7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Cennet Temizlik Şirketi

Cennet Temizlik Şirketi

 Cennet temizlik şirketi çalışanları ile beraber temizlik sektöründe bir bütün olarak yer almış ve her zaman başarılı projelere imza atmıştır. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar yaptığımız tüm temizlik işlemlerinde her tarafı pırıl pırıl yaptık. Bünyemizde çalışan personelimiz ile birlikte birtakım temizlik eğitimlerine katıldık. Almamız gereken eğitimleri tamamladıktan sonra can güvenliğimizi korumak adına bir takım aletleri kullandık. İş sağlığı ve güvenliği konusunda her birimiz sertifika aldık bu konudaki hassasiyetimiz firma olarak müşterilerimiz tarafından bilinmektedir. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden biri de bu hassasiyetimiz olmuştur. Diğer özelliklerimiz ise müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik gibi maddeleri içermektedir. Bu sayede kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’de önce firmalar arasında yer alacağımıza inanıyoruz.

Cennet Dış Cephe Temizliği

Temizlik çeşitleri

 Cennet temizlik şirketi olarak temizlik sektöründe kurulduğumuzdan bu yana tek birçok temizlik çeşitlerinde sayısız projelerde yer aldık. Bina temizliği ev temizliği apartman temizliği yüksek katlı rezidans temizliği hastane temizliği ofis temizliği inşaat sonrası temizlik taşınma öncesi ve sonrası temizlik gibi birçok konuda uzman profesyonel çalışanlarımızla birlikte tesis çalışmalar sergiledik. İstanbul ilçesinde kısa sürede büyük başarılara imza attık. İşlerimizin bu denli hızlı ilerlemesinin sebebi tüm temizlik çeşitlerinde kaliteli işler ortaya koymamızdır. Örneğin ev temizliğinde ev kadınlarına ve çalışan kadınlara yardımcı olmak adına her türlü detayı düşünüyoruz. Kullanacağımız deterjandan tutun da personelimizin can güvenliğini sağlamaya kadar her türlü konu ile kendimiz ilgileniyoruz. Bu sayede müşterilerimiz de daha rahat etmekte ve her temizliklerinde bizi tercih etmektedir.

Temizlikte kullandığımız deterjanlar

 Cennet temizlik şirketi elemanları her temizlik türünde kullandığın deterjanları uygun bir şekilde seçmektedir. Bu sayede ev temizliği için müşteriyi rahatsız etmeyen deterjan tercihi kullanımı ya da bir fabrika temizliği için fazla yağ ve kir sökücü deterjan kullanımı elbette son derece önemlidir. Bizler de profesyonel bir şekilde davranıyoruz ve deterjan tercihine oldukça önem veriyoruz. Bu sayede temizlediğimiz alanlarda müşteriler tarafından beğeniliyor ve firmamız tarafından bu durum memnuniyetle  karşılanıyor. Elbette ki her firma müşterinin kendisinden memnun olmasını ister. Fakat günümüz temizlik şirketlerine baktığımızda sadece çıkar ilişkileri olduğu görülüyor. Bizler kurulduğumuz andan bugüne dek sadece müşterilerimizi düşündük ve profesyonellik memnuniyet ve kaliteli hizmet üçlü prensibimiz den asla vazgeçmedik.Tuşba temizlik eviniz daireniz emin ellerde.

Cennet Temizlik Firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışanlarımızın can güvenliğini nasıl sağlıyoruz?

 Cennet temizlik şirketi çalışanları yıllardır bu sektörde görev aldığı için her türlü detayı düşünmekte ve hızlı bir şekilde temizliklerini tamamlamaktadır. Firmamız tarafından bizim emektar çalışanlarımıza sağladığımız iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri dışında onlara sigortaları konusunda da garantörlük sağlıyoruz.  Çalışanlarımıza oldukça kıymet veriyoruz ve hiçbir temizlik işinin bir insan sağlığından daha önemli olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle elemanlarımız da bizim şirketimizibsanki kendi firmaları gibi görmekte ve performanslarını o şekilde sergilemektedir.Temizlik hususunda detaylı makalemiz Bahçeşehir Temizlik Şirketleri  yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.