Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 2021 yılında da sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Son 5 yılda nüfusunu 1.5 kat artırarak 400,000 kişiye yaklaşan Beylikdüzü ilçesi İstanbul’un en büyük atılım gösteren ilçelerinden biri olmuştur. İlçede özellikle sanayi alanında faaliyet gösteren birçok fabrika bulunmaktadır. Kavaklı bölgesinde ise Eğitim Vadisi olarak adlandırılan bölgede birçok kolej yer almaktadır. Bunun yanında kamusal kurumların da yoğunluğu bölgede yaygın bir temizlik firması ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Gerek ev temizliği, gerek işyeri, ofis ve okul temizliği alanlarında hizmet veren Tuşba bu alanda sadece Beylikdüzü’nde değil, Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar gibi çevre ilçelerde de öncü şirketler olmuşlardır. Son yıllarda artan çalışan bayan oranının getirdiği en büyük ihtiyaçlardan biri olan ev temizliği hizmeti için her gün yüzlerce temizlik personeli bu şirketler tarafından hem Beylikdüzü ilçesinde, hem de çevre ilçelerde görevlendirilmektedirler.

Eğer aklınızda böyle bir hizmet almak varsa ve daha önce almadıysanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Çünkü temizlik şirketleri tarafından gönderilecek olan temizlik elemanları işlerinde oldukça deneyimlidirler. Hemen hemen her gün farklı bir evin temizliğini yapan ve artık bu konuda oldukça hızlı ve becerikli olan bu elemanlar evinizin tepeden tırnağa temizliğini kendi evleriymiş gibi yapacaklardır. Kimileri ev temizliği sırasında temizlik elemanlarına yardım etmektedirler. Bunu dilerseniz siz de yapabilirsiniz ya da tamamen baştan sona kadar temizlik sürecini sadece gözlemleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercihtir. Fakat emin olun günün sonunda çok memnun kalacak ve ev temizliği yaptırma konusunu sürekli bir ihtiyaç olarak göreceksiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri ev temizliği yapmanın yanında birçok farklı sektörde de hizmet vermektedir. Örnek vermek gerekirse bir süpermarketin akşam 10.00’da kapanmasının ardından bir sonraki güne hazır olmasını sağlamak adına temizlik şirketleri tarafından gönderilen profesyonel elemanlar mağazanın gerekli temizlik işlerini görebilmektedir. Ya da bir otobüs firması, seferden gelen araçlarının bir sonraki sefere temiz bir şekilde tekrar çıkabilmesi için Beylikdüzü temizlik şirketleri ile anlaşma yaparak düzenli temizlik hizmeti alabilmektedir. Yaptığımız işler genellikle inşaat sonrası temizlikler yeni biten binalarda 1+1,2+1,3+1,4+1 ve dubleks dairelerden oluşmaktadır.Gelen temizlik talepleri beylikdüzü bölgesinde yoğun inşaat sektörünün verdiği potansiyelle, biten sıfır dairelere temizlik talepleri bu yönde gelmektedir. Tuşba beylikdüzünde gayrimenkul danışmanlığı yapan firmaların satış ofislerinden gelen temizlik taleplerini ,randevu sistemi kullanarak uygun bir gün belirleyip inşaat sonrası ev ,villa,iş yeri,ofis ,fabrika temizliklerini yapmaktadır.

Bunların yanı sıra olası deprem, sel, yangın gibi afetlerden sonra da genel bir temizlik ihtiyacınız olursa temizlik şirketleri bu konularda da sizin ihtiyacınıza göre çözümler sunacaklardır. Özellikle dükkanını ya da evini su bastıktan sonra eşyaları hasar gören kişilerin minimum kayıpla bu felaketi atlatmaları hususunda kesinlikle profesyonel bir destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Eğerki sigortanız yoksa ve zararı tamamen sizin karşılamanız gerekecekse, zararın neresinden dönülse kârdır felsefesiyle Beylikdüzü temizlik şirketlerini arayın ve en kısa sürede sizlerin yardımına koşmalarını sağlayın.

Beylikdüzü temizlik şirketlerinden randevu almak ise oldukça basittir. Genellikle telefon etmenizle birlikte kısa sürede randevu alma sürecini tamamlamış olacaksınız ve en geç 1 iş günü içerisinde evinize temizlik personeli yönlendirilmiş olacaktır. Acil durumlarda ise birkaç saat içerisinde personel temini gerçekleştirilebilmektedir tuşba temizlik hizmetleri yapmış olduğu işlerle her zaman kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkarmıştır temizlik konusunda personellerimiz eğitimlidir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketlerinin Verdiği Hizmetler

İstanbul gibi büyük şehirlerde temizlik şirketleri insanların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle ev temizliği konusunda insanlar, dışarıdan destek almak zorunda kalmaktadırlar. Temizlik firmamız ev, ofis, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri vermektedir. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba, verdiği sözde duran ve temizlik konusunda tüm makine ve cihazlara sahip olarak görebileceğiniz ender firmalardan bir tanesidir. Firmamız, kurumsal hizmet standartlarına göre kalitesini sergilemekte, gerek referans gerek yaptığı işler bakımından her zaman kalitesini kanıtlamaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan temizlik firmalarının fazlalığı nedeniyle sizleri referanslarımıza bakmaya ve sonrasında kararlarınızı vermeye davet ediyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri tavsiyesi arayan kişiler başta olmak üzere artık her bir müşteri temizlik sonrasında mutlu kalacak. Firmamız, memnuniyet, kalite ve mutlu müşteri potansiyeli konusunda örneğine az yaşanır bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin en kurumsal temizlik şirketi anlayışına sahibiz. Bu nedenle firmamıza başvurarak sizlerde kaliteli hizmetlerimizden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Rakiplerimiz tarafından yapılan temizlik işlemlerinin ne kadar baştan savma yapıldığının farkındayız. Bundan dolayı sizi uzman firma eşliğinde çalışmaya davet ediyoruz.

İlginizi çekebilir  Beylikdüzü Temizlik Elemanları

İstanbul gibi büyük bir yerde hizmet almak isteyen kişiler için pek çok temizlik çeşidi vardır. Firmamız, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik konusunda hizmet vermektedir. Verilen başlıca Beylikdüzü temizlik firması hizmetleri şunlardır:

 • Ev ve ofis temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Dış cephe cam temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Villa temizliği
 • Site, blok ve apartman temizlikleri
 • Zemin temizliği
 • Fuar temizliği

Yukarıdaki alanlar dâhilinde İstanbul çapında alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri tarafımızca alabilirsiniz.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cephe temizliği işlemleri hem görüntü hemde bakteriyel hastalıkların azalması bakımından sonra derece önemlidir. Ev içinde yapılan temizlikler ile birlikte bu durum giderek daha çok anlam kazanmaya başlamıştır. Bina dış cephesi her türlü dış etmene karşı açıktır. Yağmur, kar, çamur vs derken zaman içerisinde çürüme, bozulma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir.  Firmamız, bu yerleri profesyonel bir şekilde temizlemekte, sahip olduğu tüm makineler ile en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Firmamız binanız çapında yapılan detaylı inceleme sonucunda uygulama yöntemi konusunda kararını verir. Farklı tekniklerle inşa edilmiş bir cepheye sahip dahi olsanız bu bizler için fark etmez. Firmamız ve personellerimiz her türlü cephenin temizliği konusunda son derece profesyonel olarak hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği konusunda başlıca kriterlerimiz;

 • Bina yükseklik mesafesi
 • Dış cephenin hangi malzemeden yapıldığı bilgisi
 • Temizlik şirketimiz tarafından kullanılacak araçlar
 • Temizlik ürünü seçimleri

Yukarıdaki unsurlar dâhilinde Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bulunan firmamız en kaliteli hizmetleri verir. Firmamız değerlendirmeye aldığı bu kriterler sonrasında sizlerin beklediği, görmeyi istediği bir şekilde temizlik hizmetlerine devam eder. Beylikdüzü temizlik şirketleri ile sizlerde tamamen mutlu bir hayat süreceksiniz.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat işlerinde ne kadar çok kimyasal kullanıldığını bilmeyen yoktur. Beton, yapıştırıcı, alça, boya, çimento derken her zaman kimyasal maddeler kullanılmaktadır. İnşat işleri tamamlandıktan sonra ise bu kimyasalların izleri yok edilmelidir. Bu nedenle firmamız tarafından bu işler kaliteli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

İşlerimiz kapsamında; İnşaat sonrası temizlikler

 • Boyalardan veya harçlardan kalma lekeler
 • Moloz olarak bekleyen yığınlar
 • Toz, kir ve bant lekeleri
 • Duvar, banyo, tuvalet, cam, dolap gibi yerlerin detaylı temizliği

Beylikdüzü temizlik konusunda firmamıza gelerek sizlerde en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan hayatını kolaylaştıracak birçok yenilik ortaya çıkmıştır. İnsanların hayatını kolaylaştıran en önemli hizmetlerden biriside hiç şüphesiz temizlik şirketleridir. İnsanların yaşam kalitesini arttıran en önemli husus temizlik ve hijyen konusudur.  Temizlik, hem sağlık açısından hemde insanların kaliteli yaşam sürmeleri için olmazsa olmazlar arasındadır. Özelikle bizim kültürümüzde insanlar vakitlerinin büyük bir kısmını temizliğe harcarlar. Ancak günümüzde bayan ve erkeklerin hemen hemen hepsi çalışmaktadır. Temizliğe ayıracak pek bir vakitleri yoktur. İnsanlar, kalan vakitlerini ailesi, çocukları veya kendine ayırmak isterler. Böyle durumlarda kişilerin imdadına temizlik şirketleri yetişir. Temizlik şirketleri, kişilerin istekleri doğrultusunda periyodik olarak belirli aralıklarla evlerin temizliğini yaparlar. Temizlik özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Temizlik şirketleri hijyen ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirir.

Temizlik Şirketleri Nerelerde Hizmet Verir?

Beylikdüzü temizlik şirketleri, temizlik konusunda insanların birçok alanda hayatını kolaylaştıran köklü bir firmadır. Temizlik şirketleri; ev, işyeri, fabrika, ofis, hastane, inşaat, apartman, okul, dış cephe gibi birçok yerde insanlara temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik şirketi elemanları, normal bir temizlikçiden farklı olarak eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili temizlik sunmaktadır. Hemen hemen her yerde insanların ve kurumların işlerini kolaylaştıracak pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin; bir ofisin veya işyerinin sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. Fakat temizlik yapılırken çalışanların etkilenmemesi için temizliğin mesai saatleri dışında gerçekleştirilmesi gerekir. İşte burada temizlik şirketleri devreye girer. Temizlik şirketleri işyeri veya ofisin büyüklüğüne göre eleman sayısı yönlendirerek kısa süre içerisinde temizlik ve düzeni sağlar.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Ev temizliği özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konu hakkında deneyimi ve bilgisi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde bazı problemlere neden olabilir. Ev temizliğinde kullanılan kimyasal ürünler, yanlış kullanıldığında hem kişilere hem de eşyalara ciddi zararlar verebilir. Temizlik şirketi elemanları, istenilen adrese giderek müşterinin istekleri doğrultusunda temizliğe başlar. Salon temizliğinde yerler süpürülür, camlar silinir, mobilyaların tozu alınır, yerler güzelce silinir. Kişilerin istekleri doğrultusunda kanepe ve halılar silinir. Mutfakta bulaşıklar yıkanır, tezgah güzelce silinip dezenfekte edilir. Aynı şekilde cam silinir, balkon varsa yıkanır. Tüm odalarda yerler süpürülür, toz alınır, yerler ve camlar silinir. İsteğe bağlı olarak dolap içleri silinip düzenlenir. Ayrıca banyo ve tuvalet güzelce dezenfekte edilir.

İlginizi çekebilir  Beylikdüzü Temizlikçi Kadın
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü İşyeri Temizliği

Beylikdüzü temizlik firmaları, işyeri temizliğini özenle gerçekleştirmektedir. İşyeri temizliği, özen ve hızlı bir temizlik gerektiren bir iştir. İşyerleri birçok kişinin çalıştığı ve aynı zamanda birçok kişinin girip çıktığı mekânlardır. Bu gibi mekânların sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Temizliğin mesai saatleri içerisinde yapılmaması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de dosya ve önemli kâğıtlarının yeri değişmemelidir. Birçok kişinin bulunduğu işyerleri gibi kalabalık ortamlarda tuvalet temizliğine özen gösterilmesi gerekmektedir. Sürekli temizliğin ve düzenin ön planda olduğu işyerlerinde temizlik işleri ancak profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilebilir.

Beylikdüzü İnşaat Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketleri zorlu ve meşakkatli olan inşaat temizliği işlerini özenle gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliği, en zor temizlik işlerinden birisidir. Bu gibi zorlu ve profesyonellik gerektiren inşaat temizliği işleri, temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketi elemanları öncelikle evde bulunan inşaat kalıntılarını temizler. Cam gibi yüzeylerde kalmış beton kalıntılarını camı çizmeden ve zarar vermeden temizlerler. Aynı şekilde fayanslarda, zeminde bulunan inşaat kalıntılarını hiç bir eşyaya zarar vermeden uygun temizleyiciler kullanılarak temizlenmektedir.

Dış Cephe Temizliği Ve Ekipmanları

Günümüzde işyerleri, ev, hastane gibi mekânlar dış yapı mimarisine önem vermektedir. Müşterilerinin dikkatini çekmek isteyenler firmalar, dış cephe yüzeyi olarak cam tercih etmektedir. Ancak bu yüzeylerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu gibi dış cephe temizliği, temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yüksek binaların dış cephe temizliği gerekli önlemler ve tedbirler alınarak yapılmaktadır. Cam yüzeyde kullanılan temizleyiciler ve aparatlar özel ve cam yüzeye zarar vermeyen ürünlerdir. Plaza gibi yüksek binalarda güvenlik önlemleri alınarak temizlik yapılması gerekmektedir. Ayrıca, böyle yüksek yapılarda temizlik yapacak kişilerin profesyonel ve eğitimli olmaları zorunludur.

Beylikdüzü Okul Temizliği

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın büyük bir vakitlerini geçirdiği okullarda, temizlik ve hijyen çok önemli bir konudur. Okul temizliğinin düzenli olarak belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Öncelikle okul temizliğinde bütün sınıflar havalandırılır ve çöpler boşaltılır. Daha sonra okuldaki tüm odalar süpürülür. Sınıf içerisinde bulunan sıra, masa, kapı, cam gibi bütün eşyalar silinir. Laboratuvar, kütüphane gibi yerlerde temizlenir. Okul temizliği en ince detayına kadar özenle temizlenmelidir. Okul bahçesi de güzelce süpürülüp temizlenmelidir. Temizlik işlerinde kullanılan ürünler hem dezenfekte edici, hem de çocuklara zarar vermeyen ürünler olması gerekmektedir. Çocuklara zarar verebilecek kimyasal ürünlerden kaçınılmalıdır. Okul lavabo ve tuvaletlerinin de iyice temizlenip dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Okullarda hijyeni sağlayabilmek için profesyonel ve eğitimli kişilerden yardım alınması esastır.

Temizlik Şirketleri Neden Tercih Edilmelidir?

Temizlik şirketleri insanların birçok alanda hayatını kolaylaştırmaktadır. Temizlik şirketi elemanları eğitimli ve deneyimli kişiler olduğundan eşyalarınıza zarar vermezler. Ayrıca mekânın büyüklüğüne göre eleman gönderildiğinden, hızlı ve pratik şekilde temizlik işleri gerçekleştirilir. Temizlik şirketleri fiyat olarak daha uygundur. Temizlik esnasında kullanılan temizleyiciler, çevreye ve insana zarar vermeyen ürünlerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Temizlik firması elemanları müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve daima güler yüzlüdür. Müşterinin talep ettiği saatte ve günde aksaklık yaşanmadan temizlik işleri gerçekleştirilir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Çalışan ev kadınlarının çok fazla başvurduğu temizlik şirketleri, profesyonel temizlik hizmeti sunarlar. Temizlik personelleri uzun süredir bu işi yapan ve nasıl yapacağını bilen kişilerdir. Temizlik esnasında kullanılan teçhizatlar ise, sizin evde kullandıklarınızdan daha güçlü bir temizlik sunar. Özel araçlar sayesinde kısa sürede temizlenen alanlar, yaşamak için hazır hale getirilir. Yalnızca rutin temizlikler değil, yeni taşınılan yerlerin ilk temizlikleri de temizlik şirketleri tarafından yapılabilir. Ayrıca belli bir alanın veya bir odanın temizlenmesi de yine şirketlerin verdiği hizmetler arasındadır.

Temizlik Şirketleri Ev Temizliğini Nasıl Yapar?

Günün büyük bir bölümünü geçirmemizden dolayı sürekli olarak kirlenen evler, düzenli bir temizliğe ihtiyaç duyar. Ev temizliğine başlamadan önce gerekli tüm malzemeler hazır olmalıdır. Çünkü temizlik esnasında çalışmayı bırakarak aklımıza geldikçe malzeme alma şansımız olmaz. Ev temizleme şirketleri, kendi malzemelerini getirerek evinizi bu malzemeleri kullanarak temizlerler. Bu malzemeler; cam temizleyiciler, granit temizleyiciler, farklı amaçlar için kullanılacak fırçalar (banyo, tuvalet, derzler, mutfaklar), mikro elyaf bezler, seyyar merdivenler, mikro fiber temizlik bezleri, mobilya cilası ve harç fırçası olarak sayılabilir.

İlginizi çekebilir  Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Temizlik Planı Nasıl Yapılır?

Şirketler ne kadar personel ve ne kadar malzeme ile çalışacaklarını temizlenecek alanın büyüklüğüne ve kirlilik oranına göre karar verirler. İş bölümü yapılarak oluşturulacak planlar evlerde genellikle benzerdir. Çünkü neyin önce yapılması gerektiği her evde aynı olacaktır. Örneğin ilk olarak toz alınması, daha sonra camların silinmesi gerekiyor. Bunun nedeni camlar silindikten sonra evden kalkan tozun camları tekrar kirleteceğidir. Tipik temizlik planlarına göre, çöplerin boşaltılması ve çöp poşetlerinin değiştirilmesi ile başlanır.

 Daha sonra evin düzeltilmesi, dağınıklığın toplanması veya yatak yapma ile devam edilir. Bu işlemin yapılması ev sahibinin talebine bağlıdır. Örümcek ağları ve süpürgelikler de fırça yardımıyla temizlenerek, tavan vantilatörlerinin tozları alınır. Daha sonra pencere eşikleri ve kapıları silinerek mobilyaların tozlarının alınmasına geçilir. Tozlar da alındıktan sonra tüm cam yüzeyleri silinir. Banyolar ve tuvaletler temizlenerek dezenfekte edilir ve bu aşamada ihtiyaca göre ampullerin tozları alınarak banyo dolapları silinir. Elektrik süpürgesi ile evin tamamı süpürülür ve daha sonra paspaslama yapılır.

Mutfağa geçildiğinde, buzdolabının üstü ve diğer beyaz eşyaların tozu alındıktan sonra mutfak dolaplarının kaplamaları silinir. Mutfaktaki cam yüzeyler ve paslanmaz çelikler cilalanır. Süpürgelikler ve kapıların da yüzey temizleyiciler ile temizlenmesinden sonra aydınlatma armatürleri de temizlenerek duvar askılarının tozları alınır. Evdeki dekorasyon eşyaları ve biblolar da temizlenerek temizlik işlemi tamamlanır. Ev sahiplerinin taleplerine göre farklı temizlik işlemleri de yapılabilir. Ancak burada bahsedilen genel bir temizlik planıdır.

Halı ve Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzman personeller ve teknolojik ürünler ile yapılan temizliklerde ev sahipleri için önemli olan halı ve koltuk temizliğidir. Çünkü bu eşyaların temizlenmesi zordur ve gerekli ekipman olmadan tam olarak temizlenmesi imkansızdır. Koltukların kumaşlarının altına geçen partiküller, halıların topladığı toz ve kıllar, akciğerlerimiz için de zararlı olabilir. Bu yüzden halılarınızı yıkamaya vermek yerine temizlik şirketinden yardım alarak tüm temizlik işlemleriniz yanında halılarınızı da aradan çıkarabilirsiniz. Koltuklar kuru köpük makineleri ile yıkanır. Bu sayede koltuk iskeletlerine kadar ulaşan su sebebiyle koltuklarınızın hasar alması engellenir. Daha güvenli bir sistem olan kuru köpük makinesi için ilk olarak koltuk kumaşı belirlenir. Buna göre seçilecek deterjan ılık suyla makineye koyularak makine çalıştırılır. Makinede, iki farklı fırça vardır ve her ikisi farklı yönlere dönerek koltukların temizlenmesini sağlar. Bolca köpük üreten makine, köpük haricindeki suyu vakumlayarak kirli suyun koltuk iskeletine inmesini engeller. Koltuk yüzeyi kuru görünür ancak tam bir temizlik sağlanmış olur. Bu işlem 1 saat sürer ve bittikten 5 saat sonra koltuklar kullanılabilir.

Ev Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Günümüzdeki şartlar düşünüldüğünde salgın hastalıklar nedeniyle dezenfeksiyon işlemlerine olan talep oldukça arttı. Bu işlemin yapılmasının amacı virüs ve haşerelerin yok edilmesi ve sağlıklı bir ortamda yaşam sürülmesinin sağlanmasıdır. Periyodik şekilde yapılması gereken bu işlemler sayesinde, evde görülmeyen zararlı mikro organizmalardan ve böceklerden temizlenir. Bu zararlı mikro organizmaların insan vücuduna girmesi; yaz aylarında mide bulantısı, kış aylarında ise grip rahatsızlığına sebep olur. Vücut direnci düşük olan insanlarda daha fazla etki yaratarak birçok hastalığı beraberinde getirirler. Özellikle evlerde yaşlı, bebek ve hasta kişilerin olması dezenfeksiyon işlemlerini zorunlu kılıyor. Temizlik şirketleri, bu işlemlerde sağlığa zararlı olmayan ürünleri kullanarak evlerin her yerini dezenfekte ediyorlar.

Böcek İlaçlama Hangi Aralıklarda Yapılmalıdır?

Hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, gümü böcekleri, salyangoz, pire, bit, tahta kurusu gibi böceklerin yok edilmesi için düzenli olarak ilaçlama yapılmalıdır. Böcekler sağlığı tehdit ettiği gibi görüntüleri de rahatsız edicidir. Böcek ilaçlama böcek görülmeye başlandığı andan itibaren yapılmalı ve hangi sıklıkla yapılacağı konusu firmamız tarafından ayarlanmalıdır. Ayrıca temiz olmayan evlerde böcek olma olasılığı daha yüksektir ve bu yüzden ne kadar temiz bir alan yaratırsanız böceklerden de o kadar hızlı kurtulursunuz. Restoranlar, evler, villalar, otel odaları ve daireler gibi yerlere uygulanan ilaçlama işlemine, en çok yılda 8’den fazla yumurta bırakan hamam böcekleri nedeniyle ihtiyaç duyulur. Maske takılarak yapılan ilaçlamaların daha etkili olabilmesi için kokulu olarak da yapılabilir ve bu sayede ölmesi zor olan böcekler bile kısa sürede yok edilir. Kokunun etkisinden dolayı ilaçlama sonrası 4 saat boyunca alana girilmez. Bu işlemlerde jel gibi ilaçlar kullanılarak da kokusuz ilaçlama gerçekleştirilebilir ve bu durumda evlerin terk edilmesi gerekmez. Yazılar bölümümüzden faydalanarak site içi tüm blog bilgilerimizden faydalanabilirsiniz

 

2 Replies

 1. blank
  murat

  almış olduğumuz temizlik işinden gayet memnun kaldık herkeze tavsiye ederiz.

 2. blank
  Ahmet

  Bu firmadan temizlik hizmeti aldım memmun kaldım tavsiye ederim… iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara