7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firmamız profesyonel hizmetleri ile hali yıkama sektöründe öncü bir kuruluş olmayı başarmıştır. Profesyonel anlamda ihtiyaç duyduğunuz her türlü yıkama hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa sürede etkili bir hizmet satın alabilirsiniz. Yıkama konusunda gerçekleştirdiği özenli hizmetleri sayesinde firmamız civarın en çok tercih edilen halı yıkama firması olmayı başarmıştır. Halılarınızdaki kirler ne olursa olsun firmamıza teslim ederek bütün kirlerden arınmasını sağlayabilirsiniz.

Tuşba Halı Yıkama

Adresten Alınan Halılarınız Yine Adrese Teslim

Esenyurt halı yıkama hizmetlerimiz evden eve güvenli hizmet sunmaktadır. Yıkanacak halınızın sayısı kaç olursa olsun firmamız yetkilileri ile telefondan irtibata geçerek halılarınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanızın ardından oldukça kısa bir sürede ekiplerimiz sizinle iletişime geçer ve sizin için uygun olan bir zamanda adresinize gelmek üzere sizi programına kaydeder. Verilen tarihte adresinize gelen ekiplerimiz halılarınızı sizden teslim alarak fabrikamıza getirmek üzere aracınıza yerleştirir.

Güvenli Barkod Sistemi İle Kusursuz Hizmet

Firmamıza teslim ettiğiniz halılarınız karışmaması için özel etiket ve barkod sistemi ile korunmaktadır. Adresinizden alınan halılarınıza anında barkod yapıştırılır ve diğer müşterilerimizin halıları ile karışması önlenir. Siz halılarınızı bize teslim ettiğiniz anda ekip arkadaşlarımız sizlere bir teslim fişi oluşturur ve kişisel bilgilerinizi bu fişe kaydeder. İletişim bilgilerinizin yer aldığı fişin bir nüshası sizlere verilerek ekiplerimiz adresinizden ayrılır. Tekrar teslimat aşamasına gelindiğinde arkadaşlarımız bizlere vermiş olduğumuz iletişim numarası üzerinden sizlere ulaşır ve teslimat için sizden uygun bir tarih alır. Bu tarihte adresinize gelen arkadaşlarımız özenle paketlenen halılarınızı size teslim ettikten sonra adresinizden ayrılır.

Özenli Ambalajlama İle Güvenli Teslimat

Esenyurt halı yıkama firmamızda hem yıkama hem ambalajlama işlemleri büyük bir titizlik ile yerine getirilir. Yıkama aşaması biten halılarınız özel kurutma makinalarının bulunduğu kuruma alanına alınır ve burada kuruması sağlanır. Kuruyan halılarınız özel su geçirmez ambalajlar ile sarılarak dış temaslara karşı koruma altına alınır. Bu sayede taşıma esnasında meydana gelebilecek her türlü kirlenme durumuna karşı koruma sağlanmış olur. Kaliteli ambalaj malzemeleri kolay yırtmaz ve aşınmaz. Hava delikleri sayesinde halılarınızın ambalaj içerisinde hava alması sağlanır. Teslim aldığınız halılarınızı kullanım durumunuza göre ihtiyaç duyduğunuz anda ambalajından çıkartarak direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet Garantisi

Halı yıkama hizmetlerimiz sizlere her koşulda en iyi temizliği en uygun fiyat garantisi ile satın alma seçeneği sunar. Firmamızı tercih ederek en ayrıcalıklı hizmeti oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Titizlikle yürütülen hizmetlerimiz her daim bütçenize uyacak fiyatlar ile sizlere sunulur. Siz de günün her saati firmamız ile iletişime geçerek güvenilir hizmetlerimizden satın alabilirsiniz. Profesyonel kalitede gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim numaralarımız aracılığı ile firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Halı Yıkama                     Avcılara Halı Yıkama

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.