7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Ev Temizliği

Ev Temizliği

 

Ev Temizliği Her yapıdaki evler için sunulan Beylikdüzü ev temizliği hizmetleri ile yaşam alanlarında maksimum derecede hijyen sağlanıyor. Günümüzde ev temizliği hizmetleri; özellikle eşlerin çalışma yaşamında olduğu aileler için zaruri hale gelmiş durumda. Sunulan ev temizliği hizmetleri sayesinde aile bireyleri birbirlerine daha fazla zaman ayırma fırsatı elde ediyorlar.

 Bu alanda; Beylikdüzü ev temizliği şirketleri sundukları profesyonel temizlik çözümleri sayesinde tüm yaşam alanları için en üst düzey temizlik hizmeti sağlıyorlar. Aşağıda ev temizliği alanında sunulan hizmetlerin detaylarına ilişkin bilgileri sizler için derledik. Kaliteli bir ev temizliği yaptırmanız için dikkat etmeniz gereken hususları da ayrıca belirttik.

Ev Temizliği Kapsamında Sunulan Hizmetler

 Alanında uzman Beylikdüzü ev temizliği şirketi tarafından sunulan temizlik hizmetlerini; hizmet sunulan alanın genişliğine ve yapılacak temizlik işlemlerinin zorluk derecesine göre sınıflandırmak mümkün. Temizlik yapılan alanlara göre sunulan ev temizliği hizmetlerini aşağıdaki şekilde kategorize edebiliriz.

 Standart Daireler İçin Temizlik Hizmetleri: Apartman ve sitelerde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 yapısında olan evler için sunulan temizlik hizmetleridir. 70 metrekare ile 150 metrekare arasında ölçüye sahip olan alanlar için uygulanır. Evlerde yer alan eşya durumuna göre genellikle 1 eleman ile gerçekleştirilir. İşin zorluk derecesinde göre nadiren 2 eleman gönderilir.

Ev Temizliği
Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği İşlerinde Sunulan Hizmetler Nelerdir?

 Lüks Daireler İçin Temizlik Hizmetleri: Site ve apartmanlarda yer almalarına rağmen iki katlı ve standart dairelere göre daha fazla metrekareye sahip olan yaşam alanlarının temizliği işlemleridir. Genel olarak tam gün süre içerisinde 1 temizlik elemanı tarafından gerçekleştirilir. Ancak vakit darlığı olan durumlarda 2 temizlik elemanı görevlendirilerek kısa sürede tüm alanın temizliğinin yapılması sağlanır.

 Müstakil Evler İçin Sunulan Temizlik Hizmetleri: Dubleks ve triblex (iki katlı veya üç katlı) bir yapıya sahip olan yaşam alanları için sunulan temizlik hizmetlerini kapsar. metrekare ölçüsü 250 ve üzerinde olduğu için ideal temizlik hizmetinin 2 kişiyle yapılması öngörülür.

Türlerine Göre Ev Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği Yukarıda belirtilen sınıflandırmanın yanı sıra Beylikdüzü ev temizliği firmaları tarafından sunulan hizmetleri iş türlerine göre de sınıflandırmak mümkün. Sunulan ev temizliği hizmetini iş türlerine göre sınıflandırdığımızda şu şekilde bir sıralama ortaya çıkıyor:

 Banyo ve Tuvalet Temizliği: Özel dezenfektanların kullanıldığı ve sağlık açısından en önemli alanlar olan banyo ve tuvaletlerin tamamen mikroplardan arındırıldıkları bir temizlik türüdür.

 Mutfak Temizliği: Mutfak dolaplarındaki tüm eşyaların indirilerek tek tek temizlendiği temizlik türüdür. Ayrıca buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi temizliği işlemleri de bu kapsamda yer alır.

 Perde Temizliği: Çamaşır makinelerinde özel programlarda yıkanmaları gereken perdelerin usulüne uygun bir şekilde temizlenmesi hizmetini kapsar. Yıkama sonrasında ütüleme işlemi de yapılarak perdeniz yerine asılır.

 Koltuk Temizliği: Evlerde yer alan koltuk ve sandalyelerin uygun dezenfektanlar ile temizliğinin yapılmasıdır. Ayrıca detaylı temizlik için Beylikdüzü ev temizliği firması tarafından sunulan koltuk yıkama hizmetlerinden de yararlanılabilir.

 Halı Temizliği: Kaliteli halı şampuanları kullanılarak evlerde yer alan halıların dezenfekte edilmesi işlemleridir. Gerek duyulduğunda ev temizliği firmaları tarafından sunulan halı yıkama hizmetlerinden de faydalanılabilir.

Ev Temizliğinde Firma Seçiminin Önemi

 Yaşam alanlarınızın temizliğinde seçeceğiniz firmanın sunduğu hizmet kalitesi ve güvenilirliği büyük önem taşır. Bu nedenle alanında uzman bir ekibe sahip ve referansları bakımından da güven tahsis etmiş firmaların tercih edilmesi gerekmekte. Ayrıca sunulan hizmet kalitesinin sürekliliği de ev temizliği açısından önemli bir kriter. Her temizlikte evinizi ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl bulmanızı sağlayan ev temizliği firmaları; yoğun ve stresli geçen yaşamınızda en büyük yardımcınız konumunda yer alıyor.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.