7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Florya Dış Cephe Cam Temizleme

Florya Dış Cephe Cam Temizleme

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Cephe temizleme işleri günümüzde artık giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle binaların cepheleri cam yapılmaya başlandığından beri çok hızlı bir artış olmakta ve bu durum gözlerden kaçmamaktadır. Cam cepheler binayı şık ve zarif gösterdiği gibi aynı zamanda çabuk kirlenmektedir. Bunu hesap eden kişilerde yılda en az 2 sefer olsun bu silme işlemini yaptırmaktadırlar. Florya dış cephe cam temizleme şirketleri de bu konularda arzu edilen disiplinli ve başarılı çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Günümüzde özellikle işyeri olarak kullanılan binaların camlarının silinmesi gerekmektedir. Çünkü dışarıdan bakıldığında ve özellikle güneş camlara vurduğu zaman bu camlar üzerindeki tüm kir ve lekeyi göstermektedir. İşyeri olarak kullanılan binalara bu şekilde dışarıdan bakan insan ne kadar kirli bir bina diye düşünecek ve sizin şirketiniz hakkında olumsuz bir ön yargıya kapılacaktır. Eh insanlar oluşan ön yargıyı da kırmak pek kolay değildir. O nedenle bu tür binaların cephelerini sildirmeniz ve temizletmeniz şirket imajı açısından da büyük önem taşımaktadır. Florya dış cephe cam temizleme firmaları da bu durumun önemini bildikleri için konuya gereken hassasiyeti göstermektedir.

Florya dış cephe cam temizleme

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Tuşba Temizlik

Cephe temizleme işlemlerinde karşılaşılan en ciddi problemlerden bir tanesi de iş güvenliği önlemleri olmaktadır. Cephesi temizlenecek olan binalarda çalışan temizlik personelleri yerden metrelerce yukarıda bu arzularını gidermektedir. Sonuç olarak çok yukarılarda yapılan bu işlemler insanın baş dönmesi, dikkat dağılması, hatası veya makine arızası gibi durumlarda çok tehlikeli bir hal almaktadır. Bunu engellemek için insanların tüm iş güvenliği kurallarına uyması ve bu konuda gereken tedbirleri alması gerekmektedir. Binada temizleme işlemi yapılırken sadece içerisinde bulunulan makineye güvenilmemesi ekstra olarak alınabilecek ne kadar tedbir varsa hepsi alınmalıdır. Bina çatısından sarkıtılan yaşam halatları dâhil pek çok önlem alınarak çalışan insanın can güvenliği sağlanmaktadır. Birde tabi ki aşağıdan geçen insanların can güvenliği meselesi vardır. Yüksekte çalışma esnasında aşağıya malzeme düşebileceği her zaman hesap edilmelidir. En ufak ve küçük gibi gözüken bozuk para dahi düşse aşağıya kurşun etkisi yapacaktır. Bu nedenle çalışma yapılan cephenin altında da ek güvenlik tedbirleri alınmalı ve mümkünse yaya trafiğine kapılmalıdır. Florya dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda gereken tüm tedbirleri almaktadır. İş güvenliği tedbiri alınmadan kesinlikle işbaşı yaptırılmamaktadır.

Tuşba, sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın süredir sürekli olarak kaliteyi ön plana çıkarmayı amaçlamıştır. Zorlu ve çetin geçen yılların ardından temizlik sektöründe İstanbul piyasasında adını en tepelere yazdırmayı başarmıştır. Sadece dış cephe temizliği yapmamakta aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlerini yapmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlarla almak isterseniz eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.