7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Eyüp Temizlik

Eyüp Temizlik

Eyyüp Temizlik Güçlü referanslarımız, temizlik alanında tam donanımlı teçhizatlarımız ve bütün farklı alanlarda uzman bir kadro ile   Eyüp temizlik firması olarak sizlere güven sağlıyor ve siz dinlenirken biz bütün temizlik işlerinizi, söz verdiğimiz zaman içerisinde sonlandırıyoruz.

Eyüp Ev Temizliği

Evleriniz içerisinde tüm farklı eşyalarınıza özel bir uygulama yaparak profesyonel bir ev temizliği sağlıyor ve mutfak ya da banyo ile tüm cam ve zemini özel deterjanlar bünyesinde temizliklerini yapıyoruz.

Eyüp Ofis Temizliği

Gününüzün büyük bir çoğunluğunun geçtiği ofislerinizi her zaman temiz tutmak için sürekli olarak ofisinize gelecek çalışanlarımız ile büro malzeme ve diğer tüm eşyalarınızı her daim temiz tutmak için çalışıyoruz.

Eyüp Villa Temizliği

Her odasında ve farklı alanında kaliteli eşyaların bulunduğu villalarınız için villa temizliği konusunda özel bir çalışma yapan kadromuz ile odalar, eşyalar ve bodrum ile balkon için profesyonel bir temizlik hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Eyüp Merdiven Temizliği

Tüm basamaklar, trabzanların her yanı ve posta kutularını her daim temiz tutmak için çok uygun fiyatlarda devamlı bir çalışanımızı sizlere tahsis ediyoruz.

Eyüp Dış Cephe Temizliği

Bütün büyük iş yeri binaları, apartman ve alış veriş merkezleri için eyüp dış cephe temizliği adına bu hizmete özel olarak hazır bulundurduğumuz temizlik deterjan ve malzeme çeşitlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

Önemli iş alanları adına plaza ya da holding ve diğer büyüklü küçüklü tüm binalara dış cephe cam temizliği için asma sistem ya da sarkmalı bir sistem içerisinde tekli ve çift olan tüm cam ve çerçeve çeşitleri adına en iyi temizlik hizmetini bizden alabilirsiniz

Eyüp Temizlik
Eyüp Temizlik

Eyüp Dış Cephe Cam Silimi

Camlar içeriden her ne kadar kaliteli bir biçimde silinse de, özellikle prestij açısından dış cephe cam silim işlemi büyük bir önem taşır. Bu konuda sizlere parlak bir görünüm kazandırma açısından kusursuz bir temizliği vaat ediyoruz.

Eyüp Banka Temizliği

Özel kurumlar olarak banka temizliği adına part time bir sistem ile istediğiniz zaman bizden bir hizmet alabilir ve bankanın camları ya da tüm zemini ve bankolar adına profesyonel bir hizmet sağlayabilirsiniz.

Eyüp Öğrenci Yurdu Temizliği

Tüm öğrencilerin sadece derslerine adapte olması adına bütün yurdun her kısmı için mis gibi kokan ve tertemiz bir alan bırakıyoruz.

Eyüp Fabrika Temizliği

Hem fabrikayı ziyaret edenler hem de üretim hattında yoğun bir çalışma yapan kişilerin rahatlığı ve firma prestiji adına fabrikanın her noktasını profesyonel bir temizlik ile elden geçirerek bunu sizin için sürekli bir hale getiriyoruz.

Eyüp İş Hanı Temizliği

İş hanları için önemli olan yerler camlar, zemin ve duvar ile tavandır. Tüm bu alanlar ne kadar zor olursa olsun sizlere en temiz hali ile bırakmak adına garanti sunuyoruz.

Eyüp İş Merkezi Temizliği

İş merkezlerinde farklı sektörlerden firmalar bulunur. Gün boyu temiz kalması müşterinin daha uzun bir süre kalması için de oldukça önemlidir. En kaliteli temizlik malzemelerimiz çatısı altında sizler için kusursuz bir hizmet sunarak uzun bir süre tertemiz bir görünüm ile iş merkezini teslim etmekteyiz.

Eyüp Site Temizliği

Yaşam alanlarınızın her zaman tertemiz bir halde kalması için bizimle iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Eyüp Okul Temizliği

Tuvaletler, sınıflar ve okul kaç katlı olursa olsun tüm koridorları kusursuz bir temizlikten geçiriyoruz.

Eyüp Otel Temizliği

Her otelin odaları farklılık gösterir ve bu konuda tecrübeli çalışanlarımız sizin tam da istediğiniz oda temizliklerini kusursuz olarak yaparak sizlere teslim etmektedir.

Eyüp Mutfak Temizliği

Mutfağınız için sizlere en sağlıklı ortamı yaratmak ve güven içerisinde masaya oturmanız için mutfağınızın her noktası adına titiz ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Eyüp Zemin Temizliği

En çok hassasiyet isteyen zemin temizliği adına son teknoloji makineler bünyesinde en ufak bir çizik yaratmadan kaliteli bir zemin temizliğini sizler için sağlamaktayız.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.