerek sizlerde en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan hayatını kolaylaştıracak birçok yenilik ortaya çıkmıştır. İnsanların hayatını kolaylaştıran en önemli hizmetlerden biriside hiç şüphesiz temizlik şirketleridir. İnsanların yaşam kalitesini arttıran en önemli husus temizlik ve hijyen konusudur.  Temizlik, hem sağlık açısından hemde insanların kaliteli yaşam sürmeleri için olmazsa olmazlar arasındadır. Özelikle bizim kültürümüzde insanlar vakitlerinin büyük bir kısmını temizliğe harcarlar. Ancak günümüzde bayan ve erkeklerin hemen hemen hepsi çalışmaktadır. Temizliğe ayıracak pek bir vakitleri yoktur. İnsanlar, kalan vakitlerini ailesi, çocukları veya kendine ayırmak isterler. Böyle durumlarda kişilerin imdadına temizlik şirketleri yetişir. Temizlik şirketleri, kişilerin istekleri doğrultusunda periyodik olarak belirli aralıklarla evlerin temizliğini yaparlar. Temizlik özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Temizlik şirketleri hijyen ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirir.

Temizlik Şirketleri Nerelerde Hizmet Verir?

Beylikdüzü temizlik şirketleri, temizlik konusunda insanların birçok alanda hayatını kolaylaştıran köklü bir firmadır. Temizlik şirketleri; ev, işyeri, fabrika, ofis, hastane, inşaat, apartman, okul, dış cephe gibi birçok yerde insanlara temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik şirketi elemanları, normal bir temizlikçiden farklı olarak eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili temizlik sunmaktadır. Hemen hemen her yerde insanların ve kurumların işlerini kolaylaştıracak pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin; bir ofisin veya işyerinin sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. Fakat temizlik yapılırken çalışanların etkilenmemesi için temizliğin mesai saatleri dışında gerçekleştirilmesi gerekir. İşte burada temizlik şirketleri devreye girer. Temizlik şirketleri işyeri veya ofisin büyüklüğüne göre eleman sayısı yönlendirerek kısa süre içerisinde temizlik ve düzeni sağlar.

Ev Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketi, ev temizliği hizmetini sunmaktadır. Ev temizliği özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konu hakkında deneyimi ve bilgisi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde bazı problemlere neden olabilir. Ev temizliğinde kullanılan kimyasal ürünler, yanlış kullanıldığında hem kişilere hemde eşyalara ciddi zararlar verebilir. Temizlik şirketi elemanları, istenilen adrese giderek müşterinin istekleri doğrultusunda temizliğe başlar. Salon temizliğinde yerler süpürülür, camlar silinir, mobilyaların tozu alınır, yerler güzelce silinir. Kişilerin istekleri doğrultusunda kanepe ve halılar silinir. Mutfakta bulaşıklar yıkanır, tezgah güzelce silinip dezenfekte edilir. Aynı şekilde cam silinir, balkon varsa yıkanır. Tüm odalarda yerler süpürülür, toz alınır, yerler ve camlar silinir. İsteğe bağlı olarak dolap içleri silinip düzenlenir. Ayrıca banyo ve tuvalet güzelce dezenfekte edilir.

İşyeri Temizliği

Beylikdüzü temizlik firmaları, işyeri temizliğini özenle gerçekleştirmektedir. İşyeri temizliği, özen ve hızlı bir temizlik gerektiren bir iştir. İşyerleri birçok kişinin çalıştığı ve aynı zamanda birçok kişinin girip çıktığı mekânlardır. Bu gibi mekânların sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Temizliğin mesai saatleri içerisinde yapılmaması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de dosya ve önemli kâğıtlarının yeri değişmemelidir. Birçok kişinin bulunduğu işyerleri gibi kalabalık ortamlarda tuvalet temizliğine özen gösterilmesi gerekmektedir. Sürekli temizliğin ve düzenin ön planda olduğu işyerlerinde temizlik işleri ancak profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilebilir.

İnşaat Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketleri zorlu ve meşakkatli olan inşaat temizliği işlerini özenle gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliği, en zor temizlik işlerinden birisidir. Bu gibi zorlu ve profesyonellik gerektiren inşaat temizliği işleri, temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketi elemanları öncelikle evde bulunan inşaat kalıntılarını temizler. Cam gibi yüzeylerde kalmış beton kalıntılarını camı çizmeden ve zarar vermeden temizlerler. Aynı şekilde fayanslarda, zeminde bulunan inşaat kalıntılarını hiç bir eşyaya zarar vermeden uygun temizleyiciler kullanılarak temizlenmektedir.

Dış Cephe Temizliği

Günümüzde işyerleri, ev, hastane gibi mekânlar dış yapı mimarisine önem vermektedir. Müşterilerinin dikkatini çekmek isteyenler firmalar, dış cephe yüzeyi olarak cam tercih etmektedir. Ancak bu yüzeylerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu gibi dış cephe temizliği, temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yüksek binaların dış cephe temizliği gerekli önlemler ve tedbirler alınarak yapılmaktadır. Cam yüzeyde kullanılan temizleyiciler ve aparatlar özel ve cam yüzeye zarar vermeyen ürünlerdir. Plaza gibi yüksek binalarda güvenlik önlemleri alınarak temizlik yapılması gerekmektedir. Ayrıca, böyle yüksek yapılarda temizlik yapacak kişilerin profesyonel ve eğitimli olmaları zorunludur.

Okul Temizliği

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın büyük bir vakitlerini geçirdiği okullarda, temizlik ve hijyen çok önemli bir konudur. Okul temizliğinin düzenli olarak belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Öncelikle okul temizliğinde bütün sınıflar havalandırılır ve çöpler boşaltılır. Daha sonra okuldaki tüm odalar süpürülür. Sınıf içerisinde bulunan sıra, masa, kapı, cam gibi bütün eşyalar silinir. Laboratuvar, kütüphane gibi yerlerde temizlenir. Okul temizliği en ince detayına kadar özenle temizlenmelidir. Okul bahçesi de güzelce süpürülüp temizlenmelidir. Temizlik işlerinde kullanılan ürünler hem dezenfekte edici, hemde çocuklara zarar vermeyen ürünler olması gerekmektedir. Çocuklara zarar verebilecek kimyasal ürünlerden kaçınılmalıdır. Okul lavabo ve tuvaletlerinin de iyice temizlenip dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Okullarda hijyeni sağlayabilmek için profesyonel ve eğitimli kişilerden yardım alınması esastır.

Temizlik Şirketleri Neden Tercih Edilmelidir?

Temizlik şirketleri insanların birçok alanda hayatını kolaylaştırmaktadır. Temizlik şirketi elemanları eğitimli ve deneyimli kişiler olduğundan eşyalarınıza zarar vermezler. Ayrıca mekânın büyüklüğüne göre eleman gönderildiğinden, hızlı ve pratik şekilde temizlik işleri gerçekleştirilir. Temizlik şirketleri fiyat olarak daha uygundur. Temizlik esnasında kullanılan temizleyiciler, çevreye ve insana zarar vermeyen ürünlerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Temizlik firması elemanları müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve daima güler yüzlüdür. Müşterinin talep ettiği saatte ve günde aksaklık yaşanmadan temizlik işleri gerçekleştirilir.

2 Replies

 1. blank
  murat

  almış olduğumuz temizlik işinden gayet memnun kaldık herkeze tavsiye ederiz.

 2. blank
  Ahmet

  Bu firmadan temizlik hizmeti aldım memmun kaldım tavsiye ederim… iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir