7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Tuşba Temizlik şirketi, 20 yıldır İstanbul’da temizlik işleri yapan ve bu sektörde lider konumda bulunan bir firmadır. Vizyonumuz; geldiğimiz bu noktada kalıcı olarak faaliyetlerimize devam etmek ve yerimizi korumaktır. Vizyonumuz  Rakiplerimizden her zaman bir adım önde olduğumuzu, %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde oldukça kaliteli işler çıkardığımızın farkındayız.

Tuşba Temizlik şirketi, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik durumunda sizlerin yanında olmaktadır. Temizlik sektöründe geçirdiğimiz 20 koca yılın ardından gereken tecrübe ve hassasiyete sahibiz. Bizimle birlikte düşünen ve aynı düşünceleri paylaştığımız çalışanlarımız ile birlikte bizler kocaman bir aileyiz.

Firma olarak hiçbir zaman kimsenin bir kuruşuna göz dikmemeyi, kaliteden asla ödün vermemeyi ve müşterilerimizin memnuniyetinin paradan daha değerli olduğunun farkındayız. Geldiğimiz noktada yaptıklarımızın bize kazançlarını ve bunun sürdürülebilir bir hale gelmesini arzı etmekteyiz.

En büyük isteğimiz, etrafımızda güler yüzlü ve hizmetlerimizden memnun kalmış müşteriler görmektir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten sonra onların geri dönüş olarak bizleri tekrar çağırmalarına çok sevinmekteyiz. Bu geri dönüşlerin öneminin farkında olarak sektörde gösterdiğimiz faaliyetlere aynı şekilde devam etme arzusundayız.

Her konuda kaliteyi en üst sıralara koyacak ilerlemekte ve bu konuda her zaman garanti vermekteyiz. Kalitenin doğru adresi Tuşba Temizlik şirketidir.

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.