Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Florya

Dış Cephe Cam Temizliği M2 Fiyatları

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi Temizlik ile ilgili sizlere sunduğumuz hizmetler oldukça büyük bir yapıda sunuluyor.

  • Ev temizliği
  • Ofis temizliği
  • Apartman temizliği
  • Klinik ve hastane temizliği
  • Cam temizliği

Alanlarında hizmet sunmaktadırlar. Öncelikli hedef müşteriler için sağlıklı bir alan yaratmaktır. İşimizle ilgili sizler için her türlü alanda her türlü memnuniyeti sunacağımıza eminiz.

Florya dış cephe cam temizleme

Temizli denince akla gelen Florya temizlik şirketleri arasında öncelikli olarak işimizi sizlerin memnuniyeti yönünde yaptığımızı belirtmek istiyorum. Temizlik şirketi alanında uzman bulunan personelleri ve temizlik ekipmanları ile sizin memnuniyetiniz yönünde bir çalışma yapmaktadır. Temizlik şirketlerinde baktığımız zaman en çok talep gören alan ev temizliği ve ofis temizliği alanlarında görünmektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı temizlik-2.jpg
Florya Temizlik Şirketi

Hemen çok tercih edilen alanlarda hem de diğer alanlarda uzman ekiple birlikte sizlerin daha hijyenik bir alanda oturmanızı ve iş yaşamınızdaki maratonunuza sizleri mikrop dolu bir ortamdan dezenfekte ederek korunmanıza yardımcı olmaktayız. Gayet kolay bir ulaşım sağlayacağınız temizlik şirketleri size bir telefon ya da mail kadar yakınınızda durmaktadır.

En Doğru Temizlik Şirketi Seçimi Nasıl Yapılır?

En doğru seçime yani sunduğumuz ya da vermeyi vaat ettiğimiz Florya temizlik firmaları asında bizi hangi nedenlerden seçeceksiniz hadi bakalım. Öncelikle kurumsal şirketler tercih edilmelidir. Bu sizlerin güvenliği için çok önemli olmaktadır.

Çalışacağınız şirketin ne kadar güvenilir olduğunu araştırın çünkü sizler için çok özel olan yerlerinde temizlik için girileceğini unutmayın. Ofis temizliğinden örnek verelim isterseniz. İnsanın olduğu her yerde temizlik olmazsa olmazdır. Gerek fiziksel sağlık açısından gerekse de psikolojik rahatlık açısından çalışma ortamının temiz ve düzenli olması gerekir. Aksi durumlarda iş verimi zayıflayacak, dağınık bir ortam dağınık bir kafaya sebep olacaktır.

Ofis temizliği, yaşam alanları arasında temizliğe en çok ihtiyaç duyan alanlardır. Çünkü ofisin geleni gideni çok olur. Yoğun insan ağırlayan ofislerin sürekli temizlenmesi, düzenlenmesi ve misafirlerine her zaman hijyenik ortam sağlaması gerekir. Ofislerin tuvaleti, mutfağı, toplantı salonu, çalışma odası ve makam odası her daim için düzenli, tertipli ve temiz olmalıdır. Bu da ancak ve ancak profesyonel ofis temizliği ile mümkündür.

İnşaat Sonrası Temizlik

Şirketin referanslarına daha önceden kimlerle ya da hangi kurumlarla çalıştığına su an kimlerle çalıştığına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ofis temizliğinin önem kriterleri arasında çalışma ortamının kalitesini arttırmak kadar, bir de gelen misafirlerin temiz ortamda ağırlanması var. Ofis dışarıya açılan bir dünyadır ve gün içerisinde yapılan işle alakalı birçok kişi gelir.

Bu kişiler potansiyel müşteridir. Ofisin temizliği, düzeni ve tertibi karşı tarafı etkileyecek ve tercih noktasında önemli bir puan kazandıracaktır. Bu yüzden ofis temizliği görünümde ve karşılaşmada karşı tarafa pozitif etki yapacaktır. Florya sınırları içerisinde bir temizlik şirketi ile çalışmak istiyorsanız sıraladığımız maddelere kesinlikle dikkat etmelisiniz. Biz Florya ’daki temizlik şirketleri arasında sizler için sürekli olarak çalışmaktayız.Florya temizlik şirketleri tuşba temizlik florya bölgesinde dış cephe cam temizliği ve inşaat sonrası temizliklerde aktif olarak hizmet vermektedir.

blank

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Camlar doğası gereği üzerindeki leke ve pislikleri çabuk belli ederler. Özellikle güneş ışığı vurduğu zamanlarda bu görüntü çok net bir şekilde çok uzaklardan dahi görülebilir bir seviyeye çıkmaktadır. O nedenle cam ile yapılan her yerin zaman içerisinde silinmesi ve temizlenmesi gerekir. Florya dış cephe cam temizleme firmaları da cam silme konusunda yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedirler.

Günümüzde artık binaların dış cepheleri de cam kaplama şeklinde yapılmaya başlanmıştır. Bu cam kaplama tasarımlar oldukça çok ilgi görmüş ve giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle inşaat sektörünün gelişmesiyle paralel bir şekilde binaların cam cephe kaplama olan çeşitleri de bir hayli çok satmaktadır. Bu bağlamda cephelerinin temiz görünmesi ve dışarıdan bakan kişilerin etkilenmesi gerekmektedir. Temizlik firmaları vasıtasıyla bu tür işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Florya dış cephe cam temizleme firmaları da bu konularda müşterilerine tam teşekküllü bir hizmet vermektedir.

Florya Dış Cephe Cam Temizleme

Cephe Temizliği ve Sağlık

                Sağlıklı kalabilmek adına insanlar sürekli olarak spor yapmakta ve düzenli, kaliteli beslenmektedirler. Bu bağlamdan yola çıkarak temizliğinde sağlık açısından etkisi büyüktür. Ofis veya ev temizlikleri sırasında genel olarak sadece iç kısımlar temizlenmektedir. Hâlbuki bu mekânların dış tarafları da temizlenmeli ve orada bulunan bakteri, mikrop gibi sağlığı tehdit edici canlılardan da kurtulma sağlanmalıdır. Çünkü bu zararlı canlılar pencerelerden ve balkonlardan evin içerisine girerek yine insanları hasta etmektedirler. Cam temizliği sırasında bu canlılarında cephelerinizden arındırılması sağlanmaktadır. Böylelikle arzu edilen sağlıklı yaşama doğru bir adım daha atılmış olur. Florya dış cephe cam temizleme firmaları sağlığın insan üzerine etkisini iyi bildiğinden dolayı bu yerlerde gereken tüm hijyenik koşulları sağlamaktadırlar.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

Cephe temizliğinde insan sağlığına etki eden bir diğer nokta ise kullanılan temizlik ürünleri olmaktadır. Bu ürünlerin kalitesiz olanlarının seçilmesi sonrasında insanlar ciddi zararlara uğrayabilmektedirler. Sağlık açısından tehlikeli olan bu maddelerin kullanılması zaman içerisinde binada yaşayan insanların sağlıklarını olumsuz etkilemektedir. Böyle durumlar ile karşılaşan insanlarda solunum yolu rahatsızlıkları başta olmak üzere pek çok kanser vakası da görülebilmektedir. İnsanların sağlıklı kalabilmek adına yaptırdığı bu işlemlerin onların sağlıklarını bozmasını kimse istemez. O nedenle Florya dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, kullandığı tüm temizlik ürünlerinde TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onayı aramaktadır.

Tuşba, cephe cam temizleme konusunda uzman olan firmalardan bir tanesidir. Yukarıda bahsetmediğimiz ancak diğer yazılarımızda bahsettiğimiz bilgileri göz önüne alırsak eğer firmamız cephe temizliğinin ne kadar önemli ve tehlikeli olduğunun farkında olan bir şirkettir. Sektörde uzun yıllar boyunca vermiş olduğumuz hizmetlerde hem temizlik personellerimizin canını hem de insanların sağlıklarını korumak adına büyük uğraşlar verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Florya Temizlik

 

blank

Florya Dış Cephe Cam Temizleme

 

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Cephe temizleme işleri günümüzde artık giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle binaların cepheleri cam yapılmaya başlandığından beri çok hızlı bir artış olmakta ve bu durum gözlerden kaçmamaktadır. Cam cepheler binayı şık ve zarif gösterdiği gibi aynı zamanda çabuk kirlenmektedir. Bunu hesap eden kişilerde yılda en az 2 sefer olsun bu silme işlemini yaptırmaktadırlar. Florya dış cephe cam temizleme şirketleri de bu konularda arzu edilen disiplinli ve başarılı çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Günümüzde özellikle işyeri olarak kullanılan binaların camlarının silinmesi gerekmektedir. Çünkü dışarıdan bakıldığında ve özellikle güneş camlara vurduğu zaman bu camlar üzerindeki tüm kir ve lekeyi göstermektedir. İşyeri olarak kullanılan binalara bu şekilde dışarıdan bakan insan ne kadar kirli bir bina diye düşünecek ve sizin şirketiniz hakkında olumsuz bir ön yargıya kapılacaktır. Eh insanlar oluşan ön yargıyı da kırmak pek kolay değildir. O nedenle bu tür binaların cephelerini sildirmeniz ve temizletmeniz şirket imajı açısından da büyük önem taşımaktadır. Florya dış cephe cam temizleme firmaları da bu durumun önemini bildikleri için konuya gereken hassasiyeti göstermektedir.

Florya dış cephe cam temizleme

Florya Dış Cephe Cam Temizleme Tuşba Temizlik

Cephe temizleme işlemlerinde karşılaşılan en ciddi problemlerden bir tanesi de iş güvenliği önlemleri olmaktadır. Cephesi temizlenecek olan binalarda çalışan temizlik personelleri yerden metrelerce yukarıda bu arzularını gidermektedir. Sonuç olarak çok yukarılarda yapılan bu işlemler insanın baş dönmesi, dikkat dağılması, hatası veya makine arızası gibi durumlarda çok tehlikeli bir hal almaktadır. Bunu engellemek için insanların tüm iş güvenliği kurallarına uyması ve bu konuda gereken tedbirleri alması gerekmektedir. Binada temizleme işlemi yapılırken sadece içerisinde bulunulan makineye güvenilmemesi ekstra olarak alınabilecek ne kadar tedbir varsa hepsi alınmalıdır. Bina çatısından sarkıtılan yaşam halatları dâhil pek çok önlem alınarak çalışan insanın can güvenliği sağlanmaktadır. Birde tabi ki aşağıdan geçen insanların can güvenliği meselesi vardır. Yüksekte çalışma esnasında aşağıya malzeme düşebileceği her zaman hesap edilmelidir. En ufak ve küçük gibi gözüken bozuk para dahi düşse aşağıya kurşun etkisi yapacaktır. Bu nedenle çalışma yapılan cephenin altında da ek güvenlik tedbirleri alınmalı ve mümkünse yaya trafiğine kapılmalıdır. Florya dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda gereken tüm tedbirleri almaktadır. İş güvenliği tedbiri alınmadan kesinlikle işbaşı yaptırılmamaktadır.

Tuşba, sektörde geçirdiği 20 yılı aşkın süredir sürekli olarak kaliteyi ön plana çıkarmayı amaçlamıştır. Zorlu ve çetin geçen yılların ardından temizlik sektöründe İstanbul piyasasında adını en tepelere yazdırmayı başarmıştır. Sadece dış cephe temizliği yapmamakta aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlerini yapmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlarla almak isterseniz eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Florya İnşaat Sonrası Temizlik

 

Florya İnşaat Sonrası Temizlik Bir bina yapılırken onun üzerinde her türlü kimyasal maddeye rastlamanız mümkündür. Harcından tutunda çimentosuna kadar yapıştırıcısından tutun da boyasına kadar pek çok şey ile haşir nesir olunmaktadır. Hal böyle iken yapısı tamamlanan binaların son bir kez temizlik işleminden geçmesi gerekmektedir. Bu temizliğin kalıcı ve kaliteli olması, inşaat sırasında yapılan tüm işlemlerin izlerinin giderilmesi gerekir. Florya inşaat sonra temizlik şirketleri de bu konuların önemini bildikleri için gereken özen göstermektedirler.

İnşaatların tamamlanmasının ardından yapılan temizlik işlemi birlikte aranılan görünüme kavuşmak mümkündür. Bildiğiniz üzere inşaatların yapım aşaması tamamlandıktan sonra müşteriye satmak veya teslim etmektir. Hiçbir müşteri ise pis gözüken, leke içerisindeki bir daireyi satın ve teslim almaz. Bu gibi durumlar göz önüne alındığında binanın henüz dışarısında iken temiz gözükmesi ve içeriye girildiğinde de bu görüntünün sürdürülebilir kılınması önemlidir. Florya inşaat sonra temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda gereken tüm özen ve iltiması göstermektedir.

Florya dış cephe cam temizleme

Florya İnşaat Sonrası Temizlik İşlem Adımları

İnşaat sonrası temizlik işlemlerinde tabi ki programlı çalışma esastır. Böylelikle insanlar hem kaliteli işçilik hizmeti almaktadırlar hem de düzenli ve istikrarlı bir şekilde temizlik programını takip etmektedirler. Temizlik için binaya gelen temizlik firması personelleri aşağıda işlem adımlarını izleyerek tüm binayı komple pırıl pırıl yapmaktadır.

  • Temizlik işlemlerine öncelikle yukarıdan başlanacağı ve aşağıya doğru gidileceği gerçeği unutulmamalıdır. Bu duruma göre öncelikle tavanlar, sonrasında duvarlar ve camlar en son ise yerler silinmektedir.
  • Mutfak ve banyo dolaplarının içlerinde bulunan talaş vs gibi maddelerde temizlenerek bu dolapların iç temizlik işlemleri de yapılmaktadır.
  • Daha sonra duvarlar ve camların silinmesi, varsa lekelerin çıkartılması ve yeni takıldığından dolayı üzerinde barındırdığı etiketlerin dikkatli bir şekilde sökümü işlemi yapılır.
  • Zemin silinme işlemlerine geçmeden önce banyo, tuvalet ve balkon gibi yerlerin zemin silinmesi ve temizlenmesi işlemleri yapılır. Daha sonra ise tüm dairenin zeminlerinin temizlenmesi gerçekleştirilir.
  • Son olarak bu şekilde katta ne kadar daire varsa temizlenir ve en son kat holü de temizlenerek bir sonraki kata geçilir.

Florya inşaat sonrası temizlik işlemlerinde dikkat edilmesi gereken temel noktalardan bir tanesi şudur ki, kullanılan temizlik ürünlerinin kaliteli olması gerekmektedir. Kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte yapılan bu işlemlerde lekeler daha kolay çıkmakta, leke çıkartacağız denilerek aşağıdaki esas imalata verilmemektedir. Bu konularda “kaş yapayım derken göz çıkartmamak” esastır.

Tuşba Temizlik şirketi de tüm İstanbul çapında olduğu gibi Florya’da da gereken temizlik hizmetini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işleminde profesyonel çözümler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

blank

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

 

                Florya Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik, insanların en çok önem verdikleri ve dikkat ettikleri şeylerin başında gelmektedir. İnsanlar temiz olan yerlerde kendilerini daha rahat hissederler ve o yerden ayrılmak istemezler. Bu nedenle ev veya ofislerinizin temizliği büyük önem arz etmektedir. Özellikle iş yerlerinde yapılan temizleme işlemleri ile müşterilerinize gayet güzel ve temiz bir firma olduğunuzu daha ilk baştan itibaren hissettirme şansı yakalayabilirsiniz. Ofis içi kadar ofis dışınında temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle tüm cephenin cam ile kaplı olduğu iş yerleri çok dikkat çektiği için daha temiz görünmek zorundadır. Florya dış cephe cam temizliği firmaları bu konuda müşterilerine gereken temizlik işleminden daha fazlasını sunmaktadır.

Cam temizleme işleri oldukça risklidir. Yüksekte yapılan işlerde günde 1 den fazla insan ölmektedir sadece ülkemizde. Daha fazla kişininde sakat kaldığını varsayarsak eğer ne kast ettiğimi daha iyi anlarsınız sanırım. Bu nedenle cephe temizliği sırasında bu tehlikeleri de göz önünde bulundurarak firma seçmeniz gerektiğini hatırlatmalıyım. Florya dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda tüm müşterilerine gereken tedbirin alınacağını garanti etmektedir. Firma, cam temizleme işine güvenlik tedbirlerinin tamamı alınmadan kesinlikle başlamamaktadır. İnsan hayatının her şeyin üzerinde tutulduğu nadir temizlik firmalarından bir tanesi olduğumuzu hemen anlayacaksınız zaten.

Cephe Temizliği Özen Gerektirir

Cephe temizlik işleri sırasında camların çizilmemesi, çerçevenin yapısının bozulmaması çok önemlidir. En ufak bir şekilde çerçevede oluşabilecek esneklik sonucunda cam yerinden çıkacaktır ve yerde belki de bir insanın başına düşecektir. Bu gibi durumların yaşanmasını engellemek amacıyla dağcı dediğimiz ve yüksekte çalışmasını çok iyi bilen, gerekli eğitimi almış insanlarla çalışmak en doğrusu olacaktır. Ayrıca temizlik sırasında çizilme, kırılma gibi durumlarla karşılaşma şansınında oldukça düşük olduğu bu gibi işlemlerde firma seçimi sırasında olukça dikkatli davranılmalıdır.

Florya dış cephe cam temizliği yapan firmaların bir kısmında çok uzman ekipler bulunurken, kalan kısmı ise merdiven altı imalathanesi gibi çalışmaktadır. Gerekli araştırmayı yaptıktan sonra sizlerde bu tür işleri vereceğiniz doğru firmayı anında bulacaksınız.

Cephe cam temizliğinde iş güvenliği önlemlerinden sonra kalıcılık esas olmaktadır. Tuşba Temizlik şirketi kalıcılık konusunda kendisine özgü karışım temizlik ürünleri kullanarak uzun süre kalıcılık sağlamaktadır. Florya dış cephe cam temizliği şirketleri arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi bu konuda uzman ekipleri ile birlikte her türlü cephe temizlik işlerinizi tereyağından kıl alır gibi gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden ve müşteri hizmetlerimizden anında alabilirsiniz. Ayrıca iş yerimize gelerek sıcak bir çay eşliğinde merak ettiklerinizi sorabilir ve çalışma prensiplerimizi yerinde canlı olarak görme şansına sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Merter Temizlik

2019 Florya Temizlik Şirketi

2019 Florya Temizlik Şirketi  kuruluş aşamasında bir takım sıkıntıları yaşayarak bugünlere başarılı bir şekilde gelmeyi bilmiştir. Her yeni kurulan firma gibi bizler de işe en çekirdek kısımdan başladık ve kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza attık. Bu kadar gelişmemizin en temel nedeni birlikte çalıştığımız elemanların profesyonel bir şekilde hizmet etmesi olmuştur. Çalışanlarımız ile birlikte koordineli bir performans gösterdiğimizden kaynaklanan başarılar bizleri müşteriler tarafından tercih edilebilir bir temizlik şirketi haline getirmiştir. İlerleyen yıllarda da başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyoruz ve müşterilerimizin bizden son derece memnun kalacağına güveniyoruz. Sadece İstanbul ilinde değil tüm Türkiye’de temizlik sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Florya dış cephe cam temizleme

Temizlik Şirketleri Arasında Konumumuz

Florya temizlik şirketleri en başta belirlediği prensiplerinden asla vazgeçmeyecek. İstanbul ilinde tüm temizlik şirketleri arasında bir numaralı olma konumunu her zaman korumaktadır. Sektörde devamlı  göstereceğimiz kaliteli performanslar neticesinde temizlik sektöründe parmakla gösterilebilir bir firma olacağımıza inanıyoruz. Birlikte çalıştığımız personelimizin özverili performansı bizi daha da ileriye götürecektir. Özellikle temizlik işi son derece titizlik isteyen bir alandır. Bu konuyu bildiğimizden dolayı müşterilerimize en kaliteli temizlik hizmetini sunabilmek adına çalışanlarımızla beraber bir takım temizlik eğitimlerini alıyoruz. Kendimizi sürekli güncellediğimizden kaynaklı başarılarımız da bu eğitimlerimizin ardından gelmektedir. Gösterdiğimiz üstün performanslar rakip firmalara da örnek teşkil etmekte ve insanlar da temizlik alanında bizleri örnek almaktadır.

Temizlik Esnasında Kullandığımız Ürünler

Florya temizlik şirketi temizlik esnasında hiçbir masraftan kaçınmamaktadır. Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek adına piyasada yer alan en kaliteli deterjanları kullanıyoruz ve işini en iyi yapan profesyonel çalışanlar ile birlikte hizmet veriyoruz. İşimize duyduğumuz saygıdan dolayı kendimizi geliştirme çabamızı her zaman gösteriyoruz. Temizlik esnasında kullandığımız bezlere ve deterjanlara çok dikkat ediyoruz. Kirli bir bezle temiz bir iş olmayacağını bildiğimizden dolayı elimize aldığımız her bezin temizliğini belirli aralıklarla sağlıyoruz. Kullandığımız deterjanları da son derece titiz bir şekilde seçiyoruz ve insan sağlığına zarar vermeyen endüstriyel olmayan ürünleri tercih ediyoruz. bu sayede müşterilerimiz de temizlediğimiz alanları beğenmekte ve temizlik işlerinde firmamızı tercih etmektedir.

Florya inşaat sonrası temizlik

Firma Olarak Gelecekteki Yerimiz

Florya temizlik şirketi bugün olduğu gibi gelecekte de temizlik alanında üstün başarılara imza atacaktır. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe çalışanlarımızla beraber birçok projede kaliteli performanslar gösterdik. Bu denli azimli çalışmamızın karşılığını da müşterilerimizin güler yüzünü görerek aldık. Bizim için önemli olan 3 prensibimizi tüm çalışmalarımıza yansıttık. Sizlere bu prensiplerimiz den bahsetmek isteriz; öncelikli olarak müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak kaliteli bir iş ortaya koymaktan geçmektedir. Profesyonel davrandığınız sürece hiçbir müşteri sizden memnuniyetsizlik duymayacaktır. Güvenilirlik konusuna gelince de örneğin ev temizliğinde evinize aldığınız personele güven duymanız gerekir. Bunu bizler sağlayacağız. Firma olarak çalışan personelimize temizlik konusunda eğitim verdiğimizden dolayı müşterilerimiz tarafından böyle bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

florya temizlik

Florya Temizlik Şirketleri

Florya Temizlik Şirketleri

Florya temizlik şirketleri kuruluş aşamasında bir takım sıkıntıları yaşayarak bugünlere başarılı bir şekilde gelmeyi bilmiştir. Her yeni kurulan firma gibi bizler de işe en çekirdek kısımdan başladık ve kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza attık. Bu kadar gelişmemizin en temel nedeni birlikte çalıştığımız elemanların profesyonel bir şekilde hizmet etmesi olmuştur. Çalışanlarımız ile birlikte koordineli bir performans gösterdiğimizden kaynaklanan başarılar bizleri müşteriler tarafından tercih edilebilir bir temizlik şirketi haline getirmiştir. İlerleyen yıllarda da başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyoruz ve müşterilerimizin bizden son derece memnun kalacağına güveniyoruz. Sadece İstanbul ilinde değil tüm Türkiye’de temizlik sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri Arasında Konumumuz

 Florya temizlik şirketleri en başta belirlediği prensiplerinden asla vazgeçmeyecek. İstanbul ilinde tüm temizlik şirketleri arasında bir numaralı olma konumunu her zaman korumaktadır. Sektörde devamlı  göstereceğimiz kaliteli performanslar neticesinde temizlik sektöründe parmakla gösterilebilir bir firma olacağımıza inanıyoruz. Birlikte çalıştığımız personelimizin özverili performansı bizi daha da ileriye götürecektir. Özellikle temizlik işi son derece titizlik isteyen bir alandır. Bu konuyu bildiğimizden dolayı müşterilerimize en kaliteli temizlik hizmetini sunabilmek adına çalışanlarımızla beraber bir takım temizlik eğitimlerini alıyoruz. Kendimizi sürekli güncellediğimizden kaynaklı başarılarımız da bu eğitimlerimizin ardından gelmektedir. Gösterdiğimiz üstün performanslar rakip firmalara da örnek teşkil etmekte ve insanlar da temizlik alanında bizleri örnek almaktadır.

Temizlik Esnasında Kullandığımız Ürünler

 Florya temizlik şirketi temizlik esnasında hiçbir masraftan kaçınmamaktadır. Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek adına piyasada yer alan en kaliteli deterjanları kullanıyoruz ve işini en iyi yapan profesyonel çalışanlar ile birlikte hizmet veriyoruz. İşimize duyduğumuz saygıdan dolayı kendimizi geliştirme çabamızı her zaman gösteriyoruz. Temizlik esnasında kullandığımız bezlere ve deterjanlara çok dikkat ediyoruz. Kirli bir bezle temiz bir iş olmayacağını bildiğimizden dolayı elimize aldığımız her bezin temizliğini belirli aralıklarla sağlıyoruz. Kullandığımız deterjanları da son derece titiz bir şekilde seçiyoruz ve insan sağlığına zarar vermeyen endüstriyel olmayan ürünleri tercih ediyoruz. bu sayede müşterilerimiz de temizlediğimiz alanları beğenmekte ve temizlik işlerinde firmamızı tercih etmektedir.

Büyükçekmece Temizlik

Firma Olarak Gelecekteki Yerimiz

 Florya temizlik şirketi bugün olduğu gibi gelecekte de temizlik alanında üstün başarılara imza atacaktır. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe çalışanlarımızla beraber birçok projede kaliteli performanslar gösterdik. Bu denli azimli çalışmamızın karşılığını da müşterilerimizin güler yüzünü görerek aldık. Bizim için önemli olan 3 prensibimizi tüm çalışmalarımıza yansıttık. Sizlere bu prensiplerimiz den bahsetmek isteriz; öncelikli olarak müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik bizim için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak kaliteli bir iş ortaya koymaktan geçmektedir. Profesyonel davrandığınız sürece hiçbir müşteri sizden memnuniyetsizlik duymayacaktır. Güvenilirlik konusuna gelince de örneğin ev temizliğinde evinize aldığınız personele güven duymanız gerekir. Bunu bizler sağlayacağız. Firma olarak çalışan personelimize temizlik konusunda eğitim verdiğimizden dolayı müşterilerimiz tarafından böyle bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Hizmetlerimiz

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Florya Temizlik Firması

 

Florya Temizlik Firması Temizlik işleri hafife alınmayacak derecede önemli olan işlerden bir tanesidir. Günümüz yoğunluğunda işlerden kaynaklı veya başka sebeplerle bu işlere vakit ayıramazsanız eğer sizin adınıza temizlik firmaları gerekeni yapmaktadır. Gönderilen temizlik personeli ile birlikte evinizde, ofisinizde tüm temizlik işleri kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Florya temizlik firması sizlerin adına bu konuda gereken tüm özen ve titizliği göstermektedir.

Temizlik şirketleri pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Ev temizlik işleri, cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, villa temizliği, avm temizliği, fuar alanı temizliği gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Florya dış cephe cam temizleme

Genel Ev Temizliği

Genel ev temizliği, temizlik firmalarının çoğunun uzmanlık konusudur. Bir veya birden fazla temizlik personelinin gönderilmesi sonucunda evin temizlenmeyen hiçbir tarafı kalmamaktadır. Etkili ve kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılmasıyla birlikte arzu edilen temizlik hizmeti de sağlanmış olmaktadır. Genel ev temizliği sırasında uzmanlık gerektiren yerlerin dahi silinmesi ile birlikte ev temizlik işlemleri de tamamlanmış olmaktadır.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis Temizliği

                Her gün pek çok kişinin girip çıktığı ve en büyük bakteri yuvası haline gelen bu yerlerin temizliği önemlidir. Evlerin temizlik işleri haftada 1 veya 2 defa yeterli olmak iken ofislerin temizliği ise bu sayıların 2 katı şeklinde olmalıdır. Hastalığın en büyük sebep yerlerinden bir tanesi olan ofislerin temizliği konusu da oldukça önemlidir. Florya temizlik firması olarak ofis temizliklerine de oldukça özen göstermekteyiz.

Yerinde Yıkama Hizmeti

                Teknolojinin gelişmesiyle birlikte temizlik sektörü de bu işlerden istifade etmiştir. Eskiden büyük bir çile olan halı ve koltuk yıkaması günümüzde artık çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Hatırlarsanız eskiden mahalle çeşmelerinde yıkanan halı ve koltuk gibi eşyalar artık rafa kalkmıştır. Çoğu yerde bulunan çeşmelerde artık nadiren halı yıkayan insanlar görebilirsiniz. Çünkü temizlik firmaları endüstriyel makineler ile birlikte evlerinize kadar gelerek bu hizmeti sizlere sağlamaktadırlar. Yerinde yıkama hizmeti ile birlikte eşyalarınız gözünüzün önünde yıkanmakta ve sizlerde bu işlemi an be an takip edebilmektesiniz. Florya temizlik firması vasıtasıyla birlikte artık bu tür hizmetlerden de yararlanma şansına sahip olmaktasınız.

Florya Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik şirketi, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır. 20 yılı aşkın süredir sektörde %100 müşteri memnuniyeti adı altında çalışan firmamızın başka hiçbir beklentisi bulunmamaktadır. Biliyoruz ki, sizleri memnun edersek eğer geriye kalan her şey kendiliğinden oluşmaktadır. Sizlerde güler yüzlü, sıcakkanlı, profesyonel uzmanlarımızdan hizmet almak isterseniz eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgiye web adreslerimizden ulaşma şansına sahipsiniz. Hatta orada referanslarımıza bakarak da nasıl dünya çapında firmalarla çalıştığımızı da görebilirsiniz. Kalitenin doğru adresi Tuşba Temizlik şirketi.

Florya Temizlik Şirketi

Evdeki Kötü Kokuları Yok Etmenin 5 Yolu

Florya Temizlik

  Florya Temizlik  işleri özellikle firmamızın da faaliyet gösterdiği bu sektörün, hayata geçtiği andan itibaren çok kolay ve profesyonel bir duruma gelmiştir. Bu konuda işletmemizde bu sektörün sunduğu bu kolaylık ve profesyonelliğin sınırlarını belirleyebilecek nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Bu nitelikleri ile dikkat çeken firmamızın sizler için sunduğu birçok çeşitte hizmet olduğunu da sizlere hatırlatarak, bu hizmetler ile alakalı sizleri bilgilendirme işlemine almamız yerinde olacaktır. Bu konuda özellikle Florya Temizlik  olarak sizlerin her türlü temizlik, ,ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamakta olduğumuzu bilmeniz, bu hizmetlerin nitelikleri ile öne çıkmasına katkı sağlayacaktır. İşte Florya için sunduğumuz hizmetlerimiz:

 

Florya Ev Temizliği

Sizler de evlerinizin, bu işte uzmanlaşmış olan elemanlar aracılığı ile temizlenmesini tercih ederseniz, vakit kaybetmeyin ve bizlere başvurun. Ev temizliği konusunda diğer hiçbir firmada olmayan nitelikleri sizlere sunmaktayız. Bu konuda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve evinizi köşe bucak tertemiz yapmak için çalışmalarımızı bu alanda geliştirerek sizlere sunmakta kararlıyız.

Florya Ofis Temizliği

İşletmelerinizin yönetimsel anlamda gelişmesi ve işlerin yürümesi için kurulan ofislerinizin temizlik işlemini, sizlere sunarak bu konuda özellikle ofislerinizin dışarıdan gelen kişilere tertemiz ve düzenli görünmesi için çalışmalarımızı düzenlemekteyiz. Çalışanlarınız için de sağlıklı iş ortamlarının yaratılması için uğraşmaktayız.

Florya Villa Temizliği

Sahip olduğunuz, tasarım harikası villalarınız için, sunduğumuz temizlik paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Villalarınızın içi dış demeden tüm alanlarını temizleyip, hijyenik hale getirme işlemini yapmaktayız. Böylece size de bu tertemiz villanın keyfini sürmek kalmaktadır

Florya Merdiven Temizliği

Firmamızın sizlere sunduğu merdiven temizliği hizmeti ile toplu kullanım ve ya bireysel kullanım olanaklarına sahip olan merdivenlerin en iyi şekilde temizlenmesi, bu konuda en kaliteli hizmetin yakalanması amaçlanmaktadır. Binaların girişi olduğu için merdivenin temizlenmesi yeni gelenlere temizlik ile ilgili fikir verecek en önemli unsurdur. Bu sebeple merdiven temizliğinin önemi çok fazladır. Firmamızda bunun farkında olarak işlemlerini yerine getirmeye özen göstermektedir.

Florya Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cepheleri, içleri kadar önemli olmasa da dış cephenin uzun yıllar dayanması aşınma ve yıpranmalara korunması için temizlenme işlemine ihtiyaç duymaktadır. Dış cephe temizliği işlemine özel ekipmanlarımız ile bu işlemi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Florya Dış Cephe Cam Temizliği

Özellikle bu hizmet plaza, rezidans vb. dış cephesi, camlı yapıları ile dikkat çeken binalarda kullanılmaktadır. Bu konuda firmamız, sahip olduğu özel ekipmanlar ve eğitimli personeli ile güvenliği birinci konumda tutarak bu işlemi yerine getirmektedir.

Florya Dış Cephe Cam Silimi

Bu hizmet, dış cephe cam temizliğinin yapıldığı yerlerde uygulanan, daha çok yıkamaya dayanmayıp, silme işlemine dayanan bir hizmettir. Biz bu hizmeti, tamamen hizmeti alacak kişinin tercihine göre vermekteyiz.

Florya Banka Temizliği

Florya ve çevresinde bulunan banka şubelerinin, toplu kullanımdan kaynaklı temizlenme gereksinimlerini en iyi şekilde üstün hizmet anlayışı ile sunmaktayız. Banka temizliği hizmetimiz, içerisinde barındırdığı hizmet adımları ile diğer hizmetlerimizden ayrı noktaları içeriğinde barındırmaktadır.

Florya Öğrenci Yurdu Temizliği

Bu konuda sizlerin işletmeleri için kullandığımız hizmetler, tamamen öğrencileri ön plana alarak sunulmaktadır. Bu hizmet ile öğrencilerin, sağlıklı ortamlarda yaşamalarına olanak sağlanmaktadır.

Florya Fabrika Temizliği

Üretim yaptığınız bu tesislerin temizliğini sizler adına en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Özellikle gıda fabrikalarının temizliğinde çok daha özenli olmaya özen göstermekteyiz.

Florya İş Hanı ve İş Merkezi Temizliği

Sizlere sunduğumuz bir diğer hizmet olan, bu işlem ile sizlerde iş yerlerini barındıran bu mekânların en iyi şekilde temizlenmesini, şahit olabilir ve müşterilerinizin temiz bir ortama gelmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Florya Site Temizliği

Sağlıklı ve temiz bir site hayatına kavuşmak için sizlerde işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz

Florya Okul Temizliği

Okul yönetimi olarak, ister özel okul, ister devlet okulu olsun, öğrenci ve öğretmenleriniz için temiz bir eğitim ortamı yaratmak için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Florya Otel Temizliği

Geçici gittiğimiz yerlerde bizlere kalacak yer temininde önemli bir yere sahip olan, otelleri, siz değerli işletmecilerinin istekleri ve müşterilerinizin beğeneceği şekilde temizlemeye dikkat ediyoruz.

Florya Mutfak Temizliği

Her türlü mutfağın temizliğini ister evde, ister iş yerinde olsun en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarımızı geliştirerek sizlere sunmaktayız.

Florya Zemin Temizliği

Her türlü mekânın zeminin temizlenmesi işlemini gerçekleştirerek, zemin temizliği konusunda farklılık yaratmak amacını taşıyarak, hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sizler de ilçe temizlik hizmetlerimizden uygun olanını seçerek, bu konuda en kaliteli ve en uygun fiyata sahip olan temizlik hizmetine ulaşmış olursunuz.

Florya Temizlik Şirketleri

Tıkla Ara