• 18
  • Oca
Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI HİZMETİNİZDE!

Hızlı ve güvenilir bir şekilde evinizin kapısından halılarınızı almakta, halı yıkama merkezimizde; insan bedenine ve sağlığına en ufak bir zararı bulunmayan deterjanlar ve temizlik malzemeleri ile temizlenmekte, tamamen hijyenik paketler ile sarılarak; kapınıza kadar getirilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir diğer kalite anlayışı ise birçok büyükçekmece halı yıkama firmaları ve iş yerlerinin teklif olarak ürettiği fiyatların aksine en uygun ve sizlerin cebini yakmayacak ama halılarınızı da ferahlatacak fiyatlar ile sunulmaktadır.

İstanbul ilimizde oldukça büyük bir imza atan firmamız ile birlikte, sizler için en önemli hizmetleri sunmaktadır. Semt olarak Büyükçekmece halı yıkama firmaları arasında ilk sırada yer almaktayız. Tüm halılarınızı hijyenik bir şekilde temizlemekte, hızlı ve birden çok servis aracımız ile sizler için en kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunmaktayız.

Halılar ve buna benzer kilim gibi ürünler istisnasız tüm evlerde bulunan ev tekstili ürünlerinden olmaktadır. Kaliteli dokuları ve sıkı işlenişleri ile halılar evlerde uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılabilir.

Evlerin tüm havasını tek başına değiştirebilen halılar, uzun süre temizlenmediği sürece hem insan sağlığı hem de evin iç havası konusunda birçok zarar oluşturarak, insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyebilmektedir. Bunun yanı sıra uzun süre temizlenmeyen halılar kötü kokular yayarak evin havasını bozmakta ve birçok kronik alerji durumlarını tetiklemektedir. Bu sebeple halıların periyodik olarak temizlenmesi oldukça önemlidir.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Halı temizliğinde kullanılan deterjan ve sabun gibi temizlik ürünlerinin önemi oldukça büyüktür. Nitekim halıların ve kilimlerin temizlenmesinde kullanılan temizlik ürünlerinin insan sağlığı ile bire bir bağlantısı olmaktadır. Halılar her gün bedenimiz ile temas etmektedir. Bu yüzden hijyenikliği açısından da büyük bir öneme sahip olan halılar insan sağlığına zarar vermeyen, kimyasal barındırmayan temizlik ürünleri ile temizlenmelidir.

Bu konuda sizlere sunmuş olduğumuz Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı; insan sağlığına zarar vermeyen, yapısında güçlü kimyasal maddeler ve kanserojen yapılar barındırmayan ve özel olarak üretilmiş tamamı organik yapılardan elde edilmiş temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Bu temizlik sürecinde kullanılan temizlik maddeleri, insan bedeninin halı yüzeyine temas etmesi, koku yayılması ve benzeri her durumda insan sağlığına en ufak bir zarar vermemektedir.

Tüm deterjanlarımız, sabunlarımız ve koku aromalarımız ile sizlere sunmuş olduğumuz Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimiz de sağlığınız bizim için önceliktir. Bunun yanı sıra hizmetlerimizin hepsinde halılarınız özel tasarlanmış halı yıkama makinelerinde temizlenmektedir. Ve askı sistemi ile kurumaya bırakılmaktadır. Tüm bu işlemler sırasında halılarınız ve diğer ev tekstili ürünleriniz, hiç bir şekilde yerlere zeminlere ve buna benzer dokulara temas ettirilmemektedir. Bu sayede sağlığınızı etkileyecek her hangi bir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmazsınız. Halılarınızın yıkanma ve kurutulma süreçlerinin ardından, halılarınız tamamen sterilize edilmiş poşetler ile sarılmıştır; bu sayede halılarınız en küçük toz dahi bulaşmadan sizlerin evine kadar getirilmektedir.

Halı Temizliğinde Hizmetin Önemi Nedir?

Halı temizliğinde kullanılan deterjan ve sabun gibi ürünlerin sağlığa olan etkisinin yanı sıra hızlı ve güler yüzlü bir hizmette, müşteriler için oldukça önemlidir. Bu anlamda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak ve arkamızda güler yüzlü ve mutlu müşteriler bırakmak için; birden çok servis aracımız, güler yüzlü personellerimiz ile birlikte sizler için çalış

www.tusbakoltukyıkama.com

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap