• 18
  • Oca
Esenyurt halı yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

ESENYURT HALI YIKAMA FABRİKAMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ!

Zamana değer katan ve hayatınızı kolaylaştıran Esenyurt halı yıkama firmamız İstanbul’da faaliyet gösteren ve halı yıkama alanında yüksek standartta hizmet sağlayan çözüm destek merkezinizdir. Yoğun ve hızlı hayatın hakim olduğu İstanbul’da bu hayatta uyum sağlayabilmek için her işinizi daha hızlı ve daha pratik yapmanız gerekiyor. Halı yıkama işlemleri nerede benzer şekilde hızlı ve pratik tarafta yapmanız metropol hayatına uyum sağlamanızı sağlayacak. Halı yıkama firmamız ile halı yıkama işlemleriniz pratik bir işleme dönüşüyor.

KOLAY İŞLEMLERLE HALI YIKAMA HİZMETİ

Halı yıkama hizmetini kolay işlemleri dönüştüren firmamız Esenyurt halı yıkama firmaları arasında kalitesi ve güvenilirliği ile öne çıkıyor. Halı yıkama işleminde servis desteği sağlayan halı yıkama firmamız çağrı merkezimize bırakacağınız bildirim ile profesyonel ekibimiz harekete geçiyor ve hızlı şekilde adresinize servis ekibimiz geliyor. Bu noktadan sonra halılarınızı özenle paketleyerek teslim alan firmamız halılarınızı araçlara yükledikten sonra halı yıkama fabrikamıza sevkiyat yaparak halı yıkama işlemine geçiliyor.

Bu noktada kalite farkını gösteren firmamız özel halı yıkama makineleri ile teknolojik alt yapısı ile özel hizmet sağlıyor. Teknolojik altyapısı kullandığı özel şampuanlarla da halılarınızı hassas yıkama işlemi uygulayan firmamız yün halı, İpek halı ve özel halı türleri için hassas yıkama işlemleri yapıyor. Değerli halılarınızı da özenle yıkayan firmamız hasar bırakmadan yaptığı bu işlemler ile ilk günkü yenilik ve canlılık kazandırıyor.

NEDEN PROFESYONEL TEMİZLİK

Evde ya da işlerinde kullanılan halılar zamanla kir ve tortu birikmesi ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumda yapılacak yüzeysel temizlik yeterli olmayacak profesyonel temizlik işlemleri gerekir. Organik şampuanlar kullanan firmamız halınızda zararlı kalıntılar kalmasını engelleyerek zararlı kimyasallardan sizi uzak tutar. Tam otomatik makinelerde el değmeden yıkanan halılarınız yapılan sözleşme ile garanti altına alınır. İnsan sağlığına önem veren firmamız profesyonel çalışma prensibi ile her aşamada sağlığına zararlı olmayan maddeleri kullanmaktadır.

Yıkama öncesi halılar vakumlama işlemi ile yıkamaya hazır hale getirilir bitkisel ve organik yıkama şampuanları ve şebeke suyu ile yıkama işlemine tabi tutulur. Bu işlemler yapılırken halılarınız sadece sizin kendi halı grubunuzla yıkamayı alınır. Farklı halı grupları ile yıkama işlemi yapılmaz. Yıkama işlemi yapılırken renk sabitleyici kimyasallar kullanılarak halılarınızın renk dezenformasyonu engellenir. Halı yıkama işleminden sonra yüzde 95 oranında sudan arındırılır.

Bu işlemden sonra kalan yüzde 5’lik nem de fan aracılığı ile kurutulur. Bu işlemden sonra halılar kuruyunca halılar yine vakumlama işlemi ile vakumlanır. Kontrol edilip paketleme işlemi yapılır servisimiz ile adresinize teslim edilir. Bu nedenle profesyonel halı temizliği ev temizliğinden farklı olarak çok daha sistemli ve derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

EV VE OFİS İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER

Esenyurt halı yıkama firmaları birçok özelliği ile kullanıcılara özel seçenekler sunmaktadır. Özel ekibimiz ve teknolojik alt yapımız ile İstanbul’da hizmet veren firmamız kullanıcılara özel halı temizlik fırsatları sunuyor. Evinizde ve ofisinizde halı yıkama ihtiyacı hissettiğinizde firmamızı arayarak adresinize gelen mi ekibimiz zaman kaybı yapmadan pratik şekilde halılarınızı alacaktır. Ofis ortamında bulunan halılarda sizlerin işinizi aksatmadan işlem yaparak iş düzeniniz bozulmadan bu işlemlerin yapılmasını sağlamaktayız.

Esenyurt halı yıkama seçeneklerimiz ile İstanbul’da halı yıkama hizmeti olarak ayrıcalıklı hizmet veren firmamız metropol şehrin dinamiklerine uyum sağlayarak üstün ve kaliteli hizmet sağlıyor. Hıza ve güvene önem veren firmamız temizliği ve hijyeni de öne çıkartarak kullanıcılara cazip seçenekler oluşturuyor. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetten hemen faydalanmak için firmamızı arayarak çağrı merkezimize bildirim bırakabilirsiniz.

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap