7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Silivri Dışcephe Cam Temizliği

Silivri Dışcephe Cam Temizliği

Silivri Dışcephe Cam Temizliği Günümüzde temizlik işleri, teknolojinin insanlara sağladığı avantajlar ile daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Elektrikli süpürge olsun diğer teknolojik aletler olsun insanlara gerçekten temizlik konusunda çok yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra günümüzün gelişen teknolojisi ışığında artık inşaat sektöründe de yüksek katlı ve cam cepheli binalar yapılmaya başlandı. Bu binalar dışarıdan bakıldığı zaman oldukça güzel ve zarif dursa da zaman içerisinde daha fazla kirlenmektedir. Kimsenin kirli bir bina hakkında iyi bir yorum yapmayacağı aşikâr olduğu bu gibi durumlarda firmanın imajı da zedelenmektedir. O nedenle yılda en az 1 kere bu binaların cephe cam temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Silivri dışcephe cam temizliği konusunda uzman olan firmalarla bu sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Cam temizlik işleri yüksek derecede riskler içermektedir. En büyük risk ise yukarıda çalışma esnasında yapılacak olan bir hata nedeniyle insanların canından olmalarıdır. Bunun önüne geçebilmek için bazı tedbirler alınsa da işin doğası gereği bu risklere de her zaman hazırlıklı olunmalıdır. Ülkemizde yüksekten düşerek yaralanan veya ölen insan sayısı günde ortalama 2-3 rakamlarına tekabül etmektedir. Rakamlarla açıklandığında ne derece korkunç boyutlarda olduğu gözler önüne serilmektedir. Silivri dışcephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, her şeyden önce insan sağlığı diyerek cephe temizliği konularında öncelikle iş güvenliği geldiğinin farkındadır. Bu bağlamda aşağıdaki maddeler ışığında güzel ve temiz bir şekilde işi sonlandırmak mümkün olmaktadır.

Silivri Dışcephe Cam Temizliği
Silivri Dışcephe Cam Temizliği

Silivri Dışcephe Cam Temizliği Firması

  • Cam temizliği yapan ekibin tüm eğitimleri alması zorunludur. İş güvenliği eğitimi, yüksekte çalışma raporu ve mesleki yeterlilik belgelerinin ayrı ayrı bulunması lazımdır.
  • Söz konusu bu eğitimler dışarıdan OSGB firmaları aracılığıyla kolaylıkla temin edilebilmektedir.
  • Temizleme sırasında kullanılacak olan makinelerin tamamının muayene tarihleri kontrol edilmeli ve bakım zamanının gelip gelmediği araştırılmalıdır.
  • İşi yapacak olan temizlik firmasının işyeri ruhsatı gibi belgelerinin olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • İşe başlamadan önce çevrede tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve binada yaşam halatları gibi ekstra tedbirlerin olup olmadığı gözlemlenmelidir.

Yukarıdaki maddeler ışığında firmalar olası bir kaza sırasında kanun önünde suçlu duruma düşmemeleri için belgelerin temini konusunda titiz davranmalıdır. Yapılacak olan iş sözleşmesi avukatlar nezdinde gözden geçirilmelidir. Silivri dışcephe cam temizliği işlerini yaptırmak istiyorsanız eğer sizlerde bu konulara yeterince hâkim olmalı ve olası sonuçları konusunda araştırmalar yapmalısınız.

Tuşba Temizlik şirketi, insanların gözünde sürekli olarak yükselen bir değeri temsil etmektedir. Temizlik alanında sadece cephe temizliği değil, aklınıza gelebilecek her türde temizlik hizmeti verilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile birlikte işlerimize sımsıkı sarılıyor ve %100 müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz.

silivri temizlik şirketleri

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.