Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Silivri

Avm temizliği

Silivri Temizlik Şirketi

Silivri temizlik şirketi kurulduğu yıldan bu yana temizlik alanında birçok projeye imza attı. Firma olarak çalışanlarımızla beraber kaliteli işler ortaya koyduğumuz için müşterilerimiz tarafından da tercih edilebilir firmalar arasında yer aldık. Zamanla hatta kısa bir süre içerisinde gösterdiğimiz bu başarı müşterilerimiz sayesinde katlanarak arttı. Şimdi temizlik sektöründe bir numara olmamızın sebebi tamamen güvenilirlik profesyonellik müşteri memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Firma olarak çalıştığımız personellerden tutun da kullandığımız deterjanlara kadar temizlik sektöründe titiz bir süreci ele alıyoruz. Bu sayede hiçbir müşterimizi mağdur etmeden temizliklerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Temizlediğimiz alanlar pırıl pırıl oluyor ve müşterilerimiz de bir sonraki temizliklerinde bizim firmamızı tercih ediyor.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Temizlik Esnasında Personelimizin Dikkat Ettiği Kurallarb

Silivri temizlik şirketi olarak ekibimizle beraber koordineli bir çalışma gösteriyoruz. Birim olarak bizim sorumluluklarımız olmakla birlikte ekibimizde çalışan temizlik personelimizin de uyması gereken birtakım kurallar vardır. Bunlar temizlik esnasında herhangi bir insanla sözlü diyaloğa girmemek ve insanların hiçbirine kırıcı davranış göstermemektedir. Yapılan her işte titiz davranmak ve işin hakkını vererek yapmaktır. Bir diğer kural ise profesyonelliktir. Birlikte çalıştığımız personellerimizin hepsi, belirli aralıklarla eğitimlerden geçmekte ve temizliğin her türlü konusunda profesyonel bir hale gelmektedir. Bu sayede müşterilerimiz de yaptığımız işlerden memnun kalmakta ve bizlere sonsuz bir güven duymaktadırlar. İster ev temizliği isterseniz de dış cephe temizliğinde bizi tercih ediniz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde asla pişman olmayacağının garantisini veriyoruz.

Temizlik Şirketlerinden Farkımız

 Silivri temizlik şirketi olarak temizlik sektöründe yer alan diğer temizlik firmaları arasından açık ara önde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu başarımızın altında çalışanlarımız ile beraber titiz bir çalışma göstermemiz ve işimizi layıkıyla yapmamız gelmektedir. Bu sayede gün geçtikçe başarılarımıza daha yenilerini kattık ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilebilir bir firma haline dönüştük. Kısa sürede İstanbul içerisinde büyük projelere imza attık. Bir sonraki hedefimiz Türkiye çapında temizlik sektöründe öncü firmalar arasında yer alabilmektedir. Çalışanlarımızla beraber bu vizyonumuzu gerçekleştireceğimiz de inanıyoruz ve başarılarınıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz

Temizlik Çeşitleri

 Silivri temizlik şirketi olarak birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Örneğin ev temizliği bina temizliği apartman temizliği rezidans temizliği okul temizliği hastane temizliği inşaat sonrası temizlik inşaat öncesi temizlik taşınma öncesi ve sonrası temizlik fabrika temizlikleri ve birçok alanda sayısız projelere imza attık. İşimizin bu denli yoğun olmasının sebebi müşteriler tarafından tercih edilebilir bir firma olmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu sayede elemanlarımız da işlerine aşkla bağlanmakta ve daha kaliteli işler ortaya koymaktadır. Çalışanlarımızla beraber profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik işleri bir takım püf noktaları barındırmaktadır. Örneğin ev temizliği yaparken öncelikli olarak salondan başlarız ve evin diğer odalarını da temizleriz. En son tuvalet banyo temizlenir ve her taraf pırıl pırıl bir şekilde temizlik işlemi tamamlanır. Cam temizliklerinde kullandığımız özel deterjan sayesinde camlarınız da muhteşem temizlikte olmaktadır. Bizim firmamızı tercih ettiğiniz takdirde asla pişman olmayacağınızın garantisini veririz.Silivriye hizmet veren temizlik şirketimiz tuşba temizlik sizlere dış cephe cam temizliği hizmetini kendi sepetli vinç ekipmanları ile vermektedir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

 

          Silivri Dış Cephe Cam Temizliği    Dış cephe temizliği, insanların en büyük korkularına vesile olan işlerden bir tanesidir. Yüksekte yapılmasından kaynaklanan bu korku durumu, doğru firma ile anlaşıldığı zaman gerçekten daha kolay çözümlenebilmektedir. Cephe temizliği, bina içerisinin temizlenmesi konusu ile birlikte değerlendirilmelidir. Genelde yapılan hatalar, cephe ile bina içi temizleme işlerinin birbirinden ayrı olarak değerlendirilmesidir. Genellikle binalarda görülen bir kısmı cam bir kısmı kaplama olan cephelerin temizliği yanı sıra, rezidans ve iş yerlerinde komple cam cephelerde olabilmektedir. Böyle cephelerde çalışırken insanlar daha bir titiz davranmalı ve cephenin gerektirdiği tüm malzeme, ekipman, alet, edevata sahip olmalıdır. Silivri dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olan firmaların başında gelmektedir.

Türk Milleti olarak ezelden beri temizlik konusunda oldukça hassas olmuşuzdur. Bir yere ilk geldiğimizde gözümüze ilk çarpan şey temizlik olmaktadır. Temiz ise kendimizi daha rahat ve güvende hissederiz. Birde gideceğimiz yeri dışarıdan görüp de bu cepheye sahip binanın içerisinde nasıl yaşanıyor diye iç geçirdiğimiz zamanlarda mevcuttur ki bu konuda çok haklı olunmaktadır. Çünkü cepheniz kirli ise evin içerisini ne kadar temizlerseniz temizleyin bir şey ifade etmeyecektir. Silivri dış cephe cam temizliği yapan firmalarda bu konuda uzun süre etkili temizlik fırsatları sunmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği

                Bir binanın görüntüsü her şeyi değiştirmektedir. Cephesi temiz ve bakımlı görünen binaya çoğu insan daha fazla para ödemeye hazırdır. Evlerinizin de kalitesini artıran bu gibi durumlarda doğru ve uzman firmayı bulmakta kimi zaman çok zor olabilmektedir. İnsanlar cephe temizliği işlerinin ne kadar tehlikeli bir şey olduğunu bildikleri için genellikle kuşkulu bir şekilde yaklaşmaktadırlar. Yüksekte yapılan işlerde yıllık bazda ortama günde 1 taneden daha fazla insan yaşamını yitirmekte ve daha fazlası da sakat kalmaktadır. Ortalamanın bu kadar yüksek olduğu böyle durumlarda gerçekten tedbirli ve akıllı davranmak seçilebilecek en doğru yol olarak karşımıza çıkmaktadır.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği Kaliteli Temizlik

Silivri dış cephe temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi bu konularda müşterilerine tam bir güvence sağlamaktadır. Gereken tüm tedbirlerin alınmasıyla birlikte çalışmaya başlanmakta ve binanızın yapısı gereği alınabilecek tüm tedbirler tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Yüksekte çalışmanın ne denli ölümcül bir faaliyet olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

Cam temizliği sırasında kullanılan ürünlerinde kaliteli olduğunu hatırlatırız. Yine de bu konuda ürünleri sizin tedarik edeceğiniz türde bir anlaşma da yapabilmekteyiz. Böylelikle sizin içiniz rahat edecekse firmamız bu konuda gereken tüm kolaylığı göstermeye hazırdır. %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda insanları mutlu etmek bizim ilk önceliğimizdir.

Silivri dış cephe cam temizleme

blank

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Sağlıklı ve zinde bir yaşam sürdürmeyi arzuluyorsak eğer yaşadığımız her yeri temiz tutmalıyız. Türkiye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar olarak bu işin farkında olduğumuzu söyleyebilirim. Yaşadığımız yerlerdeki hijyen konusunda oldukça dikkatli ve bilgili davranıyoruz. Ancak sıra dış cepheye geldiği zaman orasını sanki bizim bir parçamız gibi görmüyoruz. Evimizde tamamen bir hijyenden bahsetmek istiyorsak eğer cephelerimiz dâhil her yerin tertemiz olması gerekmektedir.  Günümüzde inşaat firmaları özellikle iş yeri için yaptıkları binalara cam cephe yapmaktadırlar. Bu cephelerde zamanla içerisindeki kir ve mikropları daha rahat gösterebilmektedir. Bu nedenle sürekli olarak cephe bakımı ve temizliği işi yapılmalıdır ki işyerinin dışarıdan güzel gözükmesi sağlanabilsin. Silivri dış cephe cam temizleme firmaları ile cam temizleme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Cephede çalışma, doğası gereği en riskli işlerin başında gelmektedir. Yüksekte yapılan bu tür işlerde bulunduğunuz platformdan uzanmak suretiyle temizleme işlemi yaptığınızı hayal edin. İşin ne kadar riskli olduğunu düşünebilirsiniz. O nedenle cephe temizlik işlerinde güvenlik tedbirleri maksimum seviyede olmalıdır. Firmalar, teklif vermeden önce binanızı görmek ve temizleme planı için cephenizi parsellere bölmek isteyeceklerdir. Bu anda çoğu firma ek olarak güvenlik tedbirini nasıl alacaklarını hesap etmektedir. Böylelikle temizleme işlemi sırasında kimsenin burnunun dahi kanamaması arzulanır. Silivri dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de her şeyin başı güvenliktir diyerek, gittikleri her yerde öncelikle iş güvenliği kapsamında çevreyi incelemektedir.

Cam Temizleme Tuşba Trmizlik

Profesyonel temizlikçiler cephede cam çalışmaları sırasında yaptıkları ince dokunuşlar ile çerçevelerin ve camların ömürlerini uzatmaktadırlar. Yazın sıcaktan genleşen çerçeve ve camlar, kışınsa soğuktan dolayı büzüşürler. Bu denizlerdeki gel git olayına benzese de, zaman içerisinde gevşeyen çerçeveler artık camları tutamaz hale gelir. Bu noktada yüksekten düşecek olan camlardan bir tanesi aşağıdaki insana ciddi zararlar verebilir. Bunların önüne geçebilmek adına yılda en az 1 defa cam temizliği yaptırmalısınız. Silivri dış cephe cam temizleme firmaları ile İstanbul’un neresinde olursanız olun cam temizleme hizmetini profesyonel ekiplerden alabilirsiniz.

Cam temizleme işlemleri normal temizlik ürünleriyle yapılamaz. Devamlı dışarıda her türlü pisliğe bulaşan bu yerler, zamanla toz partiküllerinin birleşmesi sonucunda oksitlenebilmektedir. Bu oksitlerde özel karışım temizlik ürünleri kullanılarak giderilebilmektedir. Ayrıca çerçeve bakımı ve temizliği gibi işlemlerde sıradan malzemeler ile yapılamayacak kadar önemlidir. Tuşba Temizlik şirketi olarak uzun, kalıcı ve kaliteli ürünlerimizle her daim müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Silivri dış cephe cam temizleme firmaları arasında her zaman en önde bulunuyoruz ve bu konumu ne kadar hak ettiğimizi sizlere ispatlıyoruz.

Silivri Dışcephe Cam Temizliği

blank

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme

 

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Temizlik işlemleri, insanların günlük rutin olarak yaptıkları işlerden bir tanesidir. Temizliğe çok düşkün bir millet olarak bir yere ilk gittiğimiz zaman orasının temizliğine dikkat ederiz. Bulunduğumuz yer temizse oraya şöyle bir kanımız ısınır, daha rahat hareket ederiz. Ancak bir yere ilk gittiğimiz zaman daha binaya girmeden önce cephesi gözümüze çarpar. Karşımıza pis bir cephe çıkarsa eğer o binanın içerisinde çok fazla zaman geçirmemek için elimizden geleni yaparız. Son zamanlarda cam cepheli binaların sayısında görülen artış ve özellikle bunların işyeri olarak tasarlanması sorunun daha önemli olmasını sağlamaktadır. Müşterinizin işyeri hakkında yukarıdaki düşünmesi sonucunda satışlarınızın düşeceği bariz ortadadır. Silivri dış cephe cam temizleme firmaları ile birlikte böyle sorunlarınızı anında çözebilir ve gereken temiz ve güzel gözükme işlemlerine hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Cam temizleme işleri, firmanın kurumsal kimlik ve imajını etkilediği için bir hayli önemlidir. İşyerinizin dışarıdan görüntülendiğini ve temiz yerlerin belki dikkat çekmediğini söyleyebilirim. Ancak eğer dışarıdan bakıldığında camlarınızın kirli olduğu gözükürse o kesinlikle dikkat çeker ve insanlarda olumsuz bir yargı oluşturur. Dünyadaki en zor işlerden bir tanesi de insanlarda oluşan bu yargıyı değiştirmektir. Bu nedenle cam temizleme işleri oldukça önemlidir ve kurumsal görünüşünüz için muhakkak yılda en az 1 kez yaptırılması gerekmektedir. Silivri dış cephe cam temizleme firması Tuşba Temizlik şirketi cam temizleme işlemlerinin ardından, bina cephenizi ilk günkü görünüşüne kavuşturmaktadır. Böylelikle temiz bir cepheye kavuşabileceksiniz.

https://www.tusbatemizlik.com/k/silivri

Cam Temizleme Nasıl Yapılır?

Cam temizliği dünyanın en zor işlerinden bir tanesidir. Özellikle tüm cephesi camla kaplı olan binalarda cephe temizliği yapmak gerçekten yürek ister. Temizlik şirketleri bu sorunu bildikleri için bünyelerinde dağa tırmanmış ve uzman kişiler barındırmaktadır. Bu kişiler yükseklere alışkın ve hatta orada çalışmayı seven kişilerdir. Bu nedenle dağcı dediğimiz insanlara bu işi yaptırarak yapılan temizlik işinin daha kaliteli olması sağlanabilmektedir. Genellikle bu kişiler tarafından hobi amaçlı yapılan cam temizleme gibi işler sonucunda hiçbir kaza, bela yaşanmadan temizlik işi hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Silivri dış cephe cam temizleme şirketleri ile bu konuda fikir alışverişi yapabilir ve hangi yolun en güvenli olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Silivri dış cephe cam temizleme firması Tuşba Temizlik şirketi, binanızın cephesi konusunda sizlere profesyonel olarak çözüm üretmektedir. Yıllarca yapmış olduğu temizlik işlerinden sonra cam temizleme konusunda da bir hayli tecrübeli olan firma, işinde uzman ve tüm belgelerini tamamlamış personellerle birlikte binanızın camlarını ilk günkü haline getirmektedir. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer web sitemizi gezebilir ve bizimle sitemiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik

 

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik Türkiye’nin kutup yıldızı konumunda olan inşaat sektörü her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Kutup yıldızı gibi Türkiye’nin ekonomisine yön veren ve ekonomiyi yönlendiren bu sektörde Pazar hacmi geçen her saniye daha da artmaktadır. İnşaat işleri sırasında daire içinde ve dışında çok fazla yapışkanlı, kimyasal madde kullanılmaktadır. Bu maddelerin bir kısmı kaba temizlik sonrasında çıkarılsa da çoğu maalesef çıkarılamamaktadır. Müşteriye de öyle pis bir daireyi gezdirmek olmayacağı için inşaat şirketleri bu işleri yapacak temizlik firması aramaktadırlar. Beklenilen şey ise etrafın temizlenmesi ve malzemelerin zarar görmemesidir. Silivri inşaat sonrası temizlik işlemleri ile birlikte firmaların aradığı temizlik işleri kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir.

Silivri inşaat sonrası temizlik işleri yapılırken bazı noktalara çok dikkat etmek gerekmektedir. Ufak bir çiziği çıkaracağım derken tüm imalata zarar verilmesi gibi şeylere oldukça dikkat edilmelidir. İnşaat sonrası temizlik işlerinde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanlar özenli olarak seçilmelidir. Bunun dışında aşağıdaki maddeler eşliğinde de temizlik yapılacak olan yüzeylere özen gösterilmelidir.

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik Tuşba Temizlik

 1. Temizlik yapılacak olan yüzeydeki pis ve yapışkan madde özel karşım temizlik ürünleriyle birlikte silinmelidir. Bu silinme işlemlerinin ardından leke çıkmaz ise eğer sıcak su ile birlikte tekrar denenmelidir.
 2. Zeminler sıcak su makinesi ile birlikte yıkanmalıdır. Sıcak su makinesi tüm kirleri çıkarmaktadır ancak makine ile zemin arasındaki mesafenin iyi ayarlanmaması sonucunda ciddi zararlar oluşabilmektedir. Bu konu hakkında Silivri inşaat sonrası temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi personelleri sizlere uzman çözümler sunmaktadır.
 3. Zeminlerin ardından sıra duvarlara gelmektedir. Duvarlarda bulunan alçı, sıva ve diğer izlerde duvar boyasına zarar vermeden hassas bir şekilde temizlenmelidir.
 4. Banyo, tuvalet gibi yerlerin temizliği, temizlik işleminin ardından çamaşır suyu ile bir kez daha yıkanmalı ve tam bir hijyen elde edilmelidir.
 5. Camların temizliğinde ise yapışan sıva ve alçı gibi maddeler en çok rastlanılan şeylerdir. Bunları çıkartırken ise en çok yapılan hata camların çizilmesi olmaktadır. Camları çizmeden hafif sıcak sulu bir bez ve etkili temizlik ürünleri ile bu bölgelerinde temizlenmesi sağlanmalıdır. Ayrıca çerçeve veya doğramalarda bulunan etiketlerde dikkatli bir şekilde tek parça halinde çıkartılmalıdır.

Silivri inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte yaptıracağınız bu temizlik işlemlerinden son derece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Tuşba, yılların verdiği tecrübe ile birlikte adını sadece Silivri’de değil, tüm İstanbul’da duyurmayı başarmıştır. Kaliteli, güler yüzlü, sıcakkanlı bir şekilde dostane ortamda işlerinizi yaptırmak isterseniz, biz her zaman yanınızda olacağız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ofisimizde sizlere sıcak bir çay eşliğinde bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Dış Cephe Temizliği

blank

Silivri Dışcephe Cam Temizliği

 

Silivri Dışcephe Cam Temizliği Günümüzde temizlik işleri, teknolojinin insanlara sağladığı avantajlar ile daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Elektrikli süpürge olsun diğer teknolojik aletler olsun insanlara gerçekten temizlik konusunda çok yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra günümüzün gelişen teknolojisi ışığında artık inşaat sektöründe de yüksek katlı ve cam cepheli binalar yapılmaya başlandı. Bu binalar dışarıdan bakıldığı zaman oldukça güzel ve zarif dursa da zaman içerisinde daha fazla kirlenmektedir. Kimsenin kirli bir bina hakkında iyi bir yorum yapmayacağı aşikâr olduğu bu gibi durumlarda firmanın imajı da zedelenmektedir. O nedenle yılda en az 1 kere bu binaların cephe cam temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Silivri dışcephe cam temizliği konusunda uzman olan firmalarla bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Cam temizlik işleri yüksek derecede riskler içermektedir. En büyük risk ise yukarıda çalışma esnasında yapılacak olan bir hata nedeniyle insanların canından olmalarıdır. Bunun önüne geçebilmek için bazı tedbirler alınsa da işin doğası gereği bu risklere de her zaman hazırlıklı olunmalıdır. Ülkemizde yüksekten düşerek yaralanan veya ölen insan sayısı günde ortalama 2-3 rakamlarına tekabül etmektedir. Rakamlarla açıklandığında ne derece korkunç boyutlarda olduğu gözler önüne serilmektedir. Silivri dışcephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, her şeyden önce insan sağlığı diyerek cephe temizliği konularında öncelikle iş güvenliği geldiğinin farkındadır. Bu bağlamda aşağıdaki maddeler ışığında güzel ve temiz bir şekilde işi sonlandırmak mümkün olmaktadır.

Silivri Dışcephe Cam Temizliği Firması

 • Cam temizliği yapan ekibin tüm eğitimleri alması zorunludur. İş güvenliği eğitimi, yüksekte çalışma raporu ve mesleki yeterlilik belgelerinin ayrı ayrı bulunması lazımdır.
 • Söz konusu bu eğitimler dışarıdan OSGB firmaları aracılığıyla kolaylıkla temin edilebilmektedir.
 • Temizleme sırasında kullanılacak olan makinelerin tamamının muayene tarihleri kontrol edilmeli ve bakım zamanının gelip gelmediği araştırılmalıdır.
 • İşi yapacak olan temizlik firmasının işyeri ruhsatı gibi belgelerinin olup olmadığı kontrol edilmelidir.
 • İşe başlamadan önce çevrede tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve binada yaşam halatları gibi ekstra tedbirlerin olup olmadığı gözlemlenmelidir.

Yukarıdaki maddeler ışığında firmalar olası bir kaza sırasında kanun önünde suçlu duruma düşmemeleri için belgelerin temini konusunda titiz davranmalıdır. Yapılacak olan iş sözleşmesi avukatlar nezdinde gözden geçirilmelidir. Silivri dışcephe cam temizliği işlerini yaptırmak istiyorsanız eğer sizlerde bu konulara yeterince hâkim olmalı ve olası sonuçları konusunda araştırmalar yapmalısınız.

Tuşba Temizlik şirketi, insanların gözünde sürekli olarak yükselen bir değeri temsil etmektedir. Temizlik alanında sadece cephe temizliği değil, aklınıza gelebilecek her türde temizlik hizmeti verilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile birlikte işlerimize sımsıkı sarılıyor ve %100 müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz.

silivri temizlik şirketleri

blank

Silivri Dış Cephe Temizliği

 

Silivri Dış Cephe Temizliği Günümüzde yüksek katlı binaların yaygınlaşması ve şehir hayatında sürekli karşımıza çıkması nedeniyle insanlar bu binaların dış görünümünü düzenlemek istemektedirler. Düzenli ve temiz görünen bir bina ile çevreye karşı sorumluluğun yanı sıra o binada oturan insanlara da sağlıklı bir yaşam hizmeti sunma şansı yakalayabilirsiniz. Bina cephe temizliği yılda en azından 1 kere yapılması gereken önemli işlerden bir tanesidir. Silivri dış cephe temizliği firmaları da bu konularda müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Cephe temizliği dünyanın en zorlu işleri sıralamasında başlara oynamaktadır. Elbette bir madencilik kadar zor değildir ama yukarıda yapılan çalışmalarda en ufak bir hata sonucu ölme ihtimali daha fazladır. Türkiye’de yüksekten düşerek canını kaybeden insanların sayısı günde 1’den fazla olmaktadır. Bu korkutucu rakama ulaşabilen başka bir sektör var mıdır bilmiyorum gerçekten. Buna bağlı olarak cephe çalışmalarında bir takım tedbirler alınmakta ve insanlar bu konularda sürekli olarak eğitilmektedir. Böylelikle kaza ihtimalinin daha az olduğu ve kaliteli hizmetler veren bir cephe çalışma işi gerçekleştirilmiş olmaktadır. Silivri dış cephe temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi ile sizlerde kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.Tek yapmanız gereken arayıp ücretsiz keşif isteme talebidir.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Cephe Temizleme İşleri

                Cephe temizleme işlerinde en önemli kriterlerden bir tanesi de bu konu hakkında insanların çok dikkatli davranması gerektiğidir. Cephede bulunan mantolamaya küçük bir zarar dahi verilse bu tüm cepheyi etkileyen bir iş olarak kayda geçer. Yapılan temizlik işleminin hiçbir şey ifade etmeyeceği bu gibi durumların önüne geçilmesi gerekmektedir. Silivri dış cephe temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar aşağıdadır.

 • Temizlik personellerinin gerekli yetkinliğinin olması ve bunu belgelerle kanıtlayabilmesi
 • Cephe temizliği sırasında iş güvenliği anlamında gereken tüm tedbirlerin alınması (çalışan personellerin ve çalışma yapılan cephenin altından insan geçmemesi gibi)
 • Cephe temizlenirken binaya hiçbir zarar verilmemesi
 • Çalışma esnasında kullanılan temizlik ürünlerinin insan veya kuş gibi canlılara zarar verici bir yanının olmaması (ne kadar cephe bina dışında da olsa kullanılan temizlik ürünü içerideki insanlara zarar verebilir)
 • Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Yukarıdaki maddeler en çok dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Silivri dış cephe temizliği firmaları da bu konuların üzerinde önemle durmaktadır. Müşterilerin memnuniyeti ve yapılan işin hakkını vermek suretiyle tüm dış cephelerinizi kaliteli bir şekilde temizlemekteyiz.Silivri dış cephe temizliği sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Tuşba Temizlik şirketi, sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca ismini insanların hafızasına kazımayı başarmıştır. Bünyesinde bulundurduğu vinç, asma sepet, taşıma platformu gibi dış cephe temizleme işlemlerinde kullanılan makinelerle birlikte kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi ucuza almak isterseniz doğru adrestesiniz demektir.

Silivri Dışcephe Cam Temizliği

blank

Silivri Temizlik Şirketleri

 

              Silivri Temizlik Şirketleri   Temizlik işleri günümüzde artık kolay bir şekilde yapılmaktadır. Teknoloji harikası makinelerin kullanılması ile birlikte yerinde yıkama dâhil pek çok işlem evinizde, gözünüzün önünde yapılmaktadır. Genel ev temizlikleri ile birlikte insanlarda da gereken hassasiyet oluşmuş bulunmaktadır. Büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar temizlik işlerine yetişemedikleri zamanlarda temizlik firmaları aracılığı ile bu işlerini yaptırmaktadırlar. Şirketler evlere kadar temizlik personellerini göndererek insanların yapması gereken işleri yaptırmaktadırlar. Silivri temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de aklınıza gelebilecek tüm temizlik hizmetlerinde sizlerin yanınızda bulunmaktadır.

Temizlik işleri günümüzde pek çok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, zemin bakımı ve cilalama, genel ev temizlikleri, villa temizliği, ofis temizliği, fabrika zemin temizliği, fuar ve stant temizliği ve yerinde yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde insanların aradıkları temizlikler kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır. Temizlik şirketlerinin en çok verdiği hizmetlerin başında tabi ki genel ev temizliği gelmektedir. Bu konuyla ilgili aşağıda biraz detaylı bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Genel Ev Temizlik İşleri

Evler, insanların dinlenmek için kullandıkları ve işten döndükten sonra yorgunluklarını attıkları yerlerdir. Bu yerlerin temiz olması demek insanların daha sağlıklı ve geç yaşlanmaları anlamına gelmektedir. Özellikle genel ev temizliğinin yanı sıra koltuk ve halı yıkama gibi işlemlerle birlikte evlerin tam bir hijyeninden bahsedilebilmektedir. Silivri temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız ile bu tür hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Ev temizliği denilince ilk olarak tüm mahallerin genel bir temizliği yapılmaktadır. Daha sonra yerler, camlar ve balkonların detaylı olarak temizliği yapılır. Burada kullanılan temizlik ürününün kalitesi ile birlikte temizlik personelinin uzmanlığı çok önemlidir. İkisi de %50 oranında yapılan temizliğe etki etmektedir. Firma olarak tüm personellerimiz müşterilerimiz tarafından sürekli olarak çalıştırılan insanlardır. Bu nedenle memnuniyet ve iyi bir temizlik garantisi vermekteyiz. Profesyonel insanlar eşliğinde sizlerde bu temizlik işlemlerini yaptırmak isterseniz eğer Silivri temizlik şirketleri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Personellerimizin tamamının sigorta girişi olduğunu ve dolayısıyla sicil kontrolleri yapıldığını bilmenizi isteriz. Böylelikle bir taraftan kaliteyi ararken diğer taraftan da temizlik personellerinin titizliği konusunda araştırmalar yapmaktayız.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır sektörde olmanın avantajıyla birlikte Silivri temizlik şirketleri arasında her daim ilk sırada bulunmaktadır. Firmamız müşterilerinin %100 memnuniyeti için çaba sarf etmektedir. Başka türlü hiçbir sonucun bizi mutlu etmeyeceğini, müşteri memnuniyetinin paradan daha önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işleminde sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz eğer bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçme şansına sahipsiniz.

silivri temizlik firmaları

blank

Silivri Temizlik Firmaları

 

Silivri Temizlik Firmaları Temizlik işleri yaparken en genel isteklerden bir tanesi de düzenli olarak bir kişiyle çalışmaktır. Çevrenizde bulunan ve tanıdıklarınız vasıtasıyla bulduğunuz temizlikçiler, kısa süre geliyor ve yeni bir iş bulduklarında sizlere çeşitli bahaneler sunuyorlar. Bu bahanelerin içerisinde en çokta yol çok uzun, artık yapmayacağım, sağlık sorunlarım var gibi gereksiz ve herkesin yalan olduğu bildiği şeyler gelmektedir. Silivri temizlik firmaları olarak bu konulara son veriyoruz. Temizlik şirketlerinde sabit olarak istihdam ettiğimiz temizlik personelleri ile birlikte sizlerin her türlü temizliklerini sabit personeller ile yapıyoruz.

Silivri temizlik firmaları insanların en çok hoşlandıkları işleri yapmaktadır. Sizlere gönderdiğimiz temizlik personelinden memnun kalmanız durumunda o personelin iş programını ayarlama da birlikte hareket ediyoruz. Temizlik firmalarının avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken telefon etmek ve randevu almak olmalıdır. Müşteri hizmetlerimizden gereken tüm bilgileri anında alabilirsiniz.

Silivri Temizlik Şirketleri

Genel Ev Temizliği

Temizlik firmaları genel ev temizliği konusunda müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Temizlik işlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi temizlik malzemelerinin kullanılması ve seçimi konularıdır. Bu seçimler sırasında en çok dikkat edilen şey ise sağlığa tehdit edici hiçbir madde bulunmama koşuludur. TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onaylı olan ürünlerin kullanılması ile birlikte temizlik yapılırken her türlü sağlık unsuruna da dikkat edilmektedir. Özellikle evlerde bulunan çocukların ve bebeklerin sağlıklarını son derece önemsemekteyiz. Silivri temizlik firmaları ile birlikte aradığınız ev temizliği hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme

Dış Cephe Temizliği

                Cephe Temizliği işleri dünyanın en zorlu işlerinden bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Yerden metrelerce yukarıda çalışan insanlar, yaptıkları en ufak hatalarda ölümle burun buruna gelmektedir. Ülkemizde ve dünyada yüksekten düşerek ölen insanların oranı günde 1 taneden fazladır. Bu rakamın ne olduğunu iyi kavramak ve bu çalışma esnasında dikkatli olmak gerekmektedir. Cephe temizliğinin çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerde arzu edilen kaliteli ve kalıcı bir temizlik için bu şeyler şarttır. Silivri temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda gereken tüm alet, edevat ve makineyi bünyesinde barındırmaktadır. Cephe temizliği sırasında hangi tür iş güvenliği tedbirlerinin alınacağını, aşağıdan geçen insanların yolun karşı tarafına geçmeleri konusunda gereken tedbirlerin de alınacağını zaten biliyoruz. Cephe temizlik işlerinin kazasız bir şekilde ve kaliteli olarak tamamlanması konusunda her türlü özveriyi göstermekteyiz.

Tuşba Temizlik şirketi, sektörde bulunduğu 20 yılı aşkın süredir en kaliteli temizlik hizmetinin nasıl verileceğini gayet iyi bilmektedir. Bu konularda elde ettiği deneyim, tecrübe ve birikim ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti adı altında çalışmaktayız. Silivri temizlik firmaları arasında bulunan firmamız ile sizlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

blank

Silivri Temizlik Firmaları

 

Silivri Temizlik Firmaları Günlük yaşantılarında iş yoğunluğundan dolayı temizlik işlerine vakit bulamayan insanlar, özellikle eşleri de çalışıyorsa bu hizmetleri dışarıdan almak zorunda kalıyorlar. Temizlikçi kadın dâhil pek çok yöntem deneyin bu insanlar, sonunda en güzel hizmeti temizlik firmalarında bulmaktadırlar. Temizlik şirketleri, insanlara profesyonel, referansı olan, sicili temiz insanlarla çalışma fırsatı tanımaktadır. Böylelikle temizlik yaptırırken başka hiçbir şeyi düşünmek zorunda kalmadan tamamen profesyonel kişilerle çalışma fırsatına sahip olmaktasınız. Silivri temizlik firmaları da bu konularda son derece titiz ve hassas bir şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Temizlik işlerinde pek çok hizmet türü bulunmaktadır. Ev temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, halı, koltuk, perde ve yatak yıkama gibi pek çok konuda hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde genellikle ilkbahar döneminde yapılan ev temizliğinin yanında halı ve diğer eşyalarınızın yıkanması hizmetini birlikte almanızı tercih ederiz. Hem ekonomik hem de hızlıca ilkbahar temizliğini bitirme şansına sahip olabilirsiniz. Silivri temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de müşterilerine tüm bu hizmetleri anında, kaliteli olarak vermektedir.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Halı, Koltuk, Perde ve Yatak Yıkama

İlkbahara girilirken artık bu tür eşyaların bir temizlenmesi ve yaza hazırlanması gerekmektedir. Günümüz teknolojisinde artık bu eşyalarınız evden çıkmadan, bulunduğu yerde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Bu hizmetler ışığında eskiden olduğu gibi mahalle aralarında bu tür yıkama işlemlerinin yapılmasına son verilmiştir.

Silivri temizlik firmaları evlerinize kadar gelerek yerinde yıkama hizmeti adı altında tüm bu yıkama işlemlerinizi yapmaktadır. Kullanılan endüstriyel makineler ile birlikte konusunda uzman olan ekiplerimizle birlikte evin en çok pislik ve kir toplayan yerleri olan koltuk ve halılarınız tertemiz olmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler sizin gözünüzün önünde yapıldığından dolayı içiniz rahat bir şekilde temizlik işlemlerini izleyebilirsiniz.

silivri temizlik şirketleri

Genel Ev Temizliği

Genel ev temizliği, haftada 1 dahi olsa yapılması gereken ve aksatılmaması gereken en önemli iştir. Bu işler çerçevesinde evlerinizde bulunan mikrop, bakteri ve mikroorganizmaların kökünü kazıyabilirsiniz. Evlerinizde temizlenmedik bir alan dahi kalmadığı için sağlıklı ve zinde bir yaşam sürebilirsiniz. Ancak evler sıklıkla kirlendiğinden dolayı bu tür hizmetler alınırken arasının çok açılmaması gerektiğini, sağlığınız açısından sizlere tavsiye etmekteyiz.

Tuşba temizlik şirketi, kullandığı tüm temizlik ürünlerinde insan sağlığını her şeyin üzerinde tutmaktadır. İnsan sağlığına zararı olan hiçbir temizlik ürününün kullanılmadığı temizlik hizmetlerinden sizlerde içiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Silivri temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, 20 yılı aşkın süredir sektörde başarılı bir şekilde sizler için hizmet vermektedir. Yukarıda saydığımız hizmetlerin dışında cephe temizliği gibi işlemlerinde yapıldığı hizmetlerimizden yararlanmanız için sadece bir telefon etmeniz yeterlidir. Kaliteyi ucuza almak isterseniz eğer bizi arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Tıkla Ara