7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Dış cephe cam temizliği, günümüzde giderek yaygınlaşan cam cepheli binalarda zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Cam temizleme işleri yüksek katlı binalarda yapıldığından dolayı doğası gereği çok riskli bir iştir. Bu riski karşılayabilecek firmaların sayısı ise bir elin parmaklarını geçmez. Bunun dışında yapılacak işte olabilecek tehlikeler nedeniyle kanunen dahi insanların üzerine bir sorumluluk binmektedir.  Parseller dış cephe cam temizleme firmaları konusunda uzman ekiplerle (dağcı dediğimiz) çalıştıklarından dolayı doğabilecek tehlikelere karşı daima hazırlıklıdırlar.

Cephe temizliği işleri yaptırarak şirketinizin dışarıdan görünen yüzünü tamamen değiştirebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında güzel ve temiz duran camlarla insanlar ne kadar dikkat etmese de, o camlar pis durduğunda da bir o kadar dikkat çekmektedir. Dışarıdan temiz gözükmeyen bir binaya hiç kimse girmek istemez. Bu nedenle şirketinizin satışlarını ve kurumsal kimliğini etkileyebilen bu tür durumlara karşı her daim temizliğe önem vermelisiniz. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları arasında Tuşba Temizlik şirketi, bünyesinde bulundurduğu vinç, asma sepet ve diğer türlü araçlarla birlikte cephenizi güvenli ve kalıcı bir şekilde temizlemektedir. Özellikle kış aylarından sonra yapılacak olan bir temizlikle birlikte yaza merhaba demeli, güneşin pis yüzeyleri belli eden ışığından korunmalısınız.

Cam Temizliği Risklidir

İş güvenliği kanunlarına göre insanın belinden yukarıda yaptığı tüm çalışmalar yüksekte yapılan çalışma sınıfına girmektedir. Yüksekliğin kanunen nereden başladığını belirtmek için kullandığımız bu ifade elbette cam temizliği sırasında yeterince anlaşılabilir olmaktadır. Yerden metrelerce yukarıda yapılan çalışmalarda sadece yukarıdaki kişiler değil, aşağıda bulunan ve çalışmalar izleyen meraklı kişilerde risk altında bulunmaktadır. Bu nedenle sadece yukarıya alınabilecek tedbirlerden ziyade aşağıda da güvenlik hatları oluşturulmalı ve insanlar o bölgeye yaklaştırılmamalıdır. Gerekirse gözcü veya gözcüler dahi aşağıda bekletilmek suretiyle insanlar uyarılmalıdır. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları içerisinde bulunan Tuşba Temizlik şirketi bu konulara gerçekten her şeyden daha çok önem vermektedir.

İş yapılmadan önce firma tarafından keşif gezisi yapılarak işe nereden başlanacağı ve nasıl bir yol izleneceği konusu konuşulmaktadır. Sizlere de verilen bilgilendirmenin ardından işe başlangıç tarihi belirlenmekte ve hangi tip araçların kullanılacağı da o esnada tarafınıza bildirilmektedir. Binanın asma sepeti yoksa dahi gerek vinç, gerekse şirket bünyesindeki sepetlerle camlar temizlenmektedir. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi İstanbul genelinde verdiği hizmetle tüm müşterilerinden memnuniyet görmektedir. Sizlerde bizim hakkımızda detaylı bilgiye sahip olmak için internet sitemizi gezebilir ve referanslarımıza bakabilirsiniz. Bunun dışında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle görüşebilir veya ofisimize gelerek sıcak bir çay eşliğinde ürün ve hizmetlerimizi yerinde görebilirsiniz.Dış Cephe Temizliği makalemize bakmak istermisiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.