7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Hadımköy İnşaat Sonrası Temizlik

Hadımköy İnşaat Sonrası Temizlik

Hadımköy İnşaat Sonrası Temizlik Gelişen teknoloji ile birlikte inşaat sektörü de devasa yollar kat etmiştir. Yüksek katlı binalar ülkemizin her bir yerini sarmış ve ülke ekonomisine yön verir hale gelmiştir. İnşaat işleri daire ve konut satımıyla birebir alakalı olarak ilerlemektedir. İnşaat sonrası yapılan konutların satılması için inşai pisliklerin temizlenmesi gerekmektedir. İnşaat sırasında alçı, boya ve çeşit çeşit kimyasallar kullanıldığı için bu pisliklerin çıkarılması oldukça zordur. İşinin ehli olan insanlar tarafından yapılan temizleme işleri ile bu zorlu pisliklerin üstesinden gelinmektedir. Hadımköy inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmalar arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, bu konuda müşterilerine yıllardır profesyonel çözümler sunmaktadır.

İnşaat sonrası yapılacak olan temizlik işlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Yerlerde, duvarlarda veya camlarda meydana gelen kir ve lekeler çıkarılırken altındaki malzemeye zarar verilmemesi gerekmektedir. İnatçı kir ve lekelerin çıkarılması sırasında kullanılacak olan temizlik malzemeleri firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Birkaç tane ürünün karıştırılması ile elde edilen kuvvetli ürünlerle birlikte bu pisliklerin üstesinden gelinmektedir. Hadımköy inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmalar tarafından en çok dikkat edilen maddeleri aşağıda sizlerin bilgisine sunuyoruz.

Hadımköy İnşaat Sonrası Temizlik Tuşba Temizlik

  • Temizleme işlemleri esnasında “kaş yaparken göz çıkartılmamalı” yapılacak olan işlemler sırasında titizlikle çalışılmalıdır.
  • Yeri ve zamanı geldiği zaman zeminlerde kullanılan sıcak su uygulaması işleminde, zemine zarar verilmemesi için basınçlı su ile zemin arasındaki mesafenin doğru ayarlanması gerekmektedir. Bu konuda işinin uzmanları neyi ne kadar ayarlayacağını gayet iyi bilmektedir.
  • Kullanılan temizlik ürününe karıştırılacak malzemelere dikkat edilmeli, her ürünün farklı yerlerde kullanılacağı bilinmelidir. Zeminde kullanılacak olan malzeme, camlarda kullanılmamalıdır.
  • Hadımköy inşaat sonrası temizlik işlerinde en çok fark yaratan etmen cephe temizliği işleridir. Eğer inşaat işleri sırasında cepheye zarar verilmiş veya kirli ise firmamız cephe temizliği işleri de yapmaktadır.

Temizlik işleri bittikten sonra konuta gelecek olan müşteriler, evi tertemiz görecekler ve sizinde satış yapma ihtimaliniz artacaktır. Uzman ekibimiz dairelerinizde bulunan tüm pislikleri temizleyecek mutfak, banyo ve tuvaletler tamamen temizlenmiş olacaktır.

Hadımköy inşaat sonrası temizlik işlerinde her zaman için Tuşba Temizlik şirketini tercih edebilirsiniz. Yıllardır sektörde vermiş olduğu başarılı işler sayesinde ismini sektörde iyiden iyiye hissettiren Tuşba, inşaat sonrası temizlik işleri dâhil daha pek çok alanda müşterilerini memnun etmeyi bilmektedir. Ev ve ofis temizlikleri, avm temizlikleri, dış cephe cam temizlikleri, dış cephe temizlikleri, villa temizlikleri, halı ve koltuk yıkama gibi pek çok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerinden de sorularınıza cevap bulabilir aradığınız her türlü bilgiye anında ulaşabilirsiniz.Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği makalemizi inceleyin.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.