Beylikdüzü Villa Temizliği

beylikdüzü villa temizliği

beylikdüzü villa temizliği

 

Beylikdüzü Villa Temizliği Hizmetinde Doğru Adres

Temizlik hizmetlerinde doğru adres olan firmamız Beylikdüzü villa temizliği hizmeti ile özel mekân temizliği desteği sağlıyor. Telefon bildirimi ile kolayca sahip olacağınız bu seçenek ile uzman ekiplerimiz tarafından ayrıcalıklı temizlik hizmetine sahip olacaksınız. Villa temizliği hizmetimizi mercek altına aldığımızda özel hizmet detaylarına şu şekilde değinebiliriz

Salon ve Oda Temizliği

Villa temizliği işleminde öncelikle talebiniz doğrultusunda gerekli olan teçhizat araçlara yüklenerek adresinize gelinir. Bu noktada ön görüşme ve yasal işlemlerden sonra ekiplerimiz malzeme hazırlığı sonrasında temizlik işlemine başlarlar. Malzeme hazırlığında villanın temizlik yapılacak bölümlerine göre yüzey temizleyiciler, sıvı deterjanlar, el bezleri ve temizlik robotu gibi araç gereçler kullanıma hazır hale getirilir.

Firma personelimiz oda ve salon temizliği hizmetinde özel ekipmanlar kullanmaktadır. İnce tos alıcı alet ile alanda bulunan tozlar alınır sonra köpüklü temizlik işlemine geçilir. Sulu temizlikten önce eşyalarda ve yüzeylerde tortu varsa bunlar da özenle temizlenir. Buhar makinesi ve kuru – ıslak vakum cihazı ile koltuk, kanepe, halı ve kilim gibi eşyalar derinlemesine temizlenir. Beylikdüzü villa temizliği şirketi olarak sunduğumuz bu kaliteli hizmet esnasında fırça, sünger ve bezlerde etkin şekilde kullanılarak kıyı – köşe alanların temizliği yapılır.

Salon ve oda temizliği işleminde camların temizliği ve camların ön kısımlarında bulunan alanların da temizliği yapılmaktadır. Villa temizliğinin bu aşamasında priz, tablo, lamba ve raf temizliği gibi işlemlerin yanında kapıların silinmesi işlemi de yapılır. İsteğinize bağlı olarak halı süpürme, koltuk yıkama, mobilya yıkama gibi işlemler de yapılırken kapı temizliği işleminde kapıların türüne göre buharla temizlik işlemi yapılır. Islak vakum makinesi kullanılarak parke olan yüzeyler de temizlenir ve parlatılır.

Mutfak Temizliği

           Beylikdüzü villa temizliği şirketleri içinde uzman kadrosu ve modern ekipmanları ile özel temizlik hizmeti veren firmamız öne çıkan uygulamalara imza atıyor. Villa temizliği işleminde mutfak temizliği akşam Aslında ayrı bir önem veren firmamız seramik ve fayans temizliği yaparken Öncelikle toz alma işlemi ve sonrasında yüzey temizleyiciler ile derinlemesine temizlik hizmeti veriyor. Vakum makinesi ile zemin temizliği yapan firma çalışanlarımız çekmece ve dolap gibi alanlarında boşaltılarak hiç alanlarının temizliği yapılır, devamında dış temizliği yapılır. Mutfak temizliğinde en zor alanlardan biri olan aspiratör temizliği ile fırın temizliği etkili yağ çözücü malzemeler ile temizliği yapılırken bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi eşyalar da iç – temizliği özenle yapılır.

Banyo – Tuvalet – Lavabo Temizliği

           Beylikdüzü villa temizliği firması olarak banyo, tuvalet, lavabo temizliği ile özel temizlik işlemi uyguluyoruz. Banyo dolaplarının dış ve iç temizliği özenle yapılırken esas temizlik işleri olarak jakuzi, küvet, duşakabin ve tuvalet bilimlerinin yüzey temizleyiciler ile ovularak parlatılması yapılır. Banyo ilçe önemli bir eşya olan canlı ve aynalı alanlarda parlak olarak ideal şekilde kullanımı hazırlanır. Villa temizliğinin büyük çok alanında yapılan zemin vakumlama işlemi banyoya içinde yapılarak hijyenik bir ortam oluşturulur. Fayans arası derz dolgularının da biriken tortu kısımları özel kimyasal malzeme ile silinerek ilk günkü haline kavuşturulur.

Bahçe Temizliği

Bahçe temizliği işlemi ile Beylikdüzü villa temizliği firmaları tercihlerinizde öne çıkan firmamız villa temizliğini ileri seviyeye taşıyan bahçe temizliği hizmetini sağlıyor. Bahçe temizliği işleminde bahçedeki çöpler ve yapraklar toplanarak öncelikle kaba temizlik işlemi yapılır. Bahçede bulunan seramik ve fayans bölümler temizleyici malzemeleri ile silinerek parlatılır. Daha sonra varsa bahçedeki çardak, masa ve sandalyeler silinerek temizliği yapılır. Bahçede havuz varsa havuz kenarı alan temizliği de yapılır.

 

 

 

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap