7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Temizlik şirketleri olarak misyonumuz her daim kaliteli, kalıcı ve müşterinin %100 memnun kaldığı işlere imza atmaktır. Kalitenin sırrı burada açığa çıksa da Tuşba Temizlik şirketi olarak sektörde geçirdiğimiz 20 yılında büyük bir önemi bulunmaktadır.

Hizmet sektöründe bulunduğumuzu ve bu yönde gerekli çalışmaları yaparak müşterilerimizi memnun etmemiz gerektiğini gayet iyi bilmekteyiz. Bu durumlarda genel olarak para kazanmak 2. planda  Misyonumuz kalmakta ve önemli olanın insanları memnun etmek olduğunu bilmekteyiz. Zaten bu amacımıza ulaşırsak arka plandaki amacında kazanılacağının farkındayız.

Temizlik sektöründe bulunduğumuz süre boyunca her zaman güler yüzlü, sıcakkanlı, samimi ancak işinde de uzman olan personellerle çalışmaya özen gösterdik. Bu tür insanların kaliteli işlerinden faydalanmak amacıyla her zaman bir aile ortamı oluşturmaya çalıştık. Şuan geldiğimiz ve İstanbul’un en başarılı temizlik firmaları arasında gösterildiğimiz durumda başarımızı, öncelikle siz müşterilerimize daha sonra da personellerimize borçlu olduğumuzun farkındayız.

Aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemlerini yapabilsek dahi rakiplerimize en çok fark attığımız noktalardan bir tanesi de cephe temizlik işleridir. Dış cephe temizliği konusunda kullandığımız tüm makineler tarafımıza ait olduğundan dolayı kimseyi bu konuda üzmemekteyiz.

Kaliteyi doğru yerden almak ve başarılı bir temizlik işi yaptırmak isterseniz eğer bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Tuşba Temizlik şirketi, kalitenin doğru adresidir.

 

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.