Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Avcılar

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi

 

Avcılar’da en iyi temizlik şirketi, sağlıklı ve hijyenik alanları sizin için oluşturuyor. Ev ve ofis gibi çok fazla kullanılan yerlerin temiz ve hijyenik olması sağlık açısından önemlidir. Günde 10 saatten fazla zamanımızı geçirdiğimiz evlerimiz ve işyerlerimizde bizimle başka insanlar da bulunur ve dışarıdan getirdiğimiz toz ve kir bulunduğumuz alandaki eşyalara, duvarlara ve kapı gibi alandaki tüm yüzeylere yapışır.

Gün içeresinde dokunduğumuz, oturduğumuz, yemek yediğimiz kirli yüzeyler mikrop kapmamıza neden olarak sağlığımızı tehlikeye atar. Kullanılan bu yüzeyleri temiz tutmak önemlidir. Ancak bunun için yeterli zamanınız olmayabilir. Çalışıyorsanız ve evinizi temizlemeye vaktiniz yoksa veya bir ofisiniz varsa ve çalışanlarınızın sağlığını önemsiyorsanız temiz alanlarda yaşamak için bizimle çalışabilirsiniz. Deneyimli temizlik çalışanlarımız ve son teknoloji temizlik araçlarımız ile kaliteli ve sağlıklı bir hizmet veriyoruz.

Ev Temizliği

Temizlik şirketi en fazla ev temizliği için kullanılır. Çünkü evler, en fazla zaman geçirdiğimiz yerlerdir. Evlerin temiz olması hem çocuklarınız hem de sizin için çok önemlidir. Mutfak ve banyo gibi sık kirlenen ve temiz olması gereken en önemli yerler, temizlik ekibimiz tarafından uygun anti bakteriyel ürünlerle detaylı şekilde temizlenir. Mutfak dolaplarınıza yapışan yağ kalıntıları yağ çözücülerle ve mikro fiber temizlik bezleriyle tamamen çıkarılana kadar silinir. Tüplerinizdeki yemek artıkları, tezgahınızdaki toz ve kir gibi tüm kirli alanlar ışıltı kazanana kadar temizlenir.

Bu temizlik için ekiplerimiz kendi aralarında iş bölümü yaparak kısa sürede işlerini tamamlarlar. Evlerde önemli olan alanlara yoğunlaşarak detaylı bir temizlik hizmeti sunan temizlik şirketimiz, evlerinizin kapılarından duvarlarına, camlarından zeminlere birçok alanı kaliteli malzemeler kullanarak temizlerler.

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi
Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi

Ofis temizliği 

Temizlik firması işverenler için de oldukça fazla kullanılır. Çalışanlarının sağlığını ve konforunu düşünen bir işverenseniz ofisinizin temizliği için başvurabileceğiniz en iyi adres temizlik şirketleridir. Ofisler, çalışanlar tarafından aktif olarak kullanılır ve gün içerisinde yoğun çalışma temposu sebebiyle çok fazla kirlenir. Özellikle yemek yenilen masaların temizliği çalışanların sağlığı ve rahatı açısından önemlidir. Kirli bir çalışma ortamında çalışanların motivasyonu düşer ve işletmeye olan bağlılıkları azalır. Daha temiz alanlarda çalışmak, çalışma verimliliğin de artmasını sağlayacaktır.

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Ofislerinizde hem yemek masalarınız hem de çalışma masalarınız mikro fiber bezler ve anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak temizlenir. Beylikdüzü temizlik şirketleri ve avcılar temizlik şirketleri içerisinde detaylı temizliği en iyi yapan firma tuşba temizliktir.Bunun yanında sandalyeler, evrak dolapları veya bilgisayarlar gibi yerlerin de tozu alınarak mikroplar yok edilir. Ofiste bir diğer önemli olan yer ise zeminlerdir. Dışarıdan geldiğimiz gibi ayakkabılarımızla girdiğimiz ofis, çamur ve kir olabilir.

em çalışanlar açısından hem de gelen müşteriler açısından kötü bir görünüme sebep olan yüzeydeki kirler, kısa sürede uzman temizlik ekiplerimiz tarafından silinir ve süpürülür. Bu işler yapılırken kullanımı kolay ve pratik olan temizlik araçları kullanılır.

Merdiven Temizliği

Merdivenler apartmanlarda, işyerlerinde veya alışveriş merkezleri gibi yerlerde bulunur. Merdivenlerin temizliği evlerin ve ofislerin temizliği için de önemlidir. Her gün geçtiğimiz yerler olan merdivenlerdeki kir ve mikropları gittiğimiz alanlara da taşımak durumunda kalırız. Merdivenlerin temiz olması, gideceğimiz alanların da daha az kirlenmesini sağlayabilir. Özellikle büyük binalarda merdivenler çok fazla kullanılır.

Merdiven demirleri de inip çıkarken dokunulan yerlerdir ve buraların üzerinde de toz bulunur. Dokunduğumuz demirler ve bastığımız merdivenlerin temiz olması sağlığımız açısından önemlidir. Bu yerleri sizin için düzenli olarak temizliyoruz. İstediğiniz periyotlarda gelerek merdivenlerinizi toz ve kirden arındırabilir, daha sağlıklı binalar yaratabiliriz.

Koltuk Temizliği

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Koltuklar, evde en fazla kullanılan eşyalardan biridir. Özellikle evde temizlik yapıldığında yerden kalkan toz bu koltuklara yapışır. Koltuklar genellikle çok silinmez çünkü toz ve kiri çok fazla belli etmeyen kumaşlardan üretilirler. Evlerimizde koyu renkli koltukları daha fazla kullanırız bu yüzden kirlendiklerinden haberdar olmamız zordur. Koltuklarınızı etkili bir şekilde yıkayabilir ve kumaşlarının içine dolan toz ve kiri tamamen yok edebiliriz.

Koltuklarınıza uygun fırça kullanarak koltuk yüzeyindeki tozları yok ediyoruz ve daha sonra koku giderici ile koltuklarınızın güzel kokmasını ve yeni gibi görünmesini sağlıyoruz. Vakumlu süpürgelerimiz sayesinde koltuğunuz iç ve dışında oluşan toz ve kirleri tamamen çekiyoruz ve hijyenik oturma alanları yaratıyoruz.

Bez yardımıyla da sildiğimiz koltuklarınızı son olarak yer temizleme fırçaları kullanarak koltuk yüzeyinde oluşan kılları ve kalan diğer tozları alıyoruz. Koltuk takımlarınız koltuk yıkama makineleri kullanılarak da özenle yıkanıyor ve kuruduklarında ilk günkü kadar yeni ve şık görünüyor.

Temizlik Şirketlerinin Kullanılma Nedenleri

Avcılar’da En İyi Temizlik Şirketi Temizlik şirketlerini kullanmak için birçok sebep vardır. Bunlardan en önemlisi zamandan tasarruf etmektir. Uzun ve meşakkatli bir süreç olan temizlik işlemleri, siz günlük yaşantınıza devam ederken uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılır. Temizlik şirketleriniz tercih etmenizin bir nedeni, uzman personellerdir.

Temizliğin inceliklerinden anlayan ve her alana uygun temizleme yöntemleri kullanarak etkili bir hizmet sunan çalışanlar sayesinde kendi yaptığınızdan çok daha verimli bir temizlik hizmeti alırsınız. Tek işleri temizlik olan çalışanlar, evinizdeki yüzeylere veya eşyalara zarar vermeden temizlerler. Bir diğer tercih etme sebebiniz ise, kolay ulaşılabilir olmasıdır.

İstediğiniz zaman hizmet alabileceğiniz temizlik şirketlerinden aynı zamanda, istediğiniz süre zarfında işlerin bitirilmesini isteyebilirsiniz. Örneğin yeni taşınacağınız bir yere taşınma tarihinizi belirterek o tarihe kadar hazır olmasını sağlayabilirsiniz veya çok acil bir temizlik işiniz olduğunda, misafiriniz geldiğinde veya ofisinize müşteri geleceğinde temizlik şirketimizle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz. Aynı zamanda özel hizmetleri de almak isteyebilirsiniz. Örneğin evin sadece bir odasını veya işyerinizin sadece bir bölümünü temizletebilirsiniz. Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı doğrultusunda temizlik ekiplerimiz, istediğiniz türden hizmeti en kısa zamanda size sağlayacaktır.

Avcılarda Temizlik Şirketi

Avcılarda Temizlik Şirketi

 

Avcılarda temizlik şirketi olarak ev, ofis, klinik ve okul gibi yerlerin temizliği için kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Hijyen ve temizlik sağlık açısından önemlidir. Temiz bir alan aynı zamanda sağlıklıdır ve bu alanların oluşturulabilmesi için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli temizlik personellerimiz ile gün içerisinde bulunduğunuz ev ve işyerleriniz gibi alanları istediğiniz periyotlarda temizleyerek hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

Evlerde temizlik; yer silme, cam silme, süpürme ve toz alma gibi işlemlerden oluşur. Detaylı bir temizlik yapılıyorsa devreye kapı silme ve koltuk temizliği de giriyor. Ancak bunları kendi imkanlarınızla yapmak uzun zaman alabilir. Gerekli ekipmanlar her evde olmayabilir. Kaliteli temizlik malzemeleri ve araçlarıyla verdiğimiz temizlik hizmetini almak, sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Temizlik şirketi sayesinde istediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz aralıklarla düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Şirket olarak sizin daha hijyenik alanlarda oturmanızı ve mikroptan korunmanızı olanak sunuyoruz. Kullandığımız dezenfekte malzemeler ile ortamdaki tüm mikropları yok ediyor ve hastalıklardan korunmanızı sağlıyoruz. Özellikle mutfak gibi hijyenin kritik öneme sahip olduğu yerlerde özenle temizlediğimiz tezgahlarınız, dolap içleri, yemek masaları ve camlara kadar mutfak içerisindeki tüm alanları temizliyoruz.

Temizlik Şirketinin Hizmet Verdiği Alanlar

Temizlik firması, insanın bulunduğu tüm alanlara hizmet verebilir. Bunlar işyerleri, okullar, klinikler, hastaneler, alışveriş merkezleri, apartmanlar, inşaat sonrası temizlikler, merdiven temizlikleri, koltuk yıkama gibi birçok alanda hizmet veriyor.

Beylikdüzü Temizlik şirketleri tüm alanlarda hizmet verdiği gibi tek bir alanda da hizmet verebiliyorlar. Biz profesyonel bir temizlik şirketi olarak size tüm alanlar için temizlik hizmeti veriyoruz. Ayrıca bu temizlik hizmetlerini alarak maliyetten de kaçınabilirsiniz. Örneğin halıları yıkatmaya vermektense temizlik şirketine tüm evinizi temizletirken halılarınızı da özel ekipmanlar ile temizletebilirsiniz. Koltuklar için kullanılan vakumlu araçlar ile yeni alınmış gibi olan koltuklarınız hiç leke ve toz kalmayacak şekilde temizlenir.

Evlerde veya ofislerdeki masa ve koltuklarınızı mikro fiber cihazlarımızla temizliyoruz ve bu çok fazla kullanılan eşyaları toz ve kirden arındırıyoruz. Özellikle yemek yenilen masalarınızı mikro fiber bezler ile özenle temizleyen temizlik personellerimiz, tüm mikrop ve izleri yok ediyor.

Özellikle çocuk olan evler çok sık kirlenir ve dağılır. Dışarıdan geldiğiniz ayakkabılarınızla eve girmeniz durumunda da kirlenecek olan eviniz, sağlığınız için tehlike oluşturur. Günün 10 ila 12 saati evde geçirilir ve hayatın verimliliği için evin temiz ve hijyenik olması kaçınılmazdır. Kirli evler hem çocuklarınızın hem de sizin sağlığınız için kötü bir etki yaratabilir. Bunun sebebi tozların akciğerlerinize dolarak nefes almanızı zorlaştırmasıdır. Bu durum da çeşitli hastalıkları beraberinde getirebilir.

Ev temizliğini kendiniz yapmaya kalktığınızda detaylı bir temizlik uzun sürebilir ve sizi işinizden edebilir. Özellikle çalışan kadınlar için ev temizliğine zaman olmayabilir. Biz istediğiniz aralıklarla gelip sizin için evlerinizi temizliyoruz.  Orijinal ve tarihi geçmemiş temizlik ürünlerimiz sayesinde, sağlıklı ve kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Avcılarda Temizlik Şirketi
Avcılarda Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrasında Temizlik

Avcılarda Temizlik Şirketi İnşaat sonrasında oluşan molozların temizlenmesi ve hijyenik bir ortamın sağlanması için bizden yardım alabilirsiniz. Kaba inşaat temizliği hizmeti vererek sorunsuz şekilde başarılı bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

İnşaat sonrası yapılan temizliklerde ilk olarak elektrik ve suyun açık olup olmadığını kontrol ederek işe başlıyoruz. Daha sonra kaba inşaat atıklarını temizleyen temizlik personellerimiz, siz buraya taşınmadan önce burayı kullanılabilir temiz bir alana dönüştürüyor. Camlardaki harç, boya ve silikon izlerini temizliyor ve parlayan camlar sağlıyoruz.

Çerçevelerdeki koruma etiketlerini özenle kazıyan temizlik ekiplerimiz inşaat sonrasındaki boş evinize hasar vermeden hızlı ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyor. Mutfak dolapları ve tezgâhları özenle toz ve kirden arındırılıyor ve deneyimli personellerimiz parkelerinizi de çeşitli temizlik malzemeleri yardımıyla tertemiz yapıyor. Kapılardan dolaplara, peteklerden lavabolara, mermerlerden duvarlara tüm alanların temizliği uygun yöntemler kullanılarak temizleniyor ve siz taşınmadan birkaç gün önce temiz bir şekilde size teslim ediliyor.

Temizlik Şirketi Nasıl Seçilir?

Avcılarda Temizlik Şirketi Temizlik şirketleri seçilirken dikkat edilmesi gereken, kaliteli ve kurumsal olmasıdır. Kurumsal olmayan firmaların yaptıkları temizlik yetersiz olabilir ve temizlikten anlamayan personellerle sağlığınızı tehlikeye atabilecek temizlik yöntemleri kullanabilirler. Biz alanında uzman temizlik çalışanlarımız ve sağlığa zararlı olmayan malzemelerimiz ile hizmet veriyoruz.

Temizlik şirketi seçilirken düşündüğünüz seçenekler arasından eleme yapabilmek için görüşme ayarlayabilir ve şartlarınıza uyup uymadığını ve güvenilirliğini test edebilirsiniz. Güçlü müşteri ilişkilerimiz sayesinde istediğiniz tarihte randevu ayarlayarak temizlik şirketimizin çalışma prensiplerini anlatıyor ve şartları konuşuyoruz. Talep ve isteklerinizi dikkate alarak düzenli temizlik işlerinizi yapıyoruz.

Temizlik Şirketlerinden Hizmet Almanın Avantajları

Avcılarda Temizlik Şirketi Temizlik şirketlerinden hizmet alarak kendinize daha fazla boş alan yaratabilir ve günlük işlerinize devam edebilirsiniz. Temizlik işleri özellikle büyük yerlerde oldukça uzun sürebiliyor. Cam silme işlemleri büyük ve çok camlı evlerde zor ve tehlikeli olabiliyor. Temizlik şirketimiz, gerekli ekipmanlarla güvenli ve emniyetli bir şekilde cam silme işlemlerinizi hallediyor.

Aynı zamanda, temizlik şirketleri çok daha etkili malzemeler kullanarak etkin ve verimli bir temizlik hizmeti sunar. Bu sayede kendi yaptığınız temizlikten çok daha hijyenik bir temizlik hizmeti almış olursunuz. Koltuk yıkama makinelerinden halı vakumlama makinelerine birçok teknolojik araçlarımızla, tüm alanlarda temizlik sağlıyoruz.

Alacağınız temizlik malzemelerin maliyetinden ve ayırdığınız vakitten tasarruf edebilmek için temizlik şirketleriyle çalışmak doğru bir tercihtir.Beylikdüzü temizlik şirketleri tuşba temizlik şirketi ile seçim yapmak daha kolay Kimyasal ve temizlik ürünleri insan sağlığına zarar verir ancak mikropların yok edilmesinde kimyasal kullanılması kaçınılmazdır. Bazen bu malzemeler yanlış kullanılabiliyor. Bu durumların önüne geçebilmek ve sağlığınızı güvence altına almak için, sağlığa zararsız temizlik malzemeleriyle hizmet veren temizlikte uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi olarak ilçemizde oldukça geniş temizlik çalışmalarında bulunmaktayız. İsterseniz gelin bu şirkette verilen hizmetlere göz atalım. Temizlik şirketleri arasında sizler için hizmet sunan firmamız, profesyonel çözümleri en hızlı şekilde karşınıza çıkarmaya devam ediyor. Ev temizliği hizmeti birçok seçenekten oluşmaktadır. Öncelikle temizleme şekillerine göre genel ve detaylı ev temizliği olarak ikiye ayırmaktayız.

Genel ev temizliği: Bu temizlik seçeneği sadece eşyalı dolu evler için geçerli olmaktadır. Genel ev temizliğinde tüm eşyaların tozlarının alınması, camların ve çerçevelerin silinmesi, kapıların silinmesi, mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, tuvalet ve banyo temizliği, kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi şeklinde bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Detaylı ev temizliği: Bu temizlik seçeneğinde ise evlerinizin dip köşe temizlenmesini içermektedir. Sizin için sağladığımız bütün temizlik hizmetlerinde profesyonel çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

avcılar dış cephe temizliği

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı temizlik-2.jpg
Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik

Genel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolaplarının içinin silinmesi, koltukların silinmesi, halıların silinmesi, duvarların silinmesi hizmetlerini de dâhil etmekteyiz. Ev temizlikleri evin durumuna göre boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Tüm ev temizliği kategorileri için çoklu personel desteği ve malzeme desteği Avcılar temizlik şirketi olarak sağlanmaktadır. Ev temizliklerinde detaylı ev temizliği seçeneği uygulanmaktadır.

Temizlik sonrasında zaman kaybetmeden taşına bilirsiniz. Taşınmanız için tekrardan bir temizliğe ihtiyaç duymayacağınız şekilde ince ve detaylı temizlik yapılmış olacaktır. Avcılar Ofis Temizliği; Ofislerimiz iş hayatımızın en çok zaman harcadığımız mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle çalışma alanlarımızın temizliği iş gücü ve motivasyon kaybının önüne geçilebilmesi için en önemli kriterler arasındadır. Bunun bilincinde olan Avcılar temizlik şirketimiz ofis temizliği personellerini özel olarak eğitmektedir. Ofis temizliği hizmetlerimiz talep edilmesi durumunda periyodik olarak haftalık ve aylık çalışma sözleşmeleri yapılmaktadır. Periyodik ofis temizliklerinde malzeme talepleri şirketimiz tarafından sözleşmeye eklenmesi durumunda karşılanmaktadır.

Esenyurt Temizlik Şirketi

Avcılar Villa Temizliği; Villa temizliği standart ev temizliği gibi algılanmasına karşın villaların metre kare açısından çok daha büyük olması nedeni ile çoklu personel desteği olmazsa olmazımızdır. Aynı zamanda villa temizlikleri dahilinde çoklu personellerin yönetimi de önemlidir. İş görevleri ve takipleri iyi yapılmadığı sürece temizliğin tam istenildiği gibi sonuç vermesi oldukça güçtür. Avcılar temizlik şirketi olarak villa temizliği konusunda oldukça çok referansımız olması bizlere aldığımız işleri sorunsuz teslim etme konusunda güven vermektedir. Avcılar temizlik şirketi olarak referanslarımız sayfasını incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Avcılar Dış Cephe Temizliği; Dış cephe cam temizliği iş sağlığı ve güvenliği açısından en çok dikkat edilmesi gereken temizlik kategorilerinden bir tanesidir. Dış cephe temizliği konusunda öncelikle gerekli eğitimlerden geçmiş ve bunu belgeleri ile kanıtlamış olan personeller ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda temizlenecek yerin uzunluğuna göre özel vinçler ile hizmet sunmaktayız. Avcılar temizlik şirketleri tuşba temizlik  verdiği hizmetlerin tamamını eğitimli ve kaliteli personellerle yapmaktadır.

Avcılar dış cephe cam temizleme

blank

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme Temizlik, insan sağlığına doğrudan etki eden tüm unsurları beraberinde getiren bir iştir. Sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmek için temizliğinize dikkat etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Evlerinizin veya ofislerinizin içleri kadar dışlarının da temiz olması gerekmektedir. Böylelikle insanlar sizi ziyarete geldiklerinde ilk karşılaştıkları yer olan bina cephenizden etkilenmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz yerlerde çalışmak da çalışanlara şevk vermektedir. Avcılar dış cephe cam temizleme işi yapan firmalarda bu konuda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ciddi bir adım atmaktadırlar. Cam temizleme, dış cephe temizleme gibi işlerinizde bu firmaları tercih edebilirsiniz.

Cam temizleme işi şakaya gelmeyen bir iştir. Yüksekte yapılan bu işlemlerde en ufak bir hata sonucunda insanlar canlarını kaybetmekte veya sakat kalabilmektedir. Bunun maddi boyutunu bir kenara bırakırsak manevi yani vicdani boyutu bir ömür taşıyacağınız yük almanız anlamına da gelmektedir. Avcılar dış cephe cam temizleme işi yapan şirketlerin içerisinde bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda tam donanımlı bir ekibe mevcuttur. Bilindiği üzere dış cephede çalışan personellere dağcı denmektedir. Bu dağcılar, gerçekten dağa tırmanmış kişilerden de oluşabilmektedir. Yükseklik korkusu olmayan bu kişiler, bu denli zorlu işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. Cephe temizliği konusunda şirketimiz bünyesinde çalışan personeller her türlü yükseklikte çalışmakta ve işlerinizi tereyağından kıl çeker gibi tamamlamaktadır.

Dış Cephe Cam Ve Kompozit Temizliği Nasıl Yapılır?

Avcılar dış cephe cam temizleme firması Tuşba Temizlik Şirketi de bünyesinde bulundurduğu dağcı ekibiyle birlikte her türlü yükseklikteki binalarınızı bir çırpıda temizlemekte ve ne olursa olsun gereken tüm güvenlik tedbirlerini almaktadır. Cam temizliği sırasında kullanılan tüm temizlik malzemelerinde TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onayı da aranmakta olduğundan içiniz rahat bir şekilde firmamızla çalışabilirsiniz. Dünya devi referanslarımızla sizlerin cam temizliği işlerine de talibiz. Ayrıca firmamızla görüşerek diğer temizlik işlemleri konusunda detaylı bilgi ve fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Böylelikle kısa bir zaman içerisinde tertemiz bir ev veya ofise kavuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.Tuşba temizlik hizmetleri hijyene önem vererek sizlere daha huzurlu ortamlar sunar.

Avcılar dış cephe cam temizleme işi yapan firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir. Böylelikle nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktayız. Cephe cam ve kompozit  temizliği sırasında çalışan personellerimizin tamamı gereken iş güvenliği sertifikalarına sahip kişilerden oluşmaktadır. Firmamızda bu konuda gereken tüm işlerin sonuna kadar takipçisidir.

Tuşba Temizlik şirketi, yılların verdiği tecrübe ile cam temizleme konusunda da %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır. Güler yüzlü, sıcakkanlı ve konusunda uzman olan personellerimizle birlikte her zaman daha iyiyi hedeflemiş bulunmaktayız. Bu bağlamda Avcılar dış cephe cam temizleme işlerinize de talibiz. Bizi tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi kısa zaman içerisinde fark edebilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

https://www.tusbatemizlik.com/k/silivri

blank

Avcılar Dış Cephe Temizliği

 

Avcılar Dış Cephe Temizliği Dış cephelerin temizlenmesinde profesyonel bir firma arayışındaysanız Avcılar dış cephe temizliği firmamız bu alanda profesyonel hizmet sunumu yapıyor. Kaliteli ve son derece profesyonel şekilde vereceğimiz bu hizmet ile binaların dış yüzeyleri daha da temiz bir hale gelmektedir.

Yağmur ve toz gibi nedenlerle rengini kaybeden ve kötü bir görünüme sahip olan tüm binalar temizleme işlemi sonrasında son derece ışıltılı bir hale geliyor. Dış cephe temizliği sonrasında binaların dış yüzeyleri istenilen hijyene kavuşturulmuş oluyor. Özellikle camlı yüzeyi olan binalar için daha detaylı bir temizlik gerçekleştiriliyor. Firmamız temizlik şirketleri arasında her türlü ekipman ve malzeme ile hizmet veren bir firmadır.

EvTemizliği

Avcılar dış cephe temizliği işleminde firmamız hemen her türlü detaya dikkat etmektedir. Öncelikle dış yüzeyin nasıl bir malzeme ile kaplama yapıldığına bakıyoruz. Daha sonra da bu yüzey üzerinde hangi solüsyonların daha etkili olduğuna bakıyoruz.

Yüzeyi çizmeyecek ya da deforme etmeyecek şekilde bir temizleme işlemi için de uygun sünger ve bez kullanıyoruz. Dış cephelerin temizlenmesinde binaların yükseklik durumu da son derece önemli olan konular arasındadır. Bu nedenle de mutlaka firmamız yüksekten aşağı indirilecek olan temizlik araçlarının teminini yapıyor. Makaslı platformlar genelde en çok kullanılan araçlar içerisindedir. Aynı zamanda personellerimizin bu araçlar üzerinde güvenliğinin sağlanması da dikkat edilen konulardan biridir. Firmamız her türlü konuya büyük bir titizlik gösterdiği için iş güvenliği açısından da müşterilerimizi zora sokacak bir durum yaşanmıyor.

Avcılar Dış Cephe Temizliği
Avcılar Dış Cephe Temizliği

Avcılarda Yüksek Bina Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cepheler toza, yağmura, rüzgâra ve diğer tüm mevsim olaylarına ilk olarak maruz kalan yerlerdir. Bu nedenle de en fazla kiri bu alanlar çekmektedir. Her ne kadar modern ve güzel bir görünüm için dış kaplamalar farklı tercih edilse de bu durum temizlik yapılması gereksinimini de ortaya çıkarıyor. Dış cephelerin temizlenmesi çevrenin de daha güzel görünmesini sağlayacağı için bina sahiplerinin ya da yöneticilerinin mutlaka bu konuda titiz davranması gerekiyor.

Bu temizlik işleminin belirli periyotlarda yapılması binanın dış yüzeylerinde toz ve çamursu lekelerin çoğalmasını engelleyecektir. Avcılar dış cephe temizliği firmamız ayda bir ya da iki ayda bir bu tarz hizmetleri vererek müşterilerimizin temizlik gereksinimlerine çözüm getirmiş oluyor.

Öncelikle dış cephe temizlenmesi işleminde firmamız mutlaka sertifikalı ve eğitimli personellerini gönderiyor. Bu personeller işi ne şekilde yapacaklarını bildikleri için bu konuda daha hızlı ve güvenli şekilde hareket edebiliyorlar. Gerekli araç ve gereçler hazırlandıktan sonra da kendi planları çerçevesinde tüm yüzeyi hızlı şekilde temizliyorlar. Dış cephe temizlenmesi işlemi son derece önemli bir hizmettir ve firma olarak da bu hizmet sırasındaki tüm iş güvenliği önlemlerini almaya özen gösteriyor.Tuşba temizlik hizmetlerini arayın çözüm ortağınız olsun.

Büyükçekmece Temizlik

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımız artık iyiden iyiye kolaylaşmıştır. Eskiden uzaktaki insanlara mektup gönderirken artık tek tuşla konuşabiliyor, hatta canlı olarak görüntülü dahi sohbet edebilmekteyiz. Bu gelişmelerden tabi sadece iletişim sektörü nasibini almamıştır. Aynı zamanda temizlik sektöründe de ciddi bir ilerleme sağlanmış ve pek çok şey gelişmiştir. Avcılar koltuk yıkama firmaları da sektördeki bu gelişmeyi an be an takip etmektedirler.

Temizlik sektöründe teknoloji ile birlikte gelişen en önemli olgu endüstriyel makinelerin üretilmesi konusu olmuştur. Endüstriyel makineler ile birlikte artık yerinde yıkama işlemleri yapılabilmektedir. Eskiden bu tür işlemler için koltuklarınız falan alınır temizlik şirketlerinin deposuna giderdi ve orada yıkanırdı. Taşınma esnasında da birkaç yeri kırık, çizilmiş vs olarak geri gelirdi. Sonra bir dünya uğraşır dururdunuz. Yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte tüm bu sorunlar ortadan kalkmıştır. Şirketimiz tarafından yapılan işlemlerde sizde dilerseniz yapılan her şeyi görme şansına sahip oluyorsunuz. Böylelikle eşyalarınıza nasıl bir temizlik işlemi uygulandığına da şahitlik edebilirsiniz. Avcılar koltuk yıkama firmaları sektöründe en önemli hizmetleri sağlamaktadır.Sizlere hijyeni uygulamalı olarak anlatan tek firma tuş koltuk yıkama.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama işlemleri ile birlikte aradığınız tüm güzel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Firmalardan bu hizmeti sağlamak için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Alınan randevu ardından size verilen zaman diliminde evinize veya ofisinize gelen temizlik ekibimiz aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

 • Yıkanacak olan koltukların incelenmesi ve yıkama makinesinin sıcak su ayarları
 • Su ısı ayarı yapıldıktan sonra koltukların sıcak su ile yıkanması (sıcak su ayarlanması koltuklardaki hassasiyet için önemlidir. Çok sıcak su koltuklara zarar verir, az sıcak su ise koltukların temizlenmesini engeller.)
 • Yıkanan koltuklara sıcak su soğumadan önce şampuanlama işlemlerinin yapılması (şampuan olarak kullanılan malzemeler insan sağlığına zararı olmayan maddelerden oluşmaktadır.)
 • Şampuanlanan koltuklarda soğumadan hemen fırçalamaya geçilmelidir. Fırçalama işlemi ile birlikte en derinlerdeki mikroplara ve pisliklere ulaşılır ve koltuktan sökülüp atılır.
 • Son olarak fırçalama işleminden sonra oluşan köpüklü yüzey vakumlu makinemiz ile çekilir. Ayrıca bu sırada koltuktaki fazla suyunda emilmesi sağlanır.
 • Son olarak koltuklar oda sıcaklığında 5 – 6 saat kuruduktan sonra kullanıma tekrar hazır hale gelir.

Bu işlemlerde Avcılar koltuk yıkama firması tarafından kullanılan tüm makineler endüstriyel tipte ve evlerde bulunmayan, son derece güçlü makinelerdir. Bu makineler ile birlikte arzu edilen temizlik işlemleri de kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Avcılar koltuk yıkama firması olan Tuşba Temizlik şirketi, sadece Avcılar’da değil, tüm İstanbul’da kaliteli bir şekilde hizmetlerini vermektedir. Firmamız sektörde bulunduğu yıllar boyunca işinin ehli olmuştur. %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla birlikte çalışan firmamızdan sizlerde istediğiniz hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefonla randevu almak olmalıdır.

Avcılar Temizlik Şirketleri

blank

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Teknolojinin giderek ağırlığı hissettirmeye başladığı günümüzde insanlar teknolojinin her türlü imkanlarından sonuna kadar yararlanmaktadır. Teknoloji sayesinde eskiden çok zor olan şeyler günümüzde artık çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Günümüzde gelinen en güzel noktalardan bir tanesi de yerinde yıkama hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Avcılar halı yıkama firması olarak yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte en kaliteli servislerimizi müşterilerimizin arzusuna sunmaktayız.

Teknoloji gelişimi ile birlikte artık endüstriyel cihazlar her yerde kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların kullanılması ile birlikte insanların en çok dikkat etmesi gereken noktalardan bir tanesi de eskisi gibi mahalle çeşmelerine gitmeye gerek kalmaması olmuştur. Çünkü artık temizlik firmaları eşyalarınızı evinizden almıyor. Direkt olarak evinize gelerek temizlik ve yıkama işlemlerini yerinde yapıyor. Böylelikle eşyalarınız taşınırken onlara zarar verilmemiş olunuyor, birde yapılan işlemleri siz gözünüzle gördüğünüz için temizlik işleri içinize siniyor. Avcılar halı yıkama firmamız ile birlikte gereken bu temizlik işlerini anında alabilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Halı Kurutma Odası İşlemleri Nasıl Yapılır?

                Avcılar halı yıkama firması tarafından yapılan yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Aşağıda bu konunun nasıl yapıldığını anlatmadan önce ilk yapmanız gerekenin firmamızdan randevu olmak olduğunu hatırlatmak isterim.

 • Firmamızdan alınan randevu sürecinin ardından ekiplerimiz size söylenilen zamanda evinize veya ofisinize gelmektedir.
 • İlk olarak halının dokusunu inceleyen ekipler daha sonra yıkama makinesindeki sıcak suyun ısısını ayarlayarak gereken temizlik işlemine başlamaktadırlar.
 • İlk olarak halınıza etrafı kirletmeyecek ve sulatmayacak derecede itina ile su verilir.
 • Daha sonra özel karışım şampuanlarımız halınıza dökülür. Bu şampuan içerisinde tamamen doğal ürünler olduğu için sağlığa da kesinlikle zararlı değildir. Evlerdeki bebeklerinizi ve çocuklarınızı da düşündüğümüzü burada bildirelim.
 • Şampuanlama işleminin ardından ise geriye yapılan şey fırçalama işlemidir. Fırçalama işlemi ile birlikte halınızda bulunan ve inatçı leke olarak tabir ettiğimiz her türlü leke çıkarılır, bakterilerin şampuanlara iyice tutunması sağlanır.
 • Şampuanlı yüzeye fırçalama yapılınca halınız köpürmektedir. Emme makinesi ile birlikte bu pis köpükte alınır. Ayrıca bu sayede halıdaki fazla suyunda emilimi yapılmaktadır.
 • Son olarak ise halınız kuruması için uygun bir yerde bırakılır.
 • 4-5 saat içerisinde kuruyan halınızı tekrar kullanabilirsiniz.
 • Avcılar Temizlik Şirketleri

Avcılar halı yıkama konusunda yapılan bu hizmetle birlikte tüm bu işlemleri gözünüzün önünde yapıyoruz. Sizden tek beklediğimiz %100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. Onun dışında zaten para her zaman ikinci planda kalmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, halı yıkama dahil pek çok işi birlikte sunmaktadır. Genel ev temizlikleri ve dış cephe temizlikleri dahil olmak üzere yapabileceğimiz temizlik işlerinin bir sınırı bulunmamaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak isterseniz eğer bizimle çalışabilirsiniz.Tuşba temizlik hizmetleri istanbul avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Tuşba Halı Yıkama

blank

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

 

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik işlemi hemen her mekân için çok gerekli olan bir işlemdir. Özellikle iş yerlerinde temiz bir ortam müşterilerin gözünde her zaman bir imaj meselesi haline geliyor. Böyle zamanlarda da profesyonellerden destek almak gerekli hale geliyor.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği hizmetimiz sayesinde birçok büyük firma ve iş merkezinin camları daha temiz ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor. Dış cephe temizliğinde firmamız son derece yüksek kalitede çalışmaktadır. Her zaman deneyimli insanlarla hizmet veriyor olmamız sektörde en fazla tercih edilen firmalardan biri haline gelmemizi sağlıyor. Dış cephe cam temizliği en zor olan temizlik işlemlerinden biri olduğu için firmamız bu konuda son derece titiz davranıyor.

Dış Cephe Cam Temizliği

Binaların dış cephelerinin temizlenmesi için her zaman profesyonellerden destek almak gerekiyor. Çünkü dış yüzeyi tamamen cam kaplama olan binalarda cam temizlemek büyük bir ustalık gerektirmektedir. Hem can güvenliği hem de daha hijyenik camlar için bu alanda tecrübeli olan insanlardan yardım almak gerekiyor. Bunların yanında dış cephe cam temizliğinin tamamlanabilmesi için gerekli ekipmanların da bulunması büyük bir önem taşıyor. Gerekli hijyenin sağlanabilmesi için profesyonel çalışanlarımız büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Belirli periyotlarda bu temizleme hizmetinden faydalanmak isterseniz firmamızın personelleri sizlere her zaman destek vermektedir.

Amatör insanların temizlemesinin mümkün olmadığı dış cephe cam temizleme işlemi için kişilerin deneyimli olması son derece önemlidir. Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği  bu konuda son derece titiz davranıyor. Sektörün en deneyimli personelleri ile çalışan firmamız öncelikle gerekli ekipmanların tamamlanmasına özen gösteriyor.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır Ve Nelere Dikkat Edilir

Bu temizlik hizmeti sırasında oluşabilecek tüm iş risklerini firmamız biliyor ve önceden her türlü risk için gerekli önlemleri alıyor. Bunun yanında personellerimiz yalnızca kendileri için değil çevreye ve müşteriye bir zarar gelmemesi için tüm emniyet çalışmalarını da yapıyor. Dış yüzey temizleme işlemlerinde güçlü leke ve kir çıkarıcı solüsyonlar kullanıyoruz. Bu temizleme işlemi binaların yükseklik durumuna göre çeşitli araç gereçlerle yapılmaktadır. Asma sepet, örümcek vinç, vinç, makaslı platform ya da teleskopik gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Bizler de bu araç gereçlerden en kullanışlı olanlarını hizmetlerimiz sırasında kullanıyoruz.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği  sırasında birtakım solüsyonlar kullanıyoruz. Bunlar temizlik ekiplerimiz tarafından belirlenen malzemelerdir. Çeşitli cam suları, temizlik bezleri ve silecekler hazırlandıktan sonra işleme başlanıyor. Gün içerisinde bir binanın dış cephe cam temizliği bitiriliyor. Ancak bu süre binanın durumuna ve çalışan personel sayısına göre daha kısa şekilde de tamamlanabiliyor. Firmamızın vermiş olduğu dış cephe cam temizliği işlemi sayesinde parlayan camlara sahip olabilir ve binanızın daha göz alıcı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.Dış cephe temizliğinde 3 ay korumalı nano teknoloji kimyasalları ile temizlik yapmaktayız.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

blank

Avcılar İnşaat Sonrası Temizlik

 

Avcılar İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sektörü, Türkiye’nin lokomotifi konumunda bulundurmaktadır. Bu sektöre herhangi bir zarar geldiği zaman bundan ülke olarak biz etkileniriz. Sadece yurtiçinde değil, yurt dışında da büyük inşaat projeleri almaktayız ve bu projelerle ülkemize dışarıdan kaynak getirmekteyiz. Bu denli yoğun trafiğin yaşandığı sektörde inşaat işleminin bitmesinin ardından yapılan temizlikle evler satılığa çıkarılmaktadır. İnşaat sonra yapılan temizlik ne kadar güzel olursa ev bakmaya gelen kişilerde o kadar eve hayran kalmaktadır. Avcılar inşaat sonrası temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi de bu işlemlerde bir hayli yol kat eden firmalardan bir tanesidir.

İnşaat yapımında kullanılan boya, badana, yapıştırıcı, sıva ve diğer benzeri malzemeler inşaat bittikten sonra halen duvarda veya yerde kalmakta ve kolay kolayda çıkmamaktadır. Etkili ürünler kullanarak uzman kişiler tarafından çıkartılan bu şeylerde esas amaç arkasındaki imalata zarar vermemektir. Yoksa kazıyalım nasılsa çıkar mantığıyla yapıldığı zaman tüm dengeler değişmekte, bir iş yapılırken bin tane de problem açılmaktadır. Bu nedenle bu işlerin konusunda uzman kişi veya kişiler tarafından yapılmasında fayda bulunurken, bir şirket ile anlaşarak da karşınıza resmi olarak bir muhatap almış olursunuz. Avcılar inşaat sonrası temizlik yapan firmalarda bu konuda üzerine düşen görevin fazlasını yerine getirmektedirler.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik yapılması en zor yerlerden bir tanesi olan bu işlemde yıkama makinelerinden tutunda temizlik sektöründe ne kadar makine varsa hemen hemen hepsi kullanılmaktadır. Tam teşekküllü bir temizlik işleminin ardından mümkün olan ev alacak kişiyi gezdirme konusu oldukça önemlidir. Ev alacak kişi evi temiz görürse eğer daha fazla beğenme ve satın alma ihtimali olmaktadır. Pis bir evi satmanız hayalden öte bir şey olduğundan dolayı insanlarda temizlik konusunda oldukça hassas davranmaktadırlar. Güzel bir cam temizliği sonra inceden ev genel temizliği ile inşaat sonrası çok temiz bir daireye sahip olabilirsiniz. Böylelikle bu hizmet sizin satışlarınızda da fark yaratmaya aday olan bir hizmet olacak kayıtlara geçecektir.İnşaat sonrası TEMİZLİKLER TUŞBA GÜVENCESİYLE sizlere sunmaktadır.

Avcılar inşaat sonra temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Bünyesinde temizlik namına ne ararsanız bulunan firma gerekirse dış cepheleri dahi temizleme işi yapmaktadır. Camlarınız, zeminleriniz, banyo ve tuvaletleriniz gibi pek çok alanda şirketi tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem ekonomik bir seçim yapmış olursunuz hem de işi uzman kişilere yaptırarak faydasını görmüş olursunuz.Tuşba temizlik iş güvenliği kriterlerine uygun hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Tuşba Temizlik şirketi, inşaat sonrası temizlik işlerinde oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Kullanmış olduğu özel karışımlarla birlikte her türlü pislik sonuna kadar çıkarılmaktadır. Bizi tercih ederek satışlarınızı artırabilir, evinizin muhteşem görünmesini sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

blank

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği Cam temizleme konusunda profesyonel hizmet veren firmalar bulunuyor. Özellikle dış cephe cam temizleme işlemi büyük önem gerektirdiğinden firmalar sertifikalı temizlik elamanları çalıştırmak durumundadırlar. Avcılar  dış cephe cam temizliği firmamız da bu alanda hizmet veren alanında uzman firmalardan biridir. Temizlik konusunda çalışanlarımız da sektör hakkında bilgili ve deneyimli olan çalışanlardır. Hem iç hem de dış cephe cam temizliği hizmeti alarak mekânlarınızın daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Temizlik sırasında kullandığımız temizleme ürünleri iç ve dış mekânlara göre değişim gösteriyor. Bu konuda firmamı hemen her türlü detaya büyük bir önem vermektedir. Çalışanlarımızın yüksek standartlarda hizmet vermesi sizlerin de hijyenik bir ortama sahip olması açısından büyük bir önem taşıyor.

Cam Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Cam temizleme konusunda firmamızın üzerinde durduğu konulardan birisi de camların lekesiz bir şekilde temizlenmesidir. Avcılar dış cephe cam temizliği personellerimiz mekânda bulunan camların boyutlarına, mekânın yüksekliğine ve cam yoğunluğuna göre bir temizleme planı oluşturuyor. Bazen çok yüksek ve büyük binalar için birden fazla temizleme personeli yönlendiriyoruz. Bu şekilde personellerimiz bir gün gibi kısa bir sür içerisinde tüm bir binanın cam temizleme işlemini yapmış oluyor. Temizlik konusunda her zaman titiz olan çalışanlarımız gerekli tüm ekipman ve solüsyonları da önceden belirliyor ve böylece herhangi bir çalışma aksaması meydana gelmeden cam silme işlemini tamamlıyor. Hem iç hem de dış cephe konusunda firmamız çok detaylı bir hizmet veriyor. Bizleri arayıp ücretsiz keşif talep edebilir randevu alabilirsiniz.

İç Mekân Cam Temizleme İşlemi

Firmamız iç mekân cam temizleme konusunda sizlere son derece yüksek kalitede hizmet vermektedir. İç mekân camlar temizlenirken en önem verilen konu ise solüsyon seçimidir. Direkt insanların nefes alıp vermesi ile vücudun temas halinde olacağı solüsyonlarda firmamız mutlaka insan sağlığına dost olan ürünler tercih etmeye özen gösteriyor. Çalışanlarımız iç mekân cam temizleme sırasında mekânınızda bulunan diğer eşyaların zarar görmesine de izin vermiyor. Her türlü eşyanın korunmasına dikkat ettiğimiz gibi camların iç kısımlarından doz almasının da önüne geçiyoruz. Avcılar dış cephe cam temizliği firmamız her türlü cam temizliğinde müşterisine destek olan bir firmadır.

Dış Mekân Cam Temizleme

Firmamız iç mekân yanında dış mekânların da camlarını temizleme yetkinliğine sahip bir firmadır. Dış cephenin yüksekliğini ve cam yoğunluğunu dikkate alarak en yetenekli olan personellerimizi bu işler için yönlendiriyoruz. Temizleme işlemi sırasında tüm güvenlik önlemleri önceden alınıyor. Aynı zamanda bu temizlikler yapılırken iş güvenliği konusunda da gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hem çalışanlarımız hem de çevrenin zarar görmemesi için titizlikle iş yapılmasına özen gösteriyoruz. Dış mekân cam temizleme konusunda profesyonel işler çıkaran bir firma olarak çok geniş bir müşteri yelpazesine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşterilerimize düzenli olarak hizmet veriyoruz ve her müşterimiz için gerekli zamanı ayırıyoruz.

Tıkla Ara