7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Bina Dış Cephe Temizliği

Bina Dış Cephe Temizliği

Bina Dış Cephe Temizliği Binaların ister içi olsun ister dışı olsun aynı özen ile temizlenmesi gerekiyor. Daha yaşanılır bir atmosfer yaratılması ve sağlığı tehdit eden toz, kir gibi faktörlerin ortadan kaldırılması için mutlaka binaların titiz şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bina dış cephe temizliği de bu konuda son derece gerekli olan bir temizlik türüdür. Binaların dış yüzeyleri iç yüzeylerinden daha fazla kirlenen alanlardır. Yaz aylarında sürekli tozların yapışması, sonrasında yağan yağmurların bu tozları çamurlaştırması çevrede çok büyük bir görüntü kirliliğine neden oluyor. Böyle zamanlarda da temizlik son derece gerekli bir hale geliyor. Temizleme işlemi konusunda tecrübeli olan personellerimiz binaların dış kısımlarını çeşitli yöntemlerle temizleyerek daha ışıl ışıl bir bina olmasını sağlıyorlar.

Beylikdüzü Temizlik

Bina Dışı Cephe Temizliği Neden Uzmanlık İster?

Bina dışı temizleme işlemi her zaman uzmanlık isteyen işlerden biridir. Bu işin kaliteli ve profesyonelce yapılması hem hayati risk meydana getirmez hem de uzun bir süre müşteriyi idare edebilecek bir temizlik ortaya çıkarır. Bina dış cephe temizliği firmamız bu konuda müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermeye çalışan bir firmadır. Firma çalışanlarımız bu konuda son derece profesyonel olup aynı zamanda gerekli tüm sertifikalara da sahip olan çalışanlardır. Gerekli tüm dış cephe temizlik eğitimlerini alıp ondan sonra hizmet vermektedirler. Çalışanlarımız bu konuda profesyonel bir şekilde çalıştığı gibi müşterilerin memnuniyetini arttıracak her türlü detaya da dikkat ediyorlar.

Bina Dış Cephe Temizliği
Bina Dış Cephe Temizliği

Bina Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Son yıllarda binaların dış yüzeyleri farklı kaplama türlerine göre yapılmaktadır. Bazen yalnızca cam kaplama yapılırken bazen daha farklı bir kaplama türü kullanılabiliyor. Ancak her durumda bu dış yüzeylerin temizlenmesi gerekiyor. Beton olan binalar nasıl belli periyotlarda boyanma ihtiyacı duyuyorsa cam olan binalar da silinme ve temizlenme ihtiyacı duymaktadır. Bu binaların dış yüzeylerinin temizlenebilmesi için çalışanlarımız asma sepet vinç, örümcek vinç, teleskopik uzatma, makaslı platform gibi araç gereçlerden yararlanıyorlar. Bu araçlar yardımı ile yukarıdan aşağıya sarkarak gerekli silme ve temizleme işlemini yapıyorlar. Önce köpük ile tozun ve kirin yumuşaması sağlanıyor daha sonra da temizleme aparatı ile bu köpüğün çekilmesi sağlanıyor. Böylece temizlik işlemi kusursuz olarak tamamlanıyor.

Bina Dış Cephe Temizliğinde Hangi Aparatlar Kullanılıyor?

Bina dış cephe temizliği konusunda hizmet veren firmamız birçok farklı temizleme aparatı kullanıyor. Camların büyüklük derecesine göre suyu çekme aparatları farklı boyutlarda bulunuyor. Bunun yanında birçok farklı toz alma bezi kullanılıyor. Bu bezler aşırı kirlendiğinde yerine yenisi açılarak temizleme işlemine devam ediliyor. Fiber bezler yardımı ile camlarda hiçbir şekilde leke bırakılmıyor. Solüsyon olarak da camlar için özel temizleyiciler tercih ediliyor. Bu temizlik ürünleri sayesinde hemen her türlü dış cephe temizliği yapılabiliyor.

Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.