Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?

 

İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır? Endüstriyel teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev gereçlerinde de oldukça pratik ve fonksiyonel tasarımlara ve modern ünitelere imza atan firmalar, günlük kullanım için geliştirdikleri birçok robot ile ev hanımlarının takdirini kazandı. Özellikle halı ve perde yıkama konusunda geliştirilen minimal teknolojiler, sektör hâline gelen bu gibi temizlik ihtiyaçları konusunda hanımlara büyük kolaylık sağladı. Ülkemizde de son yıllarda popüler olan bu ihtiyaç, İhlas gibi sektörün öncüsü firmaların ev hanımlarının taleplerine karşılık verecek icatlarla piyasaya hâkim olmasının önünü açtı. Son dönemin popüler temizlik araçlarından İhlas temizlik robotu, halı yıkama konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde ediyor. Ev temizliği konusunda gelişen teknolojinin minimal bir düzeyde ilerlemesiyle birlikte yenilikçi tasarımlara imza atan İhlas, geliştirdiği ev tipi robot ile ev hanımlarının temizlik konusunda bir yük olarak karşılaştığı halı yıkama sorununu ortadan kaldırıyor.

2021 Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Türkiye’de temizlik sektörü başta olmak üzere birçok ev tipi gereçlerde uzun yıllardır başarılı tasarım ve icatlarla karşımıza çıkan İhlas, halı yıkama robotu ile birçok ev hanımının tercihi olmayı sürdürüyor. Oldukça pratik ve başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz İhlas robot, halılarınızda oluşan birçok lekeyi endüstriyel işleme tabi tutulmuş kadar başarılı bir şekilde temizleyebiliyor. Zamanla oluşan çeşitli izler, inatçı lekeler, yıpranmalar ve eskimeler, halı yıkama robotu ile halınızın yenilenmesini sağlayabilir. Peki, İhlas temizlik robotu halı yıkama parçaları nasıl takılır?

İlginizi çekebilir  Büyükçekmece Temizlik Şirketleri

İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır? Nelere Dikkat Edilmeli

 • İlk etapta alt tabaka olarak yer eden ayaklı gövdeye tavsiye edilen miktarda temiz su ve temizlik için kullanacağınız deterjan ya da bitkisel sabun ya da isteğe göre temizlik ürününü koyuyoruz. Buraya koyulacak ideal miktar, İhlas temizlik robotunun kullanım kitapçığında yazmaktadır.
 • Ardından ana gövdeyi ayaklı alt tabakanın üzerine kulakçıkların oturduğundan emin olacak şekilde yerleştiriyoruz. Yan kısımlarda yer alan kulakçıklar aracılığıyla alt tabaka ve ana gövde bağlantısını gerçekleştiriyoruz.
 • Ana gövde üzerinde yer alan hortum girişine temizleme aparatlarımızdan hortum ağzını yerleştiriyoruz. Mandal ağızlarının tam olarak oturduğundan emin olmalısınız.
 • Hizmetlerimiz
 • Hortum ağzını oturttuktan sonra süpürge demirlerini kullanım bölge ve amacınızı göre ek yaparak uzatabilir ya da isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Hortum uçları kademeli olduğu için işinizi kolaylaştıracaktır.
 • Demir ucun temizlik ağzına mümkünse tabanca aparatını oturtuyoruz.
 • Tabanca aparatının yanı sıra İhlas temizlik robotu yanında verilen çeşitli ağızlık aparatlarını koltuk, halı ya da kullanacağınız yüzeye ve dokuya göre yerleştiriyoruz. Ağızlığı takarken dişlerin tam olarak oturduğundan emin olmalısınız. Şayet hortum ya da ağızlık kısmında bir boşluk kalır ya da aparat tam olarak oturmazsa, su devir daimi sırasında sızma yaşanabilir.
 • Tüm aparatları taktıktan sonra İhlas halı yıkama robotunu fişe takarak temizlemek istediğimiz yüzey üzerinde işleme başlıyoruz.
 • Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği
 • üsteki yazımıza tıklayarak farklı bir hizmet alma ve yazdığımız makaleyi keyif alarak okuyabilirsiniz.
İlginizi çekebilir  Çevre Politikamız

One comment on “İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?

 1. Seyfettin ergül

  Aldığımız hizmet mükemmeldi herkese tavsiye ederiz başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara