Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

beylikdüzü gemi ve yat temizliği

beylikdüzü gemi ve yat temizliği

beylikdüzü gemi ve yat temizliği
beylikdüzü gemi ve yat temizliği

Gemi Ve Yat Temizliği Firmasında Doğru Tercih

 

Gemi ve yat temizliği, her iki aracın da mahiyeti gereği farklı bir anlayış ve yaklaşım ile yapılması gereken bir iştir. Büyük gemiler ile küçük gemi ve yatların temizliği de birbirlerinden farklı olabilmektedir. Büyük balıkçı gemileri ya da yolcu taşıma gemilerinin temizliği yine farklı özen ve dikkat isteyen, kendine özgü bir temizlik anlayışı ile temizliği yapılması gereken temizlik işleridir.

 

 Beylikdüzü Gemi ve Yat Temizliği

Beylikdüzü Gemi ve Yat Temizliği Şirketi, İstanbul’da özellikle de Beylikdüzü’nde gem ve yat limanlarında demirlemiş gemi ve yatların temizliği için kurulmuş ve halen faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Kurulduğu tarihten itibaren sürdürdüğü profesyonel gemi ve yat temizliği işlerinde işletme sahiplerinin yüksek memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Gemi temizliğinin yapılmasında dikkat edilmesi gereken tüm hususlarda hassasiyet ve yüksek memnuniyetle çalışan firmanın personel, teçhizat, makine ve ekipmanı sektörün gerekliliğine uygun olarak temin edilmiş ve şirketin bünyesine dahil edilmiştir. Kullanılan temizlik malzemeleri ile de gemi ve yatlarda ihtiyaç bulunan verimi sağlayacak kalitede temizlik ürünleri tercih edilerek bu konuda da herhangi bir fedâkarlıktan kaçınılmamaktadır. Beylikdüzü gemi ve yat temizliği şirketi bahsettiğimiz kriterlere uygun olarak gemi ve yat temizliğini şu aşamaları gözeterek yerine getirmektedir.

 

Sipariş ve Talebin Alınması, Ücret Belirlemesi ve Tespit Çalışmaları

Sipariş ve talebin alınması gemi ve yat işletmecilerinin Beylikdüzü Gemi ve Yat Temizliği Firması ile irtibata girerek işletmeciliğini yaptığı veya sahibi bulunduğu geminin temizlik işleri için talep de bulunma aşamasını kapsamaktadır. Firmanın çağrı merkezlerinin aranarak talep edilmesi gereken temizlik hizmetleri için randevu alarak sözleşme için firmanın bürolarına gidilmesi gerekmektedir.

Yapılan talep ve alınan randevu ile işyerinde görüşülen sözleşme koşulları üzerinde anlaşma sağlanması halinde hizmet talebi yerine getirilmektedir. Sözleşmenin tek seferlik yapılması söz konusu olabileceği gibi rutin olması da mümkündür. Yapılan hizmetin süresi ve miktarına göre belirlenecek olan ücret için de anlaşma sağlanması halinde ise temizlik işleri yapılacak olan gemi ve yatın büyüklük ve temizlik alanlarının belirlenmesi için çalışma başlatılmaktadır.

 

Gemilerin temizlik yapılacak alanlarının belirlenmesi, bu alanlarda ne tür bir temizlik malzemesinin kullanılması gerektiğine karar verilmesi, temizlenecek alanın zorluk derecesine göre herhangi bir ekipman veya makine kullanımının gerekli olup olmadığı gibi bir çok hususta yapılacak ön tespit çalışmaları sonucunda temizlik işlerini yapacak olan asıl ekip temizlenecek olan gemi veya yatın bulunduğu limana ve temizlik yapılacak deniz aracına giderek temizlik işlerini başlatmaktadırlar.

Temizleme Yöntemleri

           Beylikdüzü Gemi ve Yat Temizliği Şirketleri arasında olan firma temizleme yöntemlerini belirlerken gemilerin büyüklükleri ve boyutları dikkate alınmaktadır. Ön tespit için gemiyi veya yatı görmeye giden ekibin yaptığı çalışma sonucunda bu yönteme karar verilmektedir. Büyük gemilerde güverte ve kamara, kaptan köşkü gibi alanların temizliğinde genel alan temizliği yöntemleri kullanılarak temizlik yapılabilmektedir. Ancak gemilerin tekne olarak adlandırılan yan kısmında yapılacak temizlikte ise geminin büyüklüğüne göre bazı farklı yöntemler uygulanabilmektedir.

Yüksek binalarda kullanılan dağcı tekniği denilen yöntem kullanılarak büyük gemilerin tekne kısmının temizlenmesi adeta bir zorunluluk gibidir. Beylikdüzü Gemi ve Yat Temizliği Firmaları içinde verdiği hizmetle en ideal imkan ve şartlara sahip olan firmanın gemilerin ve yatların yan temizliğinde kullandığı yöntemde başarılı ve tecrübeli personeli yapılması gereken temizlik işlerini ideal şekilde ve uygun zamanda yaparak bitirmektedirler. Kısa süreli ve gemi yatların uygun zamanında yapılan temizlik işleri temizlik firmasının garantisinde ve güvencesinde tüm teminatlar sağlanarak yapılmaktadır. Temizliği yapılan alanlarda oluşacak ve firma çalışanlarından kaynaklı tüm sorunlar için temizlik firması sorumluluk almaktan çekinmemektedir.

beylikdüzü gemi ve yat temizliği

Gemilerinizde uzun zaman kullanılmayan mutfak eşyalarınız tek tek çıkartılarak bulaşık yıkama deterjanıyla temizlenmesi ve bol suyla durulanması gerekir.

Geminizin mutfağında bulunan bütün rafların, çekmecelerinin, dolaplarının boşaltılmasılarak temizlenmesi ve çıkartılan eşyaların temizlenerek  yerlerine aynı şekilde konulması gerekir.

Yat veya gemilerde bulunan yataklarınızı, minderlerinizi bakterilerden temizyecek şekilde uygun temizlik ürünlerini kullanırak yıkanması ve iyice temizlenmesi gerekir.

Güverte ve zeminlerinin uygun deterjanlı sularla silinerek temizlenmesi gerekir.

Zeminlerde bulunan halıların son teknoloji,kaliteli püskürtmeli ve emme gücü yüksek vakum makineleriyle yıkanması ve temizlenmesi gerekir.

Gemideki ve yattaki tüm sandalye ve koltuklarınızın sabunlu sularla silinmesi, kumaş döşemeli alanların tekstil temizlemeye uygun temizlik ürünleriyle yıkanıp temizlenmesi gerekir.

Gemi ve yatlardaki bütün camların ve  çerçevelerin silinip temizlenmesi gerekir.

Gemi Yat Temizliğinde Tuşba Temizlik Şirketi:Temizlik bölümü yöneticilerince hazırlanan “Gemi, Yat Temizleme Prosedürü” ve talimatlara uygun olarak verilen gemi yat temizliği müşterilerimizin isteklerine uygun temizlik hizmeti verilmesini sağlamaktadır.

Gemi ve yat temizliğinde deneyimli ve professional personeller görevlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir