7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Silivri İnşaat Sonrası Temizlik

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik Türkiye’nin kutup yıldızı konumunda olan inşaat sektörü her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Kutup yıldızı gibi Türkiye’nin ekonomisine yön veren ve ekonomiyi yönlendiren bu sektörde Pazar hacmi geçen her saniye daha da artmaktadır. İnşaat işleri sırasında daire içinde ve dışında çok fazla yapışkanlı, kimyasal madde kullanılmaktadır. Bu maddelerin bir kısmı kaba temizlik sonrasında çıkarılsa da çoğu maalesef çıkarılamamaktadır. Müşteriye de öyle pis bir daireyi gezdirmek olmayacağı için inşaat şirketleri bu işleri yapacak temizlik firması aramaktadırlar. Beklenilen şey ise etrafın temizlenmesi ve malzemelerin zarar görmemesidir. Silivri inşaat sonrası temizlik işlemleri ile birlikte firmaların aradığı temizlik işleri kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir.

Silivri inşaat sonrası temizlik işleri yapılırken bazı noktalara çok dikkat etmek gerekmektedir. Ufak bir çiziği çıkaracağım derken tüm imalata zarar verilmesi gibi şeylere oldukça dikkat edilmelidir. İnşaat sonrası temizlik işlerinde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanlar özenli olarak seçilmelidir. Bunun dışında aşağıdaki maddeler eşliğinde de temizlik yapılacak olan yüzeylere özen gösterilmelidir.

Silivri İnşaat Sonrası Temizlik Tuşba Temizlik

  1. Temizlik yapılacak olan yüzeydeki pis ve yapışkan madde özel karşım temizlik ürünleriyle birlikte silinmelidir. Bu silinme işlemlerinin ardından leke çıkmaz ise eğer sıcak su ile birlikte tekrar denenmelidir.
  2. Zeminler sıcak su makinesi ile birlikte yıkanmalıdır. Sıcak su makinesi tüm kirleri çıkarmaktadır ancak makine ile zemin arasındaki mesafenin iyi ayarlanmaması sonucunda ciddi zararlar oluşabilmektedir. Bu konu hakkında Silivri inşaat sonrası temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi personelleri sizlere uzman çözümler sunmaktadır.
  3. Zeminlerin ardından sıra duvarlara gelmektedir. Duvarlarda bulunan alçı, sıva ve diğer izlerde duvar boyasına zarar vermeden hassas bir şekilde temizlenmelidir.
  4. Banyo, tuvalet gibi yerlerin temizliği, temizlik işleminin ardından çamaşır suyu ile bir kez daha yıkanmalı ve tam bir hijyen elde edilmelidir.
  5. Camların temizliğinde ise yapışan sıva ve alçı gibi maddeler en çok rastlanılan şeylerdir. Bunları çıkartırken ise en çok yapılan hata camların çizilmesi olmaktadır. Camları çizmeden hafif sıcak sulu bir bez ve etkili temizlik ürünleri ile bu bölgelerinde temizlenmesi sağlanmalıdır. Ayrıca çerçeve veya doğramalarda bulunan etiketlerde dikkatli bir şekilde tek parça halinde çıkartılmalıdır.

Silivri inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte yaptıracağınız bu temizlik işlemlerinden son derece memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Tuşba, yılların verdiği tecrübe ile birlikte adını sadece Silivri’de değil, tüm İstanbul’da duyurmayı başarmıştır. Kaliteli, güler yüzlü, sıcakkanlı bir şekilde dostane ortamda işlerinizi yaptırmak isterseniz, biz her zaman yanınızda olacağız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ofisimizde sizlere sıcak bir çay eşliğinde bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Dış Cephe Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.