Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: Bahçelievler temizlik

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi İstanbul ilinde büyük başarıları ile adından sıkça söz ettirir hale gelmiştir. Yıllardır temizlik sektöründe yer aldığımızdan dolayı profesyonel çalışanlarımız ile birlikte işimizi hakkı ile yapıyoruz. Bundan dolayıdır ki müşterilerimiz de sıklıkla temizlik işlemlerinde bizleri tercih etmektedir. Temizlik alanında çalışanlarımız ile birlikte birtakım protokoller uyguluyoruz. Protokollerin içerisinde uygun deterjan kullanma eğitimli profesyonel çalışanlar ve işi zamanında teslim etme gibi maddeler yer almaktadır. Müşterilerimizle birlikte imzaladığımız sözleşme neticesinde uyduğumuz kurallar mevcuttur. Bu kuralların başında işi zamanında teslim etme ve temizlenecek alanları eskisinden daha kullanılabilir bir hale getirme gibi maddeler gelmektedir. Bu maddelere eğitimli uzman elemanlarımız ile birlikte sağlıyoruz.

bahçelievler dış cephe cam temizliği

Temizlik Esnasında Uygulanan Kurallar

Bahçelievler temizlik şirketi son yıllarda büyük projelere imza atarak temizlik sektörü alanında bir numaralı olma konumuna korumaktadır. Bu anlamda yaptığımız çalışmalar da bizleri başarıdan başarıya götürmektedir. Çalışanlarımızla birlikte temizlik eğitimlerine katılarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Temizlik esnasında uyguladığımız kurallara son derece riayet ediyoruz. Temizlik esnasında kirli bez kullanmama ve uygun deterjanı tercih etme en çok önem verdiğimiz detaylar arasındadır. Kirli bir bezle temizlik yaptığınızda zaten kirli olan bir alan temizlenmeyecek ve müşteri de bu durumdan oldukça şikayetçi olacaktır. Böyle bir sorunun oluşmaması için kullandığımız aletlerin temizliğine önem veriyoruz. Çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin bizden ne istediğini net bir şekilde anlamaya çalışıyoruz. Daha sonrasında temizlik işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaparak müşteriye işi teslim ediyoruz.

İstanbul’un En Güvenilir Temizlik Şirketi

Bahçelievler temizlik şirketi yapılan anketlere göre İstanbul ilinde en güvenilir temizlik şirketi olmuştur. Bu ünvanımızı ilerleyen yıllarda da koruyacağımıza müşterilerimiz önünde söz veriyoruz. Yaptığımız temizlik projeleri müşterilerimiz açısından bir referans niteliği taşımakta ve insanlar temizlik işlemlerinde bizim şirketimizi tercih etmektedir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar yaptığımız her işte titiz davrandığımızdan dolayı temizlik sektöründe bir numaralı olma konumumuzu kuruyoruz. Bünyemizde çalışan temizlik personelimiz de aldıkları eğitimler neticesinde temizlik alanında son derece profesyonel performans göstermektedir. Güvenilirlik konusuna gelince evinize aldığınız veya ofisinizi temizlemeye çağırdığınız temizlik personeline güvenmeniz gerekmektedir. Tabii ki bu anlamda saygın bir şirketle çalışmak son derece önemlidir. Bizler saygın şirket olmak konumumuzu koruyarak ilerleyen yıllarda da tercih edilebilir firmalar arasında yer alacağımızdan eminiz.Tuşba temizlik 20 yılı aşkındır bu sektörde kurumsal hizmet vermektedir.

Ev Temizliği

Misyon ve vizyonumuz

Bahçelievler temizlik şirketi olarak birtakım amaçlar edinerek temizlik sektöründeki faaliyetlerimize hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Belirlediğimiz amaçlar arasında müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik maddeleri ön plana çıkmaktadır. Bu sayede daha büyük projeler önümüze sunulmakta ve bizler de bu projeleri hakkıyla tamamlamaktayız. Müşterilerimizin bizden istediklerini net bir şekilde anlayarak çalışanlarımızla beraber temizlik işlemlerimize başlıyoruz. İşlerimizi zamanında teslim edebilmek için profesyonel elemanlarımızla birlikte büyük gayret gösteriyoruz bizi tercih etmeniz halinde diğer hizmetlerimizden faydalanarak kurumsal şirketimizi tanıma fırsatı bulucaksınız.Tuşba temizlik hizmetleri temizlik sektöründe üstün başarılar göstermektedir.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri

 

Bahçelievler temizlik şirketleri çalışanları ile beraber yıllardır temizlik sektöründe hizmet vermekte ve tüm Bahçelievler ilçesinde müşteri memnuniyetini düzgün bir şekilde sağlamaktadır. Bu anlamda çalışanlarımızla gurur duyuyoruz ve yıllardır bizimle çalıştıkları için onlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Uzman profesyoneller yetiştirdiğimiz için eğitimlerimize son derecede önem veriyoruz. Bizimle birlikte çalışan uzman temizlik elemanları yılda belirli aralıklarla temizlik eğitimlerinden geçerek kendilerini sürekli güncellenmektedirler. Bu sayede temizlik işlemlerini kısa bir süre içerisinde tamamlamakta ve temizlenecek alanlar pırıl pırıl olmaktadır. İnsanlar da bizlere güvenerek bütün temizlik işlemlerinde firmamızı tercih etmektedir. Bu sayede kısa bir süre içerisinde firma olarak temizlik alanında üstün başarılar elde ettiğimize inanıyoruz. İlerleyen yıllarda da temizlik sektöründe yıldızımızın daha çok parlayacağından eminiz.

Dışcephe Cam Temizliği

Temizlik Esnasında Uygulanan Kurallar

Bahçelievler temizlik şirketleri çalışanlarımız ile beraber temizlik esnasında uyduğumuz birtakım kurallar mevcuttur. Öncelikli olarak çalışanlarımız asla müşterilerimiz ile gereksiz diyaloglara girmemektedir. Temizlik esnasında sadece temizlik uygulanacak alanı pırıl pırıl yapıp temizlik bitiminde de işi müşteriye teslim etmekte görevlidirler. Bunun dışında müşteri ile ilgili herhangi bir diyalog asla yaşanmamaktadır. Güvenilirlik konusuna gelince bizim personelimize son derece gözümüz kapalı bir şekilde güvenebilirsiniz. Elemanlarımızdan asla kötü bir davranış bir söz işitmeniz mümkün olmamaktadır. Bunun içindir ki yıllar içinde temizlik sektöründe bir numaralı firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Bir diğer dikkat ettiğimiz konu ise temizlediğimiz alana uygulanacak uygun temizleme yöntemidir. Örneğin bir ofis temizliği ise öncelikli olarak müşterimizin bizden ne istediğini net bir şekilde öğreniyoruz. Ardından çalışmalarımıza başlayarak işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yüksek katlı rezidans temizliklerinde ise dış cephe temizliği büyük sorun oluşturmaktadır. Çalışanlarımız eğitimli oldukları için can güvenliklerini sağladıktan sonra temizlik işlemlerine başlamaktadır ve kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadırlar.

Firma Olarak Hedefimiz

Bahçelievler temizlik şirketleri kurulduğu yıldan bugüne dek tek bir amaç için mücadele vermiştir. Bu amacımız hiç şüphesiz ki müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşteri memnuniyetini de nasıl sağlayacağımızı çok iyi biliyoruz. Öncelikli olarak işimizi kaliteli bir şekilde yaptıktan sonra müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Bundan dolayı müşterilerimiz de bize güven duymakta ve bütün temizlik işlemlerinde bizim firmamızı tercih etmektedirler. Kullandığımız deterjanlara kadar ve müşterilerimizin temizlik personelimiz ile olan diyaloglarına kadar her türlü detayı düşünüyoruz. İş planımızı önceden taslak olarak hazırlıyoruz. Daha sonrasında temizlik elemanlarımız işlem uygulanacak alana giriyor ve kısa bir süre içerisinde temizliği tamamlıyor. İlerleyen zamanlarda da başarılarımız katlanarak artacaktır. Bahçelievler ilçesinde temizlik alanında öncü kuruluş olacağımıza yürekten inanıyoruz.

Beylikdüzü Temizlik

Temizlikte Kullanılan Deterjanlar

 Bahçelievler temizlik şirketleri olarak çalışanlarımızla beraber temizlik işlemlerimizde kullandığımız bir takım deterjanlar mevcuttur. Asla insan sağlığına zarar veren endüstriyel katı atık bırakan kalitesiz deterjanlar kullanmıyoruz. Doğaya zarar vermeyen ve insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkilemeyen deterjanlar ilk tercihimiz olmaktadır. Bu sayede hem müşterilerimiz yaptığımız işlerden memnun kalmakta hem de çalışanlarımız başarılarına başarı eklemektedir.Arayın randevu alın tuşba temizliği tercik edin.

 

 

blank

Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği

 

Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği İnşaat sektöründe görülen hareketlenmelerin ardından günümüzde yüksek katlı binalar yapılmaya başlanmıştır. Dar ve sıkışık olan büyükşehirlerde daha çok karşımıza çıkan bu binalar, zaman içerisinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık cam cepheli olarak tasarlanmaya başlamıştır. Bu yapılan işlemlerin ardından cam cepheler binaların daha şık ve güzel durmasını sağlamaktadır. Ancak tabi ki bu binaların da en büyük özelliği kesinlikle çok çabuk kirlenmeleri ve üzerindeki kirleri göstermeleri olmaktadır. Bahçelievler dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, yüksek katlı binalarınızın dış cephelerini temizlemekte uzmanlaşmış olan bir firmadır.

Cam temizleme işi göründüğünden çok daha fazla risklidir. Yerden metreler boyunca yukarıda yapılan bu işlerde insanların en ufak bir hatası ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu bakımdan temizlik personellerine iş güvenliği kuralları gereği bazı eğitimler verilmekte ve firmalarda bazı tedbirler almaktadırlar. Aşağıda bunlardan maddeler halinde bahsetmek istiyorum.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri

            Bahçelievler Cam Temizliği Nasıl Yapılır

  • Temizlik personellerine iş güvenliği eğitimi verilmektedir. İşe girdiği andan itibaren bu eğitimi almak zorunda olan personeller bu sayede yukarıda ne yapmaları gerektiğini iyice öğrenmektedirler.
  • Yüksekte çalışma eğitimi de verilen personeller olası bir kaza anında ve sonrasında neler yapması gerektiğini ve neler yapmaması gerektiğini öğrenmektedirler.
  • Mesleki yeterlilik belgesi alınması şartı vardır. Yeni çıkan yasaya göre tüm eğitimli personeller bu belgeden edinmek zorundadırlar. Cephe temizliğinde çalışacak olan personelde bu eğitimlerle birlikte kaliteli bir işçiliğin şartlarını ve gereklerini tam olarak öğrenmektedirler.
  • Kullanılan temizlik makinesine ait operatörlük bilgileri gerekmektedir. Böylelikle herhangi bir durumda makinede tam olarak kontrol sağlanabilir. Bahçelievler dış cephe cam temizliği şirketleri ile birlikte tüm bu hizmetleri anında alabilirsiniz.
  • Temizlik şirketine ise 2 tane görev düşmektedir. Bunlardan bir tanesi cephe temizliği sırasında çalışılan makinelerin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak arızası olmasa dahi gereken tüm bakımların yapılması ve bunların belgelendirilmesi gerekmektedir.
  • Son olarak ise temizlik şirketinin çalışma yapılan cephenin altından vatandaşların geçmesine ve başlarına bir şey düşmesine engel olması gerekmektedir. Bu bazen yaya trafiğini kapatmak gibi bir çözüm olsa da bazen ise tedbir amaçlı bir şeyler düşünülebilmektedir.
  • Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz eğitimleri alan Bahçelievler dış cephe cam temizliği firması personelleri artık cephe temizliği işlerine hazır demektir. Kendisini sadece makineye bağlamaması gerektiğini ve bakine haricinde ek önlem alması gerektiğini de bilen bu işçiler kullanılan kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar.

Tuşba Temizlik şirketi sadece Bahçelievler’de değil, İstanbul’un her tarafında kaliteli olarak hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerin arasında cephe cam temizliği ile birlikte aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işleri bulunmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyatlarla almak istiyorsanız eğer firmamız ile iletişime geçmelisiniz tuşba temizlik ile ücretsiz keşif talebi yapabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

 

Tıkla Ara