Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Temizlik şirketleri

Temizlik şirketleri

Temizlik Şirketleri

Kaliteli temizlik hizmeti konusunda son derece iyi hizmet veren firmamız sizlere son derece üstün koşullarda hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü Temizlik şirketleri sizlere hizmet kalitesinde sınır tanımıyor. Temizlik konusunda her hizmeti veren firmamız gerek daire temizliği gerekse iş yeri temizliği konusunda son derece titiz çalışmaktadır. Mekân büyüklüğüne göre birden fazla personel gönderen firmamız işlerin hem son derece detaylı hem de oldukça yapılmasından yanadır.

Temizlik şirketleri hangi hizmetleri sunar?

Bir temizlik şirketi temizlik ihtiyacınız olan her alanda sizlerin yardımında olmayı kendisine göre bilmelidir. Evler, ofisler, iş yerleri, oteller, fabrikalar ve kısacası her alanda temizlik hizmeti verebilmelidir. Bunlardan bazılarını başlıca olarak şu şekilde özetleyebiliriz;

 • Genel temizlik hizmetleri
 • Ev ve ofis temizlik hizmetleri
 • İşyeri ve büro temizlik hizmetleri
 • İnşaat sonrası temizlik hizmetleri
 • Bina ve apartman temizlik hizmetleri
 • Site ve villa temizlik hizmetleri
 • Duvar silimi ve temizlik hizmeti
 • Sert zemin cila işleri ve bakımı hizmetleri
 • Yerinde ve fabrikada halı yıkama hizmetleri
 • İş merkezi temizliği ve personel temini
 • Alış veriş merkezi temizliği ve sabit eleman temini
 • Okul ve dersane temizliği ve sözleşmeli personel ihtiyaçı
 • Kamu kuruluş temizliği ve ihale işleri
 • Özel sektör temizliği ve temizlik personeli ihtiyaçı
 • Camii ve ibadethane temizliği ve halı yıkama hizmetleri
 • Elçilik ve konsolosluk temizliği ve personel temini
 • Havuz temizliği ve bakım hizmetleri
 • Su baskını sonrası temizlik hizmetleri
 • Yangın sonrası temizlik hizmetleri
 • Bahçe ve ev ilaçlama hizmetleri
 • İlaçlama sonrası temizlik hizmetleri
 • Fabrika temizliği ve sabit temizlik personel temini
 • İşyeri,mağaza ve büro cam silim hizmetleri
 • Gündelikçi bayanlar

Hizmet ve temizlik anlamında hizmette sınır tanımamak başlıca misyonumuzdur. Hizmetlerimizden bazıları bu şekilde özetlenebilir.

Temizlik şirketleri
Temizlik şirketleri

Temizlik Şirketleri Konusunda Beklediğiniz Kaliteli Hizmet Bizde.

Hizmet konusunda birçok detay bulunmaktadır. Apartman temizliklerinde merdivenlerin yıkanması, süpürülmesi ve silinmesi, camların silinmesi, asansör aynasının silinmesi ve yerlerinin temizlenmesi, çöplerin alınması ve dış kapının temizlenmesi gibi birçok ayrıntıya önem verilmektedir. Temizlik şirketleri içerisinde her bakımdan verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. 15 senenin üstünde süredir sizlere verdiğimiz hizmeti her zaman daha iyi seviyelere taşımaya devam ediyoruz.

İş yeri temizliğinde ve daire temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerine daha da çok önem verilmektedir. Kesinlikle eşyalarınızın değerini düşürmeyecek olan temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerde hem hijyen çok iyi bir şekilde sağlanmakta hem de eşyalarınızda ve halılarınızda soldurma ya da erime yapmayacak şekilde ürünler kullanılacaktır. Temizlik hizmetinde sizlerin bu konudaki düşüncenize her şeyden çok önem veriyoruz.

Özel Ekipmanlarla ve Teknolojik Yeniliklerimizle “Hassas Temizlik”!

Temizlik işlemleri için çağdaş yöntemler tercih edilen temizlik firmamız koltuk temizliği için özel robotlar ve özel ekipmanları kullanmaktadır. Uzman personel ile de bu ekipmanları hassas şekilde kullanarak koltuklarınızın temizliği yapılır. Temizlik işlemlerinde birçok kimyasal tercih edilebilir.Firmamız koltuklarınız için en hassas olan şampuanları tercih etmektedir. Ve koltuk temizliğiniz derinlemesine yapılırken aynı zamanda yüzeylere de hasar vermeden yapılmaktadır. Hassas kumaş yüzeylere zarar vermeyen yöntemler tercih edilir. Aynı zamanda da deri koltuk yüzeyleri içinde özel yöntemler ve özel şampuanlar kullanılır. Özel türdeki yüzeyler için de temizlik çözüm desteği de sunuluyor.
Son teknolojik ekipanlarımız sayesinde işlerinizi hızlı ve daha hijyenik şekilde tamamlamaktan mutluluk duyduğumuzu sizlerle paylaşmak isteriz.

Temizlik Şirketleri İçerisinde En Hızlı Telimat

İş teslimleri yoğunluğumuza ve yıkanılacak alanın büyüklüğü ile değişkenlik göstermektedir. Koltuk ve halı yıkama fabrikası olarak da en kısa süre içerisinde işlemlerinizi yerine getirdiğimizi belirtmek isteriz. En sağlıklı teslim sürenizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Tuşba temizlik olarak bizden memnun kalacağınız konusunda hiçbir şüphemiz yok!

Temizlik tüm çalışan bayanların ve yalnız yaşayan beylerin en büyük sorunu olduğu için temizlik şirketi olarak bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Hizmet kalitesine yeterli önemi veremeyen insanlar için hizmetlerimiz son derece detaylı ve oldukça ince ayrıntılı olmaktadır. Temizlik hizmeti için gönderdiğimiz personeller tam saatinde sizlere ulaşarak evinizin temizliğini siz işten dönünceye kadar tamamlamış olacaklardır.

Temizlik şirketleri içerisinde daire ve iş yeri temizliklerinde kaliteli temizlik ürünleri kullanılmasına özen gösteriyoruz. Bu konuda kesinlikle sıkıntı yaşamayın diye personellerimiz temizlik hizmetini büyük bir titizlikle yerine getiriyor. İş yeri temizliklerinde çalışma materyalleriniz zarar görmeden oldukça titiz bir şekilde tozları alınarak mekânın tüm temizliği yapılıyor.

Temizlik Şirketlerinden Beklediğiniz Üstün Performans Hizmeti Bizde!

Ev ve birçok firmanın temizliği için hizmet veren firmamız hastane şirket ve ev temizliği için istediğiniz kalitede temizlik hizmeti sağlayarak müşteriyi memnun etme garantisi ile 15 sene üstü süreden beri çalışmakta olan aktif bir firmadır.

İster ev ister bitmiş inşaat alanlarınız, ister iş yeri ve ofislerinizin veya fabrikalarınızın, kısacası her alanın temizliğinde titiz ve tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayan cam ve ev ofis gibi alanların temizliğini üstlenerek gerekli çalışmaları sağlayan firmamız tarafından yapılmaktadır. Evlerde en çok kirlenen koltuklardır koltukların temizliği zor ve sıkıntı yaratan bir iştir. Bezle silerek yada kimyasallar kullanarak koltuğunuzun renginin değişmesine neden olabilir ve leke kalması daha da sinir bozucu bir durumdur.

Firmamız tarafından özel makinaların sayesinde özel şampuanlarla yıkanan koltuklar artık mis gibi ve leke barındırmadan uzun süre temiz kalmaktadır. Hastanelerin hijyenik açıdan düzenli olarak temizliğinin sağlanması için ameliyathane ve hastanelerin iç mekan temizliğini sağlayan firma tarafından gereken hijyen ve temizlik sağlanmaktadır. Özel binaların ve villa içi temizliğinde öncü olan firma istediğiniz temizliği elde etmeniz için çalışmaktadır. Kaliteli bir hizmet için temizlik şirketleri içerisinde gerek garantisiyle, gerek tüm temizlik ihtiyaçlarınız firmamız tarafından hızlı ve kusursuz olarak sağlanmaktadır.

 

Temizlik şirketleri içerisinde en iyi fiyat-hizmet performansını sunuyoruz.

Tuşba temizlik şirketi olarak sizlere 15 seneden uzun süredir hizmette sınır tanımıyoruz. Sizlere en iyi fiyatla hizmet sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizleride binlerce referansımız içerisinde görebilmek en büyük temennimizdir. Bize bugün ulaşarak gerek hizmetlerimiz, gerek fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve bizi yakından tanıyabilirsiniz. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçmekten çekinmeyin!

Temizlik şirketleri olarak fiyatlarımızı siz müşterilerimize göre en uygun olacak şekilde belirledik. Temizlik şirketleri fiyatları her bütçeye uygundur. Evinizi ve iş yerinizi güvenle teslim edebilir, uygun fiyatlara temizletebilirsiniz. Belirlenen saatler içerisinde eviniz, iş yeriniz hızlı bir şekilde temizlenir hemen teslim edilir. Temizliği siz düşünmeyin, bu bizim işimiz. Anahtarınızı bize verin ve siz rahatça arkanıza yaslanın. Biz ise işimizi yapalım.

Temizlik şirketleri fiyatları belirlerken, kendi çıkarlarımızı gözetmeksizin siz müşterilerimizin memnuniyetini esas aldık. Bünyemizde çalışan personellerimizin özverili çalışmayı esas alarak siz müşterilerimizin memnuniyetini arttırma yönünde çaba sarf etmektedir. Temizlik yapmak için kendinizi yormayın, bizi arayın işimizi titizlikle yapalım. Hem uygun fiyatlara temizletecek hem de içeri girdiğiniz zaman ferahlık hissedeceksiniz. İşimize, kendimize ve fiyatlarımıza güveniyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için buradayız. İşimizi ve siz değerli müşterilerimizi seviyoruz.

Temizlik şirketleri olarak, temizliğinizi, sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteli temizlik ürünleri ile sizlere sağlık güvencesi de veriyoruz. Bizi arayın, sizin için elimizden geleni yapalım.

 

Temizlik şirketleri
Temizlik şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir