7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Dış Cephe Temizliği İstanbul

Dış Cephe Temizliği İstanbul

Dış Cephe Temizliği İstanbul    Temizlik işleri genel kapsamlı düşünülmesi gereken bir iştir. Sadece bulunduğunuz yerin temizlenmesi ile yapılan bir temizlikten kimseye hayır gelmez. Hatta bu gibi durumların yarardan çok zararı dahi bulunmaktadır. Temizleme işlerinde günümüzde artık dışarıdan alınan destekler artmıştır. İnsanlar çoğu vaktini iş güç peşinde koşturmakla harcarken, temizlik gibi birincil önceliğe sahip olan şeyleri atlamaktadırlar. Bu nedenle temizlik şirketleri bu konuda insanlara yaygın olarak yardım etmeye başlamıştır. Dış cephe temizliği İstanbul yapan firmalar arasında bir tercihte bulunmak gerçekten zorlaşmaya başlamıştır. Ancak bu konu için kendi çabalarınızla doğru firmayı bulmak gerekmektedir. Bu yazımızda doğru firmanın nasıl seçilmesi gerektiğini ve nasıl bulunacağını açıklamaya çalışacağız.

Dış cephe temizliğinde çalışacak personellere genel olarak dağcı denmektedir. Çünkü dağcılar yüksek yerlerde çalışmaya alıştıkları için bu işleri de o kişiler yapmaktadırlar. Duruma göre otomatik iskele kurulup kurulmayacağı araştırılan binanın dış cephesinde bazı zamanlar sadece vinç yeterli olabilmektedir. Dış cephe temizliğinde en çok karşılaşılan durumlardan bir tanesi de inşaat sonra kalıntıların buralarda bırakılması olmaktadır. Hızlı ve yoğun tempo ile yapılan inşaat işlerinde iş kaçırmak adına bazen pislik veya arta kalan malzeme cephenin belirli yerlerinde bırakılmaktadır. Buralar zamanla birer bakteri ve mikrop yuvasına dönmekte cephenin ömrünü hızlı bir şekilde tüketmesine neden olmaktadır. Dış cephe temizliği İstanbul yapan Tuşba Temizlik şirketi ile bu gibi durumların tamamının çözümü mevcuttur. Uzman ekibimiz ile birlikte cepheleriniz yeni ve sıfır gibi görünecek, herkes binanızı hayranlıkla izleyecektir.

Cephe Temizliği ve İş Güvenliği

                Cephe temizliği sırasında dikkat edilecek 2 tane unsur vardır.

  1. Bunların birincisi iş güvenliği konularıdır. İş güvenliği kanunlarının hepsine riayet edilmesi gerekmektedir.
  2. İş güvenliğinden sonra yani can güvenliğinden sonra ise cephenin kaliteli bir şekilde temizlenmesi gelmektedir. Kullanılan ürünlerden tutunda çalışan işçinin uzmanlığına kadar pek çok şey bu konuyu etkilemektedir.

Dış cephe temizliği İstanbul yapan firmaları seçerken bu iki maddeye çok odaklanmalısınız. Bu maddeler eşliğinde bulacağınız bir firma gerçekten sizin ömrünüz boyunca yaptığınız en iyi işlerden bir tanesi olabilir. İnsanlar iş güvenliği konusunu genellikle ikinci plana atmakta ve cephenin görüntüsüne aldanmaktadırlar. Ancak esas olan o ki, kaliteli bir iş yapabilmek için öncelikle iş güvenliğini hesaba katmalı ve sonrasında ise binanın kaliteli bir şekilde temizlenmesi sağlanmalıdır. Bu iki işi aynı anda yapabilecek firma bulmak ise oldukça zordur. Temizlik işlerinde gösteriş esas olduğundan dolayı kaliteli değil de göze uygun gelen bir temizlik sonrasında işlem bitirilmektedir genellikle.

Tuşba Temizlik şirketi, cephenizi kaliteli bir şekilde temizlemektedir. Kalitenin ardından gösterişin zaten geleceğini bilen firmamız bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir.Beylikdüzü Dışcephe Cam Temizliği makalemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.