Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Bahçeşehir

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi

 

Bahçeşehir’de en iyi temizlik şirketi, sizin için en etkili ve en hızlı şekilde temizlik hizmeti sunuyor. Temizlik şirketleri, siz günlük yaşantınıza devam ederken alanında uzman ve deneyimli çalışanları, kullandıkları kaliteli malzemeler ve son teknoloji araçlar ile etkin bir temizlik hizmeti sağlıyor. En kaliteli temizlik şirketi olarak istediğiniz tarihte istediğiniz süre içerisinde temizliğinizi tamamlıyoruz. Ev, ofis, apartman, merdiven, alışveriş merkezi, mağaza gibi alanlarda gerçekleştirildiğimiz temizlik ile insan yaşam alanlarını daha sağlıklı hale getiriyoruz.

Kirli alanlar sağlık açısından tehlikeli olabilir. Özellikle kış aylarında oluşan rutubet ve hastalık hali gibi durumlar evlerin ve işyerlerinin bakteri dolmasına neden olur. Anti bakteriyel ürünlerimiz sayesinde sizi hastalıktan koruyor ve daha hijyenik alanlar saklıyoruz.

Temizlik Hizmeti Verilen Alanlar

Temizlik şirketi, birçok farklı alanda hizmet verir. İnsanın girdiği her ortamı temizleyen şirketler bu işi yaparken birçok farklı üründen yararlanır. Temizlik şirketlerini de önemli yapan budur. Evlerde ve işyerlerinde çok sık tercih edilen temizlik şirketleri aynı zamanda belirli alanlarda da kullanılabilir. Örneğin evinizin sadece bir alanı için veya şirketteki sadece bir oda için temizlik hizmeti alınabilir.

Kapılardan duvarlara detaylı bir temizlik ile yüzde yüz hijyenik alanlarda yaşamanızı sağlayan temizlik şirketleri okullara ve alışveriş merkezi gibi kalabalık yerlere de hizmet veriyor. Özellikle burada çok fazla kullanılan tuvaletler, dokunulan yerler anti bakteriyel sıvılar kullanılarak temizleniyor. Temiz alanlar sağlık açısından tehlike arz etmez ve bu alanlar daha konforlu olur. Ofislerin kirli olması çalışanlarda kötü bir izlenim bıraktığı gibi müşterilerin de şirketi tercih etme oranını azaltabilir. Bu durum diğer tüm alanlarda da geçerlidir. Kirli bir eviniz varsa bir kere gelen misafiriniz bir daha gelmek istemeyebilir. Apartmanınız kirliyse yine evinize gelecek kişiler apartmana girmek istemeyebilir.

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi
Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi

Apartman Temizliği  

Apartman temizliği de yapan temizlik firması apartmanların garajlarını da temizliyor. Çok fazla dokunulan merdivenlerin demirleri gibi alanları özenle temizleyen temizlik personellerimiz sayesinde daha hijyenik apartmanlar sağlanır. Gün içerisinde çok fazla geçtiğimiz apartman merdivenleri veya koridorları dışarıdan gelen tüm pisliği ve mikrobu yüzeylerinde bulundurur. Özellikle yağmurlu günlerde çamur olan merdivenler hem görünüm açısından hem de sağlık açısından kötü bir durumdur. Deneyimli temizlik personellerimiz sayesinde bu alanlar toz ve kirden arındırılarak hijyenik olacaktır.

Ev Temizliği

Ev temizliği temizlik şirketlerinin en fazla tercih edilme sebebidir. Evler en fazla vakit geçirdiğimiz alanlardır ve buraların temiz olması önemlidir. Özellikle mutfak ve banyo gibi alanların temizliği iyi yapılmalıdır. Mutfakların tezgâhları, mutfak dolapları, yemek masaları gibi çok kirlenen ve de çok kullanılan alanların temizlenmesi için kaliteli ürünler kullanan çalışanlarımız, bu alanlardaki yağ ve kiri mikro fiber bezler kullanarak arındırır. Özellikle yemek masalarının temizliği, sağlık açısından önemlidir. Banyolar da aynı şekilde bir diğer temiz olması gereken alanlardır. Anti bakteriyel malzemeler ile temizlenerek bu alanlarda da hijyen koşulları sağlanmış olur. Klozet kapakları, duşa kabinler gibi yerler usulüne uygun şekilde uygun ekipmanlar kullanılarak kirden ve bakteriden arındırılır. Evlerin bir diğer temizlenen yüzeyleri de camlarıdır.

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi Camların silinmesi yüksek binalarda tehlikeli olabilir ancak temizlik şirketimizdeki deneyimli personeller sayesinde camlar da sıfır riskle temizlenir ve iz ve lekeler çıkarılır. Yeni bir eve taşınıyorsanız camların kenarlarındaki cila ve silikon gibi malzemeler cam jiletleri yardımıyla kazınır. Evlerin zeminleri de temizlenmesi gereken bir diğer kirli yüzeylerdir.

Zeminin özelliklerine uygun olarak kullanılan temizlik malzemeleri sayesinde, hasar vermeden temizlik sağlanır. Koltuklar da yine temizlenmesi zor olan mobilyalardır. Tüm kiri ve tozu kumaşlarının içine çeken koltuk takımlarınız için özel olarak koltuk temizleme makineleri ve vakumlu toz çekme araçları kullanılır. Bu araçlar aynı şekilde halılar için de kullanılabilir. Halılar içeresinde kıl ve tozları çok fazla tutar. Bunların çıkarılması zordur. Özel makineler sayesinde halılarınız da ilk aldığınız günkü gibi temiz olur.

Ofis Temizliği 

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi İşverenlerin sorumluluğunda olan ofis temizliği, çalışanların sağlığı ve çalışma verimliliği açısından önemlidir ancak en fazla müşterileri ilgilendirir. Müşteriler için ilk izlenim önemlidir ve ofisinize gelen bir müşteri kirli görüldüğü ofisi tercih etmek istemeyebilir. Ofis temizlikleriniz için kalite hizmet veren şirketimize başvurarak düzenli bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Özellikle toplantı salonları, çalışanların kullandıkları masa ve sandalye gibi çok fazla kullanılan mobilyaların temizlenmesi önemlidir. İstediğiniz bir günde gelecek olan personellerimiz bu alanları kaliteli bir şeklide temizleyecektir.

Temizlik Şirketi Kullanmanın Avantajları

Bahçeşehir’de En İyi Temizlik Şirketi Temizlik şirketlerini kullanmanın en temel avantajı verdikleri kaliteli hizmet sayesinde etkili bir temizlik sunmalardır. Biz de kaliteli bir temizlik şirketi olarak, tüm yaşam alanlarınızda etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Siz günlük yaşantınıza devam ederken ev veya işyerleriniz temizlenir ve sizin zaman kaybetmenizi önler. Aynı zamanda etkili temizlik malzemeleri de kullanan çalışanlarımız sayesinde sağlığınız güvence altına alınır ve tertemiz alanlar elde etmiş olursunuz.

Temizlik şirketlerinin bir diğer avantajı ise kolay erişilebilir ve hızlı ulaşılabilir olmasıdır. İstediğiniz zaman arayabileceğiniz ve temizlik hizmeti alabileceğiniz şirketimiz, günün her saatinde hizmet verebilir. Acil temizlik işlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Koltuk ve halı yıkama işleriniz için düzenli bir periyot belirleyerek her ayın aynı günlerinde tekrardan aramak zorunda kalmayarak kolay bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda apartman temizliğiniz için de apartman yönetimi ile konuşarak işleri kolaylaştırabilir ve düzenli bir hizmet alabilirsiniz. Tüm bu avantajları düşünüldüğünde temizlik şirketinden hizmet almak, hem sağlık için yararlı bir temizlik sunacak hem de zaman ve maliyetten tasarruf ettirecektir.

 

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

blank

Bahçeşehirde temizlik şirketi

 

Bahçeşehirde temizlik şirketi yaşam alanlarınızın temizliği için hizmet veriyor. Gün içeresinde çok fazla kullandığımız alanlar zamanla toz ve kir olur. Özellikle ayakkabıyla girdiğimiz yerlerde gözle görülmeyen çok sayıda mikrop bulunur. Bu mikroplar insan sağlığı açısından büyük tehlike arz eder. Evlerde camların açık olmasıyla evin içine dolan tozlar, akciğerimize yapışır ve nefes almayı zorlaştırabilir.

Hem çocuklarınızın sağlığı hem de kendi sağlığınız için temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamak önemlidir. Bu temiz alanları sağlayabilmek için yeterli zamanınız olmayabilir. Uzman temizlik ekibimizle yetişemediğiniz temizlik işleriniz etkili bir şekilde tamamlıyoruz. Teknolojik temizlik araçları ve kaliteli temizlik ürünleri sayesinde, yüzde yüz hijyenik alanlar oluşturuyor ve sağlığınızı güvence altına alıyoruz.

Temizlik Şirketi Kullanmanın Avantajları 

Temizlik şirketi, birçok avantaja sahiptir. Profesyonel bir hizmet verdiği için tamamen temiz alanlar oluşturur. Bu yüzden gönül rahatlığıyla evlerinizi veya işyerlerinizi bize teslim edebilirsiniz. İşi bilen kişiler tarafından yapılan temizlik, alana uygun şekilde yapılır. Kısa sürede ve eksiksiz şekilde tamamlanır. Ev, ofis, merdiven, apartman, klinik, hastane, okul, alışveriş merkezi, depo gibi alanlarda hizmet veren temizlik şirketimiz sayesinde istediğiniz tüm yerlerin temizliğini yaptırabilirsiniz.

Temizlik şirketleri sayesinde, günlük işlerinizi yapabilir ve bu işler için zaman ayırmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca istediğiniz zaman diliminde personellerimizi çağırabilir, istediğiniz süre zarfında temizliğin bitmesini talep edebilirsiniz. Misafiriniz gelecekse bizi çağırabilir ve saatler içerisinde daha temiz bir evle misafirlerinizin karşısında çıkabilirsiniz.

Kalabalık bir davet verdikten sonra temizlik yapmak odlukça zor olacaktır. Halıya dökülen yiyecekler, kirlenen koltuklar özel ekipmanlarımız sayesinde hiç iz kalmayacak şekilde temizlenir. Evlerde bulunmayan halı ve koltuk vakumlama makineleri sayesinde en derindeki tozlar bile çekilerek alınır. Aynı zamanda halı yıkama ve koltuk yıkama makineleri sayesinde yüzeydeki tüm lekeler çıkarılarak yeni alınmış mobilyalar kadar güzel bir görünüm elde edilir.

Bahçeşehirde temizlik şirketi
Bahçeşehirde temizlik şirketi

Nerelerde Kullanılır?

Temizlik firması, temiz olmasını istediğiniz tüm alanlarda kullanılır. Özellikle ev ve ofislerde kullanılan bu firmalar inşaat sonrası yapılar için de kullanılabilir. Alanın molozlardan temizlenmesi, silikon ve cilalı yüzeylerin kazınması gibi boş binaların temizliği için de bizden hizmet alabilirsiniz. Ofislerinizde çalışanlarınızın sağlığı ve çalışma motivasyonu için temiz ofisler sağlayabilir ve sağlıklı bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

İsteğinize göre evinizin sadece bir bölümünü veya bir eşyasını da temizlemek için temizlik şirketlerine başvurabilirsiniz. Örneğin sadece koltuklarınızın yıkanması veya sadece bir odanın temizlenmesi için hizmet alabilirsiniz. Ofislerde sadece toplantı odalarının temizlenmesi için bize ulaşabilir ve hijyenik ortamlar elde edebilirsiniz.

 

Ofislerde en fazla kirlenen yerlerden olan toplantı odaları, çay ocakları veya mutfak gibi alanlarınızı hem müşterileriniz hem de çalışanlarınız için daha kullanılabilir hale getirebilir ve şirket içinde memnuniyeti arttırabilirsiniz. Kimse kirli bir ortamda yaşamak veya çalışmak istemez. Bu yüzden önemli olan temizlik işlemlerinin, bu işte uzman olan kişiler tarafından yapılmasıdır.

Temizlik Şirketlerinin Çalışma Prensipleri

Bahçeşehirde temizlik şirketi Temizlik şirketleri çalışırken birçok farklı araç ve malzeme kullanırlar. Burada önemli olan temizlenecek alana uygun olan malzemenin ve ekipmanın kullanılmasıdır. Özel olarak yıkama araçları veya güçlü vakumlu sistemler sayesinde temizlik işleri kolaylaşır ve daha etkili bir şekilde yapılabilir. Temizlik yaparken kullandığınız elektrikli süpürgeler istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bu süpürgeler ile ulaşamadığınız yerlere biz özel ekipmanlarımız sayesinde ulaşabiliyor ve yüzde yüz temiz alanlar sağlıyoruz. Koltuklarınızı bezle silmek yerine, bizden hizmet alarak koltuk temizleme makinelerini kullanımına şahit olabilirsiniz

Beylikdüzü Temizlik şirketleri genellikle kalabalık bir ekip ile çalışır ve özellikle büyük yerlere 6 kişiden fazla temizlik çalışanı gönderilebilir. Bu durumda ekip çalışması sayesinde temizlik işleri kolayca bitirilebilir. Belli bir alanda uzman olan temizlik çalışanları olabilir ve o kişiler sadece uzman oldukları işe odaklanırlar. Örneğin ekipten biri sadece cam siliyor olabilir veya biri sadece kapıları silebilir. Bu durumlar şirketten şirkete ve ekipten ekibe farklılık gösterse de temizlik şirketlerinde, iş bölümü yapmak önelimdir.

Temizlik şirketleri, randevu ile çalışırlar ve hizmet almak istediğiniz tarih ve saati belirtmeniz halinde o gün ve saatte orda olarak istediğiniz süre içinde istediğiniz alanı temiz şekilde size bırakırlar. Her gün ulaşabileceğiniz şirketimiz sayesinde acil temizlik işleriniz de gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

Temizlik Şirketleri Nasıl Temizlik Yapar?

Bahçeşehirde temizlik şirketi Temizlik şirketlerini, normal temizlik yapan kişilerden ayıran özellik hem bilen kişiler tarafından yapılması hem de farklı araç ve malzemelerin kullanılmasıdır. Bu malzemelerden bazıları buhar makinesi, cam kazıma jileti, cam silme aparatları, dış alan fırçası, cila pedi, iç alan fırçası, ıslak vakum makinesi, köpüklü halı yıkama makinesi, kuru vakum makinesi, leke çıkarma bezleri, yüksek devirli cila makineleri, ahşap parlatıcılar, kristalize cilalar, koku gidericiler, polimer bazlı cilalar, köpüksüz tekstil yıkama maddeleri gibi malzeme ve araçlardır.

Güvenilir ve kaliteli ekipmanlar kullanarak temizlik yapıyor ve sizler için kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda memnun kalmadığınız temizlik hizmetleri için telafi temizlik hizmeti de vererek sizi mağdur etmiyoruz.

Temizlik Şirketlerinin Kullanım Amaçları

Bahçeşehirde temizlik şirketi Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilmek için temizlik şirketlerini kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Çalışan birisiyseniz siz işteyken evinizin temizliği bitmiş olur. Ayrıca bu şirketlerin kullandığı araçları almak maliyetli ve gereksiz olabilir. Hem deneyimli çalışanlar hem de kaliteli ekipmanlarla yapılacak bir temizlik, kendi yapacağınız temizlikten daha verimli bir sonuç sağlar. Malzeme ve ekipmanları kendileri karşılayan temizlik şirketleri tüm bu verdikleri hizmetleri fiyata dahil ederek sizden hiçbir ek ücret talep etmezler ve istediğinizde ulaşım sağlayarak kısa sürede temizliğinizi bitirirler. Kaliteli hizmetimiz sayesinde daha sağlıklı alanlarda yaşayabilirsiniz.Yerimizi daha kolay bulabilmeniz için google Benim İşletmem sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

blank

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Temizlik şirketleri arasında sizler için hizmet sunan firmamız, profesyonel çözümleri en hızlı şekilde karşınıza çıkarmaya devam ediyor tüm hızı ile. Ev temizliği hizmeti birçok seçenekten oluşmaktadır. Öncelikle temizleme şekillerine göre genel ve detaylı ev temizliği olarak ikiye ayırmaktayız. Genel ev temizliği; Bu temizlik seçeneği sadece eşyalı dolu evler için geçerli olmaktadır. Genel ev temizliğinde tüm eşyaların tozlarının alınması, camların ve çerçevelerin silinmesi, kapıların silinmesi, mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, tuvalet ve banyo temizliği, kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi şeklinde bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Detaylı ev temizliği; Bu temizlik seçeneğinde ise evlerinizin dip köşe temizlenmesini içermektedir. Sizin için sağladığımız bütün temizlik hizmetlerinde profesyonel çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.Tuşba temizlik hizmetleri temizlikte sınır tanımayan kaliteli hizmet garantisiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı temizlik-onemi.jpg
Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Genel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolaplarının içinin silinmesi, koltukların silinmesi, halıların silinmesi, duvarların silinmesi hizmetlerini de dâhil etmekteyiz. Ev temizlikleri evin durumuna göre boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Tüm ev temizliği kategorileri için çoklu personel desteği ve malzeme desteği Bahçeşehir temizlik şirketi olarak sağlanmaktadır. Ev temizliklerinde detaylı ev temizliği seçeneği uygulanmaktadır.

bahçeşehir temizlik firması

Temizlik sonrasında zaman kaybetmeden taşına bilirsiniz. Taşınmanız için tekrardan bir temizliğe ihtiyaç duymayacağınız şekilde ince ve detaylı temizlik yapılmış olacaktır. Bahçeşehir Ofis Temizliği; Ofislerimiz iş hayatımızın en çok zaman harcadığımız mekanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle çalışma alanlarımızın temizliği iş gücü ve motivasyon kaybının önüne geçilebilmesi için en önemli kriterler arasındadır. Bunun bilincinde olan Bahçeşehir temizlik şirketimiz ofis temizliği personellerini özel olarak eğitmektedir. Ofis temizliği hizmetlerimiz talep edilmesi durumunda periyodik olarak haftalık ve aylık çalışma sözleşmeleri yapılmaktadır. Periyodik ofis temizliklerinde malzeme talepleri şirketimiz tarafından sözleşmeye eklenmesi durumunda karşılanmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bahcesehir-temizlik-sirketi.jpg
Bahçeşehir temizlik şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik

Bahçeşehir Villa Temizliği; Villa temizliği standart ev temizliği gibi algılanmasına karşın villaların metre kare açısından çok daha büyük olması nedeni ile çoklu personel desteği olmazsa olmazımızdır. Aynı zamanda villa temizlikleri dahilinde çoklu personellerin yönetimi de önemlidir. İş görevleri ve takipleri iyi yapılmadığı sürece temizliğin tam istenildiği gibi sonuç vermesi oldukça güçtür. Bahçeşehir temizlik şirketi olarak villa temizliği konusunda oldukça çok referansımız olması bizlere aldığımız işleri sorunsuz teslim etme konusunda güven vermektedir. Bahçeşehir temizlik şirketi olarak referanslarımız sayfasını incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği; Dış cephe cam temizliği iş sağlığı ve güvenliği açısından en çok dikkat edilmesi gereken temizlik kategorilerinden bir tanesidir. Dış cephe temizliği konusunda öncelikle gerekli eğitimlerden geçmiş ve bunu belgeleri ile kanıtlamış olan personeller ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda temizlenecek yerin uzunluğuna göre özel vinçler ile hizmet sunmaktayız. Bu yöntemler dışında dağcı yöntemi ile de vinçlerin ulaşamadığı yerlerde camların temizlenmesi sağlanmaktadır.Tuşba temizlik şirketi bahçeşehir temizlik şirketleri arasında kurumsal tek firmadır.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

blank

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama firmaları arasında tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkan TUŞBA temizlik, sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde adeta mikrop yuvasına dönen ve birçok bakterinin hızla çoğalmasına yol açan kirli koltuklarınızı temizleterek, sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlarda kirlenmiş koltuklar sağlık açısından önemli problemlerin ortaya çıkmasına ve vücudun bağışıklık sisteminin savunmasız hale gelmesine neden olmaktadır.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

 

Koltuk yıkama firmaları arasında tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkan TUŞBA temizlik, sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde adeta mikrop yuvasına dönen ve birçok bakterinin hızla çoğalmasına yol açan kirli koltuklarınızı temizleterek, sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlarda kirlenmiş koltuklar sağlık açısından önemli problemlerin ortaya çıkmasına ve vücudun bağışıklık sisteminin savunmasız hale gelmesine neden olmaktadır. Koltuklar üzerinde oluşan yoğun kir, kötü bir görüntü vermesinin yanı sıra bakteri oluşumuna da oldukça elverişli hale gelmektedir. Bu nedenle koltukların klasik yöntemler yerine daha kapsamlı temizleyici yöntem ve temizlik araç gereçleri ile temizlenmesi gerekir.

Koltuk temizliğinde kullanılacak ürünlerin kaliteli ve özellikli olması kadar, temizliği yapacak kişinin de teknik bilgilere hakim olması daha iyi bir temizlik için şarttır.

21 yıllık sektör deneyimine sahip olan TUŞBA temizlik, aynı zamanda temizlik sektöründe yine uzun yıllar hizmet vermiş çalışanları bünyesine katarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Alacağınız hizmet sayesinde koltuklarınız profesyonel bir şekilde yeni bir görünüme kavuştuğu gibi, tüm mikrop ve bakterilerden arındırılarak sağlık için elverişli hale getirilir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama İçin Neden TUŞBA Temizlik?

Kesintisiz Hizmet

Mesai saatlerimizin oldukça esnek olması nedeniyle, özellikle acil koltuk temizleme ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Bu sayede acil olan işleriniz için mesai saati kavramını fazla dikkate almadan, firmamızdan hizmet almanız mümkündür.

Yılların Tecrübesi

Bahçeşehir koltuk yıkama hizmetinin yanı sıra, tüm temizlik işlerinde 21 yıllık tecrübesi ile TUŞBA temizlik, sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Temizlik sektöründe en köklü firmaları arasında yer alan TUŞBA, 21 yıllık bilgi ve birikimi ile rahat bir şekilde kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firmadır.

Kaliteli Malzemeler

Temizlik işlerinizde kullandığımız tüm malzemeler, gerek Avrupa Birliği ve gerekse Türkiye temizlik ürünleri standartlarına uygun ürünlerdir. Bu sayede işçilik kalitesi kadar temizlik ürünlerinin ve vakum cihazlarının kaliteli olması da, daha iyi sonuçlar elde etmek için gereklidir.

Uygun Fiyatlar

Bir yandan ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarken, diğer yandan da abartı fiyatlardan kaçınarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sadece işin hakkını sizden talep eden firmamız, bütçenizi zorlayacak fiyatlar yerine piyasa ortalamasında kabul edilebilir fiyatlarla, kaliteli hizmet vermektedir.

Güler Yüzlü Ve İş Ahlakına Sahip Personel

Firmamızın önemsediği başlıca konulardan biri de, çalışanlarımızın güler yüzü hizmet vermesidir. Aynı şekilde yaptığımız işin toplumla iç içe olan bir hizmet olması sebebiyle, çalışanlarımızın gerekli iş ahlakına sahip olmasına da, büyük önem göstermekteyiz.

Sizde sektörünün en deneyimli firmasından Bahçeşehir koltuk yıkama hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlarla almak için, hemen TUŞBA temizlik müşteri destek hattını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizler için, en iyisini sunuyoruz…

 

Koltuklar üzerinde oluşan yoğun kir, kötü bir görüntü vermesinin yanı sıra bakteri oluşumuna da oldukça elverişli hale gelmektedir. Bu nedenle koltukların klasik yöntemler yerine daha kapsamlı temizleyici yöntem ve temizlik araç gereçleri ile temizlenmesi gerekir.

Koltuk temizliğinde kullanılacak ürünlerin kaliteli ve özellikli olması kadar, temizliği yapacak kişinin de teknik bilgilere hakim olması daha iyi bir temizlik için şarttır.

Bahçeşehir Halı Yıkama

21 yıllık sektör deneyimine sahip olan TUŞBA temizlik, aynı zamanda temizlik sektöründe yine uzun yıllar hizmet vermiş çalışanları bünyesine katarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Alacağınız hizmet sayesinde koltuklarınız profesyonel bir şekilde yeni bir görünüme kavuştuğu gibi, tüm mikrop ve bakterilerden arındırılarak sağlık için elverişli hale getirilir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama İçin Neden TUŞBA Temizlik?

Kesintisiz Hizmet

Mesai saatlerimizin oldukça esnek olması nedeniyle, özellikle acil koltuk temizleme ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Bu sayede acil olan işleriniz için mesai saati kavramını fazla dikkate almadan, firmamızdan hizmet almanız mümkündür.

Yılların Tecrübesi

Bahçeşehir koltuk yıkama hizmetinin yanı sıra, tüm temizlik işlerinde 21 yıllık tecrübesi ile TUŞBA temizlik, sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Temizlik sektöründe en köklü firmaları arasında yer alan TUŞBA, 21 yıllık bilgi ve birikimi ile rahat bir şekilde kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firmadır.

Kaliteli Malzemeler

Temizlik işlerinizde kullandığımız tüm malzemeler, gerek Avrupa Birliği ve gerekse Türkiye temizlik ürünleri standartlarına uygun ürünlerdir. Bu sayede işçilik kalitesi kadar temizlik ürünlerinin ve vakum cihazlarının kaliteli olması da, daha iyi sonuçlar elde etmek için gereklidir.

Uygun Fiyatlar

Bir yandan ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarken, diğer yandan da abartı fiyatlardan kaçınarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sadece işin hakkını sizden talep eden firmamız, bütçenizi zorlayacak fiyatlar yerine piyasa ortalamasında kabul edilebilir fiyatlarla, kaliteli hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Güler Yüzlü Ve İş Ahlakına Sahip Personel

Firmamızın önemsediği başlıca konulardan biri de, çalışanlarımızın güler yüzü hizmet vermesidir. Aynı şekilde yaptığımız işin toplumla iç içe olan bir hizmet olması sebebiyle, çalışanlarımızın gerekli iş ahlakına sahip olmasına da, büyük önem göstermekteyiz.

Sizde sektörünün en deneyimli firmasından Bahçeşehir koltuk yıkama hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlarla almak için, hemen TUŞBA temizlik müşteri destek hattını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz hizmetlerimizle kurumsallığın farkını görün.

Sizler için, en iyisini sunuyoruz…

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı yıkama firmaları arasında yer alan TUŞBA temizlik, köklü geçmişiyle sektörünün lider ve öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Temizliğine en fazla önem verilmesi gereken ev eşyalarından biri olan halılar, çabuk kirlenmeleri ve kiri belli etmemeleri nedeniyle, temizliği fazla önemsenmeyen ancak zaman içerisinde bakteri yuvası haline dönen ev tekstil ürünlerinden biridir.

Özellikle evcil hayvanların bulunduğu evlerde temizliği daha fazla önem arz eden halılar, çocuklu aileler için sağlık bakımından birçok riski de taşımaktadır. Ev halkı için ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasındaki temel etkenlerden biri olan kirli halılar, yüzeysel ya da amatör yöntemlerle yıkanmak yerine profesyonel Bahçeşehir halı yıkama hizmetiyle derinlemesine temizlenmelidir.

Böylelikle barındırdığı zararlı mikroorganizmalardan aranan halılar, görüntü açısından iç açıcı bir ferahlık sunduğu gibi, sağlık açısından da hijyenik hale gelecektir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Profesyonel Bahçeşehir Halı Yıkama

TUŞBA temizlik olarak işinde uzman çalışanlarımızın yanı sıra kullandığımız tüm temizlik ürünleri, sektörde profesyonel olarak tanımlanan ürünlerden oluşmaktadır.

Avrupa birliği standartlarında kaliteye sahip olan temizlik ürünleri ile yaptığımız Bahçeşehir halı yıkama işlemlerinde, son teknoloji makinalarla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Halılarınız yıkanıp kurulandıktan sonra, üzerindeki bakterilerden hiçbir eser kalmayacak şekilde size teslim edilmektedir. İlk günkü yeniliği ve temizliğini koruyan halılara kavuşmak için, TUŞBA temizlik profesyonel Bahçeşehir halı yıkama hizmeti almanız yeterlidir.

Neden TUŞBA Temizliği Tercih Etmelisiniz?

Halı yıkama ve diğer tüm temizlik işlerinizde TUŞBA temizliği tercih etmeniz için, size birçok neden sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz için gerekli nedenlerden sadece bazıları şunlardır.

Üst Düzey Tecrübe

Kuruluşu 21 yıllık köklü bir geçmişe dayanan TUŞBA temizlik, böylelikle İstanbul ve çevresinin hatta Türkiye’nin en eski temizlik firmaları arasında yer almaktadır.

Köklü bir geçmiş demek, işin yapıldığı sektörler için önemli tecrübe sahibi olmak demektir. TUŞBA temizlik olarak bu 21 yıllık süreçte sektörün tüm gelişmelerini yakından takip ederek, sizlere hizmet olarak sunmaya devam ediyoruz.

Sadece yaşanarak elde edilebilecek en önemli değerlerden biri olan tecrübe, TUŞBA temizlik bünyesinde fazlasıyla bulabileceğiniz özellikler arasındadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Modern Teknoloji

Halı yıkama işlerinde kullandığımız makine ve tüm araç gereçler, son sistem teknolojik donanımlara sahiptir. Bu sayede halılarınız çok daha detaylı bir şekilde, teknolojik makinelerle temizlenmektedir.

Kullanmış olduğumuz makinelerin son sistem ürünler olması nedeniyle, yapılan temizlik çok daha verimli olmaktadır.

Toplum Kurallarına Uyan ve İş Ahlakına Sahip Çalışanlar

Firmamıza çalışanları istihdam ederken, daha önce sektörde kendini kanıtlamış kişilerden oluşmasına dikkat ediyoruz. Halı yıkama sektörünün toplumun geneli ile iç içe olması nedeniyle, diğer sektörlere nazaran iş ahlakı daha fazla öne çıkmaktadır.

Toplum kurallarını tamamen benimsemiş ve sadece işine odaklanmış güler yüzlü personeli ile TUŞBA temizlik, sizlere en nitelikli hizmeti verme gayretindedir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata

Bizi tercih etmeniz için gerekli olan nedenlerden biri de, yılların tecrübesi ve kaliteli hizmete rağmen uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyor olmamızdır.

Sizde profesyonel bir şekilde işlerinizin tamamlanması için Bahçeşehir halı yıkama firması arıyorsanız, TUŞBA temizliği tercih etmeniz için yukarıda sayılanların dışında birçok neden bulunmaktadır.

Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilmek için, müşteri destek hattımızdan hemen bizi arayabilirsiniz.

Tuşba Halı Yıkama

blank

Bahçeşehir Dışcephe Cam Temizliği

 

Bahçeşehir Dışcephe Cam Temizliği Cephe temizleme işlemleri dünyanın her yerinde en zor yapılan işlerin başında gelmektedir. Cephe temizliği günümüzde de teknolojik gelişmeler eşliğinde kolay gibi görünse de yüksekte yapılan her çalışma ciddi risk unsurları içerir. Cephe temizliği yapılırken profesyonel olan firmalar cepheleri parsellere ayırır ve yukarıdan aşağıya doğru sırasıyla tüm cepheyi belirler. Her gün yapacağı temizlik ve silme işlemi bellidir. Özellikle cephesi cam olan binaların temizliği çok daha zordur. Camların oksitlenmesi gerçeği varken buraların temizlenmesi ve çizilmeden bu işlemlerin yapılması çok önemlidir. Bugün yapacağınız en ufak bir çizik soğuk kış aylarında daha da büyümekte ve en son camın çatlamasına kadar uzanmaktadır. Bahçeşehir dışcephe cam temizliği işleri yapan firmamız bu konuda sizler için en kaliteli hizmeti en ucuza vermektedir.

Cephe temizlik işleri doğası gereği en riskli işlerden bir tanesidir. Yerden metrelerce yüksekte yapılan çalışmalar sonucunda insanlar canlarını hiçe sayarak bir temizleme çalışması gerçekleştirmektedir. Böylelikle hem başarı sağlanmakta hem de kaliteli bir iş yapmanın huzuru her yanı sarmaktadır. Firmamızda cephe çalışmaları sırasında kullanılan vinç ve asma iskele gibi araçlar ile birlikte en güvenli yollar ile çalışma sağlanmaktadır. Böylelikle insanların nezdinde oluşabilecek olan tüm hatalarda giderilebilmektedir. Bahçeşehir dışcephe cam temizliği firması olarak işimize her daim dört elle sarıldık ve öyle yapmaya da devam edeceğiz. Para kazanmak uğruna insanların hayatlarını tehlikeye atmaya asla müsaade etmeyiz. Binanıza geldiğimiz zaman bir taraftan da gözümüz nasıl iş güvenliği tedbiri alabiliriz diye etrafa bakınmaktadır. Ancak en çok tercih ettiğimiz yol yukarıdan aşağıya sarkıtılan yaşam halatları olmaktadır. Böylelikle makineler arıza dahi yapsa insanlar yukarıda asılı kalmakta, aşağıya düşmemektedir.

 

Bahçeşehir Dışcephe Cam Temizliği Tuşba Temizlik

Cam temizleme sırasında kullanılan ürünler çok önemlidir. Bu ürünlerle birlikte insanlar cephede daha rahat, hızlı ve kolay bir şekilde pislikleri temizleyebilmektedir. Ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığı onaylı ve TSE sertifikasına sahiptir. Bu nedenle işlerimizde kullandığımız tüm malzemeleri özenle seçiyoruz. Camlarda bulunan oksitlenme türü oluşan pislikleri temizlerken camların çizilmemesine çok önem veriyoruz. Çünkü camlarda meydana gelecek en ufak çizilmeler, kış ve yaz aylarında büyüyerek devam eder ve en son camın çatlamasına kadar uzanabilir. Bunun olmasını istemediğimiz için çizilmelere karşı özenle ve titizlikle hareket etmekteyiz. Bahçeşehir dışcephe cam temizliği yapan firmamızda uzman ekiplerimiz her türlü pisliğe, lekeye karşı bilinçlidir ve anında müdahale etmektedir.

Tuşba Temizlik şirketi olarak yıllardır sektörde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz içerisinde aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işi bulunmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili genel bilgiyi internet sitemizden alabilir, detaylı bilgiler hakkında ise bizlerle irtibat kurarar bilgilendirme talep edebilirsiniz.Tuşba temizlik dış cephe temizliğni özel kimyasallar ile koruma yaparak uygulamaktadır.

bahçeşehir temizlik şirketleri

Dış Cephe Cam Temizleme

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme

 

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme İnşaat sektörü, günümüzde sürekli olarak gelişim göstermekte ve ekonomik anlamda Türkiye’nin lideri konumunda bulunmaktadır. Hızla gelişen bu sektörde insanlar sürekli olarak yenilik peşindedirler. Son zamanlarda inşaat sektöründe artan ilgi ise cam cepheli binalar olmaktadır. Hem rezidans hem de işyeri olarak kullanılan bu yerlerde camların en büyük dezavantajı çabuk kirlenmeleridir. Camların çabuk kirlenmesi ile birlikte temizlik şirketleri de cephe cam temizliği işlerine ağırlık vermişlerdir. Cephe cam temizleme sırasında oldukça hassas ve dikkatli çalışan bu ekipler camlarınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmaktadırlar. Bahçeşehir dış cephe cam temizleme firmaları ise bu konuda yeterince bilgiye sahiptirler ve uzman kadrosuyla her türlü binanın camını temizlemektedirler.

Yüksekte yapılan cephe çalışmaları için temizlik şirketleri bünyesinde dağcı dediğimiz bir grup bulunmaktadır. Bu dağcı grubu dediğimiz insanlar gerçekten dağa tırmanmayı seven ve tecrübeli kişilerdir. Gündelik yaşantıda geçimlerini sağlamak amacıyla yine yükseklerde kendilerine yer bulmuşlar ve sonuçta en doğru işi yani yüksekte çalışmayı seçmişlerdir. Bu kişilerle yapılan çalışmalarda en büyük avantaj, herhangi olumsuz bir durum oluştuğunda panik yapmamaları ve ne yapmaları gerektiğini çok iyi bilmeleridir. Böylelikle alınan güvenlik tedbirleri gibi unsurlarla kaza riski en alt seviyeye inmektedir. Bahçeşehir dış cephe cam temizleme şirketi Tuşba Temizlik şirketi de konusunda uzman ekipleriyle birlikte yıllardır cephe temizliği konusunda başarılı işler çıkartmıştır. Bünyesinde bulundurduğu vinç, asme sepet gibi makinelerle birlikte tam teşekküllü bir hizmet anlayışı bulunmaktadır.

Cephe Cam Temizleme 

 

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme Tuşba Temizlik

Cam temizleme işleri kapsamında pek çok dikkat edilecek unsur bulunmaktadır. Bu maddelere dikkat edilmediği müddetçe olası bir iş kazası sırasında 2 tarafta suçlu duruma düşebilmektedir. Her şey güzel giderken araştırılmayan bazı evraklar, işler sarpa sarınca üzerinde en çok konuşulan konular arasında olmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki maddelerin iyice bilinmesi gerekmektedir.

  • Cam temizliği sırasında çalışacak olan kişilerin iş güvenli sertifikalarının tamam olması gerekmektedir. Ayrıca, yüksekte çalışabilir raporu ve mesleki yeterlilik belgeleri de olası bir durumda ilk sorulacak evraklar arasında bulunmaktadır.
  • Cam temizliği firmasının yapacağı işler kapsamında periyodik muayeneler başı çekmektedir. Bunun yanı sıra makinelerin zaman zaman makine mühendisleri odası tarafından da kontrol edilmesi gerekir.
  • Temizlik firmasının ek tedbir manasında bir takım önlemler alması ekstra bir avantaj olarak kalmaktadır. Tüm bu işlemlerin fotoğraflanması ve kanıtlanabilir olması da çok önemlidir.

İşveren taraf olarak tek bir firmadan teklif alınmaması en azından 3 firmayla görüşülmesi gerekir. Bahçeşehir dış cephe cam temizleme işi yapan firmamız ile de muhakkak görüşülmesi ve çıtanın bir anda ne kadar yukarıya çıkabildiğine şahitlik edilmesi önemlidir.Arayın ücretsiz keşif talep edin farkı kendi gözğnüzle görün.

Bahçeşehir Dışcephe Cam Temizliği

blank

Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik

 

              Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik  Türkiye’nin ekonomi alanında lideri konumunda olan bir sektör İnşaat sektörüdür. Bu sektörde Türkiye dünya devleri ile yarışmakta ve sadece yurt içinde değil yurt dışında bile bir sürü yerde iş yapmaktadır. Ülkemizin başarıyla temsil edildiği bu sektörde bir takım ihtiyaçlarda mevcuttur. Bunların başında inşaat tamamladıktan sonra veya tamamlanmasına yakın bir zaman diliminde yapılması gereken temizlik işi gelmektedir. İnşaat işleri sırasında bir yanda insanlar çalışırken diğer yanda sıva, çimento, bir sürü kimyasal maddeler tüm inşai işler bittikten sonra yerlere, duvarlara, camlara kısaca her yere bulaşmaktadır. İnşaat bittikten sonra ise tüm bu pisliklerin temizlenmesi gerekmektedir. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işleri yapımında kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve bu tür leke ve pislikleri anında çıkartma özelliğine sahiptir.

İnşaat sonrası temizlik işlerinde yerlerde eğer fayans gibi malzemeler varsa bunlar yıkama makinemiz ile yıkanmaktadır. Sıcak su ile yıkandığında üzerine hiç bir şey değmeden sadece temizlik ürünümüz dökülerek istenilen parlak yüzeylere sahip olunabilmektedir. Bu makinelerin kullanımı oldukça basit olmasına karşın zemin ile hortum arasındaki mesafe iyi ayarlanmazsa zemine ciddi zararlar verebilmektedir. Bu konuda yıllardır aynı hizmeti veren ekiplerimiz işin bir nevi kurdu olmuşlardır. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işleri yapan firmamız ile sizlerde en kısa zamanda tanışabilir ve yaptığımız uygulamaların örneklerini tarafınıza sunabiliriz.

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme Tuşba

İnşaat sonrası temizlik işleri kapsamında dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi de “kaş yapayım derken göz çıkarmama” noktasıdır. Ufacık bir kiri veya lekeyi almak için komple alttaki imalata zarar vermeden çalışma yapmak gerekir. Camlardaki pisliklerin temizlenmesi sırasında camların çizilmemesi, mutfak tezgâhlarının hassas bir şekilde temizlenmesi, banyo ve tuvaletlerin tüm işlemler bittikten sonra çamaşır suyu ile tekrar yıkanması ve öyle bırakılması gibi pek çok hassasiyet gerektiren nokta bulunmaktadır. Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik işlerinde en dikkat çeken nokta ise nadiren firmaların verdikleri sözde durduğu gerçeğidir. Tuşba Temizlik şirketi, verdiği söze sadık kalan ve ne olursa olsun işi söylediği tarihte bitirmeye çalışan bir firmadır. Bu özelliğimizle birlikte pek çok müşterimiz tarafından takdir edilmekteyiz.

İnşaat sonrası temizlik işleri tamamlandıktan sonra eve bakmaya gelen müşteriler, evde temizlik namına hiçbir kusur bulamayacaklardır. Aksine temizliğinden etkilenerek ev sattığınız müşterileriniz dahi olacaktır. Bu tarz işlemlerde kimi zaman cephe temizliği de gerekmektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetler arasında cephe temizliği gibi işlerde mevcuttur.

Bahçeşehir inşaat sonrası temizlik şirketi Tuşba, yıllardır kaliteli ve uygun fiyatlarla her türlü temizlik işlemini alnının akıyla tamamlamayı bilmiştir. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. İşyerimize gelerek bir sıcak çay eşliğinde de bizden bilgi alabilirsiniz arayın firmamızın farklı hizmetlerini görün.

bahçeşehir dış cephe temizliği

blank

Bahçeşehir dışcephe temizliği

 

                Bahçeşehir dışcephe temizliği firmaları ile artık cephelerinizi temizletmek çok kolay. İnşaat sektörü her geçen gün büyüme hızıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkiye’nin hamisi konumunda olan bu sektör, sadece yurt içinde değil yurt dışında da Türkiye’yi kaliteli bir şekilde yansıtmaya devam etmektedir. Sürekli olarak büyüyen sektörde bazı şeylerde değişim göstermekte ve gelişmektedir. Eskiden kısa binalar yapılırken şimdi rezidanslar yapılmaya başlanmıştır. Değişen bir başka şeyde eskinin manto kaplama cepheleri şimdi cam kaplama olarak tasarlanmaya başlanmıştır. Böylelikle ofiste dışarıya baktığınızda çok güzel bir manzara ile karşılaşmaktasınız. Ancak cam cephenin bir dezavantajı vardır ki o da çabuk kirlenmesidir. Mantolama cephe kiri çok belli etmese de ( üzerindeki boyadan dolayı ) camlar her şeyi bütün çıplaklığıyla ortaya çıkarmaktadır. İçeriden dışarıya bakan insan lekeler görürken, dış taraftan binaya bakan insanda lekeleri bariz bir şekilde görebilmektedir.

Cam cepheleri temizlik firmaları asma sepet, vinç gibi makineler kullanarak temizleme işlemi yapmaktadırlar. Temizleme işlemleri sırasında çok dikkatli olunması ve insanların yüksekte rahat çalışması için her türlü tedbirin alınması büyük önem arz etmektedir. Cam temizliği ise hem kış hem yaz devamlı soğuk ve sıcağı ilk göğüsleyen yerler olduğu için zaman içerisinde eski dayanıklılığını yitirmekte ve gevşemektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında bu cam ve çerçevelerin bakımları yapılması gerekmektedir. Toz parçacıkları ve mikroplar zaman içerisinde çerçevelere yapışarak onların oksitlenmesini sağlamaktadır. Bahçeşehir dışcephe temizliği işlemi yapan firmalar bu konularda tüm görevleri bilmekte gereken ne varsa fazlasıyla yapmaktadırlar. Bünyesinde bulundurdukları uzman kadrolarıyla birlikte her türlü işin üstesinden kolaylıkla gelmektedirler.

Cam cepheleri temizleyen ekipte bulunması gereken iş güvenliği belgeleri vardır. Bu belgeler ile birlikte herkes istediği gibi davranmakta özgürdür. Yüksekte çalışabilir raporu, mesleki yeterlilik belgesi ve iş güvenliği eğitimi aldığına dair belgeler kesinlikle bulunmalıdır. Ayrıca temizlik firmasının kullandığı ürünlerinde kaliteli ve TSE belgesinin olması işin kalitesini gözler önüne seren işlerden bir tanesidir. Bahçeşehir dışcephe temizliği şirketleri içerisinde bulunan firmamız ile her daim kaliteli ve ekonomik hizmetler alabilirsiniz. Firmamız tüm temizlik ürünlerini ve araçlarını bünyesinde bulundurduğu için en uygun fiyatlara da bizimle erişebilirsin

Bahçeşehir Dışcephe Temizliği Tuşba Temizlik Hizmetleri

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır müşterilerine bu konularda garantili hizmetler vermektedir. Öncelikle müşteri memnuniyeti düşünen firmamızda her şeyin önünde iş güvenliği kuralları gelmektedir. İnsan hayatının dünyada en değerli şey olduğunun bilinciyle hareket ettiğimizde her şeyin daha kolay ve anlamlı bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Bahçeşehir dışcephe temizliği firmaları arasında her zaman bir adım önde bulunmaktayız. Müşterilerimize her daim kaliteli hizmet vermekte ve bunun üstesinden kolaylıkla gelmeyi öğrenmiş bulunmaktayız dış cephe temizliği konusunda firmamız uygun kimyasalları kullanarak temizlik yapmaktadır.

bahçeşehir temizlik şirketleri

 

Dış Cephe Cam Temizleme

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği

 

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği İnşaat işleri bilindiği üzere ülkemizin lokomotifi olarak kabul görmektedir. Bu sektörün bu rolünü en iyi şekilde yürütebilmesi için sürekli olarak konut ve bina satımı yapması gerekmektedir. İnşaat işleri sonrasında binaların cepheleri ne kadar tamamlanmış olsa da epey bir kirlilik göstermektedir. Bu kirliliğin temizlenmesi amacıyla temizlik şirketlerinden yardım istenebilir. Temizlik firmaları, inşaat sonrası temizlik veya sadece cephe temizliği alternatifleri ile müşterilerine her daim kaliteli hizmetler vermektedir. Bahçeşehir dış cephe temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda bünyesinde gereken tüm ekip ve ekipmanları bulundurmaktadır.

Cephe temizliği işlerinde, bir şirketin hem ekip hem de ekipman sağlaması nadir olarak karşınıza çıkmaktadır. Genellikle bir tane aracı firma kullanan şirketler, sıra alarak bu işlerini sevk ve idare etmektedir. Ancak firmamız tüm bu makinelere sahip olmasının avantajları ile birlikte sıra almadan, sıra bekletmeden sizinle birlikte belirlediğimiz gün ve saatte cephe işlerine başlamaktadır. Böylelikle makinelerin kontrolü de bizde olmaktadır. Her türlü bakımlarını yapmaktayız. Cephe çalışmaları çok riskli olduğundan dolayı en ufak bir ihmalde veya arızada temizlik personelinin canı söz konusudur. Bunu bildiğimiz için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bahçeşehir dış cephe temizliği firması ile birlikte artık sizlerde her türlü cephenin kolayca temizlendiğine tanıklık edeceksiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

                Cephe Temizlik Aşamaları

Cephe temizlik işlerinde işverenler firma seçiminde oldukça kararsız kalmaktadırlar. Bir firma ile görüşme yaparken elinizde bir soru önergesi olması gerekmekte ve görüştüğünüz firmalarda bulunan + ve – özellikleri cevaplamalısınız. Böylelikle vakitten kazanacağınız gibi doğru firmayı da rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Temizlik firmaları ile görüşülmesinin akabinde şirketler ilk olarak binanızı incelemek isteyeceklerdir. Uzmanların bir tanesini gönderen temizlik firmaları, orada kullanılacak platformlardan tutun da alınacak olan iş güvenliği tedbirlerine kadar her şeyi inceleyeceklerdir. Fiyat teklifini ise binanızın konumu, yakınlarındaki binaların sizin binanıza olan mesafesi, kullanılacak platform, cephede ki girinti çıkıntı gibi faktörleri hesaplayarak vereceklerdir. Hatta cephenizi parsellere bölerek yukarıdan aşağıya kaç günde bir cephenin biteceğini ve toplam işin ne kadar süreceğini gösteren iş programı dahi oluşturabilirler. Bahçeşehir dış cephe temizliği işi yapan firmaların arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, konusunda son derece kaliteli ve ilgili bir iş çıkarmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır müşterilerine başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece Bahçeşehir ilçesinde değil, tüm İstanbul’da hizmet veren firmamızın tek işi de tabi ki cephe temizleme değildir. Bunun haricinde aklınıza gelebilecek her türlü temizliği yapan firmamız ile sizlerde hemen tanışabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelerek bir sıcak çay eşliğinde bizi dinleyebilir, dilerseniz de internet adreslerimizden veya müşteri temsilcilerimizden merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını alabilirsiniz.

Bahçeşehir Dış Cephe Cam Temizleme

Tıkla Ara