Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: beylikdüzü gündelik temizlik

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

Beylikdüzü Gündelik Temizlik

İstanbul beylikdüzü temizlik şirketleri arasında gündelik temizlikçi personel temini sağlayan Tuşba Temizlik, artık günlük temizlik, haftalık temizlik ve aylık temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel temizlik personellerimizle hizmet vermektedir.

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen aileler, güvenilir ve referanslı temizlik firmaları aracılığıyla gündelik temizlik personelleri temin etmektedirler. Gündelik ev temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Gündelik temizlik hizmetleri

Periyodik ofis temizliği
Yoğun iş temposundan dolayı iş yeri çalışanları, iş yeri temizliklerine vakit ayıramamaktadırlar. Periyodik iş yeri temizlikleri için profesyonel çözümler sunan temizlik şirketi Tuşba temizlik, Günlük ofis temizliği, haftalık ofis temizlikleri ve aylık ofis temizliği ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir.

Periyodik iş yeri temizliği hizmetlerimiz nelerdir?

Günlük veya haftalık ofis ve diğer iş yeri temizliklerde, ofis içerisinde bulunan masalar, sandalyeler, camlar, lavabo ve banyolar, sert zeminler ve mutfak temizlikler itinayla yapılmaktadır. Gündelik ofis temizlikçi hizmetlerimizin için bizleri 7/24 arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Cam temizliği
 • Çalışma masası temizliği
 • Lavabo temizliği
 • Banyo temizliği
 • Mutfak temizliği
 • Sert zemin temizliği (Parke, Lamine parke ve fayans seramiklerin temizliği olabilir)
 • Ayna temizliği
 • Çöp kovası temizliği
 • Sandalyelerin temizliği
 • Patron masası temizliği
 • Yerlerin süpürülmesi
 • Mutfak dolabı temizliği
 • Mutfağın genel temizliği
 • Periyodik ev temizliği

Çalışan ve Evin periyodik temizliklerine yetişemeyen bayanlar için yardımcı temizlik elemanları temin etmekteyiz. Ev temizlik personellerimiz sayesinde, evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. İster gündelik temizlik personelleri ihtiyaçlarınız için ister haftalık ev temizliği ve aylık ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak güvenilir gündelikçi temizlik personellerimizden faydalanabilirsiniz.

Gündelik temizlik elemanları Çalışma saatleri

Talebe göre saatler değişebilmektedir. Bizi arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gündelikçi temizlik personelleri fiyatları

Gündelik temizlikçi personelleri fiyatlarımız İstanbul’a bağlı tüm semt ve mahalleler için farklılık göstermektedir.

Daha önce firmamızdan temizlikçi elemanlarımızdan hizmet almadıysanız, ayrıntılı bilgi için bize danışınız.

Beylikdüzü Gündelikçi Bayan

 

Beylikdüzü Gündelikçi Bayan Temizlik işleri günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır. Bir taraftan yoğun iş temposunda koşturan insanlar, diğer taraftansa bazı konularda gereken işleri yapmanın peşine düşmektedirler. Mesela temizlikte bunlardan bir tanesidir. Vakit problemi yaşayan insanlara biz, temizlik firması olarak Beylikdüzü gündelikçi bayan önermekteyiz. Ancak bunu öyle tavsiye ile falan bulduğunuz insanlara değil, direkt olarak şirket ile çağırdığınız kişilere yaptırmalısınız. Neden mi?

Tavsiye ile bulunandan ziyade temizlik şirketleri size göndereceği personeli daha önce pek çok yere göndermiş ve zaten tavsiyesi, memnuniyeti olan insanlardır. Size gelecek olan insan tecrübeli ve işinin ehli olan kişidir. Ancak oradan buradan duyularak çağırılan kişilerde en sık yaşanan problem, hırsızlık ve 5 – 10 TL gibi bir farka sizi bırakıp başkasına gitmeleri olmaktadır. Yol uzun, artık çalışmayacağım, gelemiyorum, belim ağrıyor vs gibi sudan sebepler ile sizleri bırakmaktadır bu insanlar. Ancak temizlik firmalarında durum tam tersidir. Uzun zaman boyunca sabit bir fiyata, kesinlikle bahane duymayacağınız işler yaptırabilirsiniz. Ayrıca temizlik firmaları işe aldığı personellere SGK girişi yaptırmakta ve adli sicil kaydını da incelemektedir. Eh durum böyle olunca siz olsanız hangisine güvenirsiniz? Beylikdüzü gündelikçi bayan ile birlikte insanlar gerçekten çok memnun kalmaktadırlar. Sizlere de tavsiye ederiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Gündelikçi bayan

Ev veya ofis temizliği için her gün, haftanın belir günleri veya haftada bir, ayda bir gibi seçenekler ile gündelikçi bayan çağırabilirsiniz. Temizlik firmamız ile konuşarak bu isteğinizi söylemeniz yeterlidir. Günümüzde bu konularda işlem yapabilecek pek çok firma bulunmaktadır. Ancak burada çalışacağınız firmayı da iyi seçmelisiniz.

Beylikdüzü gündelikçi bayan yapacağı temizlikler için kullandığı tüm malzemelerde TSE belgesi veya sağlık bakanlığı onayı bulunmaktadır. Böylelikle insan sağlığını da en üst seviyede düşündüğümüzü belirtmek isteriz. “Kaş yapayım derken göz çıkartan” diğer firmalar gibi kesinlikle değiliz. Gündelikçi bayanın yaptığı tüm işlerde sizlerin memnuniyetini görmek bizim için hayati derecede önemlidir.

Beylikdüzü gündelikçi bayan dilerseniz siz evde olmasanız dahi gelir, temizler ve gider. Daha önce nasıl anlatmışsanız, nasıl tarif etmişseniz ve güvendiğiniz ölçülerde sizlerin her türlü işlerini yapmaktadır. Evlerinize gelerek temizleme işlemi yapan bu kişilere dilediğiniz temizliği yaptırabilirsiniz.

İstanbul Dış Cephe Temizliği

Tuşba Temizlik şirketi olarak sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca her türlü temizlik işlerinde profesyonel bir firma haline geldik. İnsanlara yaptığımız işlerden dolayı son derece mutlu ve kararlıyız. İşlerimiz arasında sadece gündelikçi bayan bulunmamakta ve aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işi bulunmaktadır. Dış cephe cam temizliği, ev ve ofis temizliği, villa temizliği, Avm temizliği, stant alanı temizliği, zemin temizliği, fabrika temizliği gibi pek çok alanda başarılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlerde bizimle çalışarak %100 memnun müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

 

Tıkla Ara