7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği

Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği

Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği İnşaat sektöründe görülen hareketlenmelerin ardından günümüzde yüksek katlı binalar yapılmaya başlanmıştır. Dar ve sıkışık olan büyükşehirlerde daha çok karşımıza çıkan bu binalar, zaman içerisinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık cam cepheli olarak tasarlanmaya başlamıştır. Bu yapılan işlemlerin ardından cam cepheler binaların daha şık ve güzel durmasını sağlamaktadır. Ancak tabi ki bu binaların da en büyük özelliği kesinlikle çok çabuk kirlenmeleri ve üzerindeki kirleri göstermeleri olmaktadır. Bahçelievler dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, yüksek katlı binalarınızın dış cephelerini temizlemekte uzmanlaşmış olan bir firmadır.

Cam temizleme işi göründüğünden çok daha fazla risklidir. Yerden metreler boyunca yukarıda yapılan bu işlerde insanların en ufak bir hatası ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu bakımdan temizlik personellerine iş güvenliği kuralları gereği bazı eğitimler verilmekte ve firmalarda bazı tedbirler almaktadırlar. Aşağıda bunlardan maddeler halinde bahsetmek istiyorum.

Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği
Bahçelievler Dış Cephe Cam Temizliği

Bahçelievler Temizlik Şirketleri

            Bahçelievler Cam Temizliği Nasıl Yapılır

  • Temizlik personellerine iş güvenliği eğitimi verilmektedir. İşe girdiği andan itibaren bu eğitimi almak zorunda olan personeller bu sayede yukarıda ne yapmaları gerektiğini iyice öğrenmektedirler.
  • Yüksekte çalışma eğitimi de verilen personeller olası bir kaza anında ve sonrasında neler yapması gerektiğini ve neler yapmaması gerektiğini öğrenmektedirler.
  • Mesleki yeterlilik belgesi alınması şartı vardır. Yeni çıkan yasaya göre tüm eğitimli personeller bu belgeden edinmek zorundadırlar. Cephe temizliğinde çalışacak olan personelde bu eğitimlerle birlikte kaliteli bir işçiliğin şartlarını ve gereklerini tam olarak öğrenmektedirler.
  • Kullanılan temizlik makinesine ait operatörlük bilgileri gerekmektedir. Böylelikle herhangi bir durumda makinede tam olarak kontrol sağlanabilir. Bahçelievler dış cephe cam temizliği şirketleri ile birlikte tüm bu hizmetleri anında alabilirsiniz.
  • Temizlik şirketine ise 2 tane görev düşmektedir. Bunlardan bir tanesi cephe temizliği sırasında çalışılan makinelerin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak arızası olmasa dahi gereken tüm bakımların yapılması ve bunların belgelendirilmesi gerekmektedir.
  • Son olarak ise temizlik şirketinin çalışma yapılan cephenin altından vatandaşların geçmesine ve başlarına bir şey düşmesine engel olması gerekmektedir. Bu bazen yaya trafiğini kapatmak gibi bir çözüm olsa da bazen ise tedbir amaçlı bir şeyler düşünülebilmektedir.
  • Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz eğitimleri alan Bahçelievler dış cephe cam temizliği firması personelleri artık cephe temizliği işlerine hazır demektir. Kendisini sadece makineye bağlamaması gerektiğini ve bakine haricinde ek önlem alması gerektiğini de bilen bu işçiler kullanılan kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar.

Tuşba Temizlik şirketi sadece Bahçelievler’de değil, İstanbul’un her tarafında kaliteli olarak hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerin arasında cephe cam temizliği ile birlikte aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işleri bulunmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyatlarla almak istiyorsanız eğer firmamız ile iletişime geçmelisiniz tuşba temizlik ile ücretsiz keşif talebi yapabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.