7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama firmamız tuşba temizlik Koltuk ve halı yıkama hizmetleri ile ilgili ön plana çıkarılan bütün aşamaları kendi içinde ön plana çıkarıyoruz. Online olarak ortaya çıkarılan her bir hizmeti ve fırsatı kendi içinde kullanabilir ve yenilikleri de ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm yaptığımız işler firmamızın tertemiz koltuklar garantisi altında sunulmaktadır. Sunduğumuz Beylikdüzü Koltuk Yıkama hizmetinden memnun kalmazsanız iletişim sekmemizden bizlere istek, öneri ve şikayetlerinizi gönderebilir ücretsiz ikinci bir servis yazdırabilir, yinede memnun kalmadıysanız para iade talebinde bulunabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

İletişim içeriğine göre size mutlaka İstanbul koltuk yıkama hizmeti için çözüm sağlarız. En kötü ihtimalle paranıza iade edip mağduriyetinizi gideririz. Çalışan ev hanımlarımız için cumartesi hatta pazar gününe servisler koyarak haftanın 7 günü koltuklarınızı yıkamayı sağladık. Hizmet almak için çekinmeden 7/24 arayabilirsiniz. Beylikdüzü üzerinde hizmet veren firmamız, pek çok ilçeye ve bölgeye giderek bizzat aracımız ile teslim yapıyor. Hem evinizden alıyor hem de evinize bırakıyor bütün halıları ve koltuk yıkama hizmetini yerinde yıkama yaparak temizlemektedir. Koltuklar genellikle evinizde iken yıkanıyor ve detay olarak beylikdüzü koltuk yıkama firmamız tuşba koltuk yıkama bu işlemler için randevu yöntemi ile sizlere hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama
Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama

Genel adı koltuk yıkama olan bu hizmet daha ayrıntılı olarak belirtecek olursak; koltuk, kanepe, çekyat, sandalye, yatak ve halı gibi kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarının yıkanarak kir ve lekelerden arındırılması işlemidir. Bu işlem mobilyalarınızın adedi ve büyüklüğüne göre ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Bu tür kumaş yüzeyleri bulunan mobilya ve ev eşyalarının silinmeleri kir ve lekenin yüzeyde görünmelerini nispeten azaltsa da, kir ve lekenin kumaş aralığına gömülmesine sebep olur. Burada üreyen bakteriler ve yine kumaş aralığına işleyen ev tozlarının üzerinde yaşayan akarlar, sağlığımız açısından büyük risk oluştururken, zaman içinde biriken kir ve leke artık temizleme ile çıkarılamayacak hale geldiğinde mobilyanın kumaş yüzeylerinin değiştirilmesi gibi yüksek maliyetli çözümleri zorunlu hale getirir.

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama Tuşba Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama  işlemi görünen ve görünmeyen bütün kir ve lekeleri derinlemesine temizleyerek mobilya ve ev eşyalarınızın ilk satın alındıkları günkü temizliğine kavuşmalarını sağlarken aynı zamanda temizlik ve hijyeni de beraberinde getirir. Sağlığınız açısından oluşan riskler sıfıra indirilerek ev veya iş yerinizdeki ortamın nefes alması sağlanır. Aynı zamanda görsel olarak mobilya ve ev eşyalarınızın yeni alınmış gibi tertemiz görünmeleri, yıkamada kullanılan şampuanların etkisiyle de kumaş yüzeylerin yumuşacık olması ve pırıl pırıl parlaması sağlanır.

Tuşba Halı Ve Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın (veya sandalye, yatak gibi diğer mobilyalarınızın) kumaş yüzeyleri yıkama öncesi özel şampuanlı su ile ıslatılır. Varsa öbek halindeki lekelere, lekenin türüne göre özel şampuan uygulanarak şampuanın kumaşa işlemesi beklenir. Sanayi tipi profesyonel fırçalama makinası ile şampuan köpürtülerek fırçalama işlemi yapılır. Burada asıl amaç şampuanın kimyasal olarak kir ve lekeye nüfuz etmesini sağlamaktır. Şampuanın kimyasal formülü kiri yapıştığı hav arasından sökerek su ortamına taşır. Hemen bize ulaşın ve hizmetlerimizden sizler de faydalanmaya başlayın.Tuşba temizlik farkıyla sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.