7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 En İyi Temizlik Şirketi

En İyi Temizlik Şirketi

En iyi temizlik şirketi işini severek yapandır mottosuyla 20 yılı aşkın süredir bölgesinde hizmet vermekte olan tuşba temizlik şirketi hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Deneyimli personeli, temizlik ihtiyaçlarınızın çeşitliliğini göz önüne alarak farklı alanlarda performans göstermektedir.

Ofis temizliği, okul temizliği, gündelik temizlik ve benzeri bir çok alanda faaliyet gösteren firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Eğer bizden hizmet almak isterseniz size sadece bir telefon uzaktayız. Eğer isterseniz büyük çaplı projelerinizde ön inceleme yapmak için ekibimizi gönderebiliriz.

En İyi Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik

En İyi Temizlik Şirketi

Temizlik, hayatımızdaki en önemli konulardan biridir. Temizlik işi titizlik ve çok zaman gerektiren bir işlemdir. Ama sağlığımız açısından da ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Sağlığımızı tehtit eden bakteri ve mikroplardan korunmanın en iyi yollarından biri de temizlik kurallarına dikkat etmektir. Yaşadığınız ortamların temiz olması bu nedenle sağlığınız açısından çok önemlidir. Kirli ortamlarda, bakteri ve mikroplar kolaylıkla çoğalabilir. Bakteri ve mikroplar hastalıkların yayılmasına neden olan canlılardır. Dışardan evimize getirdiğimiz bu mikroplar, sağlığınızı tehtit ettiği için ortamda yaşamasına izin vermemeli ve temizliğe dikkat etmeliyiz.

Temizlik Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşadığınız ve kullandığınız her ortamın temizliği sağlığınız açısından çok önemlidir. Temizlik yaparken de özenli ve dikkatli davranmak gerekir. Yanlış yapılan uygulamalar hem sağlığımızı olumsuz etkiler hem de istediğimiz sonucu alamayız. Hatalı yöntem ve malzeme kullanımı, sağlığınızı tehtit eder, zaman kaybına ve maddi kayıplara sebep olur.Temizlik yaparken;

  • Mutfak, banyo, wc, eşyalar ve yüzeyler için en uygun temizlik maddesi kullanılmalıdır,
  • Temizlik işleminde kullanılan kimyasallar insan sağlığı icin zararlı maddeler içerdiği için gerekli önlemler alınmalı, tene ve göze teması engellenmelidir.
  • Temizlik maddeleri karıştırılmamalıdır. Aksi halde kimyasal reaksiyon oluşturup zehirlenmeye sebep olabilir.
  • Temizlik yapılan ortam havalandırılmalıdır.
  • Kullanılan maddelerin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.
  • Kullanılan maddelerin son kullanma tarihine bakılmalıdır.
  • Temizlik malzemeleri talimatlara uygun kullanımlı aşırı kullanımdan kaçınılmalıdır.
  • Temizlik sonrası vücut temizliği yapılarak kimyasallardan arınılmalıdır.

Temizlik işi dikkat edilmesi gereken ve fazla vakit alan bir işlemdir. Günümüzde ise bu işlemler için uzman firmalardan yardım alınmakta ve daha kısa sürede daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

ilginizi çekeblicek yazılarımız:Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

 Çalışan ve bazı sebeplerden dolayı vakti kısıtlı olan kişiler için ayrıntılı bir temizliğe vakit bulmak mümkün olamayacaktır. Temizlik de vaz geçilmez bir konu olduğu için ihmal edilmemelidir. Bu noktada temizlik şirketleri sunduğu hizmetle insanları bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Güvenilir ve tecrübeli temizlik firmaları en uygun yöntem ve malzemeleri kullanarak kısa sürede temizlik işlerinizi yapmaktadır. Bir temizlik firmasına ihtiyaç duymanız durumunda iyi bir araştırma yapmalısınız. Güvenilir bir firma ile iletişime geçmelisiniz.

Firmamız her türlü temizlik işleminizi özenle yapmakta ve sizleri hijyenik bir yaşam alanına kavuşturmaktadır.

Temizlik Firmaları Hangi Hizmetleri Verir?

Temizlik hizmeti veren firmamız, her türlü yaşam alanınızı özenle ve hızlı bir şekilde temizlemektedir. Temizlik işlemi istediğiniz gün ve size uygun saatlerde, istediğiniz bölümlerde yapılmaktadır.

Boş ev, eşyalı ev, otel, okul, tadilat sonrası temizlik, inşaat temizliği, merdiven temizliği, ofis, depo, mağaza, dershane gibi mekânların temizlik işlemi güvenilir elemanlarımız ve modern tekniklerimizle özenle yapılmaktadır.

Ev Temizliği Hizmetimiz

Evinizin düzenli zamanlarda temizlenmesi için firmamıza başvurabilirsiniz. Çalışanlarımız tarafından istediğiniz günlerde adresinize gelerek temizlik işleriniz özenle yapılmaktadır. İsteğinize göre evinizin bölümleri, tamamı ya da daha ayrıntılı temizliği yapılmaktadır. Halı, koltuk, cam silme ve diğer her türlü temizlik işleriniz için firmanız çalışanlarından hizmet alabilirsiniz. Evimiz her gün dışarıdan getirdiğimiz mikrop ve bakterileri taşıdığınız, ailemizle vakit geçirdiğimiz yaşam alanımız olduğu için ortamın temizliği çok önemlidir. Firmamızla iletişime geçerek evinizin temizliğini istediğiniz zaman ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Temizlik işlemi sırasında eşyalarınız ve yüzeyleriniz zarar görmeden en küçük köşelere kadar her yer özenle temizlenmektedir. Kullandığınız malzeme ve yöntemler canlılara ve eşyalarınıza zarar vermemektedir.

İnşaat Temizliği Hizmeti

Firmamız inşaat temizliği işlemlerinizi de özenle yapmaktadır. İnşaat islemleri sonrası kalan molozlar ve kaba temizlik işlemi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet prensibi ile çalışan firmamız inşaatlarınızdaki temizlik işleriniz için de hizmet vermektedir. İnşaatlarınızdaki kaba temizlik ya da ayrıntılı temizlik elemanı ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İş Yeri Temizliği Hizmeti

İş yerleriniz, gününüzün en büyük bölümünü geçirdiğiniz mekânlardır. Bu nedenle temizliği de çok önemlidir. İş yoğunluğu ve işin faaliyetleri nedeniyle her an temizlik işleminin yapılması mümkün olmayabilir.  Firmamızla iletişime geçmeniz halinde iş yerinizin temizliği özenle yapılmaktadır. İstediğiniz gün ve saatte elemanlarımız iş yerinize gelmektedir. Böylece size sağlıklı ve temiz bir iş ortamı sunarak güvenle çalışmanız sağlanmaktadır.

Firmamız her türlü yasam alanınız için temizlik hizmeti vermektedir. Size uygun gün ve saatlerde elemanlarımız hizmetinizdedir.

Güvenilir ve Tecrübeli Elemanlarımızla Hizmetimizdeyiz

İnsan sağlığı için en önemli konu olan temizlik hizmetini, sizlere sunarak güvenliğinizi de ön planda tutuyoruz. Bilgili, tecrübeli ve güvenilir elemanlarınızdan oluşan kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Elemanlarımızın tamamı gerekli araştırmalar yapılarak işe alınan ve işini en iyi şekilde yapan çalışanlardır. Sağlık açısından her türlü güvenlik önlemi alınarak temizlik işlemi yapılmaktadır.

 Firmamız için güven ve müşteri memnuniyeti en önemli ilkedir. Çalışanlarımız en uygun yöntemler ve madde kullanımı konusunda son derece bilgili ve tecrübelidir. Sağlığınıza ve eşyalarınıza zarar vermeden temizlik işleriniz elemanlarımızca titizlikle yapılmaktadır.

En Modern ve Kaliteli Hizmet Garantisi

Bilgili ve güvenilir elemanlarımız, temizlik işlemlerinizi en uygun ve modern tekniklerle yapmaktadır.  Firmamız, temizlik konusundaki teknolojik gelişmeleri ve modern teknikleri takip ederek her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Kullanmış olduğumuz temizlik malzemeleri de son derece kalitelidir. Mikrop ve bakterileri yok etmek için en etkili malzemeler seçilirken sağlığınızı da düşünmekteyiz. Kullanmış olduğumuz malzemeleri ve teknikleri sağlığınızı da düşünerek seçmekteyiz. Her türlü tavsiye ve yorumunuzu önemseyerek hareket ediyor sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Firmamız eleman kadrosu, ekipmanları ve teknikleriyle her mekânın temizliği için uygun kapasitededir. Temizlik şirketi ve elemanı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek bilgi ve yardım alabilirsiniz.

 Temizlik şirketi Beylikdüzü

Temizlik Şirketleri

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.