Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Tuşba Temizlik şirketi, 20 yıldır İstanbul’da temizlik işleri yapan ve bu sektörde lider konumda bulunan bir firmadır. Vizyonumuz; geldiğimiz bu noktada kalıcı olarak faaliyetlerimize devam etmek ve yerimizi korumaktır. Vizyonumuz  Rakiplerimizden her zaman bir adım önde olduğumuzu, %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde oldukça kaliteli işler çıkardığımızın farkındayız.

Tuşba Temizlik şirketi, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik durumunda sizlerin yanında olmaktadır. Temizlik sektöründe geçirdiğimiz 20 koca yılın ardından gereken tecrübe ve hassasiyete sahibiz. Bizimle birlikte düşünen ve aynı düşünceleri paylaştığımız çalışanlarımız ile birlikte bizler kocaman bir aileyiz.

Firma olarak hiçbir zaman kimsenin bir kuruşuna göz dikmemeyi, kaliteden asla ödün vermemeyi ve müşterilerimizin memnuniyetinin paradan daha değerli olduğunun farkındayız. Geldiğimiz noktada yaptıklarımızın bize kazançlarını ve bunun sürdürülebilir bir hale gelmesini arzı etmekteyiz.

En büyük isteğimiz, etrafımızda güler yüzlü ve hizmetlerimizden memnun kalmış müşteriler görmektir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten sonra onların geri dönüş olarak bizleri tekrar çağırmalarına çok sevinmekteyiz. Bu geri dönüşlerin öneminin farkında olarak sektörde gösterdiğimiz faaliyetlere aynı şekilde devam etme arzusundayız.

İlginizi çekebilir  Beylikdüzü Ev Temizlik Fiyatları

Her konuda kaliteyi en üst sıralara koyacak ilerlemekte ve bu konuda her zaman garanti vermekteyiz. Kalitenin doğru adresi Tuşba Temizlik şirketidir.

 

Written by Tuşba Temizlik

Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara