7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Cennet İnşaat Sonrası Temizlik

Cennet İnşaat Sonrası Temizlik

Cennet İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sektörü, Türkiye’nin en büyük iş kollarından bir tanesini oluşturmaktadır. Dolaylı yada dolaysız pek çok insanın ekmek yediği bu sektör, yavaşlamadan giderek daha da büyümektedir. Geçen zorlu ve çetin 2 yılın ardından faizlerin düşmesiyle birlikte şimdi konut sektörü daha bir canlanmış bulunmaktadır. Peki, konut sektöründe satışları etkileyen unsurlar nelerdir? Aslına bakarsanız bu sorunun cevabı oldukça uzun bulunmaktadır. Ancak biz yazımızda sadece temizlik faktörüne değinmek istiyoruz. Cennet inşaat sonrası temizlik işlemleri ile birlikte binanızın nasıl şık ve görkemli bir yapıya büründüğünü anlayamayacaksınız bile.

İnşaatlar yapılır, tamamlanır ve satılır. Sonra bu döngü böyle devam ederek ilerler. Ancak burada en önemli nokta satış konusudur. Çünkü satış konusunda insanları ikna etmek zorlu süreçlerden geçmek demektir. Eviniz altın kaplama dahi olsa, her insan tarafından beğenilmez. Bazı insanlar manzarasını sevmez, bazıları ise evin içerisinde ufak tefek şeyler bulur yine sevmez. Cennet inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi, inşai işler tamamlandıktan sonra binalarınıza gelerek onları tertemiz yapmaktadır. Bu konuda üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Müşterinin ne kadar zor beğendiğinin de farkındayız ama iddaa ediyoruz ki evlerinizin temizliği ile ilgili hiç kimse bir kusur bulamayacaktır.

Temizliğin Püf Noktaları

İnşaatlarda temizlik yapmanın bir takım püf noktaları vardır. Her temizlik şirketinin kendince bir sırrı olsa da inşaat temizlikleri çok zordur. İnşai işlemler sırasında kullanılan her türlü kimyasal malzemenin işi en son ince işler bittikten sonra duvarlarda, camlarda, zeminlerde hatta tavanlarda kalmaktadır. Hal böyle olunca oraların bir güzel temizlenmesi gerekmektedir. Etkili temizlik ürünleriyle birlikte temizlendiğinde ancak bir çözüm üretilebilen bu yerlerde, Cennet inşaat sonrası temizlik şirketi tarafından dikkat edilecek temel noktaları aşağıda maddeler halinde açıklamaya çalışalım.

  • Temizlik yapılırken zorlu kirlerle mücadele kapsamında alttaki ürüne kesinlikle zarar verilmemelidir. Pisliğin altındaki ürünün çizilmesi dahi büyük bir hayal kırıklığı olur.
  • Evde parke vb. yoksa evin, sıcak su makinesiyle yıkanması en temiz ve pratik yollardan bir tanesidir. Böylelikle kirlerden çok kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.
  • Cam temizliği sırasında hassas davranılmalı ve camlarda en ufak bir çizik dahi oluşmamalıdır. Müşteri eğer camlarda çizik görürse o camların değişmesini talep edebilir veya evi almaktan vazgeçtiğini beyan edebilir.
  • Temizlik ürünleri seçilirken kesinlikle kaliteli olan ürünler tercih edilmelidir. İnşaatlarda yağ dâhil çok çeşitli malzemeler kullanıldığı için etrafın kaliteli bir şekilde elden geçirilmesi gerekir.
  • Temizlik ürünlerinde kesinlikle TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onayı bulunmalıdır.

Cennet inşaat sonrası temizlik işleri yapan Tuşba Temizlik şirketi, yılların verdiği tecrübe ile bu tür işleri kolaylıkla ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi gezebilirsiniz.Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik makalemizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.