7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Florya İnşaat Sonrası Temizlik

Florya İnşaat Sonrası Temizlik

Florya İnşaat Sonrası Temizlik Bir bina yapılırken onun üzerinde her türlü kimyasal maddeye rastlamanız mümkündür. Harcından tutunda çimentosuna kadar yapıştırıcısından tutun da boyasına kadar pek çok şey ile haşir nesir olunmaktadır. Hal böyle iken yapısı tamamlanan binaların son bir kez temizlik işleminden geçmesi gerekmektedir. Bu temizliğin kalıcı ve kaliteli olması, inşaat sırasında yapılan tüm işlemlerin izlerinin giderilmesi gerekir. Florya inşaat sonra temizlik şirketleri de bu konuların önemini bildikleri için gereken özen göstermektedirler.

İnşaatların tamamlanmasının ardından yapılan temizlik işlemi birlikte aranılan görünüme kavuşmak mümkündür. Bildiğiniz üzere inşaatların yapım aşaması tamamlandıktan sonra müşteriye satmak veya teslim etmektir. Hiçbir müşteri ise pis gözüken, leke içerisindeki bir daireyi satın ve teslim almaz. Bu gibi durumlar göz önüne alındığında binanın henüz dışarısında iken temiz gözükmesi ve içeriye girildiğinde de bu görüntünün sürdürülebilir kılınması önemlidir. Florya inşaat sonra temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda gereken tüm özen ve iltiması göstermektedir.

Florya dış cephe cam temizleme

Florya İnşaat Sonrası Temizlik İşlem Adımları

İnşaat sonrası temizlik işlemlerinde tabi ki programlı çalışma esastır. Böylelikle insanlar hem kaliteli işçilik hizmeti almaktadırlar hem de düzenli ve istikrarlı bir şekilde temizlik programını takip etmektedirler. Temizlik için binaya gelen temizlik firması personelleri aşağıda işlem adımlarını izleyerek tüm binayı komple pırıl pırıl yapmaktadır.

  • Temizlik işlemlerine öncelikle yukarıdan başlanacağı ve aşağıya doğru gidileceği gerçeği unutulmamalıdır. Bu duruma göre öncelikle tavanlar, sonrasında duvarlar ve camlar en son ise yerler silinmektedir.
  • Mutfak ve banyo dolaplarının içlerinde bulunan talaş vs gibi maddelerde temizlenerek bu dolapların iç temizlik işlemleri de yapılmaktadır.
  • Daha sonra duvarlar ve camların silinmesi, varsa lekelerin çıkartılması ve yeni takıldığından dolayı üzerinde barındırdığı etiketlerin dikkatli bir şekilde sökümü işlemi yapılır.
  • Zemin silinme işlemlerine geçmeden önce banyo, tuvalet ve balkon gibi yerlerin zemin silinmesi ve temizlenmesi işlemleri yapılır. Daha sonra ise tüm dairenin zeminlerinin temizlenmesi gerçekleştirilir.
  • Son olarak bu şekilde katta ne kadar daire varsa temizlenir ve en son kat holü de temizlenerek bir sonraki kata geçilir.

Florya inşaat sonrası temizlik işlemlerinde dikkat edilmesi gereken temel noktalardan bir tanesi şudur ki, kullanılan temizlik ürünlerinin kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte yapılan bu işlemlerde lekeler daha kolay çıkmakta, leke çıkartacağız denilerek aşağıdaki esas imalata verilmemektedir. Bu konularda “kaş yapayım derken göz çıkartmamak” esastır.

Tuşba Temizlik şirketi de tüm İstanbul çapında olduğu gibi Florya’da da gereken temizlik hizmetini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işleminde profesyonel çözümler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.