Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Tuşba halı yıkama

Tuşba halı yıkama

TUŞBA HALI YIKAMA FABRİKAMIZ HİZMETİNİZDE

Temiz ve ferah kokulu halılar! Bu sebep ile kısa sürede Tuşba halı yıkama arasında en kaliteli ve en güvenilir hizmeti insanlarımıza sunmaya başladık. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler Dünya Sağlık Örgütü ve Dünya Hijyen Grubu standartları içerisinde olmak ile birlikte, sizler ve halılarınız için en kaliteli hizmeti sunmakla kalmadık, arkamızda güler yüzlü ve memnun müşteriler bıraktık.

Halıların hem milli hem toplumsal olarak değeri oldukça büyüktür. Geçtiğimiz yüz yıllardan günümüze doğru gelişen ve farklı dokular, farklı işlemeler ve daha sağlam yapıları ile birlikte değişmiş ve evlerde ait oldukları yere sahip olmuşlardır. Bir dönemler el emeği ile işlenen halıların yanı sıra günümüzde fabrikalarda ve halı dikim makinelerinde tasarlanan ve hazırlanan halılar kullanılmaktadır.

Her ne kadar geçmişten günümüze halılarımızın desenleri, tasarımları, işlenmeleri, görüntüleri değişmiş olsa da, o günden bu güne halılarımız için değişmeyen tek şey temizlik olmuştur. Tuşba halı yıkama Bir dönemler dere kenarlarında el ile yıkanan halılar, günümüzde oldukça teknolojik cihazlar ve halı yıkama makineleri içinde hızlı ve derin bir şekilde temizlenmektedir. Halıcık sektörü ile tanıştığımız günden beri, halıların desenleri, tasarımları ve farklılıklarını bırakarak; tek bir noktaya odaklandık.

Halılarınız ve Kendi Sağlığınızı Riske Atmayın

Sektör olarak ucuz ve kalitesiz temizlik malzemeleri kullanan firmalara halılarınızı teslim ederek, hem kendi sağlığınızı hem de halılarınızın sağlını riske atmayın. Halılar gün içinde en çok temas edilen materyallerden birisi olarak çok çabuk bir şekilde kirlenmektedir. Bu sebeple tüm halıların ve ev tekstil ürünlerinin, düzenli bir şekilde dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.

Uzun süre boyunca temizlenmeyen halılar veya kilim, paspas gibi ev tekstil ürünleri zaman içinde bir çok bakteri için oldukça uygun bir barınma ve çoğalma yeri olacaktır.Tuşba halı yıkama Bu da zaman içinde insan sağlığının bozulmasına neden olabilecek bir çok hastalığın görülmesine ve halının bulunduğu ortamda kötü kokuların yayılmasına neden olmaktadır. Uzun süre temizlenmeyen halılar, yapıları gereği ile toz toplayarak; zaman içinde astım gibi kronik ciğer rahatsızlıkları ve alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır.

Özellik ile evde hayvan besleyenlerin ve çocuk sahibi olan kimselerin devamlı olarak temizlemesi gereken halıların temizliğinde; kalitesiz temizlik malzemeleri kullanmak; halıların temizlenmemesi durumundan daha çok insan sağlığına zarar verebilmektedir. Ucuz ve kalitesiz temizlik malzemeleri; hem kanserojen madde bulundurabileceği gibi hemde aşırı yoğun kimyasallar ile insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. İnsan sağlığının yanı sıra, halıların renklerine, dokularına ve yapılarına zarar da verebilen bu temizlik ürünleri halılarınız içinde büyük bir tehdit kaynağı olmaktadır.

Tuşba halı yıkama

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetimiz ile birlikte edindiğimiz tecrübelerle sağlığınızı düşünüyoruz.  arasında en çok tercih edilen firma yapan etkenler bulunur. Temizlik malzemelerimiz halılarınızın ve sizin sağlığınızı riske atmayacak, sadece doğal malzemelerden elde edilmiştir. Kimyasal barındırmayan, kanserojen maddeler bulundurmayan halı şampuanları ve temizlik ürünleri ile birlikte temizliyoruz. El değmeden tamamen mekanik ve elektronik halı yıkama makineleri ile birlikte halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Sahip olduğumuz ve her an sizler için çalışmakta olan servis araçlarımız ile birlikte, evinizin kapısından halılarınızı alıyor; derinlemesine temizledikten sonra kapınıza kadar getiriyoruz. Özel sistemlerimiz ile yıkanan sonra kurutulma işlemine girer. Hijyen standartları açısından el değmeden naylon torbalar ile sarılmaktadır. Ve kapılarınıza kadar getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir